وقایع ترسناک تاریخ۲

وقایع ترسناک تاریخ۲

وقایع ترسناک تاریخ۲

وقایع ترسناک تاریخ۲

فاجعه سویسو (1976)

«فاجعه سویسو» حادثه صنعتی وحشتناکی بود که ساعت 12:37 دقیقه دهم جولای 1976 در یک کارخانه کوچک مواد شیمیایی به وقوع پیوست.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

این کارخانه در 15 کیلومتری شمال مانیل ایتالیا قرار داشت. گاز شیمیایی که از این کارخانه نشت کرده بود ابر سفید رنگی را تشکیل داد که خیلی زود همه شهر سویسو را پوشاند. به محض انتشار گاز، حیوانات بسیاری به طرز عجیبی جان باختند. به نوشته روزنامه «تایم» یک کشاورز وقتی متوجه شد که گربه اش مرده، سعی کرد جسدش را بردارد اما به محض آنکه به آن دست زد، دم گربه از بدنش جدا شد.

وقتی محققان جسد گربه را کالبدشکافی کردند متوجه شدند چیزی جز جمجمه حیوان باقی نمانده است.

چهار روز بعد از انتشار گاز سمی، بیماری های مختلفی بین مردم منطقه شیوع پیدا کرد. بعضی ها تاری دید پیدا کرده بودند و روی پوست دست مردم خصوصا کودکان، زخم هایی ایجاد شده بود. رفته رفته شهر خالی از سکنه شد. مدتی بعد از این حادثه، مردم دوباره به شهر برگشتند اما در گوشه و کنار شهر با اجساد صدها حیوان روبرو شدند، ضمن اینکه خاک منطقه به شدت به مواد شیمیایی آلوده شده بود.
 بوپال، کمینگاه مرگ (1984)

در شب های دوم و سوم دسامبر 1984 حادثه ای مرگبار در بوپال مرکز ایالت مادیا برادش هندوستان رخ داد که وخیم ترین حادثه صنعتی جهان نام گرفت. در این دو شب گاز سمی از کارخانه حشره کش سازی شرکت آمریکایی «یونایتد کارباید» نشت کرد و ابر سمی ناشی از نشت این گاز خطرناک برفراز شهر بوپال به حرکت درآمد.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

وقتی ابر گاز سمی به خانه های نزدیک کارخانه رسید، بسیاری از مردم منطقه بلافاصله جان باختند و رفته رفته این ابر همه خیابان های شهر را پوشاند و مردم شهر دیگر به سختی می توانستند نفس بکشند.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

در عرض چند ساعت هزاران نفر از بوپالی ها جان باختند اما مرگ و میر تا ماه های پس از حادثه نیز ادامه داشت.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

در این حادثه تقریبا 15 هزار نفر جان خود را از دست دادند.
 نشت نفتکش اکسون والدیز (1989)

در یکی از شب های ماه مارس سال 1989، نفتکش «اکسون والدیز» در تپه دریایی بلایت در آب های آلاسکا، به گل نشست. به محض به گل نشستن نفتکش، 10/8 میلیون گالن نفت در آب های سرد قطبی شروع به نشت کرد. نفت خام از محل حادثه تا خط ساحلی به فاصله 804 کیلومتر گسترده شده بود.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

حادثه نفتی اکسون والدیز فجیع ترین حادثه زیست محیطی توسط انسان نام گرفت. در این فاجعه، با وجود اینکه 11 هزار نفر سوار بر هزار قایق به پاک سازی محیط پرداختند اما باز هم هزاران پرنده، ماهی فک دریایی و دیگر جانوران دریایی، جان خود را از دست دادند و نزدیک به نیم میلیون نفر آلوده به این گاز سمی دچار نابینایی، از کار افتادن ارگان های بدن و دیگر ناتوانی های جسمی شدند.

اگرچه شرکت یونایتد کارباید نیم میلیارد دلار خسارت به خانواده قربانیان پرداخت کرد اما تاثیر این حادثه تا چندین نسل روی مردم منطقه باقی ماند و هیچ مبلغی نتوانست آن را جبران کند.
 حادثه چرنوبیل (1986)

بدترین فاجعه انفجار هسته ای در طول تاریخ مربوط به چرنوبیل می شود. 26 آوریل 1986، راکتور واحد 4 پایگاه هسته ای چرنوبیل در اوکراین منفجر شد.

بعد از این حادثه، تا کیلومترها و تا جایی که چشم کار می کرد دود بود و آتش، در اثر این انفجار مرگبار، تولیدات اتمی که جرم سنگین تری داشتند در اطراف مجتمع باقی ماندند و آنچه که از تولیدات اتمی و مواد رادیواکتیویته جرم سبک تری داشتند به همراه گاز های سبکی که در اثر مجاورت هوا منفجر شده بودند تا شمال غرب مجتمع کشیده شدند.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

آتشی که از واحد 4 زبانه می کشید باعث افزایش غبار و دود قارچی شکل ناشی از انفجار مواد رادیواکتیویته شد. با این انفجار، حجم عظیمی از مواد رادیواکتیو در فضا پخش شد. شدت این حادثه حتی از انفجار اتمی هیروشیما و ناکازاکی در سال 1945 نیز بیشتر بود. مواد رادیواکتیویته به طرف غرب یعنی روسیه حرکت کرد.

انفجار اولیه در چرنوبیل جان دو نفر از کارگران را گرفت و نزدیک به 150 کارگر دیگر تا پایان ماه ژوئن جان باختند. حادثه جرنوبیل سرانجام به پایان رسید اما منطقه ای به شعاع 500 کیلومتر در شمال این نیروگاه آلوده به مواد رادیواکتیو شد و تا 30 کیلومتری اطراف نیروگاه هم هیچکس حق ورود و خروج نداشت.

در سال های بعد 1800 مورد سرطان تیروئید در بین کودکان و نوجوانان گزارش شد و تنها دلیل آن این بود که غده تیروئید کودکان به شدت تحت تاثیر پرتوهای رادیواکتیو و عنصر ید قرار گرفته بود.

اثرات مخرب این فاجعه آنقدر زیاد بود که حتی روی نسل های بعد هم تاثیر گذاشت و کودکانی با معلولیت جسمی متولد شدند.
 زباله های لاو کانال (1978)

منطقه «لاو کانال» در نزدیکی آبشار نیاگارا در نیویورک، مکان زیبایی برای کار و زندگی بود. در این منطقه، خانواده هایی از طبقه کارگر جامعه زندگی می کردند و با تاسیس چندین مدرسه در آنجا، کودکان به مدرسه می رفتند تا اینکه سال 1978 حادثه وحشتناکی در این منطقه به وقوع پیوست.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

بین سال های 1942 تا 1953 کارخانه سازنده مواد شیمیایی «اوکسیدنتال» زباله های آلوده خود را در منطقه لاوکانال را مدفون می کرد. در طی این سال ها، نزدیک به 21 هزار تن زباله در زمین های لاوکانال مدفون شده بود.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

 مدت ها گذشت تا اینکه در سال 1978، زباله های شیمیایی مایع شروع به جوشیدن از دل زمین کردند، حیاط پشتی خانه ها مملو از زباله های شیمیایی شده بود. در ابتدا مشکل چندان مهم به نظر نمی رسید اما رفته رفته مایعات شیمیایی همه مناطق مسکونی را فرا گرفت به طوری که صدها خانواده مجبور به تخلیه محل زندگی خود شدند. پس از این فاجعه در سال 1980، مقامات آمریکایی بودجه ای را تعیین کردند تا هر چه زودتر این منطقه از زباله های شیمیایی بیماری زا پاک شود.
 بیماری می ناماتا (1950)

اواسط دهه 1950، بومیان ساکن در شهر ساحلی می ناماتا در ژاپن متوجه رفتارهای عجیب و غریب حیوانات منطقه شدند. گربه های حرکات عصبی از خود نشان می دادند و ناگهان جیغ می کشیدند، پرنده ها همانطور که دسته جمعی در حال پرواز بودند ناگهان سقوط می کردند و می مردند. بیشتر ساکنان می ناماتا ماهیگیر بودند و غذای خود را از دریا صید می کردند اما آنها نمی دانستند که این بیماری عجیب و غریب ماهی ها و صدف های دریا را نیز تحت تاثیر قرار داده است.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

از آنجا که این بیماری نخستین بار بیشتر در گربه ها مشاهده شده بود، مردم منطقه، نام آن را بیماری رقص گربه ها گذاشتند و رفته رفته ساکنان می ناماتا نیز دچار آن شدند. فرد مبتلا به بیماری رقص گربه ها در راه رفتن و حرف زدن دچار مشکل می شد. این فرد نه می توانست خوب ببیند و نه می توانست صداها را به خوبی تشخیص دهد. بی حسی اعضای بدن، گرفتگی عضلات بدن و همچنین از دست رفتن هوشیاری و تعادل در بین ساکنان منطقه، از دیگر آثار بیماری رقص گربه ها بود.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

این بیماری نخستین بار در بین ساکنان منطقه در ماه می 1956 کشف شد. در این زمان مدیر بیمارستان کارخانه چیسو در شهر می ناماتا، در نامه ای به مقامات محلی بهداشت عمومی، از گسترش یک بیماری ناشناخته عصبی در بین مردم خبر داد و به این ترتیب بیماری رقص گربه شناسایی شد. وقتی مقامات علت شیوع این بیماری را پیگیری کردند متوجه شدند که شرکت جیسو مواد زاید و سنگین فلزی خود را به داخل دریا تخلیه می کرده است.

 یکی از این فلزات سنگین متیل جیوه بود که باعث این بیماری شده بود. هر چند در آن زمان از شیوع این بیماری جلوگیری شد اما کارخانه چیسو ریختن زباله های صنعتی به دریا را تا سال 1968 ادامه داد و به این ترتیب به علت عواض ناشی از این زباله ها، تا ماه مارس سال 2001، نزدیک به 2 هزار و 265 نفر به بیماری می ناماتا مبتلا شدند که هزار و 784 نفر از آنها جان خود را از دست دادند.
 خشکی دریای آرال (2008)

سال 2008 «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل به آسیای مرکزی سفر کرد. در این سفر او از قبرستان کشتی های زنگ زده که تا کیلومترها کشیده شده بود بازدید کرد. دریاچه آرال بین ازبکستان و قزاقستان واقع است. این قبرستان روزی دریای آرال بود که چهارمین دریاچه بزرگ جهان به شمار می رفت و برای همین، نام دریا را روی آن گذاشته بودند.
 

فجیع ترین حوادث تاریخ جهان
 

 این دریاچه به بزرگی کشور ایرلند بود اما از دهه 1960 یعنی زمانی که روسیه شروع به استفاده از این منبع آبی کرد، تقریبا 90 درصد از آب این دریاچه خشک شد و با گذشت زمان بقیه آب این دریاچه که روزی مملو از موجودات دریایی بود خشک شد. اکنون دریای آرال تبدیل به شوره زاری شده که توفان های شنی، خطر بزرگی برای پوشش گیاهی منطقه به شمار می رود و همچنین سلامت حیوانات و انسان ها را به خطر انداخته است.

 

دیدگاه

کاربر عزیز در صورت عضویت می توانید دیدگاه خود را مطرح نمایید

منتشر شده توسط admin jaber
ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
به راحتی آن را شخصی سازی کنید
ورود

با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

ثبت نام

28

Room 6

ZeinabBRH

پس من تمام تلاشمو میزارم روی خون اشام شدن😂😂😂

Soorousha

همون خون‌آشام‌ بشید بهتره 😅😅😁

Soorousha

ما هر شب موقع خواب روحمون سفر میکنه، ولی به صورت آگاهانه کار سختیه، آسونترین راهش اینه که جسمتو ضعیف کنی تا روحت قویتر بشه و بتونه از کالبدش خارج بشه، مثل کاری که مرتاض‌ها میکنن، دیگه ببین راههای سختترش چیه دیگه 😶

ZeinabBRH

من یبار تا نزدیک سفر روح رفتم ولی متاسفانه اون لحظه فقط سعی داشتم بیدار بشم که شدم:|جالبع که قبلش خیلییی تلاش میکردم که این اتفاق بیوفته ولی اون لحظه اصلا به فکرم نرسید:/

ZeinabBRH

علیکم سلام😃

Ani

خواهر من یه بار ناخواسته تونسته صحبت کنه باهاشون و توی واقعیت چند بار ببینشون🙂

Sad

کسی تا حالا به شخصه تونسته تجربه سفر روح داشته باشه یا تونسته با موجودات ماورایی ارتباط بگیره ؟من چند سالی هست که روی مسایل ماورایی مطالعه میکنم اما به شخصه هیچ تجربه ای نداشتم و می‌خوام دیگه شروع کنم (برای مسخره بازی کسی جواب نده)من هدفم جدی هست

Ani

من عضو جدید سایتم👋

Ani

سلام علیکم😂😐

Poya

اوووو مایییی پودینگ

Yoha

هوراااااااااااااا.از این به بعد فقط افراد سایت میتونن توی داستانا کامنت بزارن.🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️

ناشناس
IP: 7482

هشدار: ما مبنا رو بر این میزاریم که همه‌ی عضوهای جدید تینا هستند ☝️پس حواستون جمع باشه😂😂😅

ZeinabBRH

سلام به اعضای جدید خوش اومدید

ZeinabBRH

ایلار که اصلا بی ادب نیس😑😂

Zodiac kill

میشه یکی ب من بگه ک ایا اصلا میشه اینجا یک پست رو پاک کرد یا نه؟؟؟؟؟

Yoha

پودینه هم شد فامیل😐😐😐

مرتضی پودینه

سلام منم عضو جدیدم از آشنایتون خوش وقتم

Mshg

سلام،عضو جدیدم،خوشحالم از آشناییتون

Soorousha

آیلارو اذیتش نکنید، تأثیرات تینا روش مونده 😅 یه مقدار زمان میبره تا به حالت اول برگرده، وگرنه بی‌ادب نیست واقعاً

Soorousha

زینب حبیبو دیدم 😂عجب آدمی هستیاااا 😕😂😂 من یه مدت کوتاهی ریشامو موهامو بلند کردم 4تا عکس گرفتم گذاشتم تلگرام، چون زیادم تلگرام نمیرم دیگه آپدیتش نکردم، گیر دادید به اون قدیمیا 😂😂 ولی جدیداً یه عکس گذاشتم که تازه گرفتم،😎😅

Asman

عزیزجان اینجا شوخی زیاد میشه وگنه قیافه سروشا بد نیست شماهم ادبتو رعایت کن تا پویا نکشتت

Yoha

ظاهرا افراد توهین گر زیادن.

Yoha

😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬

ZeinabBRH

ماشالا انگار جنابعالیم فرق چندانی با تینا نداری😐در و تخته باهم جور بودید میپریدین به هم😐

Poya

لایق*

Poya

آیلار اون واژه دایق خودتو خانوادته اولا....ثانین اگه ار بی ادبیو قراره بندازید بیرون بندازید خب چرا وایمیسین بی احترامی کنن ...اینم بندازید بیرون

Aylar

کصمغزید میگید بده قیافش؟ اومدم چک کردم خوبه که بد نیس😐

ZeinabBRH

دیگه من نمدانم😐

Aylar

تلگراممو پاکیدم،😐🤦🏻‍♀️

ZeinabBRH

t.me/foodforfoxchat

ZeinabBRH

ادرس گپ تلگرامو گذاشتم اونجا هست میتونی ببینیش

ZeinabBRH

بابا قیافش بد نیست...یکم مدل موهاشو ریشش عجیبه

Aylar

من میخوام بدونم سروشا چه شکلیه که انقد از چهرش بد میگید

ZeinabBRH

😐😐😐😐

ZeinabBRH

😐😐😐😐

ZeinabBRH

بزن تو نت حبیب سریال لیسانسه ها همزادتو ببینی😂

Poya

تینا قبلن اینجوری نبود اومد چهرتو دید دیوننه شد بنده خدا جراح پلاستیک آشنا دارماااا

Poya

ب قول تینا خدا بیامرز میمون هرجی زشت تر اداش بیشتر ...حکایت سروشاس

Aylar

کاش منم اعتماد به نفس سروشا رو داشتم آفرین واقعا😂

Soorousha

همین تینا فکر کردی واسه چی به این سرنوشت دچار شد، اومد فیس دخترکش منو دید، بعد که فهمید نمیتونه بامن باشه حسودی کرد، فحش داد، به چخ رفت 😑😂😅 این است عاقبت کراش بر روی همچون من 😑😎😑👌😂😂😂

Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
پربازدید ترین ها
اتاق قرمز یا رد روم

اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

داستان ترسناک یک حمام معمولی

داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

راز عدد 241543903

?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

شعر نفرین شده جهنم تومینو

شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش

کتاب ممنوعه! کتاب all-azazel کتاب 500 صفحه‌ای است که بطور کلی توسط موجودی ماورایی نوشته شده است! و حاوی نکات بسیاری درمورد این موجودات است! نام این کتاب "کتاب شیطان" است و در 500 بعداز می

چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام

ومپایر(خون اشام)??‍♂️ ام در افسانه‌ها و فرهنگ فولکلوریک مردم اروپا . آسیا و امریکا موجودی زنده‌است که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون انسان ها مے‌

فیلمی از عروسک لولیتا

فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

خانه اجنه در کلاردشت

خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

مسترس و اسلیو چیست؟

مسترس و اسلیو چیست؟ میسترس (Mistress) كه مونث كلمه ی میستر (Mister) است به معنای ارباب یا الهه خانم به كار می رود. میسترش خانمی است كه تمایل به آزار و اذیت دیگر انسان ها و بخصوص مردان دارد

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?


# پربازدید های امروز
#کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش
#چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
#فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
#مسترس و اسلیو چیست؟
مطالب مرتبط
داستان نقل مکان

سلام خدمت همه ی دوستان ، من راوی تحرکات خانه هستم ، خواستم در ادامه ی اون مطلب چند تا از اتفاقاتی که بعد از نقل مکان اون خونه که برامدن پیش اومده رو براتون به قلم در بیارم . بعد از ...

داستان ترسناک پاس شب

داستان ترسناک پاس شب horror6: سلام این اتفاقاتی که میخوام تعریف کنم همه مربوط به خودمه هرچند که خیلی ترسناک نیستن اما کاملا واقعی هستن ازینجا شروع میکنم که خونه ای که قبلا توش زندگ...

داستان ترسناک من جن دیدم

سلام دوستان خوبید؟ ؟ انشاءالله که خوب باشید دوستان عزیز:↓شروع داستان! سلام من مریم17سالمه تو شهر کوهپایه کرمان زندگی میکنم؛ یک روز دوستم ( سارا )زنگ زد که من اماده-شم که بریم م...

خاطره ماورایی سفر اکتشافی

سلام ، من کارشناس آثار هستم کارم بیشتر داخل غارها ، بیابون ، اینور اونوره دو تا داستان کاملا واقعی که هر کدام جداگانه برام اتفاق افتاده ، من دو ساله پیش برای کارشناسی رفتم غاری ک...

داستان ترسناک برخورد از نوع اول

داستان ترسناک برخورد از نوع اول horror6: مادربزرگ خودمه ک در صحت حرفهاش شک ندارم ایشون جز اولین خانم های دیپلم گرفته دوره رضا شاه هستن ،این رو گفتم که مشخص بشه خرافاتی نبود ،همیشه د...

داستان مرد ازمایل

حدود سال هزارو سیصد و ده که عموی پدربزرگم که مرد تنومند و با خدایی بوده و شغلش هم نجاری بوده مشغول کار در کارگاهش بوده که شخصی میاد و میگه من از ده بالایی اومدم کرسی ما شکسته و امر...

داستان ترسناک حمام عمومی

داستان واقعی رو که میخوام واستون تعریف کنم از زبان مادرم شنیدم امیدوارم مورد پسند دوستان عزیز قرار بگیره . این موضوع به چهل سال پیش بر میگرده و سعی میکنم از زبان مادرم بنویسم . م...

داستان ترسناک بز به شکل اکبر

سلام این داستان مال پدربزرگم از طرف مادریه.تو اون داستان مادربزرگم(مددرازما و مادربزرگ)گفتم که پدربزرگم ارتشیه و با اسب میرفته و از جنگل و نیزار رد میشده.میگه یک روز داشتم میرفت...

برچسب
#وقایع ترسناک تاریخ۲
#foodforfox
#غذا برای روباه
#سایت ترسناک
#horror
#horror website
#سایت ترسناک ایرانی
دسته
داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
یوفو (فرا زمینی ها)
بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
افراد (انسان های خاص)
حیوانات (جانداران ترسناک)
پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
فضا (عجایب اسمان)
شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
اسرار و رموز (جهان پنهان)
حوادث (رخداد های ترسناک)
کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
جالب (مطالب جالب توجه)
مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
ماورا الطبیعه (ارواح)
تسخیر شده گان (اجنه)
اطلاعات عمومی (دانستنیها)
شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
تصاویر (تصویر های ترسناک)
فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
عجیب (عجایب جهان)
ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
view:164
today: 0
تبلیغ