هفت جنایت هولناک ژاپنی-  که نمی‌خواهید درباره‌ی آنها چیزی بدانید

هفت جنایت هولناک ژاپنی- که نمی‌خواهید درباره‌ی آنها چیزی بدانید

هفت جنایت هولناک ژاپنی-  که نمی‌خواهید درباره‌ی آنها چیزی بدانید

هفت جنایت هولناک ژاپنی- که نمی‌خواهید درباره‌ی آنها چیزی بدانید

هفت جنایت هولناک ژاپنی-  که نمی‌خواهید درباره‌ی آنها چیزی بدانید

وقتی به ژاپن فکر می‌کنیم، بی‌درنگ به یاد انیمه، فرهنگ و غذاهای لذیذش می‌افتیم، و بخاطر همینه که نمی‌تونیم این کشور رو دوست نداشته باشیم. علاوه‌براین‌، وقتی ژاپن یکی از امن‌ترین کشورهای آسیا – با تنها 4 درصد قتل در هر ۱۰۰ هزار نفر (که کمتر از یک قتل در هر ۲۰۰ هزار نفر هست) – محسوب می‌شه، جایی بهتر از آن برای زندگی پیدا نمی‌شه. متأسفانه، در تمام کشورها شرارت وجود داره، و در همه جا گاهی بدترینِ نوع از فجایع – یعنی مُردن انسان‌ها – نیز اتفاق می‌افته..

*7 ساتومی میتارای :

ساتومی میتارای، دانش‌آموز ۱۲ ساله‌ای بود که در مدرسه‌ی ابتدایی اوکوبو واقع در ساسِبو، درس می‌خوند ،ساتومی در سال 2004 توسط هم‌کلاسی ۱۱ ساله ش – که پلیس هرگز نام او رو فاش نکرد، و از او با نام «دختر A» یاد می‌شه – مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به قتل رسید. در گزارش‌ها اومده که ساتومی در اینترنت مطالبی در مورد وزن و قیافه‌یاون دختر  منتشر، و از اون با عنوان «زشت» و «پاچه‌خوار» یاد کرده بود. یک روز بعدازظهر، ساتومی و دختر A با هم گلاویز می‌شن، و به دنبال اون دختر A با یک چاقوی جیبی، دست و گلوی ساتومی را پاره می‌کنه. دختر A، بخاطر سن‌اش، به چهار سال حبس در مرکز اصلاح و تربیت محکوم شد.گاهی اوقات ممکنه است اتفاقاتی بیفته یا حرف‌هایی گُفته بشه، اما این موضوعات باعث نمی‌شه حق داشته باشید گلوی کسی را پاره کنید؛ و مهم نیست که چند سالتون هست، فقط باید اون فرد رو نادیده بگیرید.

*6 آیوا ماتسو :

آیوا ماتسو قربانی یک جنایت دیگه بود که در سال 2014 در ساسبو اتفاق افتاد. این قتل ۱۰ سال بعد از مرگ ساتومی روی داد. آیوا ماتسو برای دیدن دوستش به آپارتمان اون رفته بود که دوستش ضربه‌ای به سرش وارد کرد و بعدش سعی کرد تا او رو حلق‌آویز کنه و این امر موجب مرگِ اون از خفگی شد. جسد آیوا ماتسو، در حالی که سر و دست چپ‌اش از تنش جدا شده بود، در اون آپارتمان کشف شد. قاتل اون بعدها اعلام کرد که هیچ کینه‌ای از دوستش نداشته و فقط می‌خواسته تا یک نفر رو بکشه. اون در مجموعه‌ای از پُست‌های اینترنتی به جنایتش اعتراف کرد. عنوان یکی از این پُست‌ها اینطور بود: «کارم به قتل کشید!» اون در این پُست نوشته بود «اوه نه، هر چقدر خون‌ها رو پاک می‌کنم باز هم ادامه داره.»اون  پُستی دیگه در یک فُروم منتشر کرد که حاوی چندین عکس از یک دستِ چپ و لباسی خون‌آلود بود. نام مُجرم، بخاطر نوجوان بودنش، هرگز اعلام نشد.

*تِتسومی میازاکی :

تتسومی میازاکی از آگوست ۱۹۸۸ تا ژوئن ۱۹۸۹ چهار دختر جوان، بین سنین ۴ تا ۷ ساله رو ربود و به قتل رسوند. اون  پس از دزدیدنِ اونها، لباس‌هاشون رواز تن‌ شون در می‌آورد و از بدن برهنه‌ی اونها عکس می‌گرفت، بعدش هم اونها رو به قتل می‌رسوند تا بتونه فانتزی‌های نکروفیلیاش رو روی اونها  پیاده کنه. وقتی که رابطه‌ی جنسی‌ ش با اجساد به پایان میرسید، دست‌ها و پاهاشون رو می بُرید تا اونها رو به عنوان غنائمش نگه داره، اون حتی کار رو به جایی رسوندکه یکی از اون دست‌ها رو خورد و خون شون رو نوشید. اون پس از اینکه پلیس ۵۷۶۳ کاست ویدیویی از پورنوگرافی کودکان، فیلم‌ها و انیمه‌های ترسناک رو در خونه اش پیدا کرد، توسط رسانه‌ها، به «قاتل اوتاکو» معروف شد. در ۲۳ جولای ۱۹۸۹، در حالی که بعد از تجاوز به یک دختر جوان در یک پارک، سعی در فرار داشت، توسط پلیس دستگیر و در ژوئن ۲۰۰۸  اعدام شد. پدر میازاکی از پرداخت هزینه برای دفاع از پسرش خودداری کرد، و او در سال ۱۹۹۴ دست به خودکشی زد.

*4 قتل‌عامِ مدرسه‌ی اوزاکا

مامورو تاکوما از کودکی نشانه‎هایی از سه‌گانه‌ی مک‌دونالد رو بروز می‌داد. (سه‌گانه‌ی مک‌دونالد مجموعه‌ای از سه مشخصه‌ی رفتاری هست که اگر هر سه یا دوتای اونها  باهم ترکیب بشن، بعدها موجب تمایلات خشونت‌آمیز، خصوصاً جرایم سریالی خواهد شد.) نخستین علائم اون در سن ۱۲ سالگی، زمانی که یک بچه‌گربه رو بین یه روزنامه پیچید و آتیش زد، بروز کرد. اون در طی دوران نوجوانیش همچنان به سلاخی کردن گربه‌ها ادامه داد و برخی‌ شون رو به داخل کوره انداخت، و از همین‌جا بود که زندگیش به جُرم و جنایت کشیده شد و هر شغلی روکه پیدا می‌کرد از دست می‌داد. اون پیش از قتل‌عام مدرسه‌ی اوزاکا، ۱۱ مرتبه دستگیر شده بود. در سال ۲۰۰۱ مامور و از شغل‌اش، که سرایدار مدرسه‌ی ابتدایی ایکِدا  بود، استفاده کرد تا آخرین جنایتش رو به انجام برسونه. اون با یک چاقوی آشپزخانه وارد مدرسه شد و ۸ کودکِ ۷ و ۸ ساله رو به قتل رسوند، و سیزده دانش‌آموز دیگه و دو معلم رو شدیداً مجروح کرد. اون دو سال بعد، در آگوست ۲۰۰۳، محکوم به اعدام با طنابِ دار شد.

*3  قتل‌عام آکیهابارا

توموهیرو کاتو پس از استعفاء دادن از شغلش از زندگی متنفر شد. اون از اینکه دوست‌دختری نداشت که عاشقش باشه، یا هیچ دوستی نداشت که باهاش درد و دل کنه و خوش بگذرونه، از تنها بودن و کاری برای انجام دادن نداشتن متنفر بود و راه‌حلش برای غلبه بر این شرایط، به قتل رسوندن انسان‌ها بود. توموهیرو کاتو روز یکشنبه، ۷ ژوئن ۲۰۰۸، یک کامیون دو تُنی اجاره کرد و در بازار آکیهابارا با تمام سرعت به سمت پنج نفر رفت و سه نفر از اونها رو کُشت؛ اما به قتل رسوندن سه نفر برای اون کافی نبود، بخاطر همین از کامیون پیاده شد و ۱۲ نفر دیگرو مورد اصابت چاقو قرار داد و چهار نفر از اونها  رو کُشت و هشت نفر دیگرو به شدت مجروح کرد. پلیس با محاصره‌ی توموهیرویِ ۲۵ ساله و تهدید اون با اسلحه مانع از فرارش شد. اون در سال ۲۰۱۱ محکوم و در سال ۲۰۱۵ اعدام شد.

*2 گاز سارین در مترو

در ۲۰ مارس ۱۹۹۵، فرقه‌ای موسوم به اوم شینریکو، که رهبرِ اون شوکو آساهارا که خود رو«مسیح» می‌دونست، بعد از یک آزمایش در محل زندگیشون که موجب مرگ هفت تن شده بود، تصمیم گرفتن از سیستم متروی توکیوبه عنوان آزمایشگاه خودشون برای بررسی تأثیرات گاز سارین استفاده کند. گاز سارین یک گاز اعصاب مرگباره که به عنوان یک سلاح شیمیایی تولید شده و می‌تونه در عرض ۱ الی۱۰ دقیقه موجب مرگ هر موجودی بشه. این حمله، که بین ساعت ۷ و ۸ صبح، در پُر ترددترین ساعات مترو انجام گرفت، ۱۳ کُشته و ۶۰۰۰ مجروح به دنبال داشت، در گزارش‌ها اومده  که ۱۰۰۰ نفر از اونها بخاطر این گاز دچار مشکلات موقت بینایی شده بودن. این حمله‌ بعد از جنگ جهانی دوّم، (البته پیش از وقوع آتش‌سوزی در ساختمان ۵۶ میوجو در اول سپتامبر ۲۰۰۱ بزرگ‌ترین حمله در ژاپن محسوب می‌شد. پلیس ژاپن اعلام کرد که این اقدام، شیوه‌ی این فرقه برای تسریع در وقوع آخرالزمان بود. اونها می‌خواستن با این حرکت، حکومت ژاپن رو عزل و رهبر خودشون رو به عنوان «امپراطور ژاپن» منصوب کنن. اعضای این فرقه به حبس ابد و اعدام محکوم شدند.

*1 قتل جونکو فوروتا

هوش و زیبایی دو بهترین ویژگیه که در فرد یافت می شه ، خیلی ها آرزو دارند یکی از اینها رو داشته باشند ، اما در مورد جونکوفوروتا این موضوع به یک نفرین تبدیل شد،و زیبایی و هوش خارق العاده اون کار دستش داد .

جونکو فوروتا یک دانش آموز ژاپنی که متولد ۲۲ نوامبر ۱۹۷۲بود، اون در شانزده سالگی ، بسیار زیبا و بسیار باهوش بود ، که این موضوع اون رو مورد توجه همه اطرافش قرار داد و بیشتر پسرای مدرسه می خواستنن به اون نزدیک بشن و باهاش صحبت کنن حتی شده برای پنج دقیقه ، اما اون بسیار متعهد و از نظر اخلاقی منظم بود ، اون هر تلاشی برای نزدیک شدن به خودش رو رد میکرد.

یکی از این دانش آموزهایی که شدیدا پیگیر جونکو بود ، هیروشی میانو ، رهبر دانش آموزهای آشوبگر و قلدر در مدرسه بود ، اون همچنین عضوی از باند یاکوزای ژاپن بود ، که قدرت و حاکمیت بر همه چیز در کشور رو داشت ، حتی در خود دولت ، و البته ، هیروشی عادت داشت که از طرف دیگران طرد نشه. و وقتی جونکو حاضر نشد با اون معاشرت کنه ، بسیار عصبانی شد و تصمیم گرفت اون رو به خاطر این رفتارش، سخت مجازات کنه ، اون با سه نفر از پیروانش موافقت کرد جونکو رو پس از پایان ساعت مدرسه بدزدن  

در ۲۵ نوامبر ۱۹۸۸، جونکو در حالی که دو روز قبل، تولد ۱۷ سالگیش روجشن گرفته بود، از مدرسه خارج شد و به سمت خونه رفت (گرچه برخی میگن که بعد از مدرسه به طرف محل کارِ پاره‌وقتش ‌رفت اما هیچ‌وقت به خونه نرسید.

اون توسط گروهی از پسران جوان، از جمله یک پسر ۱۷ ساله به نام «جو»که بعدها با نام خانوادگی‌ «کامی‌ساکو»از اون یاد شد،ربوده شد. اونها گروگان خودشون رو در خانه‌ای که متعلق به والدین کامی‌ساکو بود، 44 روز اسیر کرده بودن.

شکنجه جونکو فوروتا:

در ابتدا هر4 نفر با هر چیزی که در مقابلشون بود اقدام به ضرب و شتم بسیار شدید اون کردن، بعد او را بستن و از سقف آویزون کردن،اونها از جونکو به عنوان کیسه بوکس استفاده میکردن، و مدام به اون مشت و لگد میزدن

جونکو از شدت شکنجه و خونریزی، بینی و دهانش کاملا مسدود شده بود و به سختی نفس میکشید،غذای اون در اونجا حشرات و سوسک بود، و اگر استفراغ میکرد اون ر مجبور به خوردن اون استفراغ میکردن.

جونکو در غیاب ربایندگان سعی کرد با پلیس تماس بگیره اما یکی از اونها اون رو دید و به بقیه خبرداد، اونها هم اون رو از سقف آویزون کردن و روی پاهایش الکل ریختن و اون رو آتیش زدن تا زمانی که پاهاش کاملا سوخت،بعد ترقه آوردن و داخل گوشها و دهانش روشن کردن.

جونکو در اون مدت بدون هیچ لباسی در بالکن روی برف میخابید، مدام گریه میکرد، التماس میکرد که او رو گرم کنند ولی اونها در عوض موم داغ آوردن و روی صورتش ریختن، پلکها و مژه های اون رو با سیگار سوزوندن، بعد یکی از اونها انبر دست آورد و شروع به کشیدن ناخن هاش کرد،بدن او پر بود از جای سوختگی،زخم و خونریزی

رُبایندگان، برای پیشگیری از اقدام پلیس، با مادر فوروتا تماس گرفتنن و به او گفتنن که فوروتا از خانه فرار کرده، اما «یک دوست» همراه اون هست و هیچ خطری اون رو تهدید نمی‌کنه. هنگامی که والدینِ صاحبِ خانه برگشتن، کامی‌ساکو، فوروتا را تهدید کرد تا وانمود کنه دوست‌دختر یکی از دوستان اونه، اما پس از مطرح کردن اون مشخص شد که در هر حال والدینش اهمیتی به این موضوع نمی‌دادن.

جونکو در مدتی که در آنجا زندانی بود نزدیک به 400 بار مورد تجاوز قرار گرفت

این شکنجه‌های وحشتناک و غیرانسانی تا روز ۴ ژانویه‌ی ۱۹۸۹ طول کشید تا در نهایت جونکو زیر شکنجه جون داد.

قاتلین در کمتر از ۲۴ ساعت بعد، در ۵ ژانویه‌ی ۱۹۸۸، جسد جونکو رو در یک کانتینر ۵۵ گالنی انداختن و اون رو با بتُن پُر کردن؛

بعد اون کانتینر رو در حوالی منطقه‌ی اصلاح شد‌ه‌ی کوتو، واقع در توکیو رها کردن. وقتی مادر جونکو اخبار و جزئیات اون چه رو که بر سر دخترش اومده بود شنید، از هوش رفت. اون مجبور به گذراندن یک دوره روان‌درمانی سرپایی شد.

بنابر شهادت‌های اون چهار نفر در دادگاه، هر چهارنفرشون به اون تجاوز کرده بودن، هویت اون پسرها، به خاطر سن‌شون، توسط دادگاه به صورت محرمانه حفظ شد، حتی با وجود اینکه در سن قانونی دست به این کار زده بودن. اونها به جای حکم اصلی «قتل» به «آزار و اذیت جسمانی که منجر به مرگ شده» هر کدوم به 8 سال زندان.و هیروشی رهبر اونها هم به 17 سال زندان محکوم شد

دیدگاه

کاربر عزیز در صورت عضویت می توانید دیدگاه خود را مطرح نمایید

منتشر شده توسط admin Amin-Mehdipour و ویرایش شده توسط Amin-Mehdipour-20210615
ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
به راحتی آن را شخصی سازی کنید
ورود

با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

ثبت نام

34

Room 6

ZeinabBRH

پس من تمام تلاشمو میزارم روی خون اشام شدن😂😂😂

Soorousha

همون خون‌آشام‌ بشید بهتره 😅😅😁

Soorousha

ما هر شب موقع خواب روحمون سفر میکنه، ولی به صورت آگاهانه کار سختیه، آسونترین راهش اینه که جسمتو ضعیف کنی تا روحت قویتر بشه و بتونه از کالبدش خارج بشه، مثل کاری که مرتاض‌ها میکنن، دیگه ببین راههای سختترش چیه دیگه 😶

ZeinabBRH

من یبار تا نزدیک سفر روح رفتم ولی متاسفانه اون لحظه فقط سعی داشتم بیدار بشم که شدم:|جالبع که قبلش خیلییی تلاش میکردم که این اتفاق بیوفته ولی اون لحظه اصلا به فکرم نرسید:/

ZeinabBRH

علیکم سلام😃

Ani

خواهر من یه بار ناخواسته تونسته صحبت کنه باهاشون و توی واقعیت چند بار ببینشون🙂

Sad

کسی تا حالا به شخصه تونسته تجربه سفر روح داشته باشه یا تونسته با موجودات ماورایی ارتباط بگیره ؟من چند سالی هست که روی مسایل ماورایی مطالعه میکنم اما به شخصه هیچ تجربه ای نداشتم و می‌خوام دیگه شروع کنم (برای مسخره بازی کسی جواب نده)من هدفم جدی هست

Ani

من عضو جدید سایتم👋

Ani

سلام علیکم😂😐

Poya

اوووو مایییی پودینگ

Yoha

هوراااااااااااااا.از این به بعد فقط افراد سایت میتونن توی داستانا کامنت بزارن.🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️

ناشناس
IP: 7482

هشدار: ما مبنا رو بر این میزاریم که همه‌ی عضوهای جدید تینا هستند ☝️پس حواستون جمع باشه😂😂😅

ZeinabBRH

سلام به اعضای جدید خوش اومدید

ZeinabBRH

ایلار که اصلا بی ادب نیس😑😂

Zodiac kill

میشه یکی ب من بگه ک ایا اصلا میشه اینجا یک پست رو پاک کرد یا نه؟؟؟؟؟

Yoha

پودینه هم شد فامیل😐😐😐

مرتضی پودینه

سلام منم عضو جدیدم از آشنایتون خوش وقتم

Mshg

سلام،عضو جدیدم،خوشحالم از آشناییتون

Soorousha

آیلارو اذیتش نکنید، تأثیرات تینا روش مونده 😅 یه مقدار زمان میبره تا به حالت اول برگرده، وگرنه بی‌ادب نیست واقعاً

Soorousha

زینب حبیبو دیدم 😂عجب آدمی هستیاااا 😕😂😂 من یه مدت کوتاهی ریشامو موهامو بلند کردم 4تا عکس گرفتم گذاشتم تلگرام، چون زیادم تلگرام نمیرم دیگه آپدیتش نکردم، گیر دادید به اون قدیمیا 😂😂 ولی جدیداً یه عکس گذاشتم که تازه گرفتم،😎😅

Asman

عزیزجان اینجا شوخی زیاد میشه وگنه قیافه سروشا بد نیست شماهم ادبتو رعایت کن تا پویا نکشتت

Yoha

ظاهرا افراد توهین گر زیادن.

Yoha

😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬

ZeinabBRH

ماشالا انگار جنابعالیم فرق چندانی با تینا نداری😐در و تخته باهم جور بودید میپریدین به هم😐

Poya

لایق*

Poya

آیلار اون واژه دایق خودتو خانوادته اولا....ثانین اگه ار بی ادبیو قراره بندازید بیرون بندازید خب چرا وایمیسین بی احترامی کنن ...اینم بندازید بیرون

Aylar

کصمغزید میگید بده قیافش؟ اومدم چک کردم خوبه که بد نیس😐

ZeinabBRH

دیگه من نمدانم😐

Aylar

تلگراممو پاکیدم،😐🤦🏻‍♀️

ZeinabBRH

t.me/foodforfoxchat

ZeinabBRH

ادرس گپ تلگرامو گذاشتم اونجا هست میتونی ببینیش

ZeinabBRH

بابا قیافش بد نیست...یکم مدل موهاشو ریشش عجیبه

Aylar

من میخوام بدونم سروشا چه شکلیه که انقد از چهرش بد میگید

ZeinabBRH

😐😐😐😐

ZeinabBRH

😐😐😐😐

ZeinabBRH

بزن تو نت حبیب سریال لیسانسه ها همزادتو ببینی😂

Poya

تینا قبلن اینجوری نبود اومد چهرتو دید دیوننه شد بنده خدا جراح پلاستیک آشنا دارماااا

Poya

ب قول تینا خدا بیامرز میمون هرجی زشت تر اداش بیشتر ...حکایت سروشاس

Aylar

کاش منم اعتماد به نفس سروشا رو داشتم آفرین واقعا😂

Soorousha

همین تینا فکر کردی واسه چی به این سرنوشت دچار شد، اومد فیس دخترکش منو دید، بعد که فهمید نمیتونه بامن باشه حسودی کرد، فحش داد، به چخ رفت 😑😂😅 این است عاقبت کراش بر روی همچون من 😑😎😑👌😂😂😂

Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
پربازدید ترین ها
اتاق قرمز یا رد روم

اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

داستان ترسناک یک حمام معمولی

داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

راز عدد 241543903

?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

شعر نفرین شده جهنم تومینو

شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش

کتاب ممنوعه! کتاب all-azazel کتاب 500 صفحه‌ای است که بطور کلی توسط موجودی ماورایی نوشته شده است! و حاوی نکات بسیاری درمورد این موجودات است! نام این کتاب "کتاب شیطان" است و در 500 بعداز می

چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام

ومپایر(خون اشام)??‍♂️ ام در افسانه‌ها و فرهنگ فولکلوریک مردم اروپا . آسیا و امریکا موجودی زنده‌است که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون انسان ها مے‌

فیلمی از عروسک لولیتا

فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

خانه اجنه در کلاردشت

خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

مسترس و اسلیو چیست؟

مسترس و اسلیو چیست؟ میسترس (Mistress) كه مونث كلمه ی میستر (Mister) است به معنای ارباب یا الهه خانم به كار می رود. میسترش خانمی است كه تمایل به آزار و اذیت دیگر انسان ها و بخصوص مردان دارد

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?


# پربازدید های امروز
#کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش
#چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
#فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
#مسترس و اسلیو چیست؟
مطالب مرتبط
پرونده قتل سیلویا لایکنز

پرونده قتل سیلویا لایکنز این داستان یک بردگی همراه با شکنجه و تحقیر و تجاوز است آن هم نه از سوی غریبه ها، بلکه توسط نزدیکترین همسایگان ، سیلویا لایکنز در اکتبر 1965 در ایندیاناپو?...

100 سال زندان برای ریچارد اسپک

100 سال زندان برای ریچارد اسپک ریچارد اسپک متولد 6 دسامبر 1941 یک قاتل آمریکایی بود که 8 دانشجو پرستاری بیمارستان شیکاگو را در شب 13 ژوئیه تا صبح روز 14 ژوئیه سال 1966 به قتل رساند و پس ا?...

قتل های رندی کرافت

قتل های رندی کرافت رندي استيون کرافت قاتل پرآوازه امريکايي است که به جرم قتل 16 نفر در يکي از زندان هاي کاليفرنيا در اتاق مرگ اعدام شده است کرافت در اتوبان هاي اطراف کاليفرنيا مر...

کشتار گنجشک ها

کشتار گنجشک ها کمپین گنجشک بزرگ یا کمپین گنجشک را بکش نوعی تاکتیک برای بقا بود که در سال 1949 توسط جمهوری خلق چین آغاز شد و باعث مرگ تعداد میلیونی گنجشک ها و انسان شد. مائو تسه تون...

خون آشام صحرای ایران محمد بیجه ۲۰۰۵-۱۹۸۷

محمد بیجه، معروف به خون آشام صحرای تهران و کفتارها. او با همدستی بنام علی باقی (علی غلامپور) که درکارخانه آجر خراسان نیز کار می کردند دست کم سی و سه پسر و نوجوا...

یک متجاوز جنسی عجیب، بیلی میلیگان

بیلی میلیگان یک شهروند آمریکایی بود که ماجرای محاکمه‌اش در دادگاهی در اوهایو بسیار مورد توجه عموم قرار گرفت.بیلی میلیگان در سال ۱۹۷۵ میلادی به سبب چندین فقره دستبرد مسلحانه ...

قتل های دنیس رادر ملقب به قاتل بی تی کی

قتل های دنیس رادر ملقب به قاتل بی تی کی دنیس رادر نام اصلی قاتل مشهور به بی‌ تی کی است این نام مخفف دست و پا بستن، شکنجه و قتل است وی 10 زن و دختر را به فجیع‌ ترین شکل ممکن طی 30 سال ?...

مرگ مرلین مونرو

بعده اینکه مرلین مرد گفتن بخاطر مصرف زیاد دارو ب قصد خودکوشی مرده لویس بنر نویسنده کتاب ''شور و تضاد'' میگه احتمال خودکشیش کم بوده چون او توی فرم خیلی مناسبی بود و برنامه&...

برچسب
#هفت جنایت هولناک ژاپنی- که نمی‌خواهید درباره‌ی آنها چیزی بدانید
#foodforfox
#غذا برای روباه
#سایت ترسناک
#horror
#horror website
#سایت ترسناک ایرانی
دسته
داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
یوفو (فرا زمینی ها)
بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
افراد (انسان های خاص)
حیوانات (جانداران ترسناک)
پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
فضا (عجایب اسمان)
شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
اسرار و رموز (جهان پنهان)
حوادث (رخداد های ترسناک)
کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
جالب (مطالب جالب توجه)
مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
ماورا الطبیعه (ارواح)
تسخیر شده گان (اجنه)
اطلاعات عمومی (دانستنیها)
شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
تصاویر (تصویر های ترسناک)
فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
عجیب (عجایب جهان)
ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
view:245
today: 0
تبلیغ