لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان

این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیلم های این لیست جزو فیلم های بحث برانگیز ژانر وحشت بوده و پخش تعدادی از آن ها در برخی کشورها ممنوع اعلام شده است.  


The Human Centipede 2

خلاصه داستان : این فیلم که از داستان دکتر هیتر الهام گرفته شده در رابطه با فردی منزوی و بیمار هست که دچار یک بیماری نادر و فانتزی شده که باعث میشود دست به انجام کارهای ترسناک و قتل های خاص میشود… 


A Serbian Film

داستان این فیلم درباره ی یک بازیگر میانسال است که قبل از خداحافظی از حرفه بازیگری تصمیم میگیرد در یک فیلم هنری بازی کند، اما به زودی متوجه آن میشود فیلمی که قرار بوده در آن بازی کند یک فیلم با موضوع آزارهای ... 


In My Skin 2002

این فیلم فرانسوی، درباره زنی است که بعد از زخمی شدن پایش طی حادثه ای، به شدت از آسیب رساندن به خودش لذت می برد و به این کار اعتیاد پیدا می کند. علاقه و درگیری ذهنی او تا جایی پیش می رود که کم کم، تکه های بیشتری از پوست بدن خود را جدا می کند. رفتار غیرطبیعی کاراکتر اصلی این فیلم را می توان در حوزه روان شناسی اعتیاد، مورد بررسی قرار داد. اما از جنبه دیگر، به دلیل اعمال خشونت و آسیب رساندن فرد به خود، تماشای این صحنه ها  ممکن است برای بیننده به شدت آزاردهنده باشد. مطمئنا مشاهده فردی که قسمت هایی از گوشت بدن خود را جدا می کند، به افرادی که روحیه شعیف و آسیب پذیری دارند، توصیه نمی شود. 

 

Grotesque 2009

پادشاه فیلم های نامتعارف و آزاردهنده ژاپنی، اغراق نیست اگر این فیلم را، به عنوان شنیع ترین و نامتعارف ترین فیلم تاریخ ژاپن معرفی کنیم. کارگردان این اثر، کُجی شیرایشی، ساخت این دست فیلم ها را شغل و استعداد اصلی خود می داند. این فیلم، پزشکی سادیسمی را به تصویر می کشد که یک زوج جوان را دزدیده و مجموعه ای از شکنجه های روانی و فیزیکی را روی آن ها اعمال می کند. او بازی هایی ترتیب می دهد که در نهایت، به آزار و شکنجه روحی قربانیان ختم می شود. این فیلم شامل صحنه های پر از خون ریزی و بسیار آزاردهنده است. فیلم برداری این اثر هم قابل توجه است و بخش هایی از صحنه های شکنجه، با سایه پردازی، از دید تماشاگر پنهان می شود.

استفاده از موسیقی کلاسیک در این فیلم، فضای جالبی ایجاد کرده، به طوری که نوای زیبای موسیقی، در پس زمینه ای از وحشی گری پزشک به گوش می رسد.< به دلیل خشونت بیش از حد این فیلم، پخش دی وی دی آن در بریتانیا ممنوع اعلام شد و از فروش آن لاین آن نیز در وب سایت Amazon ژاپن جلوگیری به عمل آمد. شیرایشی در سال 2005، علاقه خود به خشونت را با موضوعات فراطبیعی و نیروهای اهریمنی ادغام و در نتیجه آن فیلمی به نام Noroi را که تقریبا در سبک و سیاق فیلم Blair Project Witch بود، روانه بازار کرد. 


Africa Addio 1966

«این جا آفریقاست، جایی که نام بازی، خون است، یا می کشی یا کشته خواهی شد.» مستندی که تغییر و تحول آفریقا در اوایل دهه 60 میلادی را به تصویر می کشد. تغییراتی که طی آن، این کشور از استعمار سفیدپوستان رها شده و به کشوری مستقل تبدیل می شود. این مستند، صحنه های ناراحت کننده و زشتی از کشتارهای دسته جمعی، قتل و عام های قبیله ای و پوست کندن و سلاخی کردن حیوانات را نمایش می دهد. اگر از دیدن تصاویری که در آن، حیوانات بی دفاع را به طرز وحشیانه ای از پا در می آورند، آزرده می شوید، دیدن آن اصلا به شما توصیه نمی شود. این مستند با وجود وحشتی که در دل تماشاگر ایجاد می کند، مثل سایر مستندها، تنها صحنه هایی را نشان می دهد که واقعا اتفاق افتاده، و رسالت یک فیلم مستند، همین است. نسخه های مختلف 83، 128 و 140 دقیقه ای از این فیلم منتشر شده است. بحث و گمانه زنی هایی در رابطه با واقعی نبودن برخی از صحنه های این فیلم وجوددارد، اما هر دو کارگردان ایتالیایی این اثر، این ادعاها را رد کرده اند. 

 

In a Glass Cage 1986

این فیلم اسپانیایی، روایت گر زندگی یک پزشک سابق آلمان نازی به نام کلاوس است. کلاوس مبتلا به بیماری پدوفیلی است و سال ها، به هتک حرمت و قتل پسربچه ها مشغول بوده، او طی اقدامی، تلاش می کند با پریدن از ارتفاع، خودکشی کند، اما از این خودکشی جان سالم به در می برد و در نهایت فلج شده و برای همیشه، در یک ریه آهنی محبوس می شود. همسر او، پسر نوجوانی به نام اَنجلو را استخدام می کند تا برای نگه داری از کلاوس به او کمک کند. انجلو یکی از قربانیان قبلی کلاوس است که به شدت از رفتار او دچار آسیب های روحی شده. انجلو تصمیم می گیرد تمام کارهایی را که کلاوس انجام داده و داخل دفترچه خاطراتش ثبت کرده، بازسازی کند. انجلو کلاوس را مجبور می کند که شاهد تمام ماجرا باشد. آزاردهنده بودن این فیلم بیشتر به دلیل به تصویر کشیدن سوءاستفاده جنسی از کودکان و آسیب های روحی و روانی است که قربانیان تا ابد، با آن دست و پنجه نرم می کنند. 


Audition 1999

این فیلم ژاپنی اثری است از کارگردان افسانه ای، تاکاشی میکه، که فیلم معروف و جنایی Ichi The Killer را نیز در کارنامه هنری خود دارد. فیلم Audition براساس رمانی نوشته ریو موراکامی ساخته شده است. داستان فیلم درباره مرد میان سالی است که به پیشنهاد پسرش، مصاحبه های ساختگی ترتیب می دهد تا از بین زنان مراجعه کننده، همسر ایده آل خود را انتخاب کند. او خبر ندارد زنی که انتخاب کرده، گذشته تاریکی داشته و برنامه های وحشتناکی را برای او ترتیب داده است.

با وجود ریتم کند این اثر، میکه در بخش پایانی فیلم، ناگهان با نمایش صحنه های به شدت آزاردهنده و خشونت آمیز، تماشاگران را غافل گیر می کند. لذتی که قاتل حین اعمال شکنجه و قطع عضو تجربه می کند، او را به یکی از بی رحمت ترین قاتلانی که تاکنون در فیلم ها دیدم، تبدیل کرده است. این اثر در اکثر رتبه بندی های مربوط به بهترین فیلم های ژانر وحشت، معمولا بین 25 فیلم برتر این ژانر قرار می گیرد. نویسنده ای به نارم آرتور رابین وود، این فیلم را با فیلم Salo پاسولینی مقایسه کرده و گفته: «این فیلم تقریبا به اندازه صحنه هایی که از قربانیان بی گناه فجایع هیروشیما و ناگازاکی، اردوگاه آشویتس و جنگ ویتنام که در خبرها پخش می شد، فجیع و ناگوار، است.» 


I Spit on Your Grave 1978

پخش این فیلم بحث برانگیز، در چندین کشور ممنوع اعلام شده. جنیفر یک نویسنده نیویورکی است که برای کار روی رمانش، به کلبه ای در شمال نیویورک نقل مکان می کند. در آن جا با چهار مرد رو به رو می شود و مورد حمله آن ها قرار می گیرد. در این بین نوشته های او از بین می رود. در نهایت جنیفر بعد از بهبودی، تصمیم می گیرد انتقام خود را زا آن چهار مرد بگیرد. شاید با خواندن خلاصه داستان، به نظر نرسد که این فیلم بتواند جزو یکی از منفورترین فیلم های تاریخ سینما باشد. موضوعی که باعث آزاردهنده شدن آن شده، صحنه های مربوط به حمله مردان به جنیفر است که حدود 30 دقیقه از فیلم را به خود اختصاص داده. وب سایت راجر اِبرت این فیلم را از لحاظ انسانی و اخلاقی ناراحت کننده توصیف کرده و ادعا می کند که دین صحنه های هتک حرمت، برای بسیاری از تماشاگران عادی به نظر می رسد. این فیلم را معمولا فیلمی زن ستیزانه می دانند با صحنه هایی بسیار دل خراش. اگر بتوانید فیلم را تا آخر تماشا کنید، متوجه خواهیدشد که این فیلم دیدی فمینیستی دارد. سکانس های مربوط به هتک حرمت، به عمد خشن و دردناک ساخته نشده، بلکه حقیقت تلخ و سیاه این مسئله را همان طور که هست، به تصویر کشیده است. 


Angst 1983

این فیلم استثنایی و ساخت کشور اتریش، روایت گر قاتلی روانی است که به خاطر قتل یک زن سال خورده، پس از 10 سال از زندان آزاد می شود. به محض آزادی اش از زندان، به سرعت به دنبال قربانیان تازه می گردد تا حس لذت و علاقه اش به خشونت و قتل را ارضا کند. فیلم Angst، براساس داستان واقعی قاتلی به نام Werner Kniesek ساخته شده که به اندازه سایر قاتلان سریال مشهور است. این فیلم حتی از فیلم Henry: Portrait of a Serial Killer خوش ساخت تر است، فیلمی که Gasper Noe را هم تحت تاثیر قرار داده بود. این فیلم زیبا، نمایشی از حرکات غیرمعمول دوربین بوده، و شامل صحنه هایی است که از بالای جرثقیل یا به کمک دوربین دستی و نزدیک به کاراکترها گرفته شده است. نقش آفرینی بازیگر اصلی فیلم، اِروین لِدر، که فیلم های دیگری مثل Schindler’s و Taxideramia را نیز در کارنامه خود دارد، مثال زدنی است. متاسفانه این آخرین فیلمی است که توسط جرالد کارگی ساخته شده است. شیوه ای که لدر برای به تصویر کشیدن کاراکترش به کار برده، فیلم را آزاردهنده می کند. ترکیبی از روایت شخصی قاتل، که هم زمان به توصیف گذشته خود پرداخته و از بی عرضگی و بی دست و پا بودنش می گوید. همین مسئله، او را از شخصیت اصلی Henry: Portrait of a Serial Killer، منفورتر کرده. اضطراب و دستپاچگی او، تمام نقشه هایی را که برای خود و قربانیانش کشیده، نابود می کند. 


Snowtown 2011

زشتی سکانس های این فیلم استرالیایی به حدی است که برای همیشه در قبرستان ذهن شما باقی خواهدماند. فیلم Snowtown، نویدبخش ورود شکوهمندانه کارگردان جوانی به نام جاستین کورزِل به عرصه فیلم سازی است. این فیلم جانیی- درام، براساس داستان واقعی یک قاتل زنجیره ای ساخته شده. صحنه های دل خراش فیلم شامل خشونت علیه حیوانات، اعمال شکنجه و در نهایت به قتل رساندن افراد تحت شکنجه است. وب سایت راجر رابرت آن را فیلمی اندوهناک به شکل غیرقابل تحملی دردناک توصیف کرده، روزنامه گاردین هم از Snowtown به عنوان فیلمی خوش ساخت و در عین حال نفرت انگیز، یادکرده است. در این فیلم، سکانس های محدودی از اعمال خشونت به چشم می خورد. خشونت های داخل فیلم، بیشتر شنیداری هستند تا دیداری، از طرف دیگر، موسیقی متن تاثیرگذار فیلم، سیاه بودن آن را به خوبی نمایان می کند. تشویشی که کورزل در دل بیننده ایجاد می کند، قبل از به تصویرکشیده شدن سکانس های آزاردهنده، اتفاق می افتد.

در حومه شهر آدلاید، جیمی 16 ساله، با مادری پریشان حال و برادرانش، زندیگ می کند. بعد از اتفاقی که بین مادر جیمی و معشوق اش می افتد، جان با بازی بی نظیر «دنیل هنشال» وارد زندگی آن ها می شود. جان، به زودی، نقش پدر جیمی را ایفا می کند، اما او به شدت از هم جنس گرایان و افرادمتجاوز متنفر بوده و به دنبال پیدا کردن نام و آدرس محل زندگی آن هاست. جان عکس و مشخصات کامل این افراد را همراه با یادداشتی با این مضمون که: «میام سراغت.» را روی دیواری نصب کرده. آن ها قربانیان آینده جان هستند، و در این بین، او جیمی را نیز برای همکاری، وارد بازی خود می کند. 


Cannibal Holocaust

کانیبال هولوکاست فیلمی ایتالیایی در سبک ترسناک محصول سال ۱۹۸۰ به کارگردانی روجرو است. فیلم مملو است از صحنه‌های آشکار کشتن و شکنجه انسان‌ها و حیوانات و به همین دلیل در بعضی کشورها نمایش آن با ممنوعیت مواجه شد. صحنه‌های جنایت به نحوی در این فیلم ساخته شده‌اند که بسیاری از تماشاچیان تصور کردند در حال دیدن صحنه‌های واقعی آدم‌کشی هستند. 

دیدگاه

comment

توجه !

لطفا از انتشار و معرفی این گونه فیلم ها در سایت خودداری کنید با این روش همه در اینترنت بدنبال دیدن این فیلم ها میروند . دیدن این فیلم ها آثار مخرب بسیار شدیدی در طی مدت طولانی می گذارد. همین طوری در جامعه امروزی کم مشکلات اجتماعی و روانی داریم. مسئولیت عواقب این تبلیفات فیلم ها به عهده شما میباشد. معرفی و تبلیفات و دیدن این گونه فیلم های سادیسمی هنر نیست.

پاسخ

comment
????

kamelan movafeghamcomment
King Dariush

بابا شماها چی میفهمید از فیلم و سینما لیاقتتون فیلمای ایرانیه که همشونم داستانشون مثل هم و تکراریه بعدشم کسی دعوت نکرده ازشما بی مصرفا به نگاه کردنه فیلمای هالیوودیcomment
شیطان سپید

انسان حق انتخاب دارد.پس نمیشود کسی را وادار به انجام کاری کرد تا جایی که تجاوز به حریم شخص دیگر تلقی نشود.هر کس دوست داره ببینه و هر کسی دوست نداره نبینه و در حیطه فیلم سازی ای که سر رشته نداره دخالت نکنه لطفاcomment
کوروش

کاملا مخالفمcomment
E

زر نزن حاجی فقط ی فیلم دیگ از کل همه این فیلما ک تو این جا گفتع بود موندع تا ببینم خیلی هم قشنگعcomment
مرجان

صددرصد موافقم با نظر شما . علاوه براین با دیدن این گونه فیلم ها تمام انرژی های منفی و ارتعاشات سیاه تمام اون صحنه ها رو وارد زندگی تون میکنین.comment

الینا باشوکیان

واقعا نظر مسخره و بی ارزشی دادی.این سبک از فیلم ها بیشتر تو دسته تریلر روانشناخناختی قرار میگیرند و دیدن اون هم بستگی به نوع سلیقه و دید و خیزان اگهی و سواد و علم اون شخص داره.اینکه غز تو کشش دیدن این فیلمارو نداره مشکل تو هستش نه ناشر نه منتقذ

پاسخ

comment
محدثه

😐comment
مرجان

واقعا متاسفم برای درک و آگاهی پایین افرادی مثل شما .هنوز خیلی از نظر روحی بچه و بیخبر هستین خبر ندارین چه بلایی سرتون میاد با دیدن این فیلم ها .اگه دید ماورایی داشتین میدید هنگام نگاه کردن به اون فیلم ها چه موجودات وحشتناک ماورایی دور و بر شما پرسه میزنن.comment

َAr SHA m

جای فیلم "سالو یا ۱۲۰ روز در سودوم" خالیه در این لیست.

پاسخ

comment
accusly

Fabricacion De Propecia BemaIrrela [url=https://bansocialism.com/]online cialis[/url] EvaskLah Cialis E Hivcomment
Sh

افرین دقیقاcomment

ناشناس

برای افراد مریض که عقده ها و مشکلات روانی دارن قابل تحمله..

پاسخ

comment
ناشناس

مریض تویی که فکر میکنی کسی که دچار اختلالات روانی هست خودش خواسته همچین تمایلی داشته باشه کثافت آشغالcomment
ناشناس

کسی که مشکل روانی داره عقده ای نیست بی فرهنگ عقده ای توییcomment
وادهل

میتونی نگاه نکنی عنتر ترسو گوه خوری هم نکن و به نظر بقیه احترام بزار اسکول شپشcomment
?

نکنه تو سالمی بی فرهنگ بی شخصیت دوست نداری ببینی توهین نکن باور کن نمیمیری نگاه نکنی البته از ..مغزی مثل ت انتظار دگ ای هم نمیرعcomment
محمد

بیشعوره بی شخصیت اول ببین گوهی ک داری میخوری درست هست بعد قورتش بده گاو احترام بزار ب سلیقه مردم همه ک مث تو اوبی نیستن از یه فیلم بترسنcomment
King Dariush

اوسکل اخه تورو چه به فیلمای هالیوودی اخه حالا خوبه هرشب اول میری توی سایتهای پورن کارتو میکنی بعدا میخوابی اونوقت اومدی اینجا شدی منتقد فیلمcomment
محمد

چخه بسترساز احمق عقده ای تویی که میترسی از این فیلما اصلا بار هنری این فیلمارو میتونی درک کنی؟ فیلمی که توش شکنجه و خون ریزی نباشه دیگه حال نمیده دیدنشcomment

الینا باشوکیان

من الینا باشوکیان 24 ساله از تهران هستم.و خیلی به فیلم و نقد ان علاقه دارم.خواستار ارتباط بیشتر و تبادل اطلاعات و نظرات از شما هستم.این ای دی تلگرام من هستشparanormal76 هست،ممنون میشم اگه در ارتباط باشیم.

پاسخ

comment
King Dariush

من اکثر این فیلمایی رو که اسمشون تواین لیست نیست و خیلی زیادن رو دیدم و حتی چندتا داستان در ژانرهای مختلف نوشتم و چندین ساله فیلم میبینم بیشتر ژانر رازالود و ترسناک اگه سوالی داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم King Darius Nasrolahi اینم ایدی تلگرام منهcomment
Iocifer

من روی نقد نماد ها و مضامین پنهانی فیلم ها و انیمه ها فعالیت می کنم و تجربه دارم . اگه سوالی در این رابطه داشتین می تونین از من بپرسین ایدی تلگرام @iliassecretcomment

mamad

خیلی فیلم های دیگه هستن که اصن هیچ مقاله ای ازشون نیافتم aftermath سری فیلم های guinea pig Slaughtered Vomit Dolls The Worst Horror Movie Ever Made(2005) Philosophy of a Knife men behind the sun the bunny game red room و فک کنم کافی باشه\:

پاسخ

comment

ناشناس

همه این فیلما رو دیدم, اما بدترین و غیرانسانی ترین فیلم, فیلم صربستانی هست, واقعا آزاردهنده هست.

پاسخ

comment
Majid

اسم فیلم صربستانیه داش یا نه منظورت فیلمهای صربستانی انcomment

حسین زارعی

سلام خسته نباشید من علاقه مند به این دسته فیلم ها هستم چطوری باید این فیلم هارو دانلود کنم هرچی میگردم پیدا نمی کنم لطفا کمکم کنید خیلی ممنون

پاسخ

comment

Jaber

سلام پیدا میشه اما سخته بعضی ها رو داخل یوتیوب می تونی پیدا کنی جز اون به سایت LiveLeak سر بزن

پاسخ

comment

ناشناس

نباید از تاریکی های وجودمون فرار کنیم

پاسخ

comment

ناشناس

نباید ب نمادها بی توجه باشیم از هر کدوم از این ویژگی ها ک ترسیدیم بیشتر باید در خودمون دنبالش بگردیم

پاسخ

comment
Iocifer

دقیقا . و الان اینها یه بخشی از جهان روان اند . تاریکی بی نور و نور بی تاریکی وجود ندارهcomment

ناشناس

درسته..

پاسخ

comment

jaber

رد روم و بسیاری دیگه از این دست فیلم ها داخل سایت هستند اما مخفیه. کلمه "معرفی" رو داخل سایت سرچ کن.

پاسخ

comment
?

!ودف تو همین سایت؟comment

Goodcrazy

جالبه که آدم های مریض وارد تمام عرصه ها میشن و آثارشون با هم مرض هاشون به اشتراک گذاشته میشه

پاسخ

comment
بست

بعضی فیلما هستن که میخوان یه پیامیو به بیننده بدن و هر فیلم خشنی که میبینی صرفا بخاطر مریض بودن سازنده فیلم نیست...مثلا ممکنه بعضی فیلم ها کثیف بودن بعضی آدما رو به نمایش بزارنcomment
?

(:..مراقب باش همین مریضا هم ی صبری دارنcomment

hossien

سلام خسته نباشی آقا جابر به کمک تون نیاز دارم من مرورگر تور نصب کردم برای اندروید واردش شدم هیچی تایپ نکردم اصلا نمیدونم چی شد یه نفر زنگ زد گفت سریع حساب تون ببندید مگر نه هک میشی گفت شماره تلفن شما در اینجاست منم سریع مرورگر حذف کردم الان بازم من شمارم هست یانه

پاسخ

نمایش تمامی دیدگاه ها
کاربر عزیز در صورت عضویت می توانید دیدگاه خود را مطرح نمایید

منتشر شده توسط dictator 666MAX999 و ویرایش شده توسط 666MAX999-20201028
ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
به راحتی آن را شخصی سازی کنید
ورود

با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

ثبت نام

17

Room 6

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

Amin-Mehdipour

ziROOO

کیرم تو ناموس اونی کع دنبال ومپایره اسکل مشنگ دهنمونو جر دادی

Mobi666

سلام خوش اومدم:]

(:

😂

Zodiac kill

بس کنید دیگه خون آشام چیه ، شورشو دراوردید...تو سن بلوغ لطفا درگیر چیزی نشید و اینقد فیلم ومپایر نبینید ک اخرعاقبتش این بشه ک شما ی چیز بگید بقیه هم توهین کنن ، البته اینکه توهین میکنن احتمالا کار درستیه چون دیگه واقعا از دستتون عاصی شدن😐 یکیش همین ایلار😂

girin_of

سلام کسی داستان ترسناک داره ؟ برای یوتیوب میخوام !

Aylar5

سایت تبدیل به تیمارستان شده😐

Amir 118

سلومم

Amir 118

Amir 118

Amir 118

Amir 118

Amir 118

Amir 118

چطوری باید پیام بدم

Amir 118

Amir 118

منم تازه اومدم

Amir 118

سلاممممممممم

Amir 118

سلام

parsa_

AZOSAKOMAKI

کسی هست تبدیل شده باشه؟

Hasti

سلام مجدد

JAck Asparo

سلام

horror6

slm

هلیا

کسی نیست

هلیا

هلیا

سلام

ناشناس
IP: 5114

نیستی هستی

Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
پربازدید ترین ها
اتاق قرمز یا رد روم

اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش

کتاب ممنوعه! کتاب all-azazel کتاب 500 صفحه‌ای است که بطور کلی توسط موجودی ماورایی نوشته شده است! و حاوی نکات بسیاری درمورد این موجودات است! نام این کتاب "کتاب شیطان" است و در 500 بعداز می

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

داستان ترسناک یک حمام معمولی

داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

شعر نفرین شده جهنم تومینو

شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

راز عدد 241543903

?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام

ومپایر(خون اشام)??‍♂️ ام در افسانه‌ها و فرهنگ فولکلوریک مردم اروپا . آسیا و امریکا موجودی زنده‌است که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون انسان ها مے‌

فیلمی از عروسک لولیتا

فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

خانه اجنه در کلاردشت

خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

مسترس و اسلیو چیست؟

مسترس و اسلیو چیست؟ میسترس (Mistress) كه مونث كلمه ی میستر (Mister) است به معنای ارباب یا الهه خانم به كار می رود. میسترش خانمی است كه تمایل به آزار و اذیت دیگر انسان ها و بخصوص مردان دارد

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?


# پربازدید های امروز
#کتاب ال عزازیل نوشته ابن جوهاش
#چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
#داستان ترسناک زن افغان
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
#نقد فیلم غیر متعارف سالو یا 120 روز در سودوم
مطالب مرتبط
فیلم ترسناک You're Next 2011

کی از قاتلین متوجه موضوع مهمی در رابطه با عضوی از خانواده می شود و...   بیشتر بدانید:   "You're Next/تو نفر بعدی هستی" از آدام وینگارد ترکیبی مقرون به صرفه از فیلم هایی مثل "Straw Dogs/سگ های پوشالی*"،"The Strangers/غریبه ها" و "Scream/جیغ" است که به نوبه خود بر عناصر عجیب و غریب این ژانر ("Home-Invasion Thriller/تهاجم خانگی هیجان انگیز") افزوده است.آن چه که فیلم در اصالت کم دارد را در شخصیت جبران کرده است،چیزی که فیلم های ترسناک و خشن اخیر عمدتا از آن بی بهره اند.فضای داستان هم تازگی دارد،شارنی وینسون دختر خوب استرالیایی در حال همراهی کردن دوست پسر پروفسورش (ای جی بوون) به خانه کودکی او است،جایی که قرار است تمام خانواده او به مناسبت سی و پنجمین سال ازدواج والدینش جمع شوند.اگر آن حمام خون اول فیلم و این اشاره که چیزی در خانه روستایی سر جایش نیست در فیلم نبودند با دیدن ابتدای فیلم ممکن بود بیننده فکر کند با یک کمدی مستقل طرف است،به خصوص هنگامی که پای فیلم سازانی مثل جو سوانبرگ ("Drinking Buddies/رفقای عرق خوری") و امی سیمیتز ("Sun Don't Shine/نتاب آفتاب") در میان باشد.اما همین که بگو بخندها سر میز شام به راه می افتند،تیری با تیغه تیز هم حباب فضای کمدی فیلم و هم چشم یکی از میهمانان را می ترکاند. از این جا به بعد بیشتر چیزی که در فیلم اتفاق می افتد همان وحشی گری های همیشگی است:مهاجمانی مرموز با ماسک های حیوانی ترسناک شخصیت های بی گناه فیلم را یکی یکی سلاخی می کنند و گاهی هم با در آوردن ادای این حمله ها و ترساندن شخصیت ها آن ها را آزار می دهند.اگر این مهاجمان یادآور مهاجمان دیگر فیلم تابستان امسال در این سبک یعنی "The Purge/پاک سازی" باشند،باید گفت شخصیت کاردان و همه چیز بلد شارنی وینسون عمری به قدمت ژانر اسلشر (دسته ای از فیلم های ترسناک با محوریت یک قاتل روانی که چهره خود را با ماسک پوشانده است) دارد.اما با وجود این عناصر آشنا،فیلم شخصیت خود را دارد و صرفا یک فیلم گمنام در این سبک نیست.با این که آدام وینگارد برای صحنه های خشونت آمیز زیادی از دوربین لرزان استفاده کرده اما مهارتش در ایجاد کشش و تنش و رهایی پس از آن مثال زدنی است.مثلا در همان صحنه میز شام و پس از برخورد تیر با یکی از مهمانان،چندین ثانیه طول می کشد تا دیگر میهمانان که به بحث مشغولند متوجه این موضوع شوند،آدام وینگارد با این تاخیر چند ثانیه ای عمدی که به اندازه یک سال طول می کشد تعلیقی نفس گیر ایجاد کرده است.کارگردان در صحنه ای دیگر از فیلم به همین محل باز می گردد و سرنوشت یکی از شخصیت ها را در دست دیگری که قادر به کمک به او نیست قرار می دهد،در حالی که دستگاه پخش موسیقی گیر کرده و قسمتی از یک ترانه دائما تکرار می شود؛این صحنه نوعی طنز ترسناک در خود دارد و با این که کمی تکراری و کلیشه ای است اما موثر هم بوده است. فیلم نامه را سایمون برت نوشته که در فیلم های پر خون و کم خرج یدی طولانی دارد و به همین دلیل در بخش هایی از فیلم می شود ترکیبی ناخوشایند از کمدی و وحشت را دید.می شود به جو سوانبرگ که علی رغم تیری که در پشتش فرو رفته و در حال چرت و پرت گفتن است خندید،اما به مادری که برای مرگ دختر کوچکش گریه می کند چطور؟قدرت واقعی فیلم در این شوخی های هولناک نیست،بلکه در بخش هایی است که یا طبق انتظار بیننده یا کاملا خلاف آن به پیش می رود،پیچش بزرگ داستان تقریبا در زمانی درست و وقتی که داستان در حال کم رمق شدن است اتفاق می افتد.پیش بینی برخی صحنه های پر خرج فیلم خالی از لطف نیست،مثل صحنه ای که یکی از شخصیت ها شروع به دویدن می کند که مشخص است حاصلی جز مرگ برایش ندارد و راستی،چخوف در مورد تله مرگبار معرفی شده در پرده دوم چه گفته بود؟ *فیلم "Straw Dogs/سگ های پوشالی" که از رمان "The Siege Of Trencher's Farm/محاصره مزرعه ترنچر" گوردن ویلیامز اقتباس شده،دارای دو نسخه است؛اولین نسخه مربوط به سال ۱۹۷۱ به کارگردانی سم پکینپا و بازی داستین هافمن است که جنجال های فراوانی را در زمان اکران به خاطر داستان فیلم در آمریکا و انگلستان به راه انداخت و دومین نسخه مربوط به سال ۲۰۱۱ به کارگردانی و نویسندگی راد لوری است.در این نقد منظور منتقد احتمالا نسخه دوم فیلم است....

فیلم ترسناک saw 2009 (اره)

فیلم ترسناک saw 2009 (اره)   ژانر : ترسناک / معمایی زمان : 90 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : کانادا / آمریکا / انگلستان / استرالیا کارگردان : Kevin Greutert ستارگان : Tobin Bell, Costas Mandylor, Mark Rolsto...

سامارا مورگان

این دختر ترسناک به یاد ماندنی از فیلم حلقه که با موهای ژولیده اش در ذهن بینندگان این فیلم جا گرفته، توسط مادر ناتنی خود به چاه افکنده می شود و سپس به شکل یک روح انتقام جو در یک نوا...

نقد مجموعه فیلم اره

زمانیکه از سینمای ژانر وحشت صحبت میکنیم مهمترین عامل و یا فاکتور غافلگیری میباشد موضوعی که کمتر مورد توجه فیلمنامه نویس اثر اره قرار میگیرد  اگر از من بپرسید که آیا اره ...

نقد و بررسی فیلم خاطره پردازی 2021

فیلم خاطره پردازی (Reminiscence) یکی از جدیدترین فیلم‌هایی است که همزمان در سینماها و شبکه‌های استریم آنلاین ویدیو منتشر می‌شوند. این فیلم در حال حاضر در شبکه HBO Max به نم...

داستان فیلم انجمن خواهری ساخته سال 2009 - Sorority Row

انجمن خواهری (Sorority Row) یک فیلم ترسناک به کارگردانی استوارت هندلر، محصول سال ۲۰۰۹ آمریکا است که در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۹ توسط سامیت انترتینمنت در ایالات متحده منتشر شد و با بودجه 12.5 میل...

فیلم ترسناک The Eye 2008

فیلم ترسناک The Eye 2008   ژانر : غم انگیز / ترسناک / مهیج زمان : 97 دقیقه زبان : انگلیسی / اسپانیایی محصول : آمریکا / کانادا کارگردانان : David Moreau, Xavier Palud ستارگان : Jessica Alba, Alessandro N...

نقد و بررسی فیلم احضار

نقد و بررسی فیلم احضار « احضار روح » براساس اتفاقات واقعی رخ داده در سال 1971 در یک خانه بزرگ ساخته شده است. آنچه که تا به امروز از این داستان شنیده شده به این شرح است: یک خانواده پر ...

برچسب
#ممنوعه
#فیلم ممنوعه
#خوراکی برای روباه
#لیست فیلم های ممنوعه
#فیلم ممنوعه
#فیلم های ممنوعه جهان
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
دسته
داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
یوفو (فرا زمینی ها)
بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
افراد (انسان های خاص)
حیوانات (جانداران ترسناک)
پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
فضا (عجایب اسمان)
شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
اسرار و رموز (جهان پنهان)
حوادث (رخداد های ترسناک)
کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
جالب (مطالب جالب توجه)
مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
ماورا الطبیعه (ارواح)
تسخیر شده گان (اجنه)
اطلاعات عمومی (دانستنیها)
شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
تصاویر (تصویر های ترسناک)
فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
عجیب (عجایب جهان)
ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
view:87413
today: 46
تبلیغ