سرک به دنیای مردگان

سرک به دنیای مردگان

سرک به دنیای مردگان
jaber

Author: jaber

Bio:متولد 1374 هستم اهل شهرستان آستانه اشرفیهProfile
date: 2020-03-10 17:31:54
 • view: 85 today: 0
 • سرک به دنیای مردگان

  حضرت موسي (ع) اين علم را ممنوع كرد، لكن «شاعول» نافرماني نمود و توسط شخصي روح «شموئل» را حاضر كرد، و همچنين «رمَن ها» ارواح اجداد خود را احضار مي كردند، «يونانيها» نيز در احضار ارواح دست داشته اند، نِزْنْ امپراطور روم، عده اي را براي احضار روح مادرش دعوت كرد، خلاصه آن كه، كاهنين مصر و «لاماهاي» تبّت، و «مغ هاي» ايران و «براهمه» هند از قديم علم احضار ارواح را مي دانسته اند.

  در قرون وسطي احضار روح، اولين بار توسط دختران ميس فوكس آلماني در سال 1847 انجام گرفت و كسي كه آن را جزء علم مثبت قرار داد «الآن كاردك» بود كه بعد از ده سال تلاش كتاب خود را به نام كتاب «ارواح» چاپ كرد و بعد از او «ويليام كردك» و «گابريل» ترقيات شگفت انگيزي در اين علم به وجود آوردند. تحقيقات علمي و كاوشهاي تجربي دانشمندان مساله را تأييد مي كند، يك استاد انگليسي به نام «هووسن» مي گويد من و استادم «هرلوب» كه هر دو مادي بوديم، بعد از 12 سال تحقيق امروز سخت معتقديم كه ارتباط با ارواح و گفتگوي با آن ممكن است و دلائل قاطعي به دست آورديم. در سال 1869 يعني 22 سال پس از ظهور علم ارتباط با ارواح در غرب يك هيات 33 نفري از دانشمندان و روحانيون و... از طرف انجمن زبان شناسان انگلستان مأموريت يافتند تا به مساله ي رابطه با ارواح به دقت رسيدگي كنند كه بعد از يك سال و نيم بررسي و آزمايش، رأي خود را مبني بر تصديق اصول رابطه با ارواح به انجمن مزبور تسليم كردند. از نظر ديني، ارتباط با ارواح از سالها قبل در منابع اسلامي مطرح بوده و گاهي بعضي ائمه طاهرين در بيداري با ارواح گذشتگان مرتبط شده و با آنان سخن گفته اند.

  ارتباط با ارواح، احتياج به اطلاعات تخصصي و همچنين قوت و اراده و سلامت اعصاب دارد. الف) به صورت خواباندن شخص كه به نام خواب مغناطيسي، هيپنوتيزم، و مانيه تيزم و يا تله پاتي (انتقال افكار از فاصله دور) ياد مي شود. ب) به صورت احضار ارواح. ج) به صورت رؤياي صادقه. د) در حال بيداري. بعد از اين مقدمه جواب اين است كه اگر مراد، كيفيت احضار ارواح است، كه در آن اختلاف است. به بعضي اقوال اشاره مي كنيم: 1ـ خلاصه نظر يكي از كارشناسان در اين علم، كه مي گويد: براي ارتباط، با ارواح بازماندگان، واسطه اي لازم است، اين واسطه، انسان و اشياي ديگر مي تواند باشد، افرادي كه واسطه قرار مي گيرند، بايد داراي قوه «مديو منيطه» باشند كه عبارت است از خاصيتي كه در بدن مديوم (واسطه) وجود دارد كه در حال خواب يا بيداري سيّال لطيف حياتي از او خارج مي گردد و ارواح كه بدون كمك سيال حياتي كه از بدن اشخاص زنده قرض مي گيرند. نمي توانند به سهولت، در عالم ماده تظاهر نمايند از سياله بدن مديوم، براي حضور و ارتباط استفاه مي كنند، گرچه نيروي مديوم منيطه كم و بيش در همه افراد وجود دارد، لكن همه كس براي مديوم شدن استعداد ندارد. براي اينكه بتوانيم مديوم را در حالت خواب مصنوعي با ارواح ارتباط دهيم بايد او را بخواب ببريم، بعد عامل از نزديك ترين روح مقدس خواهش مي كند روح مورد نظر را با مديوم مرتبط سازد. اقسام مديوم: 1ـ مديومين معالج كه كارشان استفاده از اطلاعات ارواح براي معالجه امراض است.

  2ـ مديومين شنوا كه با ارواح مكالمه مي نمايند. 3ـ مديومين گويا كه روح توسط آلات ناطقه مديوم، مقاصد را بيان مي كند. 4ـ مديومين بينا كه در حال بيداري ارواح را مي بيند نه بوسيله چشم ظاهر. 5ـ مديومين نويسنده، از قبيل افراد تحت تسلط قوه روح شروع به نوشتن مي كنند. و بعد ردّيه هايي بر خيالي بودن احضار ذكر مي كند و در قسمت بعدي نمونه هايي از احضار را بيان مي كند.[12] 2ـ فريد وجدي مي گويد: احضار ارواح، فني است كه دانشمندان اروپا و امريكا از آن استفاده برده، روح را به شكل روشن حاضر مي بينند و با او صحبت مي كنند و براي آنها ثابت مي شود كه روح فلان شخص است. 3ـ مرحوم فلسفي مي گويد: با آنكه از نظر ديني، ارتباط با ارواح گذشتگان را در بيداري ممكن مي دانم و خيلي مايلم وسيله اي بدست آيد تا با روح شيخ طوسي و روح صدوق رضوان الله مرتبط شوم... ولي با ميزگرداني نمي شود با عالم برزخ و ارواح گذشتگان مرتبط شد چنانكه با طالع بيني ـ نمي شود فرداي مردم را تعيين كرد.

  4ـ مرحوم علامه طباطبايي مي فرمايد: خيلي از خوارق عادات از جمله احضار ارواح مستند به قوت اراده و ايمان داشتن به تأثير آن است، چون اراده تابع علم و يقين است. وقتي علم قطعي شد، حواس آنچه را كه انسان به آن يقين دارد مشاهده مي كند و به خود تلقين مي كند كه فلان شخص است و هيچ توجه به عدم آن ندارد و ممكن است با اين تخيل امراضي را معالجه كند. از اينجا روشن شد كه ملاك تحقق خوارق عادت علم جزمي است نه مطابقت اين علم با خارج و واقع... مانند احضار ارواح كه اصحاب آن دليلي بيش از اين كه روح در خيال و يا حواس آنها ظاهر شده نه در خارج، ندارند و اگر روح واقعاً در خارج حاضر شده باشد همه آنها كه حس طبيعي دارند بايد آن را مشاهده كنند. با اين توجيه چند تا اشكال درباره ـ احضار ارواح حل شد: 1ـ كسي كه بيدار است و روحش مشغول كارهاي خود اوست چگونه روحش حاضر شده است، ولي او هيچ اطلاعي ندارد كه روح او را در فلان محل احضار كرده اند با اينكه انسان يك روح بيشتر ندارد. جواب اين است كه احضار خيالي است. 2ـ روح جوهر مجرد است و به زمان و مكان نسبتي ندارد.

  جواب اين است كه روح تخيلي حاضر شده است نه واقعي. 3ـ يك روح به صورت هاي مختلف ظاهر مي شود. 4ـ ارواح گاهي خلاف واقع خبر مي دهند و يا بعضي روح ها بعض ديگر را تكذيب مي كنند. جواب همه اين ها اين است كه روح در مشاعر و خيال حاضر كننده حاضر شده نه در خارج به گونه اي كه ديده شود. اما در مورد اين که احضار ارواح شرعاً چگونه مي باشد. اين يك مسأله ي فقهي است و به طور كلي بايد در اين زمينه هر كس به مرجع تقليد خود مراجعه كند، ليكن براي اينكه مساله تا حدي روشن شود به يكي از نظريه هاي فقهي كه در اين مورد اظهار شده است اشاره مي شود. بعضي از دانشمندان بزرگ اسلامي اعتقاد دارند كه دليلي بر حرام بودن ارتباط با ارواح وجود ندارد و نمي توان آن را تا آنجا كه به گناه و خلافي (مانند كشف اسرار مسلمانان) كشيده نشده باشد حرام دانست. در عين حال اسلام اخبار و مطالب حاصل از اين طريق را مورد اعتماد قرار نمي دهد و احكام شرعي و دستورات اجتماعي خود را بر پايه ي اينگونه اطلاعات بنا نمي كند.

  و در پايان لازم به ذکر است ارتکاب کارهايي از اين قبيل, طبق شواهد موجب اخلال در شخصيت و بروز برخي مشکلات رواني مي گردد. معرفي منابع جهت مطالعه بيشتر: 1ـ بيست پاسخ، از هيات تحريريه در راه حق (ناشر مؤسسه در راه حق). 2ـ شهيد مطهري، شناخت از ديدگاه قرآن، تنظيم از سيد جواد وفائي (ناشر نشر وحيد مشهد، چاپ اول) ص125 تا ص140. 3ـ محمد تقي فلسفي، گفتار فلسفي معاد از نظر روح و جسم (ناشر هيات نشر معارف اسلامي، نشريه 10) تهران، 1360، ص313 تا ص326. 4ـ آية الله مكارم شيرازي، تفسير نمونه (ناشر دار الكتب الاسلامية) ج12، ص252 و ص255 و ج19، ص478 و ج1، ص382 و ج10، ص72 و... 5ـ ترجمه الميزان، ج1. پي نوشت ها: . الماسيان، حسين، قواي نامرئي در بيان علوم، انتشارات گوتنبرگ، چاپ اول، 1368، ص 103ـ102. . فريد وجدي دائرة المعارف القرن العشرين، بيروت، ناشر دار المعرفه، چاپ سوم، ج4، ص387. . بيست پاسخ از هيات تحريريه مؤسسه در راه حق، ناشر در راه حق، 1360، ص151. . ر.ك: فلسفي، محمد تقي، معاد از نظر روح و جسم، ناشر هيئت نشر معارف اسلامي، 1360، ص314 و ص316. جريان علي (ع) و سلمان، مفصل در آن نقل شده است. [5] . بيست پاسخ، همان، ص152. . مكارم شيرازي، ناصر، تفسير نمونه، دار الكتب الاسلاميه، ج1، ص382. . دايرة المعارف فريد و جدي، ج4، ص 365. . معاد از نظر روح و جسم فلسفي، پيشين، ص322. . همان، ص313. . قواي نامرئي، پيشين، ص104 ـ 107. . همان، ص108. . همان، ص110 ـ 155. . فريد وجدي، دائرة المعارف، پيشين، ج4، ص366. . معاد فلسفي، همان، ص321. . طباطبايي، سيد محمد حسين، تفسير الميزان في تفسير القرآن، ناشر دار الكتب الاسلاميه، 1379 هـ ق، ج1، ص244 ـ 246. اين نظر كليت ندارد و دليل هاي بر خلاف آن داريم كه فقط به يكي از آنها اشاره مي شود «در صورتي كه تظاهر ارواح را مربوط بقوه تخيل افراد بدانيم ناگزير بايد قبول كنيم كه اولا فقط افراد جلسه باين و هم دچار مي شوند و ثانياً امكان احساس آن به هيچ وسيله براي ديگران وجود ندارد و اثر مثبتي بر اشياء و اجسام نمي نمايد. در حالي­كه دانشمنداني مانند ويليام كروك شارل ريشه، اكاكوف، و گابريل دلان موفق شده اند از ارواح متظاهر در جلسه عكس برداري كنند به اين ترتيب فرضيه توهم منتفي مي شود و شكلهاي منعكس در صفحه دوربين را نمي توان بحساب تخيل گذاشت» قواي نامرئي، پيشين، ص108. . بيست پاسخ، همان، ص153. . همان، ص143.

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  ارسال شد


  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  11

  Room 6

  ناشناس

  IP: 2179

  5120 نکنه جن دیدی بخواب دیره

  ناشناس

  IP: 5120

  کی بیداره ،کی sleepهه

  ناشناس

  IP: 5120

  Hi

  ناشناس

  IP: 2179

  امین جون سلام عزیزم

  Amin-Mehdipour

  ????????????????

  Amin-Mehdipour

  ???????????????

  Amin-Mehdipour

  ??

  Amin-Mehdipour

  ?

  Amin-Mehdipour

  ناشناس

  IP: 2181

  بعضی داستانا فیلم خوبی میشه

  ناشناس

  IP: 2181

  افرین عجب کامنتی ـــــــــــــــــــ

  ناشناس

  IP: 2181

  احسن بر شیر زن ایران

  ناشناس

  IP: 2181

  دوستان خوبم

  ناشناس

  IP: 2181

  سروش و جابر عزیزم سلام

  ناشناس

  IP: 2181

  بیخیال زیاد فکر نکن عجب داستان خموبی بود کنج قایمشهر

  ناشناس

  IP: 2181

  حالا من کیم

  ناشناس

  IP: 2181

  سلام سروش جان من همونم که کفته بودی

  Soorousha

  سلام تو اومدی

  ناشناس

  IP: 2181

  سلام من امدم

  Soorousha

  چرا ثبت نام نمیکنی راحت pv پیام بدی؟

  Soorousha

  جانم

  ناشناس

  IP: 8657

  بگو

  ناشناس

  IP: 5121

  سروش یه چی بگم؟

  ناشناس

  IP: 85204

  سلام

  ناشناس

  IP: 85204

  ?

  ناشناس

  IP: 85204

  ?

  ناشناس

  IP: 85204

  الا

  ناشناس

  IP: 85204

  ?

  Dark

  اگه یک افزونه درست میکردین پس زمینه باکس چت تغییر میکرد خیلی خوب بود

  Dark

  سلام

  jaber

  به بخش کتگوری برید

  Soorousha

  شما میتونی از بخش categories مطالب مورد نظرت رو دنبال کنی

  Soorousha

  حتی اگه صفحه رو refresh کنی هم این اتفاق میوفته

  Soorousha

  اینکه میگی برمیگردی صفحه قبلی related post تغییر میکنه یه چیز عادی هست

  ناشناس

  IP: 2181

  من جن و از نزدیک دیدم

  ناشناس

  IP: 2181

  اقا مدیر سلام منم همین نظرو دارم

  ناشناس

  IP: 5119

  درضمن داستان جدید بزار همش خونده شده وقدیمین ودارم تکراری میخونم سایت خوبیه حیفه

  ناشناس

  IP: 5119

  مدیر لطفا داستانها رو بروز کن میری یه صفحه باز می‌کنی برمی‌گردی صفحه قبلی با موضاعتش دیگه نیست

  ناشناس

  IP: 2181

  اقای مدیر امار مبتلاهای کرونا ایران 54نفر فوت

  Soorousha

  Vali taghdim krdm bhet dg, |

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)   ژانر : ترسناک زمان : 58 دقیقه زبان : انگلیسی / اسپانیایی / ایتالیایی محصول : ایتالیا کارگردان : Ruggero Deodato ستارگ

  معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود

  معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود فیلم‌های جنجالی و بحث برانگیز همیشه فیلم‌هایی هستند که مسائل جنسی، خشونت، مذهب، سیاست، همجنس بازی، نژادپرستی، مواد مخدر را به تصویر

  Today Show#

  #تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها
  #معرفی سایت های دارک وب
  #راز خودکشی میکی موس
  #لیست فیلم های ممنوعه جهان
  #فیلمی از عروسک لولیتا

  Related Posts

  خفت بندی یا مهار بندی چیست؟

  خفت بندی یا مهار بندی چیست؟ خفت‌بندی یا مهاربندی که به انگلیسی bondage گفته می شود، نوعی شهوترانی ویژه است که در آن افراد با قفل و زنجیر زدن بدست خود یا دیگران از نظر جنسی تحریک می??...

  ادوارد مورداک/مردی با دو چهره(عجایب)

  ادوارد مورداک/مردی با دو چهره(عجایب) ادوارد مورداک یکی از اعضای خانواده ی سلطنتی انگلستان بود، او یک نمونه ی بسیار نادر از بیماری های نژادی و خصوصا مربوط به ژن بود، ادوارد یک صو...

  افسانه گریلا ، جادوگر قاتل

  واکنش مردم ایسلندی به بابانوئل تنها لرز در استخوان‌هایشان است! گریلا (Grýla)، که از آن به‌عنوان "جادوگر کریسمس" نیز یاد می‌شود، دارای تاریخچه‌ای رنگارنگ و خون‌...

  مایکل رونسکی (یک هنرمند شیباری)

  مایکل رونسکی (یک هنرمند شیباری) مایکل رونسکی یک هنرمند سوئیسی است که از سال 2005 به ایجاد صحنه های سورئالیستی و جنسی با تمایلات سادیسمی و مازوخیسمی می پردازد این هنرنمایی تحت نام ...

  سنگی که میزبان سر امام حسین بود

  سنگی که میزبان سر امام حسین بود مشهور است وقتی که اسرا و کاروان شام به این منطقه رسیدند، خانواده امام حسین (ع) اسیر شده بودند و سرهای مبارک در آن مکان مستقر شدند و سر مبارک امام ح...

  اسلندر من (افسانه تا واقعیت)

  اسلندر من (افسانه تا واقعیت) اسلندرمن "Slender man" یا انسان لاغر یک شخصیت ترسناک که در سال ۲۰۰۹ برای اولین بار توسط اریک نادسن برای سایت کرییپی پاستا ساخته شد از نکات جالب اسلندرمن م?...

  مرد شیری (عجایب)

  مرد شیری (عجایب) در دنیا انسان های بسیاری با شخصیت ها و شکل و شمایل مختلف وجود دارد اما افرادی هم هستند که شمایل ان به هر موجودی شبیه است جز انسان:استفان بیبروسکی در طی سال های ۱۸...

  شیطونی نکن میگم لولو خورخوره بیادا

  شیطونی نکن میگم لولو خورخوره بیادا لولو خورخوره یا لولو موجودی خیالی است ساخته و پرداختهٔ پندار افراد جهت ترساندن کودکان بازیگوش. مادران و پدران معمولاً برای کنترل رفتار کو?...

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو