چوپاکابرا

چوپاکابرا

چوپاکابرا

چوپاکابرا

چوپاکابرا یک لغت اسپانیایی است که به معنای (مکنده ی بز)است این موجودات اسرار آمیز به حیوانات اهلی حمله کرده و تمامی خون بدن آنها را می مکند بنا بر گزارشات این موجودات مرموز بیشتر در آمریکای جنوبی دیده شده اند. اولین گزارش که در سال 1995 اتفاق افتاد از پیدا شدن جسد هشت گوسفند خبر می داد که تمامی خون بدن آنها به طور کامل تخلیه شده بود و اثر چند سوراخ که توسط دندان بوجود آمده بود در قسمت سینه ی آنها دیده می شد. در گزارشات بعد از پیدا شدن اجساد دیگر حیوانات اهلی از جمله مرغ بوقلمون بز و... خبر میداد.

1.برخی معتقدند که این موجود ممکن است چیزی بین خون آشام و آدم گرگی باشد زیرا چند تن که این موجود را کشته و از آن عکس تهیه کرده اند می گویند بدنی به بلندی 150 سانتی متر و پنجه هایی مانند گرگ دارد.

2.برخی معتقدند که ممکن است منشائی فضایی داشته باشد زیرا طبق گزارشات تعداد سوراخهایی که بر اثر دندان نیش ایجاد شده بود سه عدد بوده است واین غیر معمول است زیرا تمامی درندگان بر روی زمین تنها دو دندان نیش دارند.

3.بعضی اعتقاد دارند که ممکن است این موجود بر اثر تحقیقات ژنتیکی دانشمندان بر روی موجودات درنده و ادغام چند ژن ازاین موجودات بوجود آمده باشد.

4.یکی دیگراز نظرات این است که این موجود ممکن است جزو خانواده دیوها باشد ولی این نظریه چندان درست نیست زیرا بر طبق افسانه ها دیوها قامتهایی بلند داشته اند و قربانی خود را از هم میدریدند ولی این موجود قد کوتاه دارد و فقط خون قربانی را میمکد.

موجوداتی با پاهای بزرگ

جانور مرموزی که گفته می شود در بیابان های آمریکای شمالی در حال پرسه زدن است ، و این نام پس از دیده شدن جای پای به جا مانده از آن است . بسیاری از اثرات پاهای بزرگ در میان جانوران کشته شده دیده می شود. اگرچه "بزکوهی" شکار مورد علاقه این گونه از شکارچیان ناشناخته است (چوپاکابرا واژه ای اسپانیایئ است به معنای مکیدن [خون] بزکوهی) علاوه بر بزکوهی این شکارچی ، تمایل زیادی به حمله کردن بروی حیوات اهلی از جمله خرگوشها ، گربه های خانگی ، سگ ها ، مرغها و دیگر حیوانات را نیز داد.

نقاشی های کهنه کشیده شده این موجود را اغلب با داشتن پوستی آبی رنگ با یک زبان دراز و پنجه های بلند و همچنین چشمانی قرمز و دندان های نیش که به بیرون آمده اند با داشتن مویی نه چندان مرتب در پشت سر خود نشان می دهند. تا کنون هیچ گونه عکس گرفته شده از این جانور وجود ندارد، یا حتی جای پای معتبری از آن   اما در عوض بیشترین آمار دیده شدن چوپاکابرا توسط ده ها تن بوده که شاهد کشته شدن شمار بسیاری از حیوانات توسط این موجود بوده اند. چوپاکابرا شاید گونه ای شناخته شده ای از دراکولا و یا خوناشام ها باشند که بر ادعای بازماندگان اغلب حیوانات با بدنی عاری از خون پیدا می شوند و این بدان معناست که این موجودات به تمامی خون شکار خود را می مکند.

از لحاظ توصیف چوپاکابرا خیلی چاق است ولی شمار دیگری نشان می دهند در حال ایستادن این موجود چیزی در حدود 4 تا 5 متر طول خواهد داشت . آن داری پاهای بسیار قدرتمندی است که به او اجازه میدهد فواصل بسیار دور را مورد کاوش و پرسه زدن قرار دهد از طرف دیگر با داشتن پنجه های بزرگ و وحشتناک ، چشمانی قرمز و درخشان و موئی در پشت سر این موجود وجود داشتن آن را سخت می کند. در حالی که شماری معتقداند که چوپاکابرا در فواصل زمانی سالهای 1970 به بعد دیده شده اند ، این هیولا اولین بار در سال 1995 دیده شد. در این بین هیچ اطلاعاتی قبل از این تاریخ در دست نیست.

تئوری های بسیار متفاوتی در مورد چوپاکابرا با توجه بر مشاهدات وجود دارد. محبوب ترین توضیحی که در مورد وجود داشتن چوپاکابرا قرار دارد این است که آن دستاوردیست از آزمایشهای ژنیتیک فوق محرمانه و سری آیالات متحده در جنگلهای بارانی Puerto Rico.  برخی از محققان بر این باورند که این موجودات منشا فرا زمینی و یا از طریق سفینه های فرا زمینان به زمین آورده شده اند. برخی دیگر نیز بر این باورند که این موجودات مرموز بخشی از برنامه فوق محرمانه و تخریب کننده زیستی آیلات متحده است و برخی دیگر حتی اینگونه تجسم می کنند که این نمونه ای از خشم خداست.

نمونه های چوپاکابرا

شمار گسترده ای از مشاهدات در مورد چوپاکابرا زمانی است که گزاراشات متعددی از دیده شدن این گونه موجودات بیشتر در Puerto Rico ، مکزیک ، شیلی ، نیکاراگوئه ، ارژانتین و فلوریدا در میان بسیاری از کشورهای اسپانیائی زبان به چشم می خورد. بعد از 2000 اتفاق عجیب و غیر عادی و نیز مشاهدات خارق العاده از موجودی بیگانه و دارای دو پا که تند و بسیار سریع ناپدید شده.

ژنتیک و بیولوژی حیات وحش در خود نشانه هائی از مشخصه لاشه های چوپاکابرا را نشان می دهد که شبیه گونه های شناخته شده حیوانات است. اگر این احتمال وجود داشته باشد که هیچ گونه حیوانی ژنتیکش به خوناشام بر نمی گردد پس چگونه چوپاکابرا تمامی خون حیوانات را از جمله بزهای کوهی مرغها و سایر حیوانات دیگر را می مکد؟ اگرچه از طریق مشاهده حیوانات مرده و حیواناتی که به طور کامل خون خود را از دست داده اند ، سطح وسیعی از گزارشات را در مورد موجودیت چوپاکابرا  از ان خود کرده ولی اکنون نیز این یک افسانه باقی مانده است. زمانیکه متخصصین قربانیان کشته شده توسط چوپاکابرا مورد کاربردشکافی حرفه ای قرار می دهند همواره مشاهده می کنند از تجمع سطح وسیعی از خون را در قسمتی که صدمه دیده است.

بنابراین چه حیوانی می تواند غیر از چوپاکابرا به حیوان دیگر حمله کند بنه گونه ای که وحشتی از آن نداشته باشند و فرار نکنند ؟ سادترین جواب برای این سوال آن است که حیوانات معمول مانند سگ های شکاری و یا شغال ها خواهند بود چوپاکابرا برای شکار قربانی خود ابتدا گردن آنها را گاز گرفته و با قرار دادن سوراخ های اقدام به مکیدن خون قربانی خود می کنند ، (این علائم نشان دهند روی اجساد قربانیان است). اگرچه بسیاری از مردم اقدام به گرفتن بسیاری از شکارهای سگهای وحشی و شغال ها نموده اند و نیز شکار بی رویه طعمه های آنها گامی خواهد بود برای کشاندن چوپاکابرا جهت صید طعمه در کمین گاه انسان ها .

اگرچه چوپاکابرا به گونه ای از سگ های شکاری شناخته شده اند ولی هنوز یک سوال بی جواب مانده که در اصل چوپاکابرا چه گونه ای هستند و چه اتفاقی برای آنها افتاده؟ چرا آنها ناگهان در آگوست سال 1995 به طور وسیعی مشاهده شدند و چندین سال پس از نیز به طور کاملاً اتفاقی ناپدید شدند ؟ با توجه به کتابی که در این باره نوشته شده با نام "ردگیری چوپاکابراها : جانوری واقعی یا خیالی" به انتشار رسیده در دانشگاه نیومکسیکو در سال 2011 که منشاء اصلی آن دیده شدن چوپاکابرا در همان سال توسط زنی با نام مادلینه تولنتینو بود در همین میان افرادی دیگری نیز شاهد دیده شدن این حیوان ناشناخته بوده اند با توجه به توصیف آنان این حیوان دارای (دو پا ، چشمان سیاه ،  و بدنی کاملا کشیده و توده ای مو مانند در پشت گردن داشته است) که این خصوصیات مربوط به هیچ گونه حیوان شناخته شده ای نیست .

در یکی از گزارشات مربوط به کشتار دسته جمعی حیوانات مربوط به 31  آگوست سال 2007 می باشد که در آن زنی شاهد رخدادی کاملا عجیبی می شود که در مرتع پرورش حیوانات اهلی خود نظاره گر کشته شدن بسیاری از مرغها خود بوده است و ان هم به طور دسته جمعی ، نتایج محققان نشان دهنده این موضوع است که حیوانی با صورتی زشت و گوشهای بزرگ در تابستان همان سال در جنگلهای نزدیک همان مرتع پیدا شده است که آن فقط گرگ صحرائی آمریکائی است نه افسانه چوپاکابرا.

 

دیدگاه

ارسال شد

منتشر شده توسط creator Horror Book
ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
ورود

با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

ثبت نام

25

Room 6

Asman

منچولی محض اطلاع تینا در جواب اون پیامت گفت که من شوگر مامی منچولیم😆

Asman

Soorosha نه این لبخند فدایت شوم بود😎

❣Mika❣

البته اونی که گفت همه با هم باشیم رگان نبود اصن خودش رو وصط نکشید ، سروشا بود اشتباه نوشتم افرین سروشا 😌

❣Mika❣

خب انگار همه رفتن تینا .یه ساعته نیست ، هارور نیست.mr نیست البته خدا رو شکر نیست ،امیر کید هم فقط یه سلام گفت و رفت ، فقط من و سروشا ، اسمان ، منچولی موندیم 😐

❣Mika❣

منچولی اگه اشتباه نکم اینجا چت رومه ، چون قسمت دیگه ای وجد نداره

❣Mika❣

ولی رگان هم راس میگه اگه همه از اول باهم میبودن الان خیلی چیزا عوض میشد

❣Mika❣

سلام منچولییی 🤣😂

fox-R

..

Regan Macneil

وای هنوزم بحث راجب ومپایر شدنه؟ بابا بس کنید بمولا شورشو از مزه دراوردین:/

Regan Macneil

تینا سروشا خدا خوبتون کنه حالا دیگه همه به من میگن منچوووولیییبی😑😂

Regan Macneil

چقد این چن روز چت کردینننن هنوزم نمیشه رفت تو قسمت چت روم؟ الان من از کجا بفهمم باید به تینا بگم مامی یا نه؟☹

Soorousha

فقط هم توی این یه موضوع خاص نمیگم، توی هر زمینه‌ای این روش جواب میده،

Soorousha

ممنون 💙 ولی هر کی به روش خودش عمل میکنه دیگه، اگه همه متحد بشن میشه به نتیجهء درست رسید،

Soorousha

میکا مخفف میکائیلِ دیگه؟ درسته؟ 😅😂😶

❣Mika❣

soorousha راست میگی ، حرفت خیلی تاثیر گذار بود کاش همه به این نتیجه برسن 🙌

Soorousha

با این ایموجی خنده شعورتو زیر سؤال بردی 😂😂😅

Asman

فدا😂

Soorousha

سن و سال مهم نیست، مهم شعوره ک شما دارین، همین نشون میده ک به اندازه کافی بزرگ شدین

Asman

خواهش

Asman

منم خوزستان

❣Mika❣

البته ببخشید زیاد سوال میکنم

❣Mika❣

اسمان جان من اهل بهبهانم و شما ؟

Asman

خب میکا جان بچه کجایی

❣Mika❣

سلام amirakd خوش اومدی 💕

❣Mika❣

Horror book بله من ۱۳ سلمه شما مشکلی دارید؟

amirakd

سلام

Asman

اره اینارو بایدم نادیده گرفت ولی خب دیدی که بعدش هیچ واکنشی نشون ندادن ارع منم هم با نادیده گرفتن موافقم هم با فحش

Asman

نه من ۱۵ سالمه چن ماه دیگه میرم تو ۱۶ سالگی

Horror Book

😑

Horror Book

شما ۱۳ سالتونه

❣Mika❣

هر چند اسمان میفهمم اینا بیشعورن قصد شون هم همینه گلم تو فوحش بدی به هدفشون میرسن ه

❣Mika❣

سلام اسمان دارم میرم ۱۳ ، راستی تو هم ۱۳ سالته ؟

❣Mika❣

بارکلا soorousa به این میگن ادم باشعور ایول داری ❤

Soorousha

بعد تا میان همه قانع بشن تینا میاد میشوره میبره 😂😂 در کل بهترین سنگر سکوته 🤐😁

Soorousha

میکا، من سالهاست دارم میگم ناديده گرفتن اینجور آدما بهترین جوابه، چون باعث میشه بهونه‌ای واسه ادامه دادن کارشون نداشته باشن،

Asman

منچولی مهیارم نیستشون

Asman

بله میکا همینجام نگفتی چند سالته

Asman

ن خوب میگه بذار فحش بده بهشون😂😂😂 اخه یارو که عقل نداره معلوم نی چی مبگه‌رو‌خو نمیشه با عزیزم گلم جواب داد باید برینی بهش تیناهم خو‌برا این کارا حرف نداره هم جوابی به اونا میده هم خنده بر لب ما میاره😂

❣Mika❣

اگه با حرفام موافقین دیگه هرکی حرف بد زد محلش ندیم

❣Mika❣

راستی به اینا میگن طلسم غربی به عربیا اون خطرناکا هم میگن شرقی کلن این دوتا همیشه با هم رقابت دارن ، ولی غربی طلسم سیاه کارامای کمتری داره ، منظور از کارما برگشت به خود هست بس سفید بهتره ، من تجربه زیادی دارم و درباره ی خود نه 😅

Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
پربازدید ترین ها
اتاق قرمز یا رد روم

اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

داستان ترسناک یک حمام معمولی

داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

راز عدد 241543903

?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

شعر نفرین شده جهنم تومینو

شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

فیلمی از عروسک لولیتا

فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

خانه اجنه در کلاردشت

خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش

کتاب ممنوعه! کتاب all-azazel کتاب 500 صفحه‌ای است که بطور کلی توسط موجودی ماورایی نوشته شده است! و حاوی نکات بسیاری درمورد این موجودات است! نام این کتاب "کتاب شیطان" است و در 500 بعداز می

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?

معرفی سایت های دارک وب

معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام

ومپایر(خون اشام)??‍♂️ ام در افسانه‌ها و فرهنگ فولکلوریک مردم اروپا . آسیا و امریکا موجودی زنده‌است که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون انسان ها مے‌


# پربازدید های امروز
#کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش
#فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
#چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
#داستان ترسناک یک حمام معمولی
مطالب مرتبط
چرا گورخر ها راه راه هستند

در طی دهه گذشته، “تیم کارو” از دانشکده علوم زیست‌شناسی دانشگاه بریستول نظریه‌های جالبی مانند استفاده از این خطوط راه راه برای پنهان ماندن از دست شکارچیان، استفاده از...

فاحشه خانه های حیوانی

فاحشه خانه های حیوانی حیواناتی مانند سگ ، گربه ، اسب و .... همیشه یاری جدایی ناپذیر در تاریخ بشریت بوده اند برخی اوقات نجابت و وفا آن ها ما را بیشتر با آن ها اخت کرده است اما برخی ا?...

نهنگ قاتل (جانوران عجیب)

نهنگ قاتل (جانوران عجیب) نهنگ قاتل که به نام اُرکا نیز شناخته می‌شود،پستانداری دریایی است که به خانواده دلفین‌های اقیانوسی تعلق دارد و بزرگ‌ترین جاندار در میان دلفین‌سانان ...

بد ترین اتفاقی که برام افتاد

نصفه شب بودو وقت خواب بود،منم بعد از اینکه رفتم دستشویی رفتم تو اتاقمو رختخوابمو پهن کردم روی زمین آماده شدم که بخوابم ولی هوا گرم بودو دلم نمیخواست پتومو کنار بزنم( از این آدما...

حباب ماهی (جانوران عجیب)

حباب ماهی (جانوران عجیب) حباب‌ ماهی نام یک گونه از تیره ماهیان کله‌گنده است. این ماهی ساکن آبهای عمیق در حوالی سواحل سرزمین اصلی استرالیا، تاسمانی و همچنین نیوزیلند می‌باشد ب...

گرگاس (موجودی از ترکیب گرگ و سگ)

گرگاس (موجودی از ترکیب گرگ و سگ) Amir : ترکیب نژاد های مختلف حیوانات عملی است که باعث تولد نوعی جدید از نژاد در حیوانات مختلف می شود ترکیب نژاد در حیوانات اهلی مانند سگ ، انواع دام ...

بمب های خفاشی در جنگ جهانی دوم

حملات حیوانات حامل بمب  شیوه ای از حمله و حمل مواد منفجره توسط حیوانات است. در این شیوه مواد منفجره به پشت حیوانات باربر مثل اسب، قاطر و الاغ بسته می‌شود، حیوان حامل مواد من...

یک حیوان بی باک - گورکن عسل‌خوار

گورکن عسل‌خوار حیوانی از خانواده راسوها و بومی آفریقا، آسیای غربی و شبه‌قاره هند است به این حیوان لقب «نترس‌ترین جانور روی زمین» و «جنگجوی بدون رقیب» را داده&z...

برچسب
#chupa-cabra
#چوپاکابرا چیست
#چوپاکابرا چه حیوانی است
#هیولا
#در جستجو هیولا
#horror website
#سایت ترسناک ایرانی
دسته
داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
یوفو (فرا زمینی ها)
بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
افراد (انسان های خاص)
حیوانات (جانداران ترسناک)
پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
فضا (عجایب اسمان)
شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
اسرار و رموز (جهان پنهان)
حوادث (رخداد های ترسناک)
کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
جالب (مطالب جالب توجه)
مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
ماورا الطبیعه (ارواح)
تسخیر شده گان (اجنه)
اطلاعات عمومی (دانستنیها)
شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
تصاویر (تصویر های ترسناک)
فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
عجیب (عجایب جهان)
ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
view:748
today: 0
تبلیغ