معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود

معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود

معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود
date: 2018-11-25 01:59:39
 • view: 9203 today: 1
 • معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود
  معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود
  فیلم‌های جنجالی و بحث برانگیز همیشه فیلم‌هایی هستند که مسائل جنسی، خشونت، مذهب، سیاست، همجنس بازی، نژادپرستی، مواد مخدر را به تصویر می‌کشند یا زبانی تند و یا وقیحانه دارند. این فیلم‌ها معمولا تابوها را شکسته و مثل فیلمهای معمولی عمل نمی‌کنند ما در اینجا تعداد بسیار کمی ‌از فیلم‌های جنجالی را آورده ایم و مطمئنا این لیست جامع نبوده و تعدادشان بسیار بیشتر است.  

  گروتسک 2009

  گروتسک فیلمی ژاپنی به کارگردانی کوجی شیراشی است که در سال 2009 اکران شد و به ژانر شکنجه جانی دوباره بخشید می توان گفت در ساخت گروتسک از فیلم های اره و هاستل کپی برداری شده است اما این فیلم در جذب مخاطبین چیزی از انان کم ندارد گروتسک زندگی دکتری بی نام را تداعی می کند که علا رغم داشتن امکانات کافی به خشونت روی می آورد و بصورت بیمار گونه جوانان را ربوده و انان را مورد شکنجه قرار می دهد می توان گفت پس از گذشت پنج دقیقه از فیلم شکنجه ها شروع می شود و به صورت بی وقفه تا پایان فیلم ادامه می یابد. ساخت چنین فیلمی در ژاپن امری عادی است اما گروتسک در کشور های دیگر مورد انتقاد قرار گرفت و اکران نشد این فیلم با خشونتی بی همتا و سکانس های سادیسمی جزء بدترین فیلم های تاریخ سینما قرار می گیرد.
     

  شهدا 2008

  شهدا یا شهیدان یک فیلم ترسناک فرانسوی زبان به کارگردانی پاسکال لوژیه و محصول سال 2008 میلادی است. این فیلم که با بودجهٔ 2.8 میلیون یورویی تولید شده، محصول مشترک کشورهای فرانسه و کانادا است شهدا داستان یک زن جوان به‌نام لوسی را روایت می‌کند که در پی انتقام از افرادی است که در زمان کودکی‌اش او را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. همراه او در این مسیر دختری دیگر به‌نام آنا است که در کودکی اتفاقات مشابهی را از سر گذرانده‌است با توجه به میزان خشونتی که در فیلم وجود دارد، شهدا مانند فیلم درون (محصول سال 2007) در ردهٔ «فیلم‌های نوین ژانر وحشت فرانسه» رده‌بندی می‌شود. شهدا در زمان نمایش به‌عنوان فیلمی که برای افراد زیر 18 سال نامناسب است درجه‌بندی شد و این موضوع باعث تقاضای تجدید نظر از سوی تهیه‌کنندگان آن شد. انجمن کارگردانان فرانسه نیز با این توضیح که «این اولین بار است که با چنین درجه‌بندی‌ای، با یک فیلم فرانسوی در این ژانر چنین برخوردی شده‌است» از وزارت فرهنگ فرانسه درخواست کرد درجه‌بندی فیلم را مجدداً بررسی کند به‌عقیدهٔ جیسن بیوکنن (نقدنویس وب‌گاه آل‌مووی) شهدا فیلمی فراتر از یک «پورنوی خشونت‌بار» است و لوژیه در پی تاثیرگذاری واقعی بر مخاطب است. بیوکنن معتقد است کلیت شهدا چیزی فراتر از تک تک صحنه‌های آن است و فیلم با پیش گرفتن یک رویکرد فلسفی، به‌همراه بعضی تفاوت‌های ظریف غیرمنتظره، روایتگر درد و رنج انسان‌ها است.
     

  هاستل 2005

  هاستل فیلم ترسناکی درباره‌ی گروهی دانشجو است که در خوابگاهی در اسلواکی اقامت میکنند. این فیلم با بودجه‌ی 4/8 میلیون دلاری ساخته شد، اما توانست به فروشی معادل 80 میلیون دلار در سرتاسر دنیا دست یابد و همین باعث شد تا ژانر « شکنجه‌ای» که از اواسط دهه‌ی 90 و اوايل سال 2000 تقریبا کمرنگ شده بود، جان تازه‌ای بگیرد و دوباره احیا شود. نویسنده و کارگردان فیلم، اِلی راث و مدیر اجرایی آن کوئنتین تارانتینو بود که تهیهکنندگی آن را هم برعهده داشت. این فیلم در سال 2005 ساخته و به خاطر صحنه‌های خشونت‌آمیزش معروف شد با اینکه این فیلم در اسلواکی اتفاق می‌افتد، اما در جمهوری چک فیلمبرداری شده است میزان موفقیت فیلم به حدی بود که باعث شد قسمت دوم آن هم با نام «هاستل 2» در سال 2007 با همان طرح کلی قسمت اول (البته میزان فروش قسمت دوم خیلی کمتر از قسمت اول بود) و نیز قسمت سوم آن یعنی «هاستل 3» هم ساخته شود، که البته راث دیگر در این پروژه همکاری نداشت و این پروژه در وگاس رخ داد و در سال 2011مستقیما به DVD تبدیل شد.
     

  ناخودآگاه 1987

  فیلم ناخوداگاه محصول سال 1987 در آلمان غربی به کارگردانی جورج بوتگریت است این فیلم داستان مردی است که مسئول تمیز کردن خیابان ها از اجساد پس از وقوع حادثه بوده، روزی یکی از جسد ها را برای تفریح خودش و همسرش به خانه میبرد. اما همسر او به این جسد مرموز علاقه مند می شود این شروع اتفاقاتی ترسناک و چندش آور در فیلم است مرده‌خواهی یا نکروفیلیا نام نوعی عمل غیرمتعارف جنسی است که در آن ارضای میل جنسی از طریق تماس جنسی با جسد مردگان حاصل می‌شود. گفتنی است این عمل سابقه‌ای طولانی در تاریخ دارد و ریشه آن به هزاران سال قبل از میلاد مسیح برمیگردد. در این مشکل روانشناختی منحرفین اجساد مردگان را از گورستان‌ها یا سالن‌های تشریحی یا محلی که جسد در آن به ودیعت سپرده شده ربوده و با آن ارتباط برقرار می کنند. این مجرمین اغلب بیمار روانی هستند و دارای شخصیت‌های نامتعادل می‌باشند احتمالا متوجه شدید که این فیلم چرا جز بدترین فیلم های تاریخ قرار گرفته است ناخوداگاه داستان زنی است که به نکروفیلیا دچار است و این باعث می شود که فیلم با روح و روان تماشاچی بازی کند و چون درک درستی از این گونه رفتار در بیشتر انسان نیست بیننده فیلم را دارای محتوا زننده و غیر معمول تصور می کند.
     

  نوار های پوکیپسی 2007

  فیلم نوار های پوکیپسی یک ترسناک و هیجان انگیز امریکایی که در سال 2007 اکران شد داستان فیلم در رابطه با یک قاتل سریالی در نیویورک است که از قربانیانش فیلم برداری میکرده است و حالا این فیلم‌ها که در یک خانه متروکه بوده به دست پلیس افتاده است و محققان، جامع شناسان، بازمانده‌ها و خانواده های قربانیان قتل ها را مورد بررسی قرار می دهند فیلم به کار گردانی جان اریک داودل ساخته شد شکل و شمایل فیلم مانند یک گزارش تلوزیونی است و حاوی تصاویری از کارشناسان در حال توصیف انگیزه قاتل و نحوه انجام قتل هاست قاتل در انجام قتل های خود از هیچ عمل سادیسمی سرباز نمی زند همین موضوع خشونت را در فیلم به اوج خود می رساند. The Poughkeepsie Tapes به گونه ایی ساخته شد که تماشاچی را به فکر فرو برد و تماشاچی در ساختگی بودن فیلم شک کند در کلیپ زیر این فیلم ژانر ترسناک را مو شکافی می کنیم با ما همراه باشید.
     

  در پوست من 2002

  در پوست من فیلمی فرانسوی به کارگردانی مارینا دی وان که در سال 2002 ساخته شد این فیلم داستان زنی است که بعد از زخمی شدن پایش طی حادثه ای، به شدت از آسیب رساندن به خودش لذت می برد و به این کار اعتیاد پیدا می کند. علاقه و درگیری ذهنی او تا جایی پیش می رود که کم کم، تکه های بیشتری از پوست بدن خود را جدا کرده و می خورد رفتار غیرطبیعی کاراکتر اصلی این فیلم را می توان در حوزه روان شناسی اعتیاد، مورد بررسی قرار داد. اما از جنبه دیگر، به دلیل اعمال خشونت و آسیب رساندن فرد به خود، تماشای این صحنه ها ممکن است برای بیننده به شدت آزاردهنده باشد. مطمئنا مشاهده فردی که قسمت هایی از گوشت بدن خود را جدا می کند، به افرادی که روحیه ضعیف و آسیب پذیری دارند، توصیه نمی شود در پوست من در بین فیلم های ممنوعه جهان و بدترین فیلم های تاریخ سینما محسوب می شود.
     

  تولد 1990

  تولد فیلمی آمریکایی و محصول سال 1990 است که به وسیله ی ادموند الیاس مرهیج کارگردانی گردیده این فیلم به صورت سیاه و سفید و صامت ساخته شده است تولد یک فیلم نیست یک کابوس واقعیست نه به خاطر اینکه حتمی شما از فیلم خواهید ترسید (البته فضایش ترسناکتر از چیزیست که فکرش را بکنید همان سکوت نیم بندش اعصاب و روان شما را بهم می ریزد ) بلکه به دلیل وجود تصاویری سرد و نیمه گنگ. بی هیچ تعارفی می توان گفت تفسیرش همان کابوس است این اولین فیلمیست که نمیتوان از داستانش چیزی گفت اصلا داستان قابل تعریفی ندارد حتی یک دیالوگ هم در فیلم نمی شنوید و فقط تصاویری انتزاعی و سورئال برداشتی ذهن کارگردان از خدا و انسان و آفرینش و تولد و حیات (که احتمالا برداشتی از یک کتاب فلسفیست) آمیخته با فضایی سرد در جلوی چشمان شما رژه می رود و خیلی باید صبور و خط تحملتان بالا باشد که از یک همچین فیلمی بتوانید برداشتهایی داشته باشید که ممکن است این برداشتها احیانا درست یا نادرست باشد این فیلم را با فیلم هایی همچون کله پاک کن مقایسه می کنند اما این مقایسه هم کاملا قابل بحث نیست فیلم عجیب تر از این حرفاست تولد واقعا دیدنی نیست فقط برای افرادی که حوصله و صبر و تحمل زیاد دارند و از هر حرکت شخصیتها یک صفحه می توانند برداشتی داشته باشند توصیه می شود در غیر این صورت سطل آشغالی را برای فیلم درنظر بگیرید.
     

  کشتار با اره برقی در تگزاس 1974

  کشتار با اره برقی در تگزاس که اولین نسخه آن در سال 1974 بر روی پرده سینماها رفت، یکی از ترسناک ترین و دلهره آورترین فیلمهای تاریخ سینما بود. تماشای قاتلی که ماسک به صورت دارد و از هیچ قتل وحشتناکی ابایی ندارد، در آن دوران یکی از کابوس های اصلی مردم آمریکا بود. پس از این فیلم حتی فروشندگان اره برقی نیز دقت بیشتری در فروش این محصول به مردم داشتند و گفته می شود که تمهیدات خاصی هم برای فروش آن در نظر گرفته شده بود ( برای اینکه مبادا کسی با دیدن فیلم جو زده شود و با اره برقی به جان مردم بیفتد؛ معمولا این مسائل در آمریکا اتفاق می افتد). محبوبیت فیلم کشتار … همچنان در دهه ی هفتاد میلادی ادامه داشت تا اینکه دنباله ها به سراغ فیلم آمدند. در هالیوود همواره یک قانون نانوشته وجود دارد و آن اینکه هرگاه فیلمی به موفقیت رسید، حتما باید نسخه های دیگری هم از آن ساخته شود و به این ترتیب بود که داستان کشتار با اره برقی در تگزاس در سراشیبی سقوط قرار گرفت پس از اولین قسمت که در سال 1974 مردم را شوکه کرد، دنباله های زیادی برای این فیلم ساخته شد که همگی آنها اثار به شدت نازلی بودند (در بین این نسخه ها، مشخصاً فیلمهایی نظیر کشتار با اره برقی در تگزاس : نسل بعد هم حضور داشت که یک کمدی کاملاً احمقانه و بی ارزش بود که به راحتی می تواند در صدر لیست بدترین فیلمهای تاریخ سینما قرار بگیرد. البته من این فیلم را در میان سری رسمی فیلمهای « کشتار… » قرار نمی دهم ). آخرین نسخه از سری فیلمهای کشتار … در سال 2006 ساخته شد که این یکی هم یک شکست کامل برای سازندگانش بود. حالا در سال 2013 و در فصلی که فیلمهای اسکاری سینماها را قبضه کرده اند، قسمتی دیگر از کشتار با اره برقی در تگزاس به نمایش درآمده که تنها تفاوت بارزش با نسخه های قبلی در سه بعدی بودنش است در کلیپ زیر این فیلم ژانر ترسناک را مو شکافی می کنیم با ما همراه باشید.
     

  کانیبال هولوکاست 1980

  کانیبال هولوکاست فیلمی ایتالیایی در سبک ترسناک محصول سال 1980 به کارگردانی روجرو دئوداتو است. فیلم مملو است از صحنه‌های آشکار کشتن و شکنجه انسان‌ها و حیوانات و به همین دلیل در بعضی کشورها نمایش آن با ممنوعیت مواجه شد. صحنه‌های جنایت به نحوی در این فیلم ساخته شده‌اند که بسیاری از تماشاچیان تصور کردند در حال دیدن صحنه‌های واقعی آدم‌کشی هستند خلاصه داستان به شرح زیر است: به دنبال گم شدن گروهی از فیلم‌سازان مستند در جنگل‌های آمازون عده‌ای برای یافتن آن‌ها به منطقه اعزام می‌شوند. گروه اعزامی سرانجام موفق به یافتن دوربین فیلم‌برداری مستندسازان می‌شود و با تماشای فیلمْ ، رفتارهای جنون‌آمیز مستندسازان بر گروه اعزامی آشکار می‌شود.
     

  یک فیلم صربستانی 2010

  یک فیلم صربستانی فیلمی در سبک ترسناک، تجاوز و انتقام، که در سال 2010 منتشر شد است که حول زندگی یک مرد پورن استار می گردد که در دوران میانسالی به سر می برد و دیگر خود را بازنشسته کرده تا بتواند در کنار همسر و فرزندش زندگی معمولی را تجربه کند. اما مشکلات اقتصادی باعث میشود تا در نهایت در برابر پیشنهاد وسوسه انگیز یک کارگردان برای حضور در فیلمی پورن ولی با خوانشی هنری تسلیم شود. از این نقطه به بعد مجموعه ای بی پروا از خشونت جنسی به تصویر کشیده میشود که واقعا برای کسانی که با اینگونه مضامین دارای زاویه هستند ، به بحران تبدیل خواهد شد. فیلم اثر کارگردان صربستانی Srdjan Spasojevic است و او علاوه بر تلاش برای به تصویر کشیدن پس پشت صنعت پورنوگرافی سعی کرده است به شخصیت یکی از کاراکترهای این دست فیلمها نیز رسوخ کند و نشان دهد که بیرون از نمایش محض برای لذت سطحی مخاطب ، چه دنیای وجود تواند داشت که تحمل آن از صبر و تحمل یک پورن استار حرفه ای نیز خارج است. برخی سکانسها بخصوص سکانس تزریق آمپول تقویت جنسی ( که برای هار کردن گاوهای وحشی از آنها استفاده می شود ) ، تجاوز به پورن استار ، و نهایتا سکانس مربوط به تجاوز ناآگانه ی شخصیت اصلی فیلم به کودک خود واجد سویه های اساطیری نیز هستند و پردازش لوکیشین ها ، نورپردازی و گریم ها به شکل خیره کننده ای ، خشونت جنسی را به میانجی درک محتوای عمیقا خشن جهان بدل می کند.
     

  روی قبرت تف می‌کنم 1978

  روی قبرت تف می‌کنم فیلمی در ژانر تجاوز و انتقام، محصول سال 1978 کانادا است. پخش این فیلم بحث برانگیز، در چندین کشور ممنوع اعلام شده. جنیفر یک نویسنده نیویورکی است که برای کار روی رمانش، به کلبه ای در شمال نیویورک نقل مکان می کند. در آن جا با چهار مرد رو به رو می شود و مورد حمله آن ها قرار می گیرد. در این بین نوشته های او از بین می رود. در نهایت جنیفر بعد از بهبودی، تصمیم می گیرد انتقام خود را زا آن چهار مرد بگیرد.شاید با خواندن خلاصه داستان، به نظر نرسد که این فیلم بتواند جزو یکی از منفورترین فیلم های تاریخ سینما باشد. موضوعی که باعث آزاردهنده شدن آن شده، صحنه های مربوط به حمله مردان به جنیفر است که حدود 30 دقیقه از فیلم را به خود اختصاص داده. وب سایت راجر ابرت این فیلم را از لحاظ انسانی و اخلاقی ناراحت کننده توصیف کرده و ادعا می کند که دیدن صحنه های هتک حرمت، برای بسیاری از تماشاگران عادی به نظر می رسد. این فیلم را معمولا فیلمی زن ستیزانه می دانند با صحنه هایی بسیار دل خراش. اگر بتوانید فیلم را تا آخر تماشا کنید، متوجه خواهیدشد که این فیلم دیدی فمینیستی دارد. سکانس های مربوط به هتک حرمت، به عمد خشن و دردناک ساخته نشده، بلکه حقیقت تلخ و سیاه این مسئله را همان طور که هست، به تصویر کشیده است.
     

  عصبانیت 1983

  فیلم عصبانیت اولین و اخرین فیلم کارگردانش محسوب می شود و به نظر من یکی از با استعدادترین افراد زمان خودش بوده است سینماتوگرافی و موزیک این فیلم شاهکار هستند و نمونه ی زیادی از این دست در سینما برایش وجود ندارد فیلم ناشناخته ای که روی فیلم های بعد از خودش بسیار تاثیر گذاشت به طوری که کارگردان مرز شکن فرانسوی Gaspar Noé این فیلم را خیلی برای خودش الهام بخش میداند بار روانی فیلم انست بسیار زیاد است و بیننده را به فکر فرو می برد و فیلمی نیست که به مذاق هرشخص خوش بیاید یا بتواند تا آخر فیلم دوام بیارورد نمی توانم در مورد فیلم حرف زیادی بزنم جز اینکه یک شاهکار دیدم گرچه هیچوقت این فیلم را نمی توان به کسی توصیه کرد فیلم در آلمان به صورت محدود به نمایش در آمد و بعدا از ان به صورت VHS توزیع شد ولی بیننده های کمی فیلم را دیدند تا اینکه به یک توزیع کننده حقوق فیلم فروخته شد ولی در دی وی دی که منتشر شد 7 دقیقه به فیلم اضافه شد، 7 دقیقه ای که سکانس قتل دیگری در آن گنجانده شد و کمی از پیش زمینه های روانی شخصیت اصلی فیلم و اتفاقات کودکی او در آن گنجانده شد اما به دلیل زاید بودن بعدا توزیع ان ها متوقف شد ولی در دی وی دی که زمان اصلی فیلم یعنی همون 75 دقیقه قرار دارد سانسور دیگری صورت گرفته است تحت نظر کارگردان و ان هم تیره کردن سکانس معروف تونل بود. از نکات جالب این فیلم دیالوگ های اندک ان است همین امر باعث شد بار روانی فیلم زیاد شود، یعنی بیننده از نظر بصری فقط مسخ شود، و تمام توجه اش به سکانس های فیلم باشد.
     

  هزار پای انسانی 2009

  فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل سکانس های غیر قابل تحمل و خشن مورد انتقاد بسیار قرار گرفت این فیلم هم اکنون جز فیلم های ممنوعه جهان است در کشور آلمان یک جراح دیوانه که آرزوی خلق یک انسان هزارپا را دارد 3 توریست جوان (یک مرد ژاپنی و دو دختر آمریکایی) رو می دزد و با پیوند زدن دهان یکی به مقعد دیگری یک هزارپای انسانی به وجود می اورد و با این موجود جدید مثل یه حیوون خانگی رفتار می کند! از آنجا که این فیلم توهینی به بشریت است در کشورهای متعدد همچون انگلستان ، نیوزلند ،‌استرالیا اکران نشد و در بسیاری از کشورها معرفی هم نشد تام سيكس کارگردان فیلم (Tom Six) در مصاحبه با مجله سينمايي هاستلر اعلام كرده كه ارسال يادداشت‌هاي تهديدآميز به ايميل، صندوق پست و حتي صفحه فيس‌بوك او تمامي ندارد كارگردان هلندي فيلم دو قسمتي «هزارپاي انساني» گفت: پس از ساخت دو قسمت از فيلم «هزارپاي انساني» ارسال نامه‌هاي تهديدآميز به دفتر كارم آغاز شد. حتي بسياري از مخالفان اين فيلم طي پست‌هاي ارسالي در صفحات فيس‌بوك و توييتر، مرا فردي رواني و تهديدي براي بشريت معرفي كرده‌اند. عده‌اي در پيام‌هاي خود گفته‌اند كه من حتي بدتر و خطرناك‌تر از هيتلر هستم و بايد كشته شوم. گروهي پا را فراتر نهاده و روش‌هاي مختلف شكنجه‌گري را كه اغلب در فيلم به نمايش درآمده را براي كشتن من پيشنهاد داده‌اند سيكس در ادامه افزود: چنين پيام‌هايي تا حدودي موجب شده من به ساخت اين فيلم‌ها افتخار كنم، چرا كه تأثير عميقي بر مخاطبان داشته است بر اين اساس، سيكس پيش از اين اعلام كرده بود كه فيلم «هزارپاي انساني» كه درباره ربودن انسان‌ها، شكنجه و انجام برخي عمليات جراحي روي آنها است، انعكاسي از شخصيت او نيست، بلكه تنها بخشي از ماجراجويي ذهني او بوده است و كاملاً با چنين حركات خشن و غير انساني مخالف است گفتني است: فيلم هزارپاي انساني در دو قسمت ساخته شده است. اين فيلم به دليل وجود سكانس‌هاي خشونت‌آميز در انگلستان ممنوع شد و براي اكران آن بايد 2 دقيقه و 37 ثانيه از فيلم سانسور شود تا مجوز اكران در 18 كشور را به دست آورد.
   

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  MORE: کتاب داستان های کوتاه انگلیسی از مبتدی تا متوسط

  دیدگاه

  مهدی


  سلام و عرض خسته نباشید اکثر فیلم هایی که قرار دادین رو نمیشه اصلا پیدا کرد و اگه ممکنه لینک های دانلودشون رو هم قرار بدید.ممنون موفق باشید

  پاسخ

  ارسال شد

  RobertBeify


  Medicine information sheet. Short-Term Effects. [url=http://yandex-maps.ru/viagra/]viagra generic[/url] Everything about pills. Read here.


  JosephNig


  Meds information. What side effects can this medication cause? [url=https://lyrica2020.top/]order lyrica without a prescription[/url] Actual news about drugs. Read here.


  RobertBeify


  Meds information. Long-Term Effects. [url=http://coopertyres-spb.ru/viagra/]can you buy viagra online[/url] Some news about medicines. Read here. Medicines information sheet. What side effects can this medication cause? [url=http://mediapanorama-relax.ru/lisinopril/]lisinopril price[/url] All news about drug. Get now. Medicine information leaflet. Effects of Drug Abuse. [url=http://avto-problem.ru/lisinopril/]buy lisinopril[/url] All about medicine. Get here. Pills prescribing information. What side effects can this medication cause? [url=http://yandex-maps.ru/lisinopril/]buy lisinopril without a prescription[/url] Actual what you want to know about pills. Get now. Medication information leaflet. Cautions. [url=http://4-ever.ru/lisinopril/]cost of lisinopril[/url] Best what you want to know about medicament. Read information here.


  JesusLok


  Здравствуйте! Готов купить ваш сайт, бюджет до 500р, иногда увеличиваю до 1000. Контакты:fantom311090@yandex.ru _________ Hello! Buy your site, price 10-20$. Contacts: fantom311090@yandex.ru


  JosephNig


  Drugs information leaflet. What side effects can this medication cause? [url=https://lyricacvc.com/]order lyrica without a prescription[/url] All news about medicines. Get information here.


  RobertBeify


  Medicament information for patients. What side effects? [url=https://rostovdriver.ru/accupril/can-i-get-accupril-online.html]buying accupril without prescription[/url] All what you want to know about medication. Get information now.


  JamesGab
  JosephNig


  Medicament information leaflet. Drug Class. [url=https://lexapro2020.live/]cost lexapro without rx[/url] All trends of medication. Get information here.


  JosephNig


  Pills information leaflet. Generic Name. [url=https://lyricacvc.com/]cost of generic lyrica price[/url] Actual what you want to know about medicine. Get information here.


  JosephNig


  Medicine prescribing information. Cautions. [url=https://lyrica2020.top/]can i purchase cheap lyrica for sale[/url] Actual information about drug. Read information here.


  RobertBeify


  Meds information sheet. Long-Term Effects. [url=http://pedagog-razvitie.ru/viagra/]viagra prices[/url] Everything news about pills. Get now.


  JamesGab
  JosephNig


  Meds prescribing information. Drug Class. [url=https://doxycyclineph.life/]order doxycycline tablets[/url] Some news about medicines. Read here.


  Kennethmaf


  Pills information for patients. Brand names. [url=https://lyricacvc.com/]https://lyricacvc.com/[/url] Actual about drugs. Get information now.


  RobertBeify


  Medication information. What side effects? [url=http://pedagog-razvitie.ru/viagra/]viagra no prescription[/url] Actual about medication. Read here.


  JosephNig


  Medicament information. What side effects? [url=https://buyprozac247.top/]where buy generic prozac no prescription[/url] Some about meds. Get information now.


  JosephNig


  Pills information sheet. Drug Class. can i purchase generic prozac online Best about medicament. Get information here.


  RobertBeify


  Drugs prescribing information. Cautions.

  RobertBeify


  Drug information for patients. Effects of Drug Abuse. where to buy lisinopril online All news about drug. Read now.


  Kennethmaf


  Medicine information for patients. Cautions. [url=https://trazodone.top/]https://trazodone.top/[/url] Best trends of drug. Read information here.


  JamesGab
  JosephNig


  Medicament information for patients. Generic Name. order doxycycline without rx Best information about drug. Get now.


  JosephNig


  Medication information for patients. What side effects? buy cheap lexapro without a prescription All trends of meds. Get now.


  RobertBeify


  Medicament information sheet. Drug Class.

  JosephNig


  Medicine prescribing information. Long-Term Effects. buy sildenafil Actual about pills. Get now.


  JamesGab
  RobertBeify


  Medicines information for patients. Effects of Drug Abuse.

  RobertBeify


  Drugs information leaflet. Generic Name.

  RobertBeify


  Pills prescribing information. Brand names. aciphex cheap online All news about drug. Read information here.


  JosephNig


  Drugs information sheet. Long-Term Effects. can i buy cheap lyrica pills Best news about drugs. Get now.


  RobertBeify


  Medicine information for patients. What side effects can this medication cause?

  RobertBeify


  Pills information. Brand names.

  CharlesNot


  [url=https://rassadaklubniki.ru/]статьи про бургеры[/url]


  JosephNig


  Medicine information sheet. Drug Class. can you buy generic prednisone pill Best trends of pills. Get here.


  JamesGab
  JamesGab
  RobertBeify


  Pills prescribing information. Cautions. generic viagra canada All news about meds. Read now.


  JosephNig


  Drug information sheet. What side effects? where buy lisinopril without dr prescription Everything about drug. Get information here.


  RobertBeify


  Drug information for patients. Drug Class.

  JosephNig


  Drugs information. Effects of Drug Abuse. where to buy lisinopril tablets Actual what you want to know about drug. Read information here.


  Robertrbd


  Когда прижало с деньгами и обратился к ним: Перезалог дома Спасибо за помощь!


  JosephNig


  Pills information leaflet. Effects of Drug Abuse. lisinopril without a prescription Best information about medicines. Read here.


  RobertBeify


  Pills prescribing information. Drug Class. order lisinopril online Some about medicines. Read now.


  JosephNig


  Medicament information sheet. What side effects? can i order zoloft online Everything news about medicine. Get now.


  RobertBeify


  Medicines information leaflet. Drug Class.

  JamesGab
  JosephNig


  Drug prescribing information. Brand names. buy modafinil All what you want to know about drug. Get here.


  RobertBeify


  Pills prescribing information. Effects of Drug Abuse. viagra online Actual what you want to know about pills. Read now.


  RobertBeify


  Medicine information sheet. Brand names.

  RobertBeify


  Drugs information sheet. Drug Class. cost of generic viagra All news about medicines. Get information here.


  JosephNig


  Drug information sheet. What side effects can this medication cause? buying trazodone pills Best information about meds. Read information now.


  Kennethmaf


  Medicines prescribing information. Long-Term Effects. [url=https://trazodone2020.top/]https://trazodone2020.top/[/url] Some trends of medicines. Read information now.


  JosephNig


  Medication information leaflet. Long-Term Effects. buy prednisone Best news about medicines. Get information now.


  JosephNig


  Drugs prescribing information. Generic Name. how to buy lisinopril for sale Actual news about pills. Read information here.


  JosephNig


  Drug prescribing information. What side effects? buying lisinopril for sale Best information about drug. Get information here.


  JosephNig


  Meds information sheet. Cautions. buying cheap lyrica without dr prescription Actual trends of drug. Read information here.


  Brendandsn


  Я был удивлен! http://pottery.su/truby-pnd-kachestvennaya-zamena-staromu-prorzhavelomu-chugunu.html Посмотрите


  Brendanmww


  Как так? https://bizon.ru/281000556931/info Оцените


  RobertBeify


  Meds prescribing information. Generic Name. generic viagra no prescription Everything information about medicines. Read here.


  RobertBeify


  Medicine information sheet. What side effects can this medication cause? how to buy viagra online All what you want to know about pills. Get here.


  JosephNig


  Medicament information for patients. Drug Class. order lisinopril tablets All trends of medicament. Get now.


  JosephNig


  Pills information sheet. Effects of Drug Abuse. get trazodone price Everything about medication. Read information here.


  JosephNig


  Medicament prescribing information. What side effects? where buy trazodone without rx Actual about drug. Get information here.


  RobertBeify


  Medicines information for patients. Drug Class. cost cheap accupril without a prescription Actual about medicines. Get information now.


  Kennethmaf


  Drugs information. Drug Class. [url=https://zoloft2020.life/]https://zoloft2020.life/[/url] Some trends of medicine. Get now.


  JosephNig


  Medicament information sheet. Generic Name. order generic lexapro pills Best information about medicines. Read here.


  JosephNig


  Medication information. Cautions. buy prednisone without prescription Actual trends of pills. Read here.


  RobertBeify


  Medicines prescribing information. Short-Term Effects. viagra pills All about medication. Read information here.


  JamesGab
  JosephNig


  Drugs information for patients. What side effects? get generic trazodone without rx Some trends of medication. Read information here.


  RobertBeify


  Drugs information. Drug Class. buy accupril online Best about medicament. Get here.


  Kennethmaf


  Medicament information sheet. What side effects? [url=https://trazodone2020.top/]https://trazodone2020.top/[/url] Everything information about meds. Read now.


  JamesGab
  JosephNig


  Medicament information for patients. Short-Term Effects. can i order lisinopril prices All information about medicine. Read now.


  JosephNig


  Medicines information sheet. What side effects? cost of trazodone prices Everything news about pills. Get here.


  RobertBeify


  Medicines information sheet. Effects of Drug Abuse. can you buy viagra without prescription Everything information about medicine. Read here.


  JosephNig


  Medicines information for patients. What side effects? can i buy generic zoloft price Best what you want to know about drug. Get information now.


  Kennethmaf


  Meds prescribing information. Drug Class. [url=https://trazodone.top/]https://trazodone.top/[/url] Everything about medicine. Get information here.


  RobertBeify
  JosephNig


  Pills information. What side effects can this medication cause? can i order generic zoloft price Everything trends of meds. Read here.


  JosephNig
  Kennethmaf


  Pills information. Drug Class. [url=https://zoloft2020.top/]https://zoloft2020.top/[/url] Best trends of drug. Read information here.


  JosephNig


  Drugs information sheet. What side effects can this medication cause? get generic lyrica pills Everything news about medicament. Get information now.


  RobertBeify


  Medicament prescribing information. Brand names. buy viagra online Actual news about drugs. Get here.


  JosephNig
  JosephNig


  Medicines information. Drug Class. buy lamivudin Everything what you want to know about medicament. Get information now.


  RobertBeify
  RobertBeify


  Medicines information sheet. Effects of Drug Abuse. viagra pills Everything trends of pills. Get here.


  JosephNig


  Pills information for patients. Short-Term Effects. cost cheap lisinopril tablets All about medicament. Read information here.


  JosephNig


  Drugs information sheet. Short-Term Effects. cost lexapro for sale Actual about medicament. Read information now.


  RobertBeify


  Medicines information sheet. Generic Name. buy aciphex tablets Best trends of medicament. Read information now.


  Kennethmaf


  Drugs information. Long-Term Effects. [url=http://med-online-no-prescription.top/]http://med-online-no-prescription.top/[/url] All about medicine. Read information here.


  RobertBeify
  JosephNig
  JosephNig


  Medication information for patients. What side effects? buy modafinil Some about medicament. Get here.


  Kennethmaf


  Medicine information leaflet. Cautions. [url=https://lexapro2020.top/]https://lexapro2020.top/[/url] Some news about medicament. Read now.


  MihaHem


  Это очень интересно! https://srochnyj-kredit-pod-zalog.ru/kredit-dlya-sobstvennikov-ooo.html Вы поняли?


  MaXgdg


  Сервис помощи студентам 24 АВТОР (24 AUTHOR) - официальный сайт. Заказать дипломную работу Работаем с 2012 года. Гарантии, бесплатные доработки, антиплагиат. Заказать диплом (дипломную работу), курсовую, магистерскую или любую другую студенческую работу можно здесь.


  JosephNig


  Medicine prescribing information. What side effects can this medication cause? get lexapro prices All about drugs. Read information now.


  RobertBeify
  JosephNig


  Drugs prescribing information. Cautions. where can i buy cheap prozac without a prescription Everything what you want to know about medicines. Read now.


  RobertBeify


  Meds information sheet. Drug Class. viagra no prescription Everything information about medicament. Read information here.


  JosephNig


  Drugs information sheet. Short-Term Effects. buy sildenafil Actual information about drugs. Read information here.


  JosephNig


  Medicine information. Effects of Drug Abuse. where buy generic lyrica Everything about medication. Get here.


  Kennethmaf


  Medicine prescribing information. Brand names. [url=https://lexapro2020.live/]https://lexapro2020.live/[/url] Actual news about medicines. Get information now.


  JosephNig


  Medicament prescribing information. Generic Name. buy modafinil Best about meds. Get now.
  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  ممنون بابت گذاشتن این فیلم ها

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  گ.خدابنده لو


  سلام مرسی من فکر می کردم فقط خودم از این فیلم ها می بینم :)

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  Lesunsump


  Generic isotretinoin drugs by money order overseas no rx http://buycialisuss.com - Buy Cialis Propecia Generic Vs Brand Buy Cialis Sans Ordonnance Amoxicillin Pharmacie En Ligne En Germany

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  لطفا نام انگلیسی فیلمها رو هم قرار بدهید با سپاس

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  الینا باشوکیان


  واقعا ممنون.چهار فیلم رو تماشاکردم و هر چهار تا عالی بودند.همیشه دنباله همچین فیلم هایی بودم.واقعا رسی

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  jaber


  Cannibal Holocaust Begotten Grotesque The Texas Chainsaw Massacre I Spit on Your Grave In My Skin Hostel The human centipede Angst A Serbian Film The Poughkeepsie Tapes Nekromantik Martyrs

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  سلام وعرض خسته نباشید دانلود فیلم هایی که

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  Mohamad iman


  میدونستی شما الان دارین بیشترین تبلیغ و برای دیدن این اشغالا میکنین

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  PeterRhync


  [url=http://onlain-kniga.ru/?c=43]http://ip666.ru/?p=468[/url] [url=http://smi.elit.ck.ua/index1.php?subaction=showfull&id=1216880478&archive=&start_from=&ucat=3&]http://powerenterpriseusa.com/index.php/2012/10[/url] [url=http://vstavaj-dusha.com/linkex/?site=forum-chat.ru.html]http://страна.su/auto/[/url] [url=http://chrgazeta.ru/narodnoe-lechenie-bronxita.html]http://www.citytlt.ru/myth/4/10112[/url] [url=http://erwpublishing.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=119&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=92]http://marketingycomunicacioncomercial.com/celi_i_osobennosti_osushestvlenij_birzhevyh-3.html[/url] [url=http://photo2blog.ru/page/24]http://sum-41.ru/658-tehnika-vladeniya-oruzhiem.html[/url] [url=http://24.net.ru/yakutsk]http://hotel-olgino.spb.ru/209784243-mojno-li-brt-s-soboy-t177.php[/url]

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  0000-00-00 00:00:00

  ناشناس


  اون موقه که مردا تو فیلم رو قبرت تف میکنم میرن تو خونه زنه بهش تجاز میکنن؟ سر همون پخشش ممنوع شده؟

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  Lavernekes


  [url=https://rostovdriver.ru/accupril/cost-accupril-online.html]cost of cheap accupril price[/url]

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  pik


  چرا پیدا نمیشن این لنتیا؟

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  RobertBeify


  Medicament information. Generic Name. [url=http://patriotmarket.ru/viagra/]where to buy viagra[/url] Best about medication. Get here.

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  HaroldDuamy


  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  All Comments

  ارسال شد


  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  12

  Room 6

  Golnoosh

  سلام خوبی

  ناشناس

  IP: 217218

  سلام

  Golnoosh

  ؟؟؟؟

  ناشناس

  IP: 15969

  عجب

  ناشناس

  IP: 15969

  فازتون چیه

  Golnoosh

  مثلا چیکار کنیم ناراحت میشی؟؟؟؟؟

  Hoseyn

  سلام دوستان

  ناشناس

  IP: 93117

  سلام به همه دوستان پیدا و پنهان عزیز

  ناشناس

  IP: 46248

  من همون جن نوجوونم اگه کاری کنیدکه من ناراحت بشم زندگیتون و سیاه میکنم حرومزاده ها

  ناشناس

  IP: 4662

  دوست عزیز لطفا از این الفاز استفاده نکنید خب دوست نداری نیا نبین نخون مگه مجبورش کردن مرسی اههه

  ناشناس

  IP: 5124

  هلوو

  ناشناس

  IP: 8944

  نمی خوای هری

  ناشناس

  IP: 8944

  😐غلط کردی اومدی تو این سایت

  Horror Book

  🙄

  ناشناس

  IP: 8944

  خدا به همتون شفا بده

  ناشناس

  IP: 8657

  خیلی سایت مسخره و ترسناکی دارید برینم تو سایتتنون

  ناشناس

  IP: 5219

  😐

  ناشناس

  IP: 2187

  سلام من یه جن نوجوون هستم

  ناشناس

  IP: 58233

  سلام فیلمای این سایت سانسورن یا که؟

  ناشناس

  IP: 15206

  😐

  ناشناس

  IP: 4662

  میدونین که اینجا کامنت نیست؟؟ این قسمترومه کامنتاتونو تو کامنت بزارین نه اینجا

  Soorousha

  کامنت‌هارو زیر پست بزارید،😐 اینجا رووم هست 😑

  ناشناس

  IP: 8942

  حالم بهك خورد واقعا مريض رواني

  ناشناس

  IP: 2190

  همیشه عاشق کارتونش بودم مخصوصا عاشق لا لا بودم ولی حالا که فهمیدم باورم نمیشه که چه چیزاییرو نگاه می کردم😬😯😠 ممنونم که آگاهمون کردین چون ممکن بود در آینده این فیلم دوباره پخش بشه و حالا که ما اینو خوندیم نمیزاریم در آینده بچه هامون این کارتون را نگاه کنند😦ممنون به خاطر مطالبتون

  ناشناس

  IP: 15858

  سلام

  ناشناس

  IP: 5217

  سلم😐

  ناشناس

  IP: 165232

  😐😐

  ناشناس

  IP: 188253

  تو چ خبر

  ناشناس

  IP: 188253

  سللام

  Jak

  چه خبر

  Jak

  سلام

  ناشناس

  IP: 175116

  ناشناس

  IP: 2147

  I am alone. Help me

  ناشناس

  IP: 5473

  سلام

  ناشناس

  IP: 188211

  سلام

  ناشناس

  IP: 5119

  فحش بابت غلط املایی عذر میخوام

  ناشناس

  IP: 5119

  واقعا زشتته خجالت داره فخس ندین

  ناشناس

  IP: 5126

  منم قبلا این فیلم رو میدیدم و دوست دلشتم ولی چیزیش برام عجیب نبود

  ناشناس

  IP: 151234

  هلو

  ناشناس

  IP: 87248

  سلام طناز اومد بینی اوور

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  بازی ترسناک مومو (MOMO)

  بازی ترسناک مومو (MOMO) بازی مومو (MOMO) یک چالش آنلاین در پیام‌ رسان‌ هاست که پس از مشخص شدن ارتباط آن با خودکشی یک بچه 12 ساله سر و صداهایی زیادی به پا کرده است چالش مومو از فیسبوک آغ

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که


  Today Show#

  #داستان ترسناک یک حمام معمولی
  #تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها
  #شعر نفرین شده جهنم تومینو
  #فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
  #شی عجیب دوم در رومانی کشف شد

  Related Posts

  فیلم ترسناک Wolf Creek 2005

  فیلم ترسناک Wolf Creek 2005   ژانر :ترسنک زمان : 104 دقیقه زبان : انگلیسی / سوئدی محصول : استرالیا کارگردان : Greg Mclean ستارگان : Nathan Phillips, Cassandra Magrath, Kestie Morassi, John Jarratt خلاصه ...

  فیلم ترسناک The Curse of the Cat People 1944 (نفرین مردمان گربه‌ای)

  فیلم ترسناک The Curse of the Cat People 1944 (نفرین مردمان گربه‌ای)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Gunther von Fritsch , Robert Wise ستارگان : Simone Simon , Kent ...

  فیلم ترسناک Ju-on: The Beginning of the End 2014 (کینه)

  فیلم ترسناک Ju-on: The Beginning of the End 2014 (کینه)   ژانر : ترسناک زمان : 94 دقیقه زبان : ژاپنی محصول : ژاپن کارگردان : Masayuki Ochiai ستارگان : Shô Aoyagi, Yoshihiko Hakamada, Yasuhito Hida خلاصه داستان ...

  فیلم ترسناک American Psycho 2000 (روانی امریکایی)

  فیلم ترسناک American Psycho 2000 (روانی امریکایی)   ژانر : ترسناک / جنایی / درام زمان : 102 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Mary Harron ستارگان : Christian Bale / Justin Theroux / Josh Lucas / ...

  فیلم ترسناک annabelle 2014 (انابل)

  فیلم ترسناک annabelle 2014 (انابل)   ژانر : ترسناک زمان : 94 دقیقه زبان : فارسی محصول : آمریکا کارگردان : John R. Leonetti ستارگان : Ward Horton, Annabelle Wallis, Alfre Woodard خلاصه داستان : میا و جان ی...

  فیلم Return to Glennascaul 1953 (معرفی)

  فیلم Return to Glennascaul 1953 ژانر : ترسناک زمان : 23 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Hilton Edwards ستارگان : Michael Laurence, Shelah Richards, Helena Hughes خلاصه داستان : اورسن ولز، در هنگام ...

  فیلم ترسناک The Poughkeepsie Tapes 2007

  فیلم ترسناک The Poughkeepsie Tapes 2007   ژانر : ترسناک زمان : 86 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : آمریکا کارگردان : John Erick Dowdle ستارگان : Stacy Chbosky , Ben Messmer , Samantha Robson خلاصه داستان : یک قات?...

  فیلم در یک قفسه شیشه ای (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم در یک قفسه شیشه ای (بدترین فیلم های تاریخ سینما) در یک قفسه شیشه ای فیلمی ترسناک و درام ، محصول کشور اسپانیا است نویسنده و کارگردانی این فیلم عجیب را آگوستی ویارونگا برعهده...

  Tags

  #foodforfox
  #غذا برای روباه
  #خوراکی برای روباه
  #فود فور فاکس
  #اسرار ترسناک
  #بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
  #معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو  //