روح خبیث زندان ایسترن استیت

روح خبیث زندان ایسترن استیت

روح خبیث زندان ایسترن استیت

روح خبیث زندان ایسترن استیت

بسیاری از مردم باور دارند که زندان و ندامت‌گاه ایسترن استیت، مکانی جن‌زده و تسخیرشده است. در اوایل دهه‌ی ۱۹۴۰، مأموران و زندانیان این زندان، بارها از اتفاقات عجیب و مرموزی سخن گفتند که به چشم خود شاهد آنها بودند. تجربیاتی وحشتناک که این زندان را به مکانی شوم و ناخوشایند تبدیل کرده بود. اما در پی تعطیلی این زندان، اوضاع حتی بدتر شده و رو به وخامت نهاد، چرا که اکنون عرصه برای تاخت و تاز این موجودات ماورایی، مهیاتر از قبل هم شده بود. به موازات توجه و علاقه‌ی رو به رشد مردم به بررسی مسائل ماورایی و عجیب، این زندان نیز شاهد رفت و آمدهای بیشتری بود. اکنون محققان عالم ارواح و حوادث ماورالطبیعه، محتاطانه برای تحقیق و بررسی‌های جامع‌تر، سری هم به این دژ سنگی می‌زنند. در واقع هر ساله، تیم‌های تحقیقاتی متعددی در حال بازدید، کنکاش و جستجوی این زندان هستند.اگر نگاهی به پیشینه‌ی این زندان داشته باشیم، در می‌یابیم که این بنا در سال ۱۸۲۹ ساخته شده است. ظاهر این زندان شما را به یاد قلعه‌های قدیمی می‌اندازد، محوطه‌ای محصور با دیوارهایی مستحکم و البته برج و باروی برای مراقبت و نگهبانی. در مجموع زندان ایسترن استیت، به نظر جایی مخوف و منزوی است. این بنا که در ایالت فیلادلفیای آمریکا واقع شده است، نخستین زندانی است که از سیستم سلول‌های انفرادی برای تأدیب و نگهداری زندانیان استفاده کرد.

تقریبا برای یک صد سال، سیاست حاکم بر این زندان از یک اصل تبعیت می‌کرد، زندگی انفرادی. بنیان‌گذاران این زندان باور داشتند که چنین رویه‌ای به زندانی کمک می‌کند تا دوباره به خلق و خوی انسانی خود بازگشته و عادات زشت و ناپسند خود را اصلاح کند. مجرمی که روانه‌ی این زندان می‌شد، باید به سبکی جدید از زندگی عادت می‌کرد، او باید به‌تنهایی غذا می‌خورد، به‌تنهایی در حیاط سلول انفرادی خود ورزش می‌کرد و در مجموع خود را با تنها زندگی کردن وفق می‌داد. وقتی که یک زندانی سلولش را ترک می‌کرد، نگهبان سر او را را یک کلاه مخصوص می‌پوشاند، در نتیجه او حتی در این نقل و انتقال نیز طعم تلخ تنهایی و انزوا را می‌چشید. شاید به همین دلیل است که تاریخ این زندان با جنون و دیوانگی زندانیانش گره خورده است. اگر چه این سیستم عجیب و چه بسی غیر انسانی خیلی زود و به دلیل ازدحام و شلوغی بیش از اندازه‌ی زندان از بین رفت، اما به دلیل این رویکرد مسئولان، شمار زندانیان مبتلا به اختلالات روانی و جنون رو به افزایش گذاشت.

از سال ۱۹۱۳ تا سال ۱۹۷۰ یعنی زمانی که این زندان برای همیشه تعطیل شد، این مکان به صورت یک زندان عادی به کار خود ادامه داد. در طول این دوران، زندانیان معروفی نیز کارشان به اینجا کشید از جمله گنگستر معروف ال کاپون و سارق معروف بانک «ویلی ساتن». حتی شاید برایتان جالب باشد که بدانید نویسنده شهیر انگلیسی «چارلز دیکنز» نیز از این زندان بازدید کرده است و البته از آن چه که دید، چندان هم راضی و خشنود نبود.در سال ۱۹۷۱، بنای زندان دیگر متروکه شده بود و اینجا بود که شایعاتی در مورد حوادث عجیب روی داده در آن به گوش می‌رسید. هر چند باید اشاره کرد که پیش از این هم در مورد این زندان از این دست اخبار بسیار شنیده می‌شد، اخباری که همچون بلایی دهشتناک در میان دیوارهای سنگی این زندان پخش می‌شد و زندانیان را به وحشت می‌انداخت.

دست کم یک زندانی وجود دارد که با قطعیت ادعا می‌کند با یک روح ملاقات داشته است. این زندانی که «گری جانسن» نام داشت، اغلب در کارهای تعمیراتی زندان مشارکت می‌کرد. این زندانی می‌گوید که روزی به تنهایی مشغول کار در سلول‌های آخر بند ۴ بود که ناگهان احساس اضطراب و ناراحتی شدیدی به سراغش آمد. او به محض باز کردن در سلول، با نیروی شوم و بسیار قدرتمند روبرو شد، نیرویی که به سینه‌ی او چنگ زده و محکم نگهش داشته بود، به طوری که قادر نبود ذره‌ای حرکت کند. او حتی اشاره می‌کند که حس می‌کرده سلول مذکور با نیرویی پلید و انرژی وحشتناک احاطه شده است.البته گروهی می‌گویند که این علائم نشان‌دهنده‌ی یک حمله خفیف قلبی بوده و نه یک مواجهه با ارواح، آن گونه که گری تصور می‌کرده است، اما این زندانی با توجه به حادثه‌ی قتل یک نفر در نزدیکی همین سلول، باور دارد که مورد هجوم یک روح قرار گفته است. این داستان به اندازه‌ای جذابیت داشت که برنامه تلویزیونی «شکارچیان روح» ، یکی از قسمت‌های خود را به آن اختصاص داد.

درهای قدیمی چوبی و فلزی این زندان که قدمت بعضی از آنها به سال ۱۸۰۰ باز می‌گردد، مدت‌های مدیدی است که زندانی‌ای را در میان خود محبوس نکرده‌اند. در بسیاری از سلول‌ها هنوز هم چهارچوب تخت و وسایل چوبی دیده می‌شود، فضاهای خالی و در عین حال سرد که بازدیدکننده را اسیر احساسی خاص می‌کنند. در یکی از بندهای زندان که البته درهای آن به روی عموم بازدیدکنندگان بسته است، هنوز حتی می‌توان کفش‌های زندانیان را هم مشاهده کرد و حتی مجلاتی که دهه‌ها از عمر آنها گذشته است.بارها برنامه سازان تلویزیونی به این زندان مراجعه کرده و از آن فیلمبرداری کردند، مستندهای متعددی در مورد این زندان ساخته شده است که بیننده را تحت تأثیر قرار می‌دهند و در نهایت سعی‌شان بر این است که به او القا کنند اگر روح واقعا وجود دارد، پس حتما ارواحی در این زندان اقامت دارند.براساس منابع متعدد، از این زندان به عنوانی یکی از تسخیر شده‌ترین مکان‌ها در ایالات متحده یاد می‌شود. به طوری که در برنامه‌های متنوع تلویزیونی و البته در فضای مجازی همچون کانال مسافرتی «ماجراجویان روح»، “Syfy Ghost Hunters”، “Most Haunted Life” و برنامه‌ی «ترس» شبکه «ام تی وی» از این زندان به کرّات نام برده شده است.

اما این روزها این زندان بیشتر به‌عنوان یک موزه و البته خانه‌ی تسخیر شده مورد توجه است، مکانی که به‌ویژه در ایام هالووین، پذیرای بازدیدکنندگان بی‌شماری است. گردشگرانی ماجراجو که سری نترس دارند و به سراغ ترس و وحشت می‌روند. عده‌ی قابل توجهی از این گردشگران، از وقایع عجیبی سخن می‌گویند که به عینه تجربه کرده‌اند. از شنیدن صدای قدم زدن در حیاط گرفته تا گوش سپردن به نجوای زندانیان که در سلول‌های خالی می‌پیچد. همچنین از این سلول‌ها‌ که دیر زمانی است خالی و غیر مسکونی هستند، سروصداهایی عجیبی هم به گوش می‌رسد. آن‌ها از شیون و ناله‌هایی می‌گویند که در میان دالان‌های تیره و سرد این زندان ترسناک پیچ و تاب خورده و لرزه به جان انسان می‌اندازد.در این میان سلول‌های بند ۱۲ این زندان بیش از بقیه به شهرت رسیده‌اند. جایی که ظاهرا ارواحی در آن سرگردانند و صدای خنده‌های دیوانه‌وار آنها گاه گداری به گوش می‌رسد. همچنین یکی از برج‌های نگهبانی، ظاهرا هر از چندگاهی میزبان پیکره‌ای تیره و تار و مبهم است. گفته می‌شود که گاهی شب هنگام، شکلی شبح آلود و محو مشاهده شده که از میان این برج، این زندان خالی از جریان زندگی را تحت نظر دارد.

به گفته محققانی که در حال پژوهش پیرامون ادعاهای مطرح شده هستند، بی‌شک این زندان مرکز فعالیت‌های ماورایی است. در واقع گواه این مطلب شهادت گردشگران، کارمندان، زندانبانان و زندانیانی است که بنا به اجبار، وظیفه یا حس ماجراجویانه‌ی خود، مدتی را در این مکان سپری کرده‌اند.یکی از افرادی که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ و برای تقریبا سه سال به عنوان راهنمای تور در این زندان فعال بوده است، از تجربیاتش می‌گوید. این که گردشگران اغلب از او سوالات مشخص می‌پرسیدند. «کدام بخش زندان تسخیر شده است؟» و این نخستین سوالی بود که پرسیده می‌شد.اما از نظر او مشکل اینجا است که اغلب بازدیدگنندگان در نهایت در حالت شک و تردید این زندان را ترک می‌کنند.

  آنها مرتب سوال می‌کنند که آیا خود شما شاهد چیزهای عجیبی بودید یا نه؟ و حتی می‌پرسند که در این میان، ترسناک‌ترین تجربه‌تان چه بوده است؟ ولی به هر حال این تجربه‌ی شما است نه آنها. و باید هرکسی خود چیزی را لمس کند، تا به واقعی بودن آن ایمان بیاورد. دیده‌ها و شنیده‌های دیگری، در نهایت کمک به بازدیدکنندگان نمی‌کند.البته در این میان شماری از گردشگران نه برای ترسیدن که برای مرور خاطرات تاریخی به این زندان سر می‌زنند. آنها برای بازدید از سلول «ال کاپون» به اینجا می‌آیند، مجرمی شناخته شده که به مدت هشت ماه در این زندان محبوس بوده است.

و اما بهتر است به روی دیگر این شهرت تاریک نگاه کنیم. کارمندان و زندان‌بانان سابق این زندان چندان مشتاق نیستند که این قبیل فعالیت‌ها، تصویری تیره و تار و سیاه‌تر از این زندان را به عموم منتقل کند. به عقیده آنها مردم بعد از تماشای برنامه‌های تلویزیونی، علاقه‌مند می‌شوند که سری هم به این زندان زده و به سبک خود داستان‌سرایی کنند. اما از نظر این ضابطان قانونی، این داستانی نیست که باید به گوش مردم برسد، چرا که در واقع، روز، ماه و سال‌های عمر انسان‌های بسیاری درمیان این چهار دیواری‌های سنگی سپری شده است، روزهایی که چه بسی پر از درد و رنج گذشته‌اند. نزدیک به ۱۷ هزار زندانی در طول دوران فعالیت این زندان، ساکن آن بودند و مقامات مسئول نه قصد تمجید کردن از فعالیت این زندان را دارند و نه مایلند از این مسئله اسبابی برای سرگرمی و تفریح مردم فراهم شود.

 

 

دیدگاه

ارسال شد

منتشر شده توسط author Demon
ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
ورود

با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

ثبت نام

21

Room 6

Amin-Mehdipour

اینترنت قطع بشه مییم ایران جای نگرانی نیس😐

Amin-Mehdipour

آلمان😐

Karluss

سرور این سایت کجاست!؟

ScaryLand

😐چیکارش دارید

TINA

رگان عزیزم رتبت ی چیز کاملا شخصیه ولی اگ اینجا نگی جرت میدم

Yoha

نه ولی برای طلسم ها میتونی از گلنوش کمک بگیری.

The Red Queen

سلام من تازه عضو شدم می گم اینجا بخشی برای طلسم ها نداره ؟

The Red Queen

دقیقا :|

Regan Macneil

نیومده ک هنو

TINA

رگان رتبه کنکورت

666MAX999

تنکیو

Amin-Mehdipour

ویو پست در انتها مطالب در دسترس

Amin-Mehdipour

سلام بچه ها ویو پست حتما داخل گوشی هم قرار داده میشه نگران نباشید ولی سعی کردیم کار با سایت روان تر بشه دسترسی ها راحت تر بشه لود صفحه سبک تر بشه و دسترسی ها راحت تر همچنین فیلم و عکس اپلودش سریع تر شده توجه هم کرده باشید کمتر از یک روز مطلبتون داخل گوگل هستش همینطور مطالب کوتاه (استوری) بیشتر دیده میشه همینطور میتونید فیلم و عکس به راحتی در استوری ها تون بزارید

ScaryLand

ویو پست درست کنید

ScaryLand

من ک حال کردم 😃

Horror Book

در کل حق با سروشا بیشتر برای کاربر بهتر شده

Horror Book

ولی ویو داخل پست توی کامپیوتر هست تو گوشیم نی نرم افزارم ساده و بهتره

Horror Book

سلام سادگی بنظر من بهتره کار راحت تر شده

AntiBlocker

اما ساده تر شده

AntiBlocker

بخش ایجاد مقاله قوی تر شده و فیلم عکس گذاشتن راحت تر شده بنظرم

Soorousha

نويسنده‌ها بیاین نظر بدید لطفاً 📝

Soorousha

به نظرم تغییراتی که انجام شده بیشتر برای بازدیدکنندگان سایت خوبه تا برای نویسنده‌ها، بقیه کاربرا اگه نظری غیر از من دارین بگین، میخوام ببینم فقط من از این آپشن‌ها استفاده میکردم یا شمام همینطور

Soorousha

اونایی که میگن سایت عالی شده فقط به تم و قیافش توجه کردن، چون یه سری آپشن‌ها مثل جستجو یا اینکه قبلاً میشد فهمید تعداد بازدیدهای هر پست هم در کل هم در همون روز چقدر بوده، فالوور و فالوئینگ دیگه نیست، بازدید مطالب جدید کمتر شده و...

Soorousha

اگه برای ايجاد مقاله میخوای متن انگلیسی رو فارسی کنی، پایین صفحه سمت راست آپشن مترجم وجود داره،

AntiBlocker

کجا رو فارسی کنی

food

متن کجا رو

Shine

سلام کسی میدونه چطوری بابد متنو فارسی کرد؟

Regan Macneil

واو اصلا یه لحظه قک کردم آدرس سایتو اشتباه وارد کردم واقعا خیلی عالی شده😃

Nima2

👍

Horror Book

فیلم و عکس الان راحت تر اپلود میشه😏

Yoha

به قول یه فیلمه دستتون گرم دمتون درد نکنه

Yoha

دست همگی درو نکنه واقعا سایت عالی شده🙄👍

ariya66y

چقد اطلاعات اشتباه درمورد دیپ وب هست تو این سایت

jaber

اگه مشکلی داشتید تاریخچه مرورگرتون رو پاک کنید حل میشه نرم افزار جدید هم در دسترس

stan666

ممنون از کسایی که همیشه برای پیشرفت سایت تلاش میکنند. موفق باشین.

eilya

گوگگپل پتققحکقثتثحثکث

eilya

eilya

eilya

گوز

eilya

تری

Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
پربازدید ترین ها
اتاق قرمز یا رد روم

اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

داستان ترسناک یک حمام معمولی

داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

راز عدد 241543903

?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

شعر نفرین شده جهنم تومینو

شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

فیلمی از عروسک لولیتا

فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

خانه اجنه در کلاردشت

خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?

درگاه دارک وب

کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

معرفی سایت های دارک وب

معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

سرنوشت دیگو آلوز قاتل

سرنوشت دیگو آلوز قاتل قاتلان سریالی ، افرادی که قتل انسان جزء لذت های زندگی آنها گردیده این افراد هیچ قلبی در سینه ندارند و تنها چیزی که آنها را به اوج هیجان می رساند و باعث می ش


# پربازدید های امروز
#داستان ترسناک یک حمام معمولی
#فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
#چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
#مسترس و اسلیو چیست؟
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
مطالب مرتبط
ساختمان یونیک ساتورن (مکان های ترسناک)

ساختمان یونیک ساتورن (مکان های ترسناک) برج ساتورن یونیک، مشهور به برج ارواح، ساختمان عظیم ۴۷ طبقه‌ی ناتمامی است که در شهر بانکوک تایلند قرار دارد. این ساختمان که قرار بوده تبدی...

پل گریه (crybaby)

پل گریه (crybaby) در ایالات متحده مکان های ترسناک و خالی از سکنه بسیار است پل های گریه یا crybaby به مجموعه پل هایی در امریکا گفته می شود که به دلیل خودکشی امریکایی ها و اتفاقات ماورا طب?...

مخوف ترین قبرستان امریکا (ارواح بچلر)

مخوف ترین قبرستان امریکا (ارواح بچلر) قبرستان بچلور(bachelor)در نزدیکی جنوب غربی میدلوتیان، در جنگل حفاظت شده روبیو وودز، منطقه ای پر از درختان انبوه است که در ناحیه شهری منطقه شیک?...

جنگل آئوکیگاهارا (ورود به مکان های ممنوعه جهان)

جنگل آئوکیگاهارا (ورود به مکان های ممنوعه جهان) آئوکیگاهارا که با عنوان‌های جنگل خودکشی، دریای درختان و بهترین مکان برای مردن شناخته می‌شود، در اصل جنگل ملی ژاپن است که در ن...

قبرستان اجنه (مکان های ترسناک ایران)

قبرستان اجنه (مکان های ترسناک ایران) چابهار یکی از شهرهای جنوب  شرقی این استان است و روستایی باستانی و زیبای تیس در منطقه کوهپایه‌ای در ۵ کیلومتری شمال غربی چابهار واقع شده است...

جزیره عروسک ها (ورود به مکان های ممنوعه جهان)

جزیره عروسک ها (ورود به مکان های ممنوعه جهان) داستان به حدود نیم قرن پیش بازمی گردد که یک دختربچه در اعماق پنهان جزیره در میان کانال های «Xochimico» غرق شد. تنها ساکن دائمی این جزیره ?...

مکان های ترسناک جهان (بخش دوم)

مکان های ترسناک جهان (بخش دوم) جهان دنیای زیبایی است، طراوت و تازگی طبیعت، زلالی آب‌های اقیانوس‌ها و دریاها، صلابت کوه‌ها و درخشش خورشید آن دلفریب و دوست داشتنی است، اما مکان?...

هتل امیلی مورگان تگزاس

در سال ۱۹۹۷ و بعد از آن که این ساختمان مذبور به هتل امیلی مورگان تبدیل شد، تحت یک سری عملیات نوسازی و مرمت جزئی قرار گرفت. عملیات فوق نزدیک به یک سال به طول انجامیده و چندین میلیو...

برچسب
#روح زندان ایسترن استیت
#روح وحشتناک زندان ایسترن استیت
#زندان ایسترن استیت
#روح خبیث
#horror
#horror website
#سایت ترسناک ایرانی
دسته
داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
یوفو (فرا زمینی ها)
بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
افراد (انسان های خاص)
حیوانات (جانداران ترسناک)
پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
فضا (عجایب اسمان)
شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
اسرار و رموز (جهان پنهان)
حوادث (رخداد های ترسناک)
کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
جالب (مطالب جالب توجه)
مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
ماورا الطبیعه (ارواح)
تسخیر شده گان (اجنه)
اطلاعات عمومی (دانستنیها)
شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
تصاویر (تصویر های ترسناک)
فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
عجیب (عجایب جهان)
ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
view:78
today: 0
تبلیغ