کرونا را جدی بگیرید!

کرونا را جدی بگیرید!

کرونا را جدی بگیرید!
date: 2020-07-16 23:30:38
 • view: 42 today: 0
 • کرونا را جدی بگیرید!

  به نقل از  شبکه تلویزیونی سی ان ان؛ شیان گریفیس، استاد دانشگاه چین در هنگ کنگ که در راس بررسی‌های هنگ کنگ درباره شیوع سارس در سال ۲۰۰۳ قرار داشت، گفت:

  بیماری کووید ۱۹ را در صورتی می‌توان کنترل کرد که همگی ما، آن را جدی بگیریم و تدابیر پیشگیرانه همچون شستن مداوم دست ها، ماسک زدن و حفظ فاصله اجتماعی را فراموش نکنیم. 

  بنا بر اعلام دانشگاه جانز هاپکینز، مجموع شمار مبتلایان به کووید ۱۹ در آمریکا به بیش از سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر رسیده است. ۲۴ ایالت از افزایش مبتلایان خبر داده اند که در این تصویر با رنگ قرمز و نارنجی مشخص شده اند.

  تگزاس، ویسکانسین و کارولینای جنوبی از نظر افزایش روزانه مبتلایان رکورد زدند. بر اساس دستورالعمل‌های جدید مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا بالغ بر ۴۰ درصد مبتلایان ممکن است اصلاً هیچ علائمی نداشته باشند. با این حال هنوز هم می‌توانند ویروس را به دیگران منتقل کنند.


  شیان گریفیس، استاد دانشگاه چین در هنگ کنگ که در راس بررسی‌های هنگ کنگ درباره شیوع سارس در سال ۲۰۰۳ قرار داشت درباره افزایش روزانه مبتلایان در آمریکا گفت: این امر نشان می‌دهد که هیچ کنترلی بر روی این ویروس وجود ندارد. این بیماری همه گیر رو به گسترش است و افزایش روزانه شمار مبتلایان، بی سابقه است.

  شرایط بسیار وخیمی است. چون روشن است که کووید-۱۹ جان افراد را می‌گیرد؛ به ویژه در ایالت‌های قرمزی که در این نقشه دیده می‌شود.
  وی درباره تدابیری که ایالت‌هایی همچون فلوریدا، لوئیزیانا و کارولینای جنوبی باید برای معکوس کردن روند فزاینده شیوع بیماری انجام دهند، گفت: فکر می‌کنم باید این پیام صریح را منتشر کنیم که این، یک بیماری جدی و خطرناک است. اما به نظر می‌رسد مردم، این بیماری را جدی نمی‌گیرند.

  حتی چیز‌هایی درباره «کووید پارتی» شنیدم. مسخره است که فکر کنیم این بیماری، خطرناک نیست. تک تک ما ممکن است به این بیماری مبتلا شویم. احتمال ابتلای سالمندان و افرادی که بیماری‌های زمینه‌ای دارند، بیشتر است.

  اما در عین حال جوانان هم ممکن است مبتلا شوند و ابتلا به این بیماری، پیامد‌های درازمدتی دارد؛ بنابراین مهم است ببینیم که ما به عنوان یک فرد، چه کاری می‌توانیم انجام دهیم و مقامات چه کاری از دستشان بر می‌آید. مردم باید به خاطر داشته باشند که فاصله اجتماعی را رعایت و بهداشت عمومی را رعایت کنند.

  من خودم شخصاً ماسک زدن را توصیه می‌کنم. در مورد ایالت‌ها هم ما واقعاً باید ببینیم چه تدابیری برای اعمال محدودیت‌ها به منظور توقف شیوع هر چه بیشتر این بیماری اتخاذ می‌شود. چون به نظرمی رسد ویروس، پیوسته در حال شیوع است و با نزدیک شدن به فصل زمستان، موارد ابتلا به آنفلوانزا هم به آن افزوده می‌شود.


  دکتر گریفیتس درباره پیچیده‌تر شدن اوضاع با توجه به بیمارانی که گفته می‌شود، ممکن است هیچ علائمی نداشته باشند، گفت: این بدان معناست که با وجود نداشتن علائم، باز هم امکان انتقال ویروس از طریق شما وجود دارد و اگر در تماس نزدیک با یک فرد آسیب پذیر قرار بگیرید، در آن صورت او نیز مبتلا می‌شود یا شاید مبتلا شود؛ بنابراین تک تک ما باید اقدامات احتیاطی همچون شستن دست ها، ماسک زدن، رعایت فاصله اجتماعی و نزدیک نشدن به افراد را فراموش نکنیم.

  همچنین وقتی برای خرید یا غذا خوردن بیرون می‌رویم یا وقتی با دوستانمان هستیم به یاد داشته باشیم که شاید علائم نداشته باشیم، اما ممکن است ناقل باشیم.


  وی در پاسخ به سؤال مجری درباره مدت زمانی که ممکن است این وضعیت در آمریکا طول بکشد، گفت: این امر، بستگی به این دارد که چه تدابیری اتخاذ می‌شود. به همین علت بر اقدامات پیشگیرانه تاکید می‌کنم. ما می‌توانیم امیدوار به تولید واکسن باشیم، اما هنوز واکسنی تولید نشده و مسئله دیگر آن است که چه کسانی به واکسن دسترسی پیدا خواهند کرد؛ بنابراین تولید واکسن الزاماً راه پیش رو نیست.

  ما روز به روز در درمان بیماران، عملکرد بهتری داریم، اما بسیاری از بیمارستان‌ها تحت فشار هستند. همه چیز به تدابیر پیشگیرانه در حفظ بهداشت عمومی بستگی دارد. اگر شما علائمی مشاهده می‌کنید، آزمایش بدهید، خود را قرنطینه کنید و مطمئن شوید افرادی که با شما در تماس بوده اند، آزمایش بدهند و قرنطینه شوند. به این ترتیب می‌توانید زنجیره سرایت بیماری را قطع کنیم. چون این کاری است که لازم است برای مقابله با افزایش شدید شیوع بیماری در مکان‌های مختلف انجام دهیم.


  وی در پاسخ به سؤال مجری درباره فشار بر بیمارستان‌ها از جمله بیمارستان‌های میامی-دِید در ایالت فلوریدا که با افزایش شدید بیماران و کمبود کارکنان بهداشتی رو به روست و شرایط تاریخی که آمریکا ممکن است با آن رو به رو شود هم گفت: مسئله ناخوشایند آن است که ما در ووهان چین-جایی این بیماری ماه ژانویه در آن آغاز شد- شاهد فشار شدید بر بیمارستان‌ها بودیم و کارکنانی که به خاطر خطر زیاد شیوع ویروس کرونا، خودشان هم بیمار شدند.

  واقعیت آن است که امکان از پای درآمدن نظام بهداشتی وجود دارد؛ همانطور که در شمال ایتالیا این اتفاق افتاد؛ بنابراین ایالت‌ها نمی‌توانند به پیام‌هایی که این رویداد‌ها داشتند، بی اعتنا باشند. این مایه تاسف است. اگر نتوانید این بیماری را مهار کنید، به تدریج با به اتمام رسیدن تجهیزات حفاظتی و دستگاه‌های تنفس رو به می‌شوید.

  همچنین مسئله وحشتناک آن است که مجبور می‌شوید در رسیدگی و مراقبت از بیماران، بعضی‌ها را در اولویت قرار دهید. همه این‌ها مسائل اضطراب آوری هستند. این، بیماری جدی و خطرناکی است و مردم باید ببینند چطور از ابتلا به بیماری پیشگیری کنند و چگونه به بهترین نحو، این کار را انجام دهند.
  وی افزود: باید این پیام صریح را به همه انتقال دهیم که این ویروس، همه از جمله جوانان و کودکان را هم آلوده می‌کند؛ بنابراین این، بیماری جدی و خطرناکی است و در صورتی می‌توان آن را کنترل کرد که همه ما آن را جدی بگیریم. این، یک بیماری واقعی است.

  به اوضاع برزیل، مکزیک، اندونزی، پاکستان و هند نگاه کنید. همه آن‌ها می‌گویند شمار مبتلایان و تلفاتشان رو به افزایش است و تلفات در میان گروه‌های آسیب پذیر و سالمندان، بسیار بیشتر است؛ بنابراین جوانان اگر به خاطر خودشان هم که نشده است، اما باید برای حفاظت از پدربزرگ‌ها و مادربزرگ هایشان، این تدابیر احتیاطی را رعایت کنند.
   

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  ارسال شد


  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  26

  Room 6

  Horror Book

  سلام

  ناشناس

  IP: 9474

  سلام

  Nima2

  yes

  ناشناس

  IP: 5212

  ناشناس

  IP: 5124

  هنوز اینجا برقراره؟؟

  Amin-Mehdipour

  چی

  ناشناس

  IP: 8657

  میخوام دانلودش کنممممم

  ناشناس

  IP: 5124

  😐😐

  ناشناس

  IP: 21760

  زهلان گیط میش

  ناشناس

  IP: 5121

  😅😅

  ناشناس

  IP: 5121

  سلااااام😉

  نیلا

  سلام 😐✌️

  ناشناس

  IP: 2181

  تو ذولا سوار شو

  evil

  😅😅😅

  ناشناس

  IP: 17646

  🐽

  ناشناس

  IP: 217171

  منم کص میخوام

  ناشناس

  IP: 2179

  شثر سوار شو خوب می شی

  ناشناس

  IP: 93117

  ناشناس

  IP: 93117

  ناشناس

  IP: 93117

  ناشناس

  IP: 5125

  من کص‌میخام

  ناشناس

  IP: 2179

  سلام بچه ا

  BDSM HUB

  های گایز

  ناشناس

  IP: 2179

  سلام

  ناشناس

  IP: 145239

  cp

  ناشناس

  IP: 185225

  سلام

  ناشناس

  IP: 5122

  سکینه اللللووووو

  ناشناس

  IP: 5122

  الوووو

  ناشناس

  IP: 5122

  هوووی

  ناشناس

  IP: 37129

  ناشناس

  IP: 37129

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 185220

  ریلی نگا

  Soorousha

  گلرووووووو

  ناشناس

  IP: 5127

  کسایی که میگن فیلمش قشنگ بود واقعا میخوان چیو ثابت کنن؟

  ناشناس

  IP: 562

  ناشناس

  IP: 113203

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?


  Today Show#

  #قبر حضرت سلیمان (تا به حال این قبر را دیده اید؟)
  #داستان ترسناک یک حمام معمولی
  #راز عدد 241543903
  #لیست فیلم های ممنوعه جهان
  #فیلمی از عروسک لولیتا

  Related Posts

  متافیزیک

  هر کسی ترس‌های مخصوص خودش را دارد. بعضی‌ها از ارتفاع می‌ترسند، بعضی از مار و بعضی از بیماری. این چیز‌ها جانمان را تهدید می‌کند، در برابرشان آسیب‌پذیریم و خطرشان را ...

  شام اخر داوینچی

  شام اخر داوینچی شام آخر یکی از دیوارنگاره‌های لئوناردو داوینچی ایتالیایی است. این اثر هنری نشانگر صحنه‌هایی از شام آخر روزهای پایانی عمر مسیح است آنطور که انجیل به آن اشاره ...

  گناه خواران

  گناه خواران...

  Blocked
  Blocked

  فوبیا مرگ

  فوبیا مرگ مرگ بخشی از خاصیت ما انسان‌هاست که دیر یا زود با آن روبرو خواهیم شد. اما ابهامی که درباره‌ی مرگ و زندگی پس از مرگ در وجود ما بوده ترسی را در دل ما نهاده که آن را ترس از م...

  توهم کوتارد (خود مرده پنداری)

  توهم کوتارد (خود مرده پنداری) مغز انسان واقعا بسیار پچیده است و به تناسب آن بیماری‌های روانپزشکی و بدنی مرتبط با آن هم پیچیده‌اند داستان این پست را از سال ۱۷۸۸ میلادی شروع می??...

  چکار کنیم که جن وارد خانه مان نشود؟

  شیطان به درون شما راه پیدا میکند و شما را وسوسه به اعمال زشت و نادرست وادار میکند. عبدالله بن عوف گفته است:” شبی خواب دیدم که قیامت شده است و من را آوردند و حساب من را به آسانی ب...

  اومیارا سانچز (فجیع ترین مرگ های جهان)

  اومیارا سانچز (فجیع ترین مرگ های جهان) جملۀ مرگ حق است همیشه و در همه جا به گوش همۀ افراد خورده است و این بدین معنی است که پیمانه هر کس زمانی که پر شود،دیگر چاره ای جز رفتن ندارد.?...

  گمشدن مورا ماری

  گمشدن مورا ماری مورا ماری که در 4 مه سال 1982 متولد شده بود او دانشجوی پرستاری بود ماری در روز 9 فوریه سال 2004 قبل از ترک دانشگاه به استاد و سرپرستش ایمیل زد که به علت مرگ یکی از اعضای...

  Tags

  #کرونا را جدی بگیرید!
  #foodforfox
  #غذا برای روباه
  #سایت ترسناک
  #horror
  #horror website
  #سایت ترسناک ایرانی

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو