هیولای دریاچه لاک نس

هیولای دریاچه لاک نس

هیولای دریاچه لاک نس
date: 2018-03-29 12:52:35
 • view: 3440 today: 0
 • هیولای دریاچه لاک نس

  هیولای دریاچه لاک نس

  هیولای لخ‌نس یا لاک نس که در بین مردم بریتانیا بیشتر با نام نسی معروف است، موجودی عظیم‌الجثه و ماقبل‌تاریخی می‌باشد که گفته می‌شود در آب‌های عمیق دریاچهٔ نس  واقع در اسکاتلند زندگی می‌کند علی‌رغم اظهارات شاهدانی مبنی بر دیدن این موجود در آب‌های دریاچه هنوز وجود آن از نظر علمی به اثبات نرسیده‌است. در سال ۲۰۰۵ به وسیله George Eberhart در مقاله ای که برای journal of scientific exploration نوشته بود ۱۰ نوع کریپتید را با شش مورد استثنا مشخص کرد که این جانور در طبقه ۷ قرار می‌گیرد یعنی جاندارانی که نه فسیلی از آنها وجود دارد و نه می‌توان انهارا به گونه‌های شناخته شده دیگر ارتباط داد.   فيلم هيولاي درياچه لاک نس با پخش شدنش بار ديگر غول درياچه نسي را بر سر زبان ها انداخت شايد شما جزو کساني باشيد که داستان نسي – غول درياچه لا ک نس – و کساني که ادعا مي کنند آن را ديده اند بارها و بارها شنيده اند؛ ماجراي هيولايي که از نيم قرن قبل، روايت هاي مختلفي از ديده شدن آن توسط مردم عادي گزارش شده است. ده ها عکس از اين موجود غول پيکر منتشر شده است، بدون آن که واقعي بودن آن ها صد در صد به اثبات برسد اما چندي پيش بار ديگر وجود اين غول درياچه به خبر مهم و جنجالي بسياري از رسانه هاي دنيا تبديل شد. ماجرا به فيلمي دو دقيقه اي از اين هيولا بازمي گشت که تلويزيون انگليس آن را پخش کرد و مردي که 50 سال قبل پدرش اين فيلم را ارائه کرده بود، ادعا کرد که تمام زندگيش را وقف اين کرده که اثبات کند فيلم ساختگي نيست.

  نکته اي که به حرف هاي اين مرد اعتبار مي بخشيد اين بود که او بيش از 30 سال کارآگاه پليس انگليس بوده است. درياچه نس (Lake Ness) که در زبان بومي به آن لاخ نس «LOCH NESS» مي گويند، درياچه اي بسيار زيبا در شمال اسکاتلند است اما به غير از زيبايي چشم نواز اين درياچه، آن چه باعث شهرت جهاني آن شده است، وجود غول افسانه اي به نام «نسي» است که مي گويند در بستر اين درياچه زندگي مي کند. عمق اين درياچه به طور متوسط 150 متر است و در عميق ترين نقطه آن به 250 متر مي رسد. اطراف اين درياچه هميشه در هاله اي از مه و ابر قرار دارد و براي همين امکان ديدن قسمت هاي زيرآب به جز در قسمت هايي که عمق چنداني ندارند، در حالت عادي وجود ندارد و شايد يکي از مهم ترين دلايلي که بومي ها براي اثبات وجود غول درياچه که او را نسي مي نامند، ارائه مي کنند همين ابري بودن منطقه باشد که باعث شده مکان امني براي غول درياچه به وجود بيايد.

  پژوهشگراني که در مورد نسي تحقيق کرده اند، مي گويند در کتب تاريخي اسکاتلند به مطالبي در مورد يک جانوز آبزي غول پيکر برخورده اند که بومي ها تصاويري از آن را بر روي تخته سنگ هاي کنار درياچه حکاکي کرده اند که البته اکنون به دليل گذر زمان خيلي از آنها از بين رفته اند و تشخيصشان مشکل است. بر پايه اين تحقيقات، اولين مطلبي که از اين هيولا در کتب تاريخي نوشته شده است، به قرن هفتم مربوط مي شود که عنوان شده بود هيولاي نسي به يکي از ماهيگيران حمله کرده ولي به سرعت ماهيگير را رها کرده و از آن جا دور شده است. اگرچه داستان هاي زياد ديگري هم درباره ديده شدن اين هيولا بيان شده است اما تعداد آن ها تا دهه هاي اول قرن بيستم چندان زياد نبود اما بعد از ساخته شدن جاده اي ساحلي در حاشيه درياچه نسي در سال 1933، ناگهان تعداد افرادي که ادعا مي کردند غول درياچه را ديده اند به سرعت افزايش يافت. يکي از مشهورترين کساني که ادعا مي کرد نسي را ديده است، مردي به نام مک کي بود که صاحب يک رستوران در نزديکي درياچه بود. مرد رستوران دار چهاردهم آوريل 1933 گزارشي به کلنل کمپل – مسوول کنترل صيد ماهي آزاد در درياچه – داد و ادعا کرد حيواني عظيم الجثه را در درياچه ديده است.

  بعد از اين گزارش، کمپل که خودش هم به اين موضوع علاقه مند شده بود، هر روز به کنار درياچه مي آمد تا هيولا را ببيند، مدتي بعد کلنل نيز وجود هيولا را تأييد کرد و درباره شکل اين حيوان گفت: «نسي، گردني به طول دو متر و سري کوچک داشت. طول آن تقريباً ده متر بود و چيزي مانند کوهان بر پشتش بود. اما نخستين عکس از هيولا در همان سال (1933) توسط شخصي به نام «هاگ گري» گرفته شد. او نتوانسته بود از سر نسي عکس بگيرد و تنها بخشي از پشت اين حيوان در عکس مشخص بود گري مدعي بود که از حرکات دم حيوان در زير آب مي شد فهميد که خيلي غول پيکر است. يکي ديگر از کساني که ادعا مي کرد موفق به گرفتن عکس از اين هيولا شده است، يک جراح اهل لندن به نام رابرت ويلسون بود اما او در 90 سالگي وقتي به شدت بيمار شد و چيزي به پايان عمرش باقي نمانده بود، به جعلي بودن عکس ها اعتراف کرد که اعترافات او در روزنامه ديلي ميل به چاپ رسيد. او در اعترافات خود گفته بود که با پسرش به نام يان، ماکتي از هيولاي لاک نس ساخته و از آن عکس گرفته اند و براي آنکه مورد توجه قرار بگيرند، اين عکس را پخش کرده اند. اما واقعيت اين است که آن ها هرگز اين غول را نديده اند.   آرتور گرانت – دانشجوي رشته دامپزشکي که در 1934 به اسکاتلند سفر کرده بود – نفر بعدي اي بود که ادعا مي کرد نسي را وقتي از آب بيرون آمده بود، به طور کامل ديده است. به گفته آرتور اين حيوان چهار و نيم تا شش متر طول و دمي به طول 1/5 متر داشته و چهار باله زير بدنش قرار داشته است که کار دست و پا را انجام مي داده است. اين توصيفات شبيه به يک دايناسور به نام پلسياساور بود که 65 ميليون سال پيش منقرض شده است. در چنين شرايطي که هر روز ادعاي جديدي درباره ديده شدن هيولا گزارش مي شد، در اواسط دهه 40 يعني همان سال هايي که تب و تاب ديده شدن نسي خيلي بالا گرفته بود، آکادمي علمي بوستون محققي به نام ويثرل را به آن جا اعزام کرد و او پس از چند روز تحقيق در کنار درياچه توانست ردپايي از اين حيوان را به مؤسسه ارائه کند.

  فرداي آن روز روزنامه ديلي ميل، تيتري با اين عنوان چاپ کرد؛ اين ردپاها بر روي قالب هاي گچي اي حک شده بود که ويثرل آن ها را در کنار درياچه قرار داده بود اما بعد از دادن آن ها به آزمايشگاه، فرضيه اي مبني بر اين که ممکن است رد پاها متعلق به يک اسب آبي بزرگ باشد مطرح شد و به اين ترتيب کمکي به حل راز واقعي يا غيرواقعي بودن نسي نکرد. در همان زمان فرضيه ديگري مطرح شد که بر اساس آن، هيولاي نسي يکي از بازماندگان دايناسور پلسياساور بود. ولي واقعيت اين بود که اين دايناسور يک حيوان خونسرد بوده و طبيعتاً نمي توانست در آب هاي درياچه نسي زنده بماند و عمري چنين طولاني داشته باشد. برخي ديگر هم ادعا مي کردند که نسي از نسل نهنگ هاي اوليه است که 18 ميليون سال قبل منقرض شده اند.

  در اين بين افرادي هم بودند که اين قضيه را تنها يک توهم دانسته و مي گفتند تصاوير ارائه شده، شکل هايي بوده اند که از بخار ناشي از ريختن آب سرد رودخانه به محيط گرم درياچه به وجود آمده اند. با افزايش گزارش ها، آکادمي علوم و فناوري آمريکا، در سال 1970 با استفاده از ردياب هاي صوتي که مجهز به دوربين هاي اتوماتيک بودند به جست و جوي نسي پرداختند و در سال 1972 توانستند بالاخره تصويري مبهم را که ادعا مي شد مربوط به اين هيولاست بگيرند اما واقعي بودن اين عکس ها و ارتباط آن ها با هيولاي لاک نس نيز هرگز اثبات نشد. در سال 1979 چاپ يک عکس باعث شد که اعتقاد به وجود نسي کم رنگ شود. اين عکس متعلق به يک فيل بود که در درياچه نس در حال شنا کردن بود، اين عکس که در روزنامه ديلي ميل چاپ شد، شباهت زيادي به عکس هايي داشت که قبلاً از نسي چاپ شده بود و اين به آن معنا بود که به همين راحتي اين امکان وجود داشته که ديگران را فريب و عکسي ساختگي را به جاي هيولا نشان داد. چندي بعد همين روزنامه اعترافات مردي را به چاپ رساند که ادعا مي کرد با بستن تکه چوبي بر روي يک قايق کوچک اسباب بازي، چيزي شبيه به نسي ساخته و از آن عکس گرفته است. تمام اين موضوعات باعث شدند تا وجود نسي در اذهان عمومي کمرنگ و کمرنگ تر شود و تقريباً همه مطمئن شده بودند ديگر چنين هيولايي وجود ندارد تا اينکه در سال 2007 گوردون هلمز، مردي 55 ساله، فيلمي که مدعي بود مربوط به نسي است، در اختيار بي بي سي قرار داد. اما مسئولان بي بي سي قبل از اين که بخواهد فيلم را پخش کنند تحقيقات مفصلي در مورد آن انجام داده اند. آدرين شاين کسي بود که به عنوان محقق روي اين فيلم کار مي کرد و بررسي هاي او نشان داد حيوان شناور در آب تنها يک غاز خاکستري بوده که روي آن نشسته است اما چون عکس هنگام غروب گرفته شده، اين حيوان به شکل يک هيولا به نظر مي رسد و به همين خاطر فيلم هيچ گاه پخش نشد.

  در همان سال سي ان ان فيلمي ديگر از هيولاي لاک نس پخش کرد که البته در اين فيلم، تنها يک جسم غول پيکر شناور، زير آب حرکت مي کرد و در دوردست از نظر ناپديد مي شد و چون از آب بيرون نمي آمد هرگز ثابت نشد که اين موجود، همان نسي است. نکته اي که در تمام فيلم ها و عکس هاي ارائه شده به شبکه هاي مختلف ديده مي شد، اين بود که در اين تصاوير تنها قسمتي از سر و گردن اين هيولا ديده مي شد و اين در حالي بود که تعداد زيادي از اشياء و حيوانات وجود دارند که ممکن است در عکس ها درست شبيه نسي به نظر برسند و به همين خاطر اگرچه طي سال هاي گذشته افراد بسياري ادعا کردند نسي را ديدند اما بعد از مدتي، جنجال راجع به ديدن اين هيولا و انتشار عکس هاي آن فروکش کرده است.

  تا اين که چندي پيش مصاحبه اي که گارآگاه پليس سابق انگليس با تلويزيون انگليس انجام داد و فيلمي دو دقيقه اي درباره اين حيوان غول پيکر را ارائه کرد، جرقه جنجال گسترده اي را زد که بار ديگر نام اين هيولا را بر سر زبان ها انداخت. در عرض 30 سالي که سيمون دينسدال به عنوان کارآگاه پليس انگلستان کار مي کرد، هميشه به دنبال پيدا کردن شواهد و مدارکي بود که فرضيه هاي پليسي خود را به اثبات برساند و در کار خودش مهارت زيادي داشت اما مسئله اي که او در حل آن ناتوان مانده بود، معماي هيولاي درياچه لاک نس بود. پدر سيمون، تام دينسدال که يک مهندس پرواز بود و بعدها به شکارچي نسي مشهور شد، 50 سال قبل توانسته بود فيلمي دو دقيقه اي از نسي بگيرد که در آن زمان و حتي اکنون به عنوان کامل ترين سند وجود اين غول دريايي به شمار مي رود. او اين فيلم را هنگامي گرفت که در يکي از سفرهايش به اسکاتلند رفته بود و در آنجا به گفته خودش غول درياچه را ديده بود.

  پدر سيمون در يادداشت هاي خود اين چنين نوشته است: «کنار درياچه مشغول قدم زدن بودم. ناگهان موجودي عظيم الجثه را که در حال شنا کردن در درياچه بود، ديدم. رنگ قهوه اي مسي داشت و در حدود 60 تا 70 سانتي متر از بدنش از آب بيرون بود. طولش به 1/5 تا دو متر مي رسيد و تقريباً اندازه يک قايق بود و چيزي شبيه کوهان يا باله که از آب کامل بيرون بود و به وضوح ديده مي شد، شوکه شده بودم اما به سرعت دوربين خود را درآورده و از آن فيلم گرفتم.» طبق تحقيقاتي که درباره اين فيلم انجام شد، مشخص شد سايه اي مبهم در نگاتيو فيلم وجود دارد. در هنگام پخش، اين سايه به وضوح ديده نمي شود و همين نکته اي است که سيمون هم به آن اشاره مي کند و مي گويد اين همان هيولاي لاک نس است. در اين فيلم، جسمي شناور روي آب است که شبيه دايناسورهاي ماقبل تاريخ است اما صورت آن به خوبي قابل ديدن نيست.   سيمون دينسدل که بعد از 30 سال فعاليت در اداره پليس انگلستان و بازنشسته شدن براي انجام تحقيقات درباره وجود هيولاي لاک نس به کنار درياچه رفته است، در مصاحبه ي جنجالي خود با تلويزيون انگليس ادعا کرد فيلمي که پدرش در 1960 تهيه کرده يک فيلم ساختگي نيست و صددرصد واقعيت دارد. سيمون دينسدل که اهل اسکس انگلستان است، سال هاي زيادي از عمرش را صرف حل ماجراي لاک نس کرده است اما او حالا قصد دارد بقيه عمر خود را پاي اثبات وجود نسي صرف کند. سيمون مي گويد او خودش دو بار اين هيولا را ديده است و اين يک مأموريت شخصي براي اوست تا به همه ثابت کند فيلم پدرش واقعيت داشته. «شما نمي توانيد بگوييد که هزاران شاهد دروغ مي گويند. من هم يکي از شاهدان هستم که همه چيز را همان گونه که هست، توصيف کرده ام.

  من نسي را ديده ام. 30 سال از عمرم را در پليس گذرانده ام. ما در پليس به حرف هاي شاهدان اعتماد مي کنيم اما نمي دانم چرا به گفته هاي بيش از هزار انسان که گفته اند اين هيولا را ديده اند، اعتماد نمي شود. او فيلمي را که پدرش گرفته، نشان مي دهد و همين فيلم باعث مي شود تا دوباره نام نسي بر سر زبان ها بيفتد اما آيا او در ماه هاي آينده خواهد توانست وجود نسي را ثابت کند و به بحث هاي دنباله دار درباره اين موجود که در خط بين افسانه و واقعيت حرکت مي کند، پايان بدهد. بعضي از مردم اسکاتلند ادعا مي کنند تعداد اين هيولا بيش از يکي است زيرا در دوازدهم ژانويه 2009 حيواني عظيم الجثه توسط ماهيگيران منطقه صيد شد که گفته مي شد هيولاي درياچه لاک نس است اما از آن روز به بعد باز هم گزارش هاي مبني بر ديده شدن نسي اعلام شده است.

  يک از ماهيگيران مي گويد: «در اوايل صبح مشغول صيد بوديم که صداهاي عجيبي شنيديم، به سرعت به سمتي که صدا از آن جا مي آمد، رفتيم تا ببينيم موضوع از چه قرار است اما چيزي که ديديم باورنکردني بود، جانوري آبزي با حداقل ده متر طول. هيولا به شدت با قايق ما برخورد کرد و شدت برخورد آن قدر زياد بود که قبل از اينکه من و بقيه ماهيگيران بتوانيم او را به وسيله تور صيد کنيم، او مرده بود. جسد اين حيوان که بيشتر به حيوانات ماقبل تاريخ شباهت داشت، براي تحقيقات بيشتر به مرکز تاريخ شناسي اسکاتلند داده شد و هم اکنون در موزه ملي اسکاتلند نگهداري مي شود.  

    منابع قابل استناد:ویکی پدیا-راسخون

  ایجاد مقاله
  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  ارسال شد

  منتشر شده توسط admin jaber
  ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
  ورود

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  23

  Room 6

  Sabet

  هشدار بهت میدم منوقهوه ایی کنی منم زردت میکنم 😡🤘

  Sabet

  یوها نمیدونم تو چندتا داستان بهت گفتن ..

  Sabet

  تینا اینچین مرا تو آزردی 😣 خاله تیتو😝😂

  TINA

  ثابت جان بعد قهوه اییت میکنم ناراحت میشی

  Yoha

  تو کدوم داستان😑

  Yoha

  من؟؟کی؟

  Sabet

  یوها ،تورو میسپرم ب حق نظر دهندگان زیر داستان ب من گفتی درغگو ای شیاد مکار😳

  Sabet

  ثابت خالی نیست پسوند پاپری قبلشه 😣

  Sabet

  درضمن من فامیلیم پاپری ثابت هس خارجیشو بلد نبودم چطوری مینویسن 😡

  Sabet

  تینا 😂تینا نگاه اسم تینا😂 پسرونه اس دختر تینا باشه ،تینا😂

  Sabet

  یوها اون موقع سایت قاچاقی بود تاریخ تولد نداشت اما یادمه تینا ازهمون موقع کنکور میخوند

  Sabet

  منم متولد 86

  stan666

  ینفر هس ک از ۱۵ سالگی میشناسم امسال قراره نامزد کنیم😊😂

  stan666

  ی خبر دارم

  Yoha

  امانگ آس خیلی باحاله

  Yoha

  ماینکرافتم کلا باید از تو یوتیوب یاد بگیری

  Yoha

  مبینا تا حالا مافیا بازی گردی؟؟؟امانگ آس هم مثل همونه

  Regan Macneil

  سروشا تو متولد چند 72ای؟

  Regan Macneil

  خواهشا بگید ک میدونید چوری ینی چی😑

  Regan Macneil

  حالا خیلی مهم نیست کی اول گفته همچین آش دهن سوزیم نیست🙄😂😂یاد چوری میوفتم

  Regan Macneil

  بیااااا بروووو ینی تو فقط سه ماه ازم بزرگتری؟:////// اونوقت من تازه امسال میخوام برا اولین بار کنکور بدم:/ داوش اگه تو پیری من فسیلم

  Regan Macneil

  مرسی از لطفی که نسبت به من داشتی تینا خدا یک در دنیا هزار در آخرت بهت بده😑😂😂🥴

  Regan Macneil

  من باید بعد کنکور حتمن دوتا بازی رو ببینم چجوریه: ماینکرافت و امانگ آس

  Regan Macneil

  من که از خدامه ولی مطمئنم لااقل امسال نمیشه...مگه اینکه تو یه پارتی چیزی برام بجوری:)))

  Regan Macneil

  خره سروشا عجب پیشنهاد دوپی:/ اینو بنویسم بالا برگم که موقع تصحیح منو نشناسن کارناممه نیاد برام👀واقعا پیشنهاد خوبی بود یکی طلبت😎👻

  Regan Macneil

  اسمم مبیناست هانی

  Yoha

  ثابت حداقل دروغ میگی یکم تحقیق کن سایت از سال ۹۶ باز شده بعد تو چجوری از ۹۴ توشی:/

  Sabet

  کنکور میداد😳

  Sabet

  ازاون موقع تا حالا تینا داشت واسه دندون پزشکی

  Sabet

  Sabet

  من ازسال 94این سایت رو میخوندم

  TINA

  سروشا میشناسی منو قاطی کنم....میام براتا

  TINA

  خود مبینام میدونه من اول گفففففففتم مچلیییییییییی

  TINA

  ن من متولد ۲۲ فروردین ۱۳۸۱ ام

  Soorousha

  تازه یه سالم پشت کنکور بودی، الانم 19 سالته؟!! 😐 تینا بس کن این بازی کثیفو 😁 اینجا همه خودین، حالا من نمیگم ک امسال 29سالت شده، ولی خودت بعداً بگو 😅😁

  Soorousha

  همه‌یی وجود نداره، فقط من گفتم 😐 کس دیگه‌یی هم نباید بگه 🤐😑

  TINA

  مبینا اون منچلی رو من انداختم دهن همه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من ۱۹ سالمه پیر شدم مگ ن؟

  Yoha

  پیودی پای خداس.یکی دلایل علاقم بهش اینه که ماینکرافت بازی میکنه و یکی از افتخارات متینکرافتم اینه که بزرگترین فرد اینترنت یعنی پیودی پای در حال انجام این بازیه😐✋

  Yoha

  رگان یوتیوب خارجی هم میبینم:/

  Soorousha

  مبینا دانشگاه تهران قبول شو دیگه دا 😕

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
  پربازدید ترین ها
  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

  از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  خانه اجنه در کلاردشت

  خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

  تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن


  # پربازدید های امروز
  #سرنوشت دیگو آلوز قاتل
  #فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
  #مسترس و اسلیو چیست؟
  #چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
  #قتل جونکو فوروتا (قتل های ترسناک)
  مطالب مرتبط
  اختلال اروتومانیا چیست؟ (خود معشوق‌ پنداری)

  اختلال اروتومانیا چیست؟ (خود معشوق‌ پنداری) اروتومانیا ﻧﺎﻡ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺷﺨﺺ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﮐﻪ ﻓﺮﺩﯼ ﺍﺯ ﻃﺒﻘﻪ ﯼ ﻣﺮﻓﻪ ﻭ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻋﺎﺷﻖ ...

  ارنولد رنز که بود

  ارنولد رنز که بود پدر آرنواد رنز متولد 14 ژانویه سال 1911 در تتنانگ آلمان بود وی در سال 1938 طی یک دور آموزش به مقام کشیش کلیسا درآمد و در سال 1953 به عنوان یک جن گیر در استان فوجیان چین ?...

  باج افزار چیست؟

  باج افزار چیست؟ باج‌افزارها گونه‌ای از بدافزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود می‌کنند و ایجادکننده آن برای برداشتن محدودیت درخواست باج می‌کند. برخی از انواع آن‌ها روی ...

  اختلال در جاذبه زمین (گرداب گرانشی ارگان)

  اختلال در جاذبه زمین (گرداب گرانشی ارگان) گرداب مغناطیسی اُرگان نامی است که به یک پدیده فیزیکی و طبیعی که در Gold Hill ایالت اُرگان رخ می دهد داده شده است. اُرگان یکی از ایالات کشور آ...

  ایمپالر، ویلاد سوم (vampire)

  ایمپالر، ویلاد سوم (vampire) ایمپالر، ویلاد سوم (نوامبر 1431- دسامبر 1476) با رجوع به تاریخ خون آشام ها، ویلاد الهام بخش دراکولای برام استوکر بوده است (هرچند او شباهت کمی‌ به شریرهای گ...

  بیماری میناماتا (رقص گربه ها)

  بیماری میناماتا (رقص گربه ها) همین حالا، روی این کره خاکی آدم هایی زندگی می کنند که به برخی از نادرترین و عجیب ترین بیماری ها ابتلا پیدا کرده اند و عاجز و درمانده به دنبال درمانی ...

  مثلث برمودا

  مثلث برمودا مثلث برمودا که به نام مثلث شیطان هم شناخته می‌شود، حدود منطقه‌ای در ناحیهٔ غربی اقیانوس اطلس شمالی است که گفته می‌شود بیش از ۵۰ کشتی و ۲۱هواپیما به طرز مرموزی در ا...

  تولد دوباره بعد از مرگ

  تولد دوباره بعد از مرگ قدیس منحوس : سوالاتی همیشگی که همیشه ذهن بشر را به خود مشغول کرده است؟( بعد از مرگ چه اتفاقی می افتد؟ آیا زندگی بعد از مرگ هم ادامه دارد؟ آیا دوباره متولد خ...

  برچسب
  #foodforfox
  #غذا برای روباه
  #خوراکی برای روباه
  #فود فور فاکس
  #اسرار ترسناک
  #بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
  #هیولای دریاچه لاک نس
  دسته
  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
  تبلیغ
  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو