خفاش کویر تهران

خفاش کویر تهران

خفاش کویر تهران

خفاش کویر تهران

محمد بسیجه که در سال 1353 در تهران در خانواده ای بسیار فقیر به دنیا آمد، توانست 43 جنایت (41 کودک ) را ثابت کند که همه آنها در فاصله سالهای 1380 تا 1383 مرتکب شده که این خود یک رکورد واقعی است. با این حال، با توجه به ناپدید شدن غیرقابل توضیح سایر کودکان در محدوده عمل او برای مدتی، حدس زده می شود که زمانی که او دستگیر شد، از حدود دو سال پیش در این کار مشغول بوده است و تعداد قربانیان احتمالی او می تواند به بالاتر از حد برسد. منهای سه برابر

علیرغم اینکه یک گونه شناسی جنایی رایج در کشورهای اسلامی نیست، زیرا میانگین مشخصات قاتل زنجیره ای به ما می گوید که یک مرد سفیدپوست، عموماً دارای مذهب پروتستان است - در این مرحله به این واقعیت توجه داشته باشید که بیشتر این آمار از کشورهای آنگلوساکسون است. که پیش‌بینی می‌کند سوگیری قابل‌توجهی در آن‌ها وجود داشته باشد، دستگیری بیجه و همدستش -علی غلامپور (معروف به علی باقی)، جوان 24 ساله معتاد به هروئین- به دلیل منشأ قربانیان آنها سریع نبود. اکثر پسرانی که توسط خون آشام صحرا، که رسانه های ایرانی او را کفتار نیز می نامند، مورد آزار و اذیت قرار گرفته و کشته شدند . آنها از خانواده های افغانی بودند که بسیاری از آنها به طور غیرقانونی در ایران پناه گرفته بودند، بنابراین هنگام گزارش دادن حقایق به مقامات یک ترس عمومی وجود داشت و این به آنها اجازه داد تا ماه ها بدون مجازات عمل کنند. مهاجرت غیرقانونی که همانطور که می بینیم نه تنها مشکل غرب است و نه برای کسانی که از آن رنج می برند مشکلات متفاوتی ایجاد می کند. یک دلیل دیگر برای انکار قوم گرایی که مشخصه ماست.

شیوه از بیجه ثابت موضعی در چنین جنایتکارانی. انتخاب، انزوای سوژه و نابودی سادیستی. در این مورد، بیجه و غلامپور که با همکاری در یک کارخانه آجرپزی با هم دوست شده بودند، در جستجوی قربانیان احتمالی از پاکدشت، شهر محقر حومه‌ای در بیست مایلی جنوب شرقی تهران، یکدیگر را بیرون می‌کردند. در طول محاکمه خود، بیجه اذعان کرد که شریک خستگی او بارها و بارها اصرار کرده است که در این وحشت به او کمک نکند، اما از طریق باج گیری و ارعاب به آن تن داده است.

واقعیت این است که پس از انتخاب سوژه - اکثر آنها بین هشت تا پانزده سال سن داشتند - آنها دوستانه به او نزدیک شدند تا او را به "شکار رفتن" در صحرا دعوت کنند. این سه نفر به این ترتیب وارد حومه خشک و خلوت جنوبی پایتخت ایران شدند. بقیه ساده بود پس از انزوا، پسران نتوانستند با خشم قاتل بیجه کنار بیایند، او ابتدا آنها را با خشونت زیاد لواط کرد و سپس آنها را خفه کرد. سپس اکثر اجساد را سوزانده و نیمی از آنها را دفن کردند. در نهایت بیجه برای پنهان کردن بوی احتمالی بقایا جسد حیوان مرده را در محل دفن های مختلف رها می کرد. تا آنجا که مشخص است علی غلامپور در مراحل گزینش و متعاقب آن ربودن پسران حضور فعال داشته است. اما نه در رذیلت های بیجه ای که خود را مقصر تمام تجاوزها و جنایات بعدی می دانست. به همین دلیل غلامپور روی چوبه دار دچار چنین سرنوشتی نشد.

توجیهی که محمد بسیجه در دادگاه برای توضیح اعمال وحشتناک خود مطرح کرد این بود که او از جامعه انتقام گرفت که اجازه ضرب و شتم، تحقیر و تحقیر وحشتناکی را که مادرش در دوران کودکی او را در معرض آن قرار می داد، می داد. غلامپور نیز بهانه مشابهی را بیان کرد و گفت که در اثر آزار جنسی که در کودکی مورد سوء استفاده قرار گرفته است، به هروئین افتاده است.

عدالت اسلامی که به هیچ وجه به این جنایتکار رحم نمی کند یا ظاهراً به حقوق بشر اعتقاد زیادی دارد، در یک محاکمه بسیار سریع نسبت به بیجه تسلیم نشد. محکوم به صد ضربه شلاق قبل از به دار آویختن در ملاء عام - در ایران قرون وسطایی اعدام در ملاء عام همچنان در مواردی که اهمیت اجتماعی خاصی دارد مانند این مورد مدنظر قرار می گیرد - محمد بسیجه تنها شش ماه پس از دستگیری مورد مجازات تفتیش قرار گرفت. جالب ترین نکته در مورد ماجرای قضایی خون آشام این است که در واقعیت، او به دلیل دو تجاوز ثابت شده به اعدام محکوم شد، زیرا او تنها به دلیل قتل ها در مجموع سه سال زندان داشت. این امر به این دلیل بود که خانواده‌های قربانیان آن‌قدر فقیر بودند که ترجیح می‌دادند از متهم و بستگانشان غرامت مالی دریافت کنند تا اینکه برای جنایات خود مجازات اعدام دریافت کنند، واقعیتی که در قوانین اسلامی مورد توجه قرار گرفته است. فقرا مجبورند همه جا با آبروی خود چانه بزنند.

در هر صورت، بسیاری از خانواده ها از نتیجه نهایی تحقیقات راضی نبودند، زیرا آنها استدلال می کردند که در پشت جنایات وحشتناک بیجه در واقع یک مافیا مخفی شده است که به قاچاق اعضای بدن اختصاص یافته است. آنها این واقعیت را در حقیقت استدلال کردند: محمد بیجه مدتها پیش پس از تودیع وثیقه ای که برای یک کارگر متواضع در یک کارخانه آجرپزی ایرانی بسیار زیاد بود، از زندان فرار کرده بود. به هر حال این افراط هرگز قابل اثبات نبود و عدالت در تحقیقات خود پا را فراتر نگذاشت. نه زمان و نه آرزو.

این اعدام در میدان پاکدشت و در مقابل جمعیت 5000 نفری تب و تاب زده که دست از کف زدن برنمی‌داشتند، قاتل را سرزنش کردند. در حالی که نیم تنه برهنه و دستانش به یک پست بسته شده بود، این بستگان خود قربانیان بودند که مسئول شلاق زدن او بودند. یکی از آنها، رحیم یونسی، حتی جرأت کرد از پشت به او خنجر بزند - که در متن حکم ذکر نشده بود - به خاطر رضایت پلیسی که زندانی را اسکورت می کرد. این مجازات طولانی شد زیرا بیجه قبل از زدن صد ضربه چندین بار به زانو افتاد. بعداً و برای به اوج رساندن این نمایش آموزنده، یک طناب نایلونی که توسط مادر یکی از پسران مقتول تهیه شده بود، بر گردن مرد محکوم گذاشته شد و از جرثقیل آویزان شد. جسد بیجه بر فراز جمعیت - که سنگ پرتاب می کردند و بی وقفه فریاد می زدند - بلند شد و بیست دقیقه بالای سر همه حاضران در هوا معلق ماند. سپس او را پایین آوردند تا پزشک مرگ او را تأیید کند.

علی غلامپور نیز به نوبه خود به دلیل همدستی در ماجراهای خون آشام و همچنین اعتیاد غیرقابل قبول به هروئین به صد ضربه شلاق و پانزده سال زندان محکوم شد. این واقعیت که او از لحاظ مادی در سوء استفاده جنسی یا قتل دخالت نداشت، چیزی بود که او را از چوبه دار نجات داد.

به هر حال بیجه با اعداد و ارقام قاتل خود در حال حاضر از این امتیاز مفتضحانه برخوردار است که پرکارترین قاتل زنجیره ای تاریخ ایران است.  آنچه اشتباه است جرم نیست، بلکه چه کسی و برای چه هدفی مرتکب آن شده است.

همه ایرانی‌ها در هجوم گسترده‌ای که هنگام اعدام در ملاء عام رخ می‌دهد، مشترک نیستند. در ایران در حال حاضر جریانی از صداهای منتقد علیه این نوع اقدامات گسترده هذیان‌گویی جمعی وجود دارد که آشکارا مخالفت خود را بیان می‌کنند. آنها معتقدند که این نوع تماشای گروتسک به وجهه بین المللی کشور و از سر دلسوزی به اسلام لطمه می زند. به همین ترتیب، آنها می‌دانند که این شیوه‌ها کاری جز ترویج خشونت ندارند.

به این ترتیب، داریوش مهربان، یکی از تماشاگران حاضر در مراسم حلق آویز کردن محمد بیجه، به استیون موریس، روزنامه‌نگار آمریکایی گفت: «بسیاری از جنایتکاران مانند این پرونده به دار آویخته می‌شوند، اما این حداقل از تعداد جنایات کم نمی‌کند. وحشتناک است که کسی بدون توجه به جنایات وحشتناکی که مرتکب شده است، این رفتار را دریافت کند. انتقام راه حل نیست...»

در واقع: همه آنها یکسان نیستند.

دیدگاه

comment

2022-01-14 03:22:53

کاترین

چرا داستان اینجوری بود، نثر عجیبی داشت، مثل اینکه یک جور ترجمه باشه

پاسخ

کاربر عزیز در صورت عضویت می توانید دیدگاه خود را مطرح نمایید

منتشر شده توسط dictator Malignant
ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
به راحتی آن را شخصی سازی کنید
ورود

با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

ثبت نام

11

Room 6

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

ziROOO

کیرم تو ناموس اونی کع دنبال ومپایره اسکل مشنگ دهنمونو جر دادی

Mobi666

سلام خوش اومدم:]

(:

😂

Zodiac kill

بس کنید دیگه خون آشام چیه ، شورشو دراوردید...تو سن بلوغ لطفا درگیر چیزی نشید و اینقد فیلم ومپایر نبینید ک اخرعاقبتش این بشه ک شما ی چیز بگید بقیه هم توهین کنن ، البته اینکه توهین میکنن احتمالا کار درستیه چون دیگه واقعا از دستتون عاصی شدن😐 یکیش همین ایلار😂

girin_of

سلام کسی داستان ترسناک داره ؟ برای یوتیوب میخوام !

Aylar5

سایت تبدیل به تیمارستان شده😐

Amir 118

سلومم

Amir 118

Amir 118

Amir 118

Amir 118

Amir 118

Amir 118

چطوری باید پیام بدم

Amir 118

Amir 118

منم تازه اومدم

Amir 118

سلاممممممممم

Amir 118

سلام

parsa_

AZOSAKOMAKI

کسی هست تبدیل شده باشه؟

Hasti

سلام مجدد

JAck Asparo

سلام

horror6

slm

هلیا

کسی نیست

هلیا

هلیا

سلام

ناشناس
IP: 5114

نیستی هستی

Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
پربازدید ترین ها
اتاق قرمز یا رد روم

اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش

کتاب ممنوعه! کتاب all-azazel کتاب 500 صفحه‌ای است که بطور کلی توسط موجودی ماورایی نوشته شده است! و حاوی نکات بسیاری درمورد این موجودات است! نام این کتاب "کتاب شیطان" است و در 500 بعداز می

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

داستان ترسناک یک حمام معمولی

داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

شعر نفرین شده جهنم تومینو

شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

راز عدد 241543903

?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام

ومپایر(خون اشام)??‍♂️ ام در افسانه‌ها و فرهنگ فولکلوریک مردم اروپا . آسیا و امریکا موجودی زنده‌است که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون انسان ها مے‌

فیلمی از عروسک لولیتا

فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

خانه اجنه در کلاردشت

خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

مسترس و اسلیو چیست؟

مسترس و اسلیو چیست؟ میسترس (Mistress) كه مونث كلمه ی میستر (Mister) است به معنای ارباب یا الهه خانم به كار می رود. میسترش خانمی است كه تمایل به آزار و اذیت دیگر انسان ها و بخصوص مردان دارد

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?


# پربازدید های امروز
#کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش
#چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
#داستان ترسناک زن افغان
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
#نقد فیلم غیر متعارف سالو یا 120 روز در سودوم
مطالب مرتبط
داستان ترسناک چادر سیاه

داستان ترسناک چادر سیاه horror6: سلام . داستان من برمیگرده ب ده سالگیه مادرم یعنی دهه ی سی . ده ساله بودم و با دختر عموم که همسن هم بودیم دنبال بازیگوشی و دردسر درست کردن بودیم .عشایر...

عجیب ولی واقعی

ديگر کم کم نيرويي مرا به خارج از خانه هدايت مي کرد و بي هوا بيرون از منزل مي رفتم اما نمي دانستم کجا بروم . اين اواخر به مدت سه ماه زني جوان و بسيار زيبا با موهاي بلند و طلايي رنگ در...

داستان ترسناک مرا صدا می زند

داستان ترسناک مرا صدا می زند horror6: سلام ، من مهراب هستم بیست سالمه و حافظه‌ی خیلی خوبی دارم یعنی هر اتفاقی که از بچگی واسم افتاده دقیق یادمه ، به طور کلی میشه گفت یه سری آدما هست...

داستان ترس از تنهایی

از نوجوونی ترس از تنهایی داشتم تااینکه الان بعد از اینکه برای پر کردن تنهاییم سگ خریدم خیالم‌ کمی راحت شد.تجربه من برمیگرده به چندسال پیش تازه اومده بودیم خونه جدی...

داستان ترسناک به جهنم خوش آمدی

داستان ترسناک به جهنم خوش آمدی horror6: با سرعت میدوم ، تو درختهای خشک شده اخر پاییز . رو زمینی که پستی و بلندیهایی مثل زمین کاشت گوجه داره . همه جا پر از شاخه و ریشه درختهاییه که خیل...

داستان ترسناک دعای بد شگون

داستان ترسناک دعای بد شگون horror6: مادرم شونزده ساله بوده که با پدرم ازدواج میکنه و پدرم دست اونو میگیره و از روستا برای تشکیل زندگیشون به تهران میان پدرم وضع مالی درست حسابی نداش...

داستان ترسناک مردازما در روستا زابل

داستان ترسناک مردازما در روستا زابل سلام بر شما یک روز دوستم تعریف کرد که رفته سیستان زابل از اینجا به بعد از زبان دوستم میگم: من با خانواده ام رفتم شهرستانم زابل و روز هرکت کردی...

داستان ترسناک روح در جبهه

داستان ترسناک روح در جبهه درود بر شما ادمین عزیز و بقیه عزیزان دنبال کننده. بعلت یه سری موضوعات نمیتونم آدرس دقیق بدم لطفا سوال نفرمایید.سالها پیش که جنگ در جریان بود خطوط مقدم ?...

برچسب
#خفاش کویر تهران
#foodforfox
#غذا برای روباه
#سایت ترسناک
#horror
#horror website
#سایت ترسناک ایرانی
دسته
داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
یوفو (فرا زمینی ها)
بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
افراد (انسان های خاص)
حیوانات (جانداران ترسناک)
پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
فضا (عجایب اسمان)
شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
اسرار و رموز (جهان پنهان)
حوادث (رخداد های ترسناک)
کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
جالب (مطالب جالب توجه)
مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
ماورا الطبیعه (ارواح)
تسخیر شده گان (اجنه)
اطلاعات عمومی (دانستنیها)
شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
تصاویر (تصویر های ترسناک)
فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
عجیب (عجایب جهان)
ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
view:139
today: 1
تبلیغ