رخداد عجیبی که برای سازندگان فیلم آنابل افتاد

رخداد عجیبی که برای سازندگان فیلم آنابل افتاد

رخداد عجیبی که برای سازندگان فیلم آنابل افتاد

رخداد عجیبی که برای سازندگان فیلم آنابل افتاد

سومین عنوان از فیلم‌های آنابل یعنی Annabelle Comes Home روز ۵ تیر ماه در سینماها به اکران درآمد و نمرات نسبتاً متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد. جدا از بحث‌های فنی فیلم و جلوه‌ها و داستان‌های آن جلو دوربین، بازیگران و عوامل آنابل هم با اتفاقات عجیب و بعضاً وحشتناکی را تجربه کرده‌اند. از حرکت یک نیمکت پیانو و خونریزی‌های بینی سر صحنه گرفته تا رفتن برق در حال فیلم‌برداری، تنها بخشی از این وقایع غیرقابل‌توصیف است. البته، این اولین باری نیست که شاهد چنین وقایعی هستیم و پیش از این اتفاقات هولناکی برای عوامل و بازیگران فیلم‌های Conjuring رخ داده بود.

مکینا گریس بازیگر دوازده ساله Annabelle Comes Home که نقش دختر اد و لورن وارن (با بازی پارتریک ویلسون و ورا فارمیگا) محققان فراطبیعی را ایفا می‌کند، تجارب عجیبی داشته و قادر به وصف آن‌ها نیست. وی در مصاحبه با سایت TheWrap گفت:

چیزهای زیادی اتفاق افتاده اما با این موضوع شروع می‌کنم: یک روز صبح که از خواب بلند شدم، دیدم روی پیشانی‌ام یک زخم کوچک قرار دارد. تا حد زیادی به شکل یک مثلث شباهت داشت. خیلی ترسیدم. پیش از آن گری دوبرمن به من گفته بود تو که توسط بیگانگان تسخیر شده‌ای! سپس من شروع به تحقیق و بررسی کردم و کم‌کم داشت باورم می‌شد که توسط بیگانگان دچار تغییر و تحول شده‌ام.

نکته عجیب‌تر این است که طی همین صحبت‌ها یک خودرو از جلوی گریس و نویسنده The Wrap رد می‌شود که نماد بیگانگان رویش نقش بسته است!این زخم نسبت به بقیه چیزهایی که تجربه کردم هیچ است. وقتی همه بازیگران و عوامل برای اولین بار در صحنه حضور داشتند، برق‌ها رفت و همگی به‌شده ترسیده بودیم. می‌گفتیم: «آنابل تو اینجایی؟» سپس هنگامی که برق وصل شد، دیدم بینی‌ام به طرز وحشتناکی خونریزی دارد. این اتفاق بعضاً به خاطر حساسیت‌های فصلی برای من رخ می‌دهد اما هیچگاه آنقدر شدید و عجیب نیست. جالب‌تر اینکه وقتی خواستم به دنبال دستمال کاغذی بروم، ناگهان خونریزی متوقف شد.

برای ساخت فیلم‌هایی که از دنیای «احضار» (Conjuring) هستند، همیشه یک کشیش پیش از آغاز کار سر صحنه می‌آید و با خواندن دعاهای مختلف نیروهای شیطانی را دور می‌‌کند. برای ساخت Annabelle Comes Home هم یک کشیش روز ۷ نوامبر ۲۰۱۸ به آنجا آمد و صحنه را به اصطلاح تطهیر کرد.او [کشیش] در یکی از اتاق‌ها حضور یافت و از طریق آی‌پد خود بخش‌هایی از انجیل را زمزمه کرد. سپس آبی مقدس به اطراف پاشید و تماشای آن خیلی جالب بود. بعد از آن من، مدیسون و کتی را تطهیر کرد.

با این حال اتفاقات ماورایی و فراطبیعی راهی پیدا کردند تا روی گریس و پاتریک ویلسون، و همچنین برخی روزنامه‌نگاران و اجسام مختلف اثر بگذارند. بر اساس گزارشاتی که از صحنه ثبت شده، یک شب نیمکتی مخصوص پیانو بارها تکان خورده در حالی که هیچ‌کس آن‌جا کار نمی‌کرده است. به علاوه، وقتی یک روزنامه‌نگار برای دیدن کردن از صحنه فیلم‌برداری به آنجا رفته بود، ساعت مچی‌اش به شکل عجیبی تکان می‌خورده و با سرعت غیرقابل‌کنترلی می‌چرخیده است. به گفته خود روزنامه‌نگار، هنگامی که روز بعد ساعت را دستش کرد، همه چیز عادی بود و زمان کاملاً درست نشان داده می‌شد.گریس که نقش جودی وارنِ ۱۰ ساله را بازی می‌کند، تجارب هولناک دیگری هم داشته که می‌تواند برای هرکسی دیوانه‌وار باشد. رفتن برق به صورت مداوم و برگشتن آن به صورت خودکار، باز شدن درهایی که بسته بودند، هیکل تاریکی که در اتاق‌های لوکشین‌ها خوابیده بوده، بویی عجیب و نامطبوع که پس از ناپدید شدنش شرایط به حالت عادی بازگشته و… تنها بخشی از اتفاقاتی است که به عینه در حین تولید فیلم مشاهده شده.

گریس یک گردنبند صلیب و رنگارنگ هم داشته که آرم صلیب آن به طور ناگهانی از گردنبند جدا شده و بر زمین می‌افتد.من این گردنبند را تمام روز به گردن آویخته بودم و هیچ اتفاق خاصی برایم نیوفتاد. ناگهان بدون هیچ مقدمه و چیز دیگری شکست و از جایش در آمد. این عجیب‌ترین تجربه من در طول فیلم‌برداری بود.همچنین گزارشات دیگری هم وجود دارد که می‌گوید گریس با خود یک دوربین عکاسی آورده بود تا با دیگر بازیگران و عوامل عکس بیندازد. اما هرگاه عکسی می‌گرفت که در آن آنابل حضور داشت، تصویر نهایی کاملاً سیاه و تار بود. یا مثلاً زمانی که با پاتریک ویلسون عکس انداخت، تصویر گردنبند صلیب وی با خط سیاهی پوشانده شده بود. گریس در این باره توضیح داد:

من دوربینم را به آنجا بردم تا با همه عکس بگیرم. هربار عکسی از آنابل می‌گرفتم، تصویر به شکل تاریک و سیاه از دوربین خارج می‌شد. حتی تصمیم گرفتم غیر از دوربین خودم، یک دوربین دیگر را امتحان کنم که بازهم نتیجه نهایی، همان تصویر سیاه بود. اما تصاویر دیگر همه سالم و عادی بودند. در ابتدا فکر می‌کردم شاید به خاطر انعکاس محفظه شیشه‌ای آنابل است که عکس‌ها سیاه می‌شود. وقتی آن را از محفظه بیرون آوردم، نتیجه همان بود. سپس تصمیم گرفتیم به همراه ورا و پاتریک عکسی دسته جمعی بیندازیم. پاتریک یک گردنبند صلیب بزرگ به تن داشت و زمانی که عکس گرفته شد، صلیب با خطوطی سیاه محو شده بود.

در پروسه تست امنیت که پیش از شروع فیلم‌برداری اجرا می‌شود، یک جعبه شیشه‌ای درست در کنار گریس و مدیسون آیسمن سقوط کرد. یک بطری عجیب که به گریس هدیه داده شده بود، ناگهان شروع به داغ شدن کرد و دست او را سوزاند. اما شاید جنون‌آمیزترین تجربه گریس سر صحنه رویارویی آیسمن و دختر ۱۰ ساله با آنابل بود. این دو باید از یک راهرو و چند پله پایین می‌رفتند تا آنجا با آنابل روبه رو شوند.من و مدیسون [آیسمن] بایستی از یک راهرو پایین می‌رفتیم و این موقع صدای سه بار در زدن را شنیدیم. اما دوربین در حال فیلم‌برداری بود پس ما به کار خود ادامه دادیم. وقتی برای بار چندم همان صحنه را اجرا کردیم، دیدیم که آن صدا هر بار تولید می‌شود. از مدیسون پرسیدم که آیا تو هم صدا را می‌شنوی؟ او گفت بله و این خیلی عجیب است. در فیلم اول Conjuring سه ضربه نشانه سه چیز مقدس است: پدر، پسر و روح‌القدس. ما در را باز کردیم و دیدم که آنابل آنجا روی یک صندلی قرار دارد. فکر کردیم شاید بقیه عوامل دارند ما را دست می‌اندازند. در برداشتِ بعدی وقتی دوباره صدا را شنیدیم و در را باز کردیم، آنابل دیگر آنجا نبود.

پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا که پیش از این در فیلم The Conjuring به عنوان اد و لوری وارن ایفای نقش کرده بودند، در Annabelle Comes Home نقش‌های پیشین خود را تکرار می‌کنند. گری دوبرمن که یکی از خالقان دنیای Conjuring محسوب می‌شود هم اینبار کارگردانی فیلم را برعهده گرفته است.«آنابل به خانه می‌آید» (Annabelle Comes Home) سومین فیلم از سری آنابل است و در این عنوان اد و لوری وارن تصمیم می‌گیرند عروسک شیطانی را در یک اتاق در خانه‌شان قرار دهند تا جلوی آسیب به دیگران گرفته شود. اما یک‌ سال بعد، زمانی که دختر آن‌ها و دوستانش از عروسک دیدن می‌کنند، آنابل آزاد می‌شود…گریس در پایان صحبت‌هایش  رااینگونه جمع‌بندی کرده است:

نمی‌دانم که به ارواح یا چیزهایی شبیه به آن‌ اعتقاد دارید یا نه، اما برای این اتفاقات نمی‌توانم عجیب و وحشتناک هیچ توضیحی پیدا کنم. واقعاً نمی‌شود چیزی گفت.


دیدگاه

کاربر عزیز در صورت عضویت می توانید دیدگاه خود را مطرح نمایید

منتشر شده توسط dictator horror6
ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
به راحتی آن را شخصی سازی کنید
ورود

با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

ثبت نام

29

Room 6

Poya

هعی تینا کجایی ی مشت اسکلو بشونی سرجاشون ...دلم تنگتهههههههه

Poya

دیگه*

Poya

البته مگ اینکه سوزشش ی چیز دسگه باعث شه جن ببینید 😌😏🥴

Poya

اونا ک واقعی بودن والا چون هیچ جا دسته جمعی توهم نمیزنن ولی اینی ک شما میزنید قوی بوده

ZeinabBRH

از همون ساقی که جنس میگیری تو روستاتون جن میبینی

Poya

خواب میلینید بعد پامیشید هذیون میگید و فکر میکنید روحتون پرواز دهشته و با اجنه حرف زدین!ساقیتون کیه؟

ZeinabBRH

پس من تمام تلاشمو میزارم روی خون اشام شدن😂😂😂

Soorousha

همون خون‌آشام‌ بشید بهتره 😅😅😁

Soorousha

ما هر شب موقع خواب روحمون سفر میکنه، ولی به صورت آگاهانه کار سختیه، آسونترین راهش اینه که جسمتو ضعیف کنی تا روحت قویتر بشه و بتونه از کالبدش خارج بشه، مثل کاری که مرتاض‌ها میکنن، دیگه ببین راههای سختترش چیه دیگه 😶

ZeinabBRH

من یبار تا نزدیک سفر روح رفتم ولی متاسفانه اون لحظه فقط سعی داشتم بیدار بشم که شدم:|جالبع که قبلش خیلییی تلاش میکردم که این اتفاق بیوفته ولی اون لحظه اصلا به فکرم نرسید:/

ZeinabBRH

علیکم سلام😃

Ani

خواهر من یه بار ناخواسته تونسته صحبت کنه باهاشون و توی واقعیت چند بار ببینشون🙂

Sad

کسی تا حالا به شخصه تونسته تجربه سفر روح داشته باشه یا تونسته با موجودات ماورایی ارتباط بگیره ؟من چند سالی هست که روی مسایل ماورایی مطالعه میکنم اما به شخصه هیچ تجربه ای نداشتم و می‌خوام دیگه شروع کنم (برای مسخره بازی کسی جواب نده)من هدفم جدی هست

Ani

من عضو جدید سایتم👋

Ani

سلام علیکم😂😐

Poya

اوووو مایییی پودینگ

Yoha

هوراااااااااااااا.از این به بعد فقط افراد سایت میتونن توی داستانا کامنت بزارن.🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️

ناشناس
IP: 7482

هشدار: ما مبنا رو بر این میزاریم که همه‌ی عضوهای جدید تینا هستند ☝️پس حواستون جمع باشه😂😂😅

ZeinabBRH

سلام به اعضای جدید خوش اومدید

ZeinabBRH

ایلار که اصلا بی ادب نیس😑😂

Zodiac kill

میشه یکی ب من بگه ک ایا اصلا میشه اینجا یک پست رو پاک کرد یا نه؟؟؟؟؟

Yoha

پودینه هم شد فامیل😐😐😐

مرتضی پودینه

سلام منم عضو جدیدم از آشنایتون خوش وقتم

Mshg

سلام،عضو جدیدم،خوشحالم از آشناییتون

Soorousha

آیلارو اذیتش نکنید، تأثیرات تینا روش مونده 😅 یه مقدار زمان میبره تا به حالت اول برگرده، وگرنه بی‌ادب نیست واقعاً

Soorousha

زینب حبیبو دیدم 😂عجب آدمی هستیاااا 😕😂😂 من یه مدت کوتاهی ریشامو موهامو بلند کردم 4تا عکس گرفتم گذاشتم تلگرام، چون زیادم تلگرام نمیرم دیگه آپدیتش نکردم، گیر دادید به اون قدیمیا 😂😂 ولی جدیداً یه عکس گذاشتم که تازه گرفتم،😎😅

Asman

عزیزجان اینجا شوخی زیاد میشه وگنه قیافه سروشا بد نیست شماهم ادبتو رعایت کن تا پویا نکشتت

Yoha

ظاهرا افراد توهین گر زیادن.

Yoha

😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬

ZeinabBRH

ماشالا انگار جنابعالیم فرق چندانی با تینا نداری😐در و تخته باهم جور بودید میپریدین به هم😐

Poya

لایق*

Poya

آیلار اون واژه دایق خودتو خانوادته اولا....ثانین اگه ار بی ادبیو قراره بندازید بیرون بندازید خب چرا وایمیسین بی احترامی کنن ...اینم بندازید بیرون

Aylar

کصمغزید میگید بده قیافش؟ اومدم چک کردم خوبه که بد نیس😐

ZeinabBRH

دیگه من نمدانم😐

Aylar

تلگراممو پاکیدم،😐🤦🏻‍♀️

ZeinabBRH

t.me/foodforfoxchat

ZeinabBRH

ادرس گپ تلگرامو گذاشتم اونجا هست میتونی ببینیش

ZeinabBRH

بابا قیافش بد نیست...یکم مدل موهاشو ریشش عجیبه

Aylar

من میخوام بدونم سروشا چه شکلیه که انقد از چهرش بد میگید

ZeinabBRH

😐😐😐😐

Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
پربازدید ترین ها
اتاق قرمز یا رد روم

اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

داستان ترسناک یک حمام معمولی

داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

راز عدد 241543903

?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

شعر نفرین شده جهنم تومینو

شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش

کتاب ممنوعه! کتاب all-azazel کتاب 500 صفحه‌ای است که بطور کلی توسط موجودی ماورایی نوشته شده است! و حاوی نکات بسیاری درمورد این موجودات است! نام این کتاب "کتاب شیطان" است و در 500 بعداز می

چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام

ومپایر(خون اشام)??‍♂️ ام در افسانه‌ها و فرهنگ فولکلوریک مردم اروپا . آسیا و امریکا موجودی زنده‌است که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون انسان ها مے‌

فیلمی از عروسک لولیتا

فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

خانه اجنه در کلاردشت

خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

مسترس و اسلیو چیست؟

مسترس و اسلیو چیست؟ میسترس (Mistress) كه مونث كلمه ی میستر (Mister) است به معنای ارباب یا الهه خانم به كار می رود. میسترش خانمی است كه تمایل به آزار و اذیت دیگر انسان ها و بخصوص مردان دارد

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?


# پربازدید های امروز
#کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش
#چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
#فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
#مسترس و اسلیو چیست؟
مطالب مرتبط
ترسناک

 اجنه شیطانی.اسم من علی بخشاییه.این داستان را از زبان خواهرم شنیدم.خواهرم خیلی به جن و روح و... علاقه داشت.برای همین یک روز تصمیم گرفت در زیر زمین خانه مان آنها را احضار کند و کر...

انفجار مهیب بیروت

 رویترز به نقل از منابع بیمارستانی و امنیتی گزارش داد که حداقل 10 نفر بر اثر انفجار سه‌شنبه بیروت کشته شده‌اند. از سوی دیگر خبرگزاری رسمی لبنان گزارش داد که تعداد زخمی‌ه...

حادثه 11 سپتامبر

حادثه 11 سپتامبر حملات ۱۱ سپتامبر (بیشتر در انگلیسی با ۹/۱۱ نشان داده میشود که «نهُ، یازده» به انگلیسی «ناین ایلون» خوانده میشود) عبارت است از سلسلهای از حملات انتحاری که در۱...

جنگل مرموز

سلام به همه دوستان من اومدم با یه داستان دیگه خب بریم داستانو شروع کنیم اسمم رضایه و اسم رفیقم عرفانه هردوتامون 25 سالمونه و این داستانی که تعریف میکنم توی روستامون اتفاق افتاد ...

سقوط مرگبار چترباز معروف در تهران + فیلم

جزئیات سقوط مرگبار چترباز معروف در تهران,محمد بزرگی   محمد بزرگی؛ چترباز معروف، حین پرش از ارتفاع در میدان بسیج اکباتان دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.   محمد ب...

عامل کشتار دو مسجد کرایست چرچ

برنتون ترنت، ۲۹ ساله اهل استرالیا، در جریان محاکمه اتهام قتل این ۵۱ نفر، تلاش برای قتل ۴۰ نفر دیگر و یک اتهام تروریستی را پذیرفته بود.آن تیراندازی باعث شوک جهانیان شد و بعد از آن...

بریدن سر یک معلم به دلیل توهین به پیامبر اسلام

روز جمعه ۱۶ اکتبر سال 2020، مهاجمی که فریاد «الله اکبر» سر می‌داد، در نزدیکی یک مدرسه در شهر کنفلان سنتاونورین در شمال غربی پاریس پایتخت فرانسه، به معلمی حمله کرد و سر او ر...

نامه‌های نگهبان

  ممکن است که این داستان وهم‌آور را به خاطر داشته باشید، چون یک اتفاق خبرساز است که اخیرا کاملا عمومی شده است. یک خانواده اهل ایالت نیوجرسی ایالات متحده آمریکا، از مالک پ...

برچسب
# Annabelle Comes Home فیلم
# اتفاقات ترسناک
# رخداد بد
# اتفاقات عجیب
#horror
#horror website
#سایت ترسناک ایرانی
دسته
داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
یوفو (فرا زمینی ها)
بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
افراد (انسان های خاص)
حیوانات (جانداران ترسناک)
پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
فضا (عجایب اسمان)
شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
اسرار و رموز (جهان پنهان)
حوادث (رخداد های ترسناک)
کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
جالب (مطالب جالب توجه)
مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
ماورا الطبیعه (ارواح)
تسخیر شده گان (اجنه)
اطلاعات عمومی (دانستنیها)
شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
تصاویر (تصویر های ترسناک)
فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
عجیب (عجایب جهان)
ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
view:174
today: 0
تبلیغ