بیل رمزی ، پرونده گرگینه اد و لورین وارن

بیل رمزی ، پرونده گرگینه اد و لورین وارن

بیل رمزی ، پرونده گرگینه اد و لورین وارن
date: 2020-10-10 19:36:04
 • view: 427 today: 3
 • بیل رمزی ، پرونده گرگینه اد و لورین وارن

  با سلام این محتوا درباره زندگی فردی به نام بیل رمزی است که از داستان زندگی او تعدادی فیلم نیز ساخته شده برخی از قسمت های این محتوا کمی غیر واقعی به نظر میرسد من حقیقت رخداد های که گفته می شود را تایید نمی کنم تنها بازگو می کنم باور کردن یا نکردن آن با خودتان است.

  ویلیام (بیل) رمزی از دوران کودکی رفتار های عجیب داشت او برخی اوقات همانند حیوانات رفتار می کرد طی گفته های خانواده او ، وی در دوران نوجوانی یک تیر بتنی را از زمین کنده و جلوی چشمان آنها خرد کرده است رفتار بیل به تدریج در بزرگسالی بدتر شد او چندین بار بخاطر رفتار غیر انسانی اش راهی بیمارستان شد حتی در بیمارستان یکی از پرستاران را گاز میگیرد و باعث می شود پزشکان به سلامت عقلی وی شک کنند با این حال این رخداد ها تکان دهنده ترین اعمال بیل نبود.

  یک شب به یاد ماندنی

  در 22 ژوئیه 1987 بیل رمزی به اداره پلیس محل زندگی اش مراجعه می کند و از ماموران درخواست می کند تا او را دستگیر کنند و به زندان بیندازند مامورین که از این رخداد تعجب می کنند سابقه کیفری بیل را در می آورند او هیچ سایقه ایی نداشت آن ها بیل را از اداره بیرون می اندازند و از او می خواند تا به خانه برگردد بیل در این حین به یکی از مامورین به نام تری فیشر حمله می کند و گلو او را گاز می گیرد و او را از زمین بلند کرده و به گوشه ایی پرتاب می کند در این حمله وحشیانه دو مامور آسیب جدی می بینند اما در نهایت موفق می شوند تا بیل را مهار کنند و به بازداشتگاه بیندازند اما بیل با فرو ریختن بخشی از دیوار بازداشتگاه مجددا به مامورین حمله ور می شود.

  مامور نگهبان تونی بلفورد اظهار داشت: من تا بحال چنین چیزی ندیده بودم انسانی که توانی ریختن دیوار اداره پلیس را داشته باشد پلیس مجبور می شود با تامل و صحبت کردن بیل را آرام کند فردا آن روز دادستان طی حکمی او را به بیمارستان روانی می فرستند تا علت چنین رفتار هایی را ارزیابی کنند بیل هیچکدام از اتفاقات اداره پلیس را بیاد نمی آورد همچنین روانپزشکان در تشخیص بیماری بیل ناتوان بودند تنها حدسی که میزندند این بود که او از بیماری روانی نادری به نام لیکانتروپی رنج می برد پس از این رخداد بسیاری از رسانه ها به بیل لقب "گرگینه ساوتند" را دادند اما دو محقق ماورا الطبیعه در این باره نظر دیگری داشتند.

  بیماری لیکانتروپی

  لیکانتروپی عبارت از باوری هذیانی است مبنی بر این‌که خود شخص یا دیگران تبدیل به گرگ یا جانواران دیگر می‌شوند. پدیده‌ی لیکانتروپی از دو هزار سال پیش شناخته شده و در منابع مختلف به آن اشاره شده است. در این نوشتار یک پسر جوان مجرد که از سن 12 سالگی مبتلا به لکنت زبان بوده، علایمی از اختلال افسردگی را از نوجوانی داشته و به تازگی مبتلا به نشانگان لیکانتروپی شده معرفی گردیده است. این بیمار با تشخیص افسردگی همراه با نشانگان لیکانتروپی (افسردگی پسیکوتیک) تحت درمان با داروهای ­­­­­­­­­­­­­­­ضد پسیکوز و ضد افسردگی و روان درمانی انفرادی قرار گرفته و طی یک بررسی 2 ساله پدیده‌ی لیکانتروپی بسیار کم رنگ و علایم افسردگی نیز بهبود نسبی یافته است.

  ورود اد و لورن وارن به ماجرا

  اد و لورین وارن به عنوان پرکارترین محققان ماورا الطبیعه در جهان بسیار مورد توجه قرار می گیرند ، تحقیقات و کتاب های آن ها باعث ساخت مستندات و فیلم های زیادی بوده است لورین وارن از یک مستند آمریکایی که این پرونده را پوشش می داد ، داستان بیل رامزی را کشف کرد ، به این نتیجه رسید که بیل رمزی یک تسخیر شیطانی رنج می برد. لورین همسر خود اد که ابتدا به این ماجرا شک داشت را متقاعد می کند تا با بیل رمزی تماس بگیرد و برای کمک او را به شهر کانتیکت دعوت کنند در 28 ژوئیه 1989 با کمک کشیش وارنس مراسم جن گیری بیل رمزی آغاز می شود طی چند ساعت جن از کالبد بیل خارج می شود.

  این موضوع خواه یک مورد لیکانتروپی باشد یا یک جن زدگی ، این وقایع بسیاری را متحیر و آشفته کرده و بسیاری این پرونده را تنها مورد واقعی از گرگینه در جهان می دانند این ماجرا الهام بخش ساخت فیلم Werewolf: A True Story of Demonic Possession شد و ممکن است داستان فیلم پرطرفدار احضار قسمت 3 را به خود اختصاص داده باشد.

   

  ایجاد مقاله
  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  comment

  2020-02-28 22:22:40

  Amin-Mehdipour

  پست زیبایی بود ممنون

  پاسخ

  ارسال شد
  comment
  Horror Book

  قربونت برم فقط چرا برچسب سبز نزدید مطلب رخداد واقعیه

  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  2020-11-30 10:13:07

  Golnoosh

  خیلی مفید بود ممنونم👌

  پاسخ

  ارسال شد
  comment
  Horror Book

  قربونت

  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  ارن جانسون چی

  پاسخ

  ارسال شد
  comment
  valak

  راست میگه  comment
  Horror Book

  میگن اینه نه ارن جانسون

  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  2020-07-08 15:53:55

  valak

  😐

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد

  Confirmed By analyzer Horror Book And edited by Horror Book-20201010
  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  7

  Room 6

  TINA

  سروشا هلاک شد

  TINA

  سروشااااااااااا

  Soorousha

  تینااااا

  Sabet

  بسه دیگه اینجا رو سیاسی نکنیم 😂😂😂

  Sabet

  چون این فرمایشاتش واسه مردها بود نع زندها😂😂

  Sabet

  بعد این همه استادیوم ومیدون بزرگ ازادی .یارو مستقیم میره بهشت زهرا

  Sabet

  اب وبرق و وحمل نقل مجانی که مردها لازم ندارن 😂 واقعا نفهمیدین

  Sabet

  درضمن خمینی به هر حرفی ک زده عمل مرده

  Sabet

  خدا کنه یه جرقه ایی بشه ،تا ما حداقل حقوق اولیه امون برسیم

  Sabet

  سلام، اگه این وضعیت ادامه دار بشه وبدتر هم بشه ،ملت داغون میشن

  Soorousha

  Tinaaaaaa

  Horror Book

  😁

  Yoha

  ایران اگه تا چند ساله دیگه همینجوری بشه مردم از قحطی میمیرن

  Yoha

  اون موقعی حجاب آزاد بود هر کی میخواست داشت هر کی که دوست نداش نمیپوشید

  Yoha

  😂😂😂

  Yoha

  روحانی میگه الان ما از همه نظر با آلمان یکی هستیم

  Yoha

  بعد یک عده نفهم میگن جانم فدای رهبر

  Yoha

  مردمی که رو گاز خوابیدن دارن از بدبختی و گشنگی میمیرن

  Yoha

  تازه دارن تاریخمون رو داغون میکنن تو موزه انگایسی که یک تیکه از مجسمه های تخت جمشید توشه از دیویست متری نمیتونی ببینی یه عالمه دستگاه دارن که اونا خراب نشن بعد اینجا همینطوری گذاشتن روی یه میز و اسمشو گذاشتن روش هر کی بخواد میزاره زیر بغلشو الفرار

  Yoha

  مردم همه بی فرهنگ شدن

  Yoha

  ولی کسی که ادعارمیکرد گاز و آب و برق قراره مجانی بشه اومد رید به کشور و فرهنگ و تاریخمون😐😐😐

  Yoha

  پول ما عین دلار بود همه جا کار میکرد

  Yoha

  مشهد سیتی سال ۲۵۵۰ شاهنشاهی

  Yoha

  مشهد میشد مشهد سیتی

  Yoha

  اگه شاه نمیرفت ما تو کل دنیا قوی بودیم

  Yoha

  زندگیمون عین آمریکایی ها بود

  Yoha

  ایرانی ها در سال ۵۷ خودکشی دست جمعی کردن😐

  Yoha

  همه ی این ویژگی هایی که گفتی مخصوص یک ایرانیه😁

  Sabet

  من رفتم یوتیوب😄

  Sabet

  با خیال وقصه نمیشه شکمتو سیر نگهداری ،

  Sabet

  چون وقتی همه امیدت به کسی باشه واونم شونه خالی کنه ،تو دردسر میفتی

  Sabet

  سعی کن پس انداز کنی یه سرمایه جور کنی ،و امیدم به کسی نداشته باشی

  Sabet

  خلاصه ک تا هنوز بدبختی پشت بدبختی تا وقت داری ،تا شانس داری

  Sabet

  ازدواج کردم ،دستم خالی شد ،یهو پشتم خالی شد .....

  Sabet

  من به شخصه یه خرحمالیهایی کردم وبازم عقب موندم بدهکار شدم.....

  Sabet

  اولا اینجا ایرانه دوما نابرده رنج گنج میسر نمیشه

  Sabet

  سعی کن با رویا زندگی نکنی

  Sabet

  Sabet

  Sabet

  این نویسندگی برات نون اب نمیشه

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
  Best Views
  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

  از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

  خانه اجنه در کلاردشت

  خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا


  Today Show#
  #داستان ترسناک یک حمام معمولی
  #فیلم ترسناک Nagina 1986 (ملکه مارها)
  #فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
  #فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)
  #درگاه دارک وب
  Related Posts
  بیل رمزی ، پرونده گرگینه اد و لورین وارن

  با سلام این محتوا درباره زندگی فردی به نام بیل رمزی است که از داستان زندگی او تعدادی فیلم نیز ساخته شده برخی از قسمت های این محتوا کمی غیر واقعی به نظر میرسد من حقیقت رخداد های که...

  درباره جن

  درباره جن ? ? محل زندگی جن ها ? {اونها در مکان های قدیمی دست نخورده?️، اشپز خانه های قدیمی، باغ های کاج، بیابان وادی الشقره?️، قبرستان ها⚰️، در طبیعت?️، صحراها ...

  شیاطین بدطینت ، 10 تا از وحشتناک ترین جن زدگی های تاریخ

  شیاطین بدطینت ، 10 تا از وحشتناک ترین جن زدگی های تاریخ معمولا بیشتر افراد وارد شدن جن به بدن انسان را در فیلم‌های ترسناک یا مستند دیده‌اند یا از دیگران شنیده‌اند اما برخی افرا...

  شیاطین شهر لودون (ترسناک ترین جن زدگی تاریخ)

  شیاطین شهر لودون (ترسناک ترین جن زدگی تاریخ) لودون یک منطقه کوچک و تاریخی در فرانسه است که هم اکنون با جمعیت بیش از هفت هزار نفر و مساحت 43/77 کیلومتر مربع نقطه مهمی در قلب اروپا مح?...

  جن زدگی موریس تریالت

  جن زدگی موریس تریالت هم میکروب وارد بدن انسان می شود هم انواع کرمها و انگلها. اینها وارد روده و کبد و مغز و خون و … می شوند و حتی با تولید سم و تخریب سلولی و راههای دیگر می توانند ?...

  راهنمای تسخیر همزاد

  راهنمای تسخیر همزاد      كسانیكه نباید به عمل تسخیر همزاد دست بزنند.   1. زنان باردار 2. اشخاص بیمار وكسانیكه دارای اعصاب ضعیفی می باشند. 3. شخصیكه دست و پاهایش ...

  صندلی قاتل انگلیسی

  شاید باورتان نشود، اما بهتر است بدانید برای مدت‌ها صندلی که روزگاری یک مجرم سابقه‌دار قرن هجدهمی روی آن نشسته بود، یکی پس از دیگری جان انسان‌ها را می‌گرفت. ماجرا از آن ...

  The Shadow Doll

  Its name might not be intimidating enough, but its traumatizing face and figure sure are. The Warren’s files do not state why this horrible doll was created in the first place; however, they do state that it was used in satanic rituals, and it was created by black magic using human and animal bones. It is rumo...

  Tags
  #بیل رمزی
  #تسخیر
  #احضار 3
  #اد و لورن وارن
  #تسخیر بیل رمزی
  #جن زدگی بیل رمزی
  #گرگینه
  Categories
  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
  تبلیغ
  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو