نیرو های ویژه صابرین

نیرو های ویژه صابرین

نیرو های ویژه صابرین
date: 2017-12-17 20:20:31
 • view: 2607 today: 0
 • نیرو های ویژه صابرین
  نیرو های ویژه صابرین

  نیروهای ویژه عنوان برترین واحدهای سازماندهی شده نظامی است که هر کشوری می‌تواند با آن قدرت خود را به رخ دیگر کشورها بکشاند. نام آن‌ها ترس بر اندام سربازان مخالفشان می‌اندازد و می‌تواند عاملی بازدارنده در مقابل تهدیدات احتمالی باشد. «نیروهای ویژه» به‌طور کلی در عملیات‌هایی با اهداف استراتژیک و یا عملیات‌های سخت نجات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  نیروهای ویژه طی مراحل و آموزش های ویژه نظامی، از آمادگی و توانایی های به خصوصی برخوردارند و توانایی انجام ماموریت های خطیر و بسیار حساس را دارند. این افسران بر اساس توانایی های فیزیکی از بین نیروهای عادی گلچین شده و پس از آموزش ها و آزمون های سخت و طاقت فرسا به خدمت نیروی های ویژه در می آیند. کماندوهای کلاه سبز ارتش، نیروهای ویژه پلیس ایران (نوپو) و نیروهای ویژه سپاه پاسداران (IRGC) جزو نخبه ترین نیروهای ویژه هستند که لرزه بر اندام دشمنان این مرز و بوم می اندازند

  تیپ نیروهای ویژه صابرین به گردان هایی از نیروی زمینی سپاه پاسداران اطلاق می‌شود که جهت انجام عملیات‌های ویژه بنیان‌گذاری شده‌است.نام این تیپ برگرفته از نام صابرین در آیه ۶۵ سوره انفال است که در این آیه به مؤمنان دستور داده می‌شود که «جهاد کنند و از تعداد کم ایشان در برابر کفار حتی اگر یک دهم آنها باشند، نهراسند، زیرا به واسطه ایمانشان، خدا یاور آنان است. به دنبال گسترش فعالیت‌های گروه پژاک در غرب ایران در اوایل دههٔ ۸۰ خورشیدی، سپاه پاسداران ایران تصمیم گرفت تا یگانی از نیروهای ویژه برای مقابله با پژاک تشکیل دهد.به همین منظور گردان صابرین را تشکیل داد؛ درگیری‌های این یگان با پژاک تا سال ۹۰ ادامه داشت.در تیر ماه این سال پس از یک سلسله عملیات، پژاک در خواست کرد آتش‌بسی یک‌ماهه برقرار شود تا نیروهایش را از خاک ایران بیرون برد.اما پس از نقض آتش‌بس توسط این گروهک، دور دوم عملیات‌ها آغاز شد که تا پایان شهریور و خروج نیروهای پژاک از ایران ادامه داشت؛ و همچنین این یگان بعد از خروج گروهک پ ک ک در تاریخ ۱۳۹۳ به بعد شروع به اعزام نیروهای ویژه به سوریه کرد که این ادعا بدون مدرک است و این درصد زیاد است.

  همچنین پس از ربوده شدن پنج مرزبان ایرانی در سال ۹۲ در مرز سراوان، سپاه پاسداران مسئولیت امنیت مرز جنوب شرقی کشور را بر عهده گرفت و این یگان را برای مقابله با نیروهای جیش العدل به سیستان و بلوچستان فرستاد پرسنل این یگان از میان داوطلبان اعضای کادر نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران و پس از گذراندن تست‌های قدرت، استقامت و هوش و روان انتخاب می‌شوند.

  از جمله این آزمایش‌ها، راه‌پیمایی مداوم ۵۴ کیلومتری با تجهیزات است. همچنین صعود بالای ۴۰۰۰ متر، ۳۰۰ کیلومتر جنگل نوردی، ۵۰۰ کیلومتر کویر نوردی و ۱۲۰۰ متر صخره نوردی از دیگر تست‌های گرفته شده از داوطلبان این نیرو است. در هنگام تشکیل این یگان، متون آموزش تکاوری ۱۱ کشور، به خصوص متون نیروهای ویژهٔ انگلستان، ترجمه و مطالعه شده و از آنها برای آموزش نیروها الگوبرداری شده است. همچنین این یگان تمرکز ویژه‌ای بر استفاده از تک تیراندازها دارد.

  سخنان فرمانده:

  نام «یگان ویژه صابرین» برگرفته از آیه 65 سوره انفال است که خداوند در این آیه مقایسه‌ای کمّی کرده و توان رویارویی صابرین در برابر دشمن را یک به 10 برشمرده است؛ البته خداوند توان مقابله یک نفر از صابرین با 10 نفر را منوط به داشتن ایمان قوی می‌داند. در نیروی صابرین هم مهمترین مشخصه،‌ ایمان و اعتقاد است. علاوه بر این، دارا بودن تخصص و توان بالای جسمی از مهم‌ترین ویژگی‌های نیروهای یگان صابرین به‌شمار می‌رود. سردار «امان‌الله گشتاسبی» فرمانده یگان ویژه صابرین در گفت‌وگوی تفصیلی از تجربیات نظامی خود و ویژگی‌های این یگان سخن گفته است.

  به‌عنوان مقدمه بفرمایید در چه سالی به جبهه رفتید و تا چه سالی در عرصه دفاع مقدس حضور داشتید؟ خدای متعال به من این توفیق را عنایت کرد که از سال 61 رسماً در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یابم و تا زمان پذیرش قطعنامه 598 در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشتم. در مرحله اول و دوم به‌عنوان نیروی بسیجی در جنگ شرکت کردم، اما از اواخر سال 62 به‌عنوان پاسدار رسمی در مسئولیت‌های مختلف اعم از فرماندهی دسته، گروهان و گردان تا پایان جنگ در عملیات‌هایی همچون کربلای 4، 5، 10، نصر8، عملیات بدر، خیبر و عملیات‌های ایذایی قدس در منطقه هورالعظیم و سایر عملیات‌ها این بستر فراهم شد تا در کنار دیگر رزمندگان نقشی در دفاع مقدس داشته باشم.

  ادامه حضور در مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب پس از پذیرش قطعنامه در اولین تیپی که حضور پیدا کردم امام سجاد(ع) فارس بود. بعدها با لشکر 19 فجر و لشکر المهدی(عج) و تیپ احمد بن موسی و لشکر 25 کربلا نیز همکاری داشتم، اما از سال 65 با استقرار تیپ مستقل 48 فتح (استان کهگیلویه و بویراحمد) فعالیت خود را ادامه دادم؛ حتی زمانی که قطعنامه 598 نیز پذیرفته شد تا سال 70 به دلیل وجود برخی مسائل، در مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب حضور فعال داشتم.

  کدام عملیات‌‌های دوران دفاع مقدس دلچسب‌ترین و تلخ‌ترین خاطره‌ها را برای شما رقم زدند؟ بهترین عملیاتی که از حیث نظامی تکمیل بود، یعنی در واقع قوای ایمان و توان تاکتیکی رزمندگان ممزوج شد و شیرینی خوبی برای جامعه اسلامی داشت، عملیات "والفجر8" بود؛ سه دلیل نظامی و تاکتیکی برای انتخاب این عملیات وجود دارد؛ دلیل اول اینکه دشمن دو سال پیش از این عملیات، هیاهوی رسانه‌ای فراوانی را در عرصه بین‌الملل به راه انداخته بود، مبنی بر اینکه عراق دارای دژ مستحکمی است و جمهوری اسلامی دیگر توانی برای اجرای عملیات ندارد. همه رسانه‌ها بدون استثنا بایکوت کردن قوای اسلام را تبلیغ می‌کردند.

  در اروند خروشان پاسخ یاوه‌گویی‌های استکبار را دادیم می‌دانستیم پیروزی در عملیات والفجر8 پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های استکبار خواهد بود، زیرا رزمندگان ما برتری خطوط دفاعی جمهوری اسلامی را به اثبات رساندند. البته این مهم در حالی اتفاق افتاد که رزمندگان ما اروند را که یکی از استثنایی‌ترین مناطق عملیاتی به شمار می‌رفت به‌عنوان مسیر عملیات انتخاب کردند. اروندی که در شرایط عادی عبور از آن بسیار مشکل است، اما در عملیات والفجر8 طلایه‌داران جمهوری اسلامی با عبور از آن در صحنه جنگ و عملیات سخت، قدرت خود را مقابل تمامی ارتش‌های جهان به نمایش گذاشتند.

  توان موشکی دشمن تحلیل رفت پیش از اجرای عملیات والفجر8 شرایط به گونه‌ای بود که رژیم بعث عراق شهرهای ما را در عمق کشور با موشک مورد هدف قرار می‌داد و انجام این عملیات باعث شد که اهداف آنها در این راستا محقق نشود. قطع کردن دست دشمن در منطقه فاو و منطقه ام‌القصر از راه دریا هم دیگر نکته‌ای بود که در عملیات والفجر8 به آن دست یافتیم.

  تلخی کربلای 4 هیچ‌گاه از یادم نمی‌رود تلخ‌ترین عملیات دفاع مقدس نیز از نظر من "کربلای 4" بود؛ که بخشی از ناکامی این عملیات را در غرور و تکبر برخی فرماندهان و رزمندگان می‌دانم؛ چراکه بعضی موفقیت‌ها و پیروزی‌ها آن‌قدر نشاط‌آور است که در دل برخی این غرور و تکبر کاذب را خواه ناخواه ایجاد می‌کند و به دنبال آن نیز ناکامی و شکست را پدید می‌آورد.

  وقتی قطعنامه 598 پذیرفته شد شما چه حالی داشتید؛ آیا کماکان با ادامه جنگ موافق بودید؟ تدبیر امام(ره) ما را از حادثه‌های بعدی نجات داد موقعی که قطعنامه پذیرفته شد ما در منطقه عملیاتی طلائیه در جنوب کشور بودیم. شرایط چندان خوب نبود. شاید به جرأت بگویم هیچ رزمنده و فرمانده‌ای از پذیرش قطعنامه 598 خوشحال نشد و کنار آمدن با این مسئله بسیار سخت بود. اما این ناراحتی خیلی زود مهار شد و خداوند متعال آرامشی را بر همه قلوب حاکم کرد و آن بیانات امام خمینی(ره) بود. حضرت امام(ره) فرمودند: تکلیف این است که از این پس دیگر جنگ نباشد. اگر این تدبیر امام(ره) نبود شاید با مشکلات بیشتر و به مراتب جدی‌تر از عملیاتی همچون مرصاد، جمهوری اسلامی مواجه می‌شد.

  پس از پایان جنگ تحمیلی، چه شد که سپاه تصمیم گرفت یگانی تحت عنوان "صابرین" ایجاد شود؟ یگان ویژه صابرین با تدبیر پذیرش مأموریت‌های سخت تشکیل شد یگان ویژه صابرین از یگان‌هایی است که تشکیل آن نیاز مبرم و ضروری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود؛ چراکه با تدبیر پذیرش مأموریت‌های سخت و عملیات‌های خاص و ویژه در همه محورها و عرصه‌های زمینی، هوایی، دریایی، امنیت در مرزهای داخلی و برون‌مرزی تشکیل شد. اولین کسی که فرماندهی این یگان را پذیرفت خود سرلشکر جعفری بود. خوشبختانه 14 سال از عمر صابرین می‌گذرد و توانسته در مأموریت‌های محوله، نتایج خوبی برای مجموعه نیروی زمینی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،‌ به‌دست آورد.

  آیا می‌توانید به بخشی از این موفقیت‌ها و نتایج مطلوب اشاره‌ای داشته باشید؟ چون نوع نیرویی که به یگان صابرین می‌آید با دیگر یگان‌ها تفاوت دارد؛ داوطلب‌ترین، شجاع‌ترین و با سابقه‌ترین نیروهای رزمی برای یگان ویژه صابرین انتخاب می‌شود. اولین نکته‌ای که صابرین را از دیگر یگان‌های نظامی متمایز می‌کند همین جذب داوطلبانه است. شما سوال کردید به موفقیت‌ها اشاره کنم و بنده در جواب به این پرسش از استفاده تمام قوای جسمی و روحی نیروهای صابرین برای اجرای بهتر مأموریت‌های خطرناک و سخت داخلی و برون مرزی یاد می‌کنم. چراکه نیروهای صابرین فقط یک مأموریت خاص دریایی،‌ پیاده یا هوایی ندارند که در یک سطحی آموزش ببینند. بلکه باید در همه عرصه‌ها چه کوهستان،‌ چه چتربازی، چه دریایی،‌ چه پیاده و... دوره‌های آموزشی سختی را می‌گذرانند؛ این‌ها همه موفقیت است و در کنار آن موفقیت بزرگ یگان ویژه صابرین موفقیت مقتدرانه در عملیات پژاک است. خوشبختانه امروز سازمانی که در صابرین شکل گرفته که ورودی آن یک نیروی تکاور است.

  حضور داوطلبانه، نخستین ویژگی جذب در صابرین است اولین ویژگی که یک نیروی نظامی باید برای حضور در یگان ویژه صابرین داشته باشد، اعلان داوطلبانه است. دوم پذیرش کارها و مأموریت‌های سخت است؛ زیرا آموزش‌هایی که رزمندگان ما در صابرین می‌بینند قابل برای هر نیرویی قابل تحمل نیست.

  آیا برای تشکیل صابرین، مطالعاتی در یگان‌های ویژه دیگر کشورها نیز انجام شد؟ طبیعی است که ما از تجارب گذشته ارتش های دنیا و ویژگی هایی که یک نیروی ویژه و خاص باید داشته باشد، استفاده کردیم. اما خدمات و موفقیت‌های امروز نیروهای مسلح حاصل نوآوری‌های جدید بوده است. یعنی ما خیلی متکی به تجارب گذشته نبودیم. چون نوع جنگ‌ها و مأموریت‌های امروز با گذشته کاملاً تفاوت دارد. لذا ضمن بهره‌برداری محدود از تجربیات سنوات گذشته، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این استعداد را دارد که خودش را با پدیده‌های نو، سازگار و آماده سازد. امروز یگان ویژه صابرین تلفیقی از پدیده‌های نو و تجارب گذشته‌ای است که عمده آن در دفاع مقدس یافت می‌شود.

  مأموریت صابرین با نیروهای ویژه‌ای مثل «نیروی قدس سپاه» و «تیپ نوهد ارتش» چه تفاوتی دارد؟ نوع مأموریت ما از هر جهت با "نوهد" تفاوت دارد. مأموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حفظ و صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی چه در داخل و چه در مقابله با معاندین و گروه‌های خارجی است. لذا در برخی از یگان‌ها این مأموریت‌ها وجود ندارد. در صابرین هم در داخل و هم در مرزهای بیرونی ما حافظ دستاوردهای انقلاب هستیم. مقابله با معاندین که دنبال دهن‌کجی به ارزش‌ها و اساس انقلاب اسلامی هستند،‌ تنها وظیفه ماست و به دیگر یگان‌های ویژه محول نشده است.

  پاسخ یگان ویژه صابرین به حمله احتمالی داعش علیه عتبات عالیات چه خواهد بود؟ ما در چارچوب مقررات ابلاغی سپاه، قادر به اجرای هر مأموریتی هستیم. هرآنچه را که فرماندهان ما برای سلامت، موفقیت و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی که قطعاً در سلسله مراتب فرماندهی به مقام معظم رهبری ختم می‌شود، صلاح بدانند با تمام قوا اجرا خواهیم کرد. هر تدبیر برای مهار داعش که به نظر بنده ضعیف‌ترین و بی سازمان‌ترین نیرویی است که تاکنون دیده‌ایم انجام می‌دهیم.

  تعرض داعش به عتبات عالیات جزء محالات است همه می‌دانند اسرائیل، آمریکا و کشورهای عربی که حامی داعشی‌ها هستند، آنچه را که در خواب می‌دیدند تنها به یک درصد آن هم نرسیدند. لذا امروز تعرض به عتبات عالیات جزء محالات است. چون تهاجم به عتبات عالیات، تهاجم به فرهنگ و ارزش‌های الهی است و فکر نمی‌کنم مسلمانان از این موضوع کوتاه بیایند که کسی به اعتقادات و ارزش‌های الهی آن‌ها هجمه کند؛ در این شرایط دفاع حرف اول را می‌زند و قطعاً‌ با دستور فرماندهان به میدان خواهیم آمد.

  نظرتان در مورد ائتلاف ضدداعش چیست؟ این هم یک حقه دیگر استکبار به‌منظور سرپوش گذاشتن بر جنایت‌هایی است که تاکنون انجام داده؛ اما با بصیرت و آگاهی جهان اسلام، ترفندهای مستکبران به زودی نقش برآب خواهد شد. اتفاقات و تحرکاتی بعضاً به قول برخی فرماندهان، حملات روانی و جیره‌خواری در جنوب شرق و شمالغرب کشور ایجاد می‌شود. همچون حمله به پاسگاه مرزی 171. با توجه به اینکه شما قبلاً به‌عنوان یکی از فرماندهان یگان‌های نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان حضور داشتید، ‌اگر صحبتی در این مورد بفرمایید.

  دشمن از روی ذلالت به پایگاه‌های ما حمله می‌کند؛ نه از روی اقتدار به جرأت اعلام می‌کنم تلاش‌های دشمنان و معاندین در جنوب شرق به نسبت 5 سال گذشته و مشکلاتی که در سیستان و بلوچستان داشتیم به نقطه زیر صفر رسیده است. چراکه همین دشمنی که امروز با هزاران ترفند به پاسگاه‌های مرزی ما تعرض می‌کند نشان می‌دهد قدرت و توانش به تحلیل رفته است. چون همین دشمن 10 سال پیش به منطقه دارزین کرمان حمله می‌کرد و از ما گروگان هم می‌گرفت؛ یا در عمق خاک سیستان و بلوچستان حمله انتحاری انجام می‌داد، ولی امروز با سختی خودش را به پاسگاه‌های ما می‌رساند.

  آخرین نفس‌های دشمن به نظرم می‌رسد دشمنان ما آخرین تلاش‌های خود را به کار می‌بندند تا یک بار دیگر خودشان را احیاء کنند. خوشبختانه امروز نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی شرایطی را ایجاد کرده که دشمن نتواند آن تعرض‌ها و اقدامات انتحاری را انجام دهد.امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ظرفیت عظیم مردم سیستان و بلوچستان به خوبی استفاده می‌کند. حقیقتاً شاهد ایجاد یک امنیت بومی و پایدار در مناطق شمالغرب و جنوب شرق هستیم.

  این حربه دشمن برای همیشه پایان می‌یابد حملات و تحرکات دشمن را همچون یک انسان ناامید و مأیوس می‌بینم که خودش را در هر مسیری قرار می‌دهد تا به یک هدفی دست یابد؛ همه حربه‌های دشمنان به جایی نرسیده و هدف تشویش اذهان عمومی را در پیش گرفته‌اند. در درگیری اخیر سراوان، گروهی 8 نفره از بسیجیان ما طی 2 ساعت مقابله، نگذاشتند این دشمنان بدون عقبه، به پایگاه ما نفوذ کنند.شما مطمئن باشید که این حربه دشمن هم ان‌شاءالله در آینده برای همیشه پایان می‌یابد.

  وقتی به سیستان و بلوچستان می روید چقدر دلتان برای شهید شوشتری تنگ می‌شود؟ شهید شوشتری برای نظام ما یک هدیه الهی بودند. امروز فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت در تمام قوم بلوچ و سیستان نفوذ کرده است. شیعه و سنی سیستان و بلوچستان به فرهنگی که شهید شوشتری آموزگار آن بوده‌اند، درس‌های زیادی فراگرفتند و با انسجام در برخورد با هر تحرکی به نیروهای نظامی کمک می‌کنند. تا تاریخ هست، خون شهید شوشتری در سیستان و بلوچستان حامی و پشتیبان این ملت خواهد بود.

  ایا پژاک هنوز هنوز هم برای جمهوری اسلامی خطری دارد؟ به نظر بنده این‌ها دیگر برای جمهوری اسلامی خطری نخواهند داشت، چون ضرب شست نظام جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را چشیده‌اند. لذا امروز به جرأت می‌توان گفت کشور ما امن‌ترین مرزها را دارد و ایران از امن‌ترین کشورها است. امروز خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران به یک قدرت دفاعی در سطح منطقه تبدیل شده و دشمنان را وادار به عقب‌نشینی کرده است.

  در یک پژوهش میدانی، 80 درصد جوانان برای دفاع از کشور اعلام آمادگی کردند؛ ارزیابی شما از این موضوع چیست؟ ما برای تأیید و صحه گذاشتن بر این مسئله، مروری بر آخرین فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جوانان داریم؛ ایشان فرمودند جوانانی که ما امروز به‌عنوان نسل سوم، چهارم و پنجم انقلاب داریم اگر بیشتر از رزمندگان جنگ تحمیلی نباشند کمتر هم نیستند. امروز ما شاهد حضور نیروهای مسلح و بسیجیان با اقتدار هستیم. این‌ها همین نسل چهارم و پنجم انقلاب هستند.

   

   

      منابع قابل استناد:ویکی پدیا

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  کیوان


  خدا کیلو چنده امر فقط امر عاغاس نکنه تو هم دژمنی ?

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  امیر


  کاش امر خدارو اجرا میکردن،نه امر یک نفر خاص رو،

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد


  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  17

  Room 6

  Horror Book

  سلام

  ناشناس

  IP: 9474

  سلام

  Nima2

  yes

  ناشناس

  IP: 5212

  ناشناس

  IP: 5124

  هنوز اینجا برقراره؟؟

  Amin-Mehdipour

  چی

  ناشناس

  IP: 8657

  میخوام دانلودش کنممممم

  ناشناس

  IP: 5124

  😐😐

  ناشناس

  IP: 21760

  زهلان گیط میش

  ناشناس

  IP: 5121

  😅😅

  ناشناس

  IP: 5121

  سلااااام😉

  نیلا

  سلام 😐✌️

  ناشناس

  IP: 2181

  تو ذولا سوار شو

  evil

  😅😅😅

  ناشناس

  IP: 17646

  🐽

  ناشناس

  IP: 217171

  منم کص میخوام

  ناشناس

  IP: 2179

  شثر سوار شو خوب می شی

  ناشناس

  IP: 93117

  ناشناس

  IP: 93117

  ناشناس

  IP: 93117

  ناشناس

  IP: 5125

  من کص‌میخام

  ناشناس

  IP: 2179

  سلام بچه ا

  BDSM HUB

  های گایز

  ناشناس

  IP: 2179

  سلام

  ناشناس

  IP: 145239

  cp

  ناشناس

  IP: 185225

  سلام

  ناشناس

  IP: 5122

  سکینه اللللووووو

  ناشناس

  IP: 5122

  الوووو

  ناشناس

  IP: 5122

  هوووی

  ناشناس

  IP: 37129

  ناشناس

  IP: 37129

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 185220

  ریلی نگا

  Soorousha

  گلرووووووو

  ناشناس

  IP: 5127

  کسایی که میگن فیلمش قشنگ بود واقعا میخوان چیو ثابت کنن؟

  ناشناس

  IP: 562

  ناشناس

  IP: 113203

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?


  Today Show#

  #داستان ترسناک یک حمام معمولی
  #قبر حضرت سلیمان (تا به حال این قبر را دیده اید؟)
  #راز عدد 241543903
  #لیست فیلم های ممنوعه جهان
  #فیلمی از عروسک لولیتا

  Related Posts

  ستاره قلب‌ العقرب

  ستاره قلب‌ العقرب در شب های تابستانی یکی از زیباترین صورت های فلکی که در آسمان شب می توان دید صورت فلکی کژدم (عقرب) است . این صورت فلکی باستانی که در دایره البروج نیز جای دارد بعض...

  تنگنا هراسی چیست؟

  تنگنا هراسی چیست؟ تنگنا هراسی یا کلاستروفوبیا به ترس از گیر کردن در یک مکان تنگ و راه گریز نداشتن در محیط‌های بسته گفته می‌شود تنگنا هراسی شدید اغلب به عنوان یک اختلال اضطراب ?...

  آدم کش پابلو اسکوبار

  آدم کش پابلو اسکوبار بسیاری از ما با نام پابلو اسکوبار یکی از بزرگترین قاچاقچیان کوکائین جهان آشنا هستیم فردی که اسامی مستعاری همچون سلطان کوکائین و یا اِل پاترون (رئیس) را یدک ...

  قبر برنابا (تا به حال این قبر را دیده اید؟)

  قبر برنابا (تا به حال این قبر را دیده اید؟) یوسف ملقب به برنابا که از قبیلهٔ لاوی و اهل قبرس بود، یک لاوی بود و شخصی بود که رسولان او را برنابای واعظ نام نهاده بودند! وی از یهودهای ...

  جک کیچ ، یاداشت های یک جلاد

  جک کیچ ، یاداشت های یک جلاد زمانی که یک انسان متولد می‌شود، برای خوب بودن یا بد شدن حق انتخاب دارد واقعیت بشر این است که ترکیبی از خوبی‌ها و بدی‌ها است بدی‌هایی که اگر بروز کنن...

  خواب های کابوس وار عروسک Cookie Monster

  خواب های کابوس وار عروسک Cookie Monster Arian: در سال ۱۹۸۰ گزارش های بسیاری مبنی برکابوس وار شدن خواب های کودکانی که مالک عروسک های Cookie Monster بودند در همه جا پیچید. نکته مشابه درتمام این بچ...

  پل نفرین شده (پل اورتون)

  پل نفرین شده (پل اورتون) مسائل غیر قابل توضیح در دنیا زیاد است مسائلی که شاید بشر نتواند پاسخی برای آن ها بیابد. پل اورتون در سال 1859 در حوالی میلتون اسکاتلند احداث شده است و یکی ...

  سندرم کلاین لوین (زیبا خفته)

  سندرم کلاین لوین (زیبا خفته) سندرم کلاین لوین یا زیبا خفته بیماری نادری است که شخص مبتلا احتیاج به خواب زیادی دارد که گاهی به بیست ساعت در شبانه‌روز می‌رسد معمولاً شخص مبتلا تم...

  Tags

  #foodforfox
  #غذا برای روباه
  #خوراکی برای روباه
  #فود فور فاکس
  #اسرار ترسناک
  #بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
  #نیرو های ویژه صابرین

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو