فیلم ترسناک Paranormal Activity The Ghost Dimension 2015

فیلم ترسناک Paranormal Activity The Ghost Dimension 2015

فیلم ترسناک Paranormal Activity The Ghost Dimension 2015
ایجاد مقاله
مقاله تایید شده

فیلم ترسناک Paranormal Activity The Ghost Dimension 2015

فیلم ترسناک Paranormal Activity The Ghost Dimension 2015

ژانر : ترسناک / مهیج

زمان : 98 دقیقه

زبان : انگلیسی

محصول : آمریکا

کارگردان : Gregory Plotkin

ستارگان : Chris J. Murray, Brit Shaw, Ivy George, Dan Gill

خلاصه داستان : داستان فیلم درباره ی خانواده ای هست که در تلاشند فرزندشان را از شرِ روحی که در منزل آنان وجود دارد و از طریق یک دوربین مخصوص قابل مشاهده است ، رها سازند. اما…

بیشتر بدانید:

فیلم با صحنه ای از داخل اطاق نشمیمن به هم ریخته یک خانه آغاز می‌شود. ستون فقرات مردی که بر روی زمین افتاده و میخزد، در جلوی چشمان دو خواهر نوجوان و مادر بزرگ طلسم شده، توسط یک نیروی نامرئی شکسته می‌شود. مادربزرگ بچه ها را به طبقه دوم و اطاقی که یک مرد غریبه در آنجا نشسته است برده و آن مرد را به‌عنوان معلم به آنها معرفی می کند. مرد غریبه آنان را از یک نقشه بزرگ با خبر ساخته که دو خواهر با نیروهای قدرتمندی که دارند و باتفاق دختر دیگری که بعدها به آنها اضافه خواهد شد، بازیگران اصلی آن هستند. در واقع این سکانس، قسمت پایانی از قسمت سوم همین سری فیلم‌ها است که در ابتدای قسمت پنجم، سرآغاز یک رشته اتفاقات جدید می‌شود.

23 سال بعد در سال 2013، فیلم با یک پدر و مادر جوان و دختر 8 ساله شان و بهمراه یکی دیگر از دوستان زن خود که آماده فرا رسیدن سال جدید می شوند، ادامه پیدا می کند. در همین حین عموی دختر بچه برای یک تعطیلات 2 هفته ای به منزل برادر می آید. مادر خانواده از اقامت طولانی برادرشوهر خود چندان راضی به نظر نمی رسد. در حین تزیین خانه برای مراسم کریسمس، پدر خانواده و برادرش یک دوربین بزرگ فیلمبرداری قدیمی و تعدادی فیلم در انبار خانه پیدا می کنند. فیلم‌ها مربوط به صحنه هایی از خانه دو خواهر نوجوان ابتدای فیلم و خانواده آنها و یک خانه دیگر که در آن مرد مرموزی به فعالیت های غیر طبیعی مشغول است، می باشد که در سال های 1988 تا 1992 ضبط شده است. آن دو با دیدن تدریجی فیلم‌ها در کمال حیرت زدگی متوجه می شوند که دختران داخل فیلم، حضور آنها را حس کرده و می توانند حرکات آنها را پیش‌بینی کنند. در صحنه ای از فیلم این دو دختر مشخصات اتاق دختربچه را بدرستی توصیف می کنند. از طرف دیگر رفتار دختر بچه خانواده کم کم عجیب می‌شود و از یک دوست خیالی به نام توبی Toby صحبت می کند.

پدر خانواده شروع به فیلمبرداری از فضای داخل خانه با دوربین پیدا شده درانبار می کند و با تعجب بسیار درمی یابد که دوربین، چیز هایی نا مشخص و شبح مانند را در فضای خانه ضبط می کند که با چشم معمولی دیده نمی شوند. پدر در اطاق دختر خود متوجه یک توده سیاه اسرارآمیز می‌شود که دارای قدرت عجیبی است. با گذشت زمان این توده سیاه رنگ به افراد خانه به جز دختر بچه حمله می کند. با عجیب تر شدن رفتار دختربچه، پدر و مادر، کشیشی را در جریان می گذارند و طی صحبت کشیش با دختربچه، او به کشیش حمله می کند. پدرخانواده از صحبت های کشیش و تحقیقاتی که انجام می دهد متوجه ارتباط این قضیه با یک فرقه و شخصی به نام توبی می‌شود که در روزی مانند روز تولد دخترش به دنیا آمده است. در داستان این فرقه آمده است که برای احیای توبی و برگرداندن او به این دنیا به خون دختر او نیاز دارند. با ترسناک تر شدن اوضاع در خانه، کشیش دوباره برگشته و اعلام می کند که این یک روح یا جن نبوده بلکه خود شیطان است و جن گیری دردی دوا نکرده و باید از بین برود. از این رو و مطابق با آیین های کشتن شیطان، دایره ای در کف اطاق نشیمن کشیده تا شیطان با وارد شدن به آن و انداختن حوله های آغشته به آب مقدس ازبین برود. کشیش در ضمن این عملیات توسط شیطان کشته می‌شود ولی افراد خانواده موفق می شوند شیطان را که اکنون خود را آشکار ساخته به وسط دایره بکشانند و پارچه های آغشته به آب مقدس را به روی او بیاندازند. شیطان بعد از کمی تقلا، ناگهان ناپدید می‌شود و دختربچه به حالت عادی بر می گردد. افراد درون خانه تصور می کنند که همه چیز روبراه شده است اما ناگهان شیطان در بدن دوست زن خانواده حلول کرده و با استفراغ ماده ای اسید مانند، عموی دختر را کشته و خود نیز می میرد. پدر و مادر برای پیدا کردن دختر سراسیمه به طبقه دوم و اطاق او می روند که در بین راه پدر نیز توسط شیطان کشته می‌شود. مادر در داخل اطاق دختر با تونلی روبرو می‌شود که او را به یک خانه دیگر هدایت می کند. در آنجا با آن دو خواهر نوجوان شروع فیلم که اکنون تسخیر شده اند رویرو می‌شود که به مادر می گویند که دیگر دیر شده است. مادر، دخترش را پیدا کرده و او خبر از گرفتن قطره خونش و تزریق به دوست خیالی (توبی) می دهد. توبی با گرفتن این قطره خون به هیبت جدید و قابل رویت خود که البته فقط پاهایش در دوربین دیده می‌شود، ظاهر شده، مادر را کشته و با دختر بچه راهی مکانی نامعلوم می‌شود.

با خودم می گفتم عمرأ که بتوانم قسمت دیگری از سری فیلم‌های فعالیت فراطبیعی (چنانچه ساخته شود) را تحمل کنم. اما جایتان خالی نشستم و این قسمت جدید یعنی شماره 5، "بعد روح" را نگاه کردم و البته کلی بد و بیراه نثار خودم و سازندگان این اثر کردم. خب این دنباله سازی هایی که جدیدا برای یک فیلم موفق درست می‌شود دارد کم کم گوی سبقت را از سریال های ترکی می رباید. تنها تفاوت این فیلم‌های دنباله دار با سریال این است که به جای تلویزیون باید آنها را در سینما دید. برخی مواقع این دنباله سازی ها ختم به خیر می‌شود مانند "مکس دیوانه" و گاهی موارد به فاجعه می انجامد مانند "جیسن بورن" (منظور قسمت آخر دوفیلم است). ایده برخی از فیلم‌ها آنقدر مهیج و بزرگ است که جا دادن آن در یک قسمت شاید چندان عاقلانه و منصفانه نباشد و ساخت یکی دو قسمت دنباله برای آنها قابل تحمل خواهد بود اما کش دادن برخی از آنها مثل همین Paranormal Activity ممکن است که دوستداران فیلم را به سینما بدبین کند. البته این حرف من تماشاچی است. کمپانی های سازنده فیلم نظر دیگری دارند. دسته دوم این فیلم‌ها دارای قابلیت بزرگی هستند که ما شاید از آن بی خبریم. اگر چه فروش قسمت‌های فیلم‌هایی نظیر فعالیت غیر طبیعی در مقایسه با فیلم‌هایی با نام های بزرگ، کم به نظر می رسد اما با توجه به بودجه ساخت فوق العاده اندکشان سود قابل توجه و بی دردسری را نصیب کمپانی می کنند. در نطر بگیرید چند تا هنرپیشه ی خیلی آماتور که احتمالا از سر کوچه پیدا کرده اند را می آورند داخل یک خانه دوبلکس اجاره ای، یک دوربین هندی کم هم به دستشان می دهند و کارگردان سر صبح اکشن می دهد و می رود دنبال کارهای بانکی اش و غروب هم بر می گردد و کات می دهد و خدا بدهد برکت. در حقیقت تندبادی که اولین قسمت فیلم به هر دلیلی (برخی مواقع نوع آوری درایده مانند گرگ و میش و برخی مواقع بی دلیل مانند جادوگر بلر) ایجاد کرده آنقدر گرد و خاک به پا می کند که تا به زمین نشستن آن فرصت کافی به سازنده داده می‌شود تا یک چند قسمت دیگر تحت همان عنوان و یا عنوان دیگری را ساخته، روانه سینماها کند و پول ها را پارو نماید.

فیلم فعالیت فراطبیعی 5 نه‌تنها چیزی جدیدی به نمایش نگذاشت بلکه به‌عنوان یک فیلم در مایه وحشت به‌اندازه یک‌ذره هم مرا نترساند. همان ایده قسمت اول بدون هیچ تغییری در دکورها، فضاها، آدم‌ها، حرف‌ها و ترفندها، کش داده‌شده بود و من اندیشه کنان غرق این پندارماندم که جنس این کش از چیست که این‌قدر کش می‌آید و پاره نمی‌شود. از تعلیق‌های زیبای توأم با حرص خوردن قسمت اول، خبری نیست. فیلم بیشتر در فکر وفادار ماندن به قسمت‌های پیش و پس است تا نوع آوری و تنوع‌بخشی. قصه بس مکرر و بی‌مزه فیلم، حتی به کمک ایده نخ‌نما شده دوربین دستی و حرکات چندش‌آورش، مرده به نظر می‌رسید. بیننده که از قسمت‌های قبل ترسش ریخته است واقعاً سردرگم می‌ماند که از چی و چطور باید بترسد. هیچ رابطه خوف انگیز و پرداخت‌شده‌ای میان دوست خیالی، شیطان و دختربچه نتوانستم بیابم. استفاده از کلیشه عنصر کشیش که اتفاقاً تیپش هم به کشیش‌های داخل فیلم‌ها نمی‌خورد آنقدربی رمق بود که کارگردان ترجیح داد دیر بیاوردش و زود هم ببردش. جلوه‌های ویژه فیلم اگرچه در حد بقیه قسمت‌ها بود اما بهیچوجه هیجان و یا وحشتی در تماشاگر ایجاد نمی‌کرد. بازی هنرپیشه‌ها خصوصاً دختربچه که نقش محوری داشت همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد اصلاً چنگی به دل نمی‌زد. فیلم‌نامه‌ای در کار نبود و فقط یک داستان خیلی کلی که بازیگرها فی‌البداهه جملاتی را به زبان می‌آوردند. چون در این قبیل فیلم‌ها از موسیقی متن هم خبری نیست، پس عامل سکوت باید به مقدار لازم وجود داشته باشد که باعث تولید ترس شود که در این قسمت آنهم وجود نداشت. سرهم بندی اینچنینی این قسمت نشان از خاتمه دادن به قصه "فعالیت فراطبیعی" می‌داد درحالی‌که انتهای باز فیلم از قصد ادامه‌دار بودن آن حکایت می‌کند.

با خودم داشتم فکر می‌کردم که این فیلم بد ساخته‌شده بود و یا دوره فیلم‌هایی که قصه آن‌ها از دریچه دوربین پر از تکان هنرپیشه روایت می‌شود (مستند دروغین) دیگر گذشته است و شمع این ایده که فیلم به ما بقبولاند که این اتفاقات ماوراء طبیعی کاملاً واقعی است تا ترس را عمیق‌تر در وجود ما تزریق کند، در حال خاموش شدن است. کارگردان، مشتش برای اینکه به ما القا کند که آنچه می‌بینید بدون برنامه‌ریزی و پیش‌بینی برای یک خانواده کاملاً عادی مثل ما و شما اتفاق افتاده است (پس خواهش می‌کنم بترسید) نزد بیننده باز شده است. عرف رایج، خصوصاً در قسمت شماره یک، این بوده که بیننده منتظر موجود ترسناکی باشد که هیچ‌وقت ظاهر نشده و فقط باگذشت زمان فیلم، آزارهای تا حد مرگش را برای افراد درون خانه بیشتر می‌کند. قسمت پنجم، نه‌تنها به این سنت دیگر پایبند نبوده بلکه نتوانسته به مدد نرم‌افزارهای کامپیوتری تصاویر دلهره‌آور و غیرتکراری از شیطان و سایر ارواح خبیثه ترسیم کند. فکر می‌کنم کِش "فعالیت فراطبیعی" از قسمت دوم به بعد برای خیلی از دوستداران فیلم‌های ترسناک پاره شده است و اغلب کسانیکه بلیت این فیلم را می‌خرند نوجوانانی هستند که سن شان به‌قدری شده است که اجازه دیدن این قبیل فیلم‌ها را برای اولین بار پیداکرده‌اند و از سابقه آن خبر ندارند.

دیدگاه

comment

RcePI

Medication information. Drug Class. cost of viagra in US. Best what you want to know about meds. Get here. [url=https://amp.de.vaskar.co.in/translate/1?to=en&from=de&source=Drug%20information.%20Short-Term%20Effects.%20%3Ca%20href%3D%22https%3A%2F%2Fprednisone4u.top%22%3Ebuy%20prednisone%20prices%3C%2Fa%3E%20in%20Canada.%20Actual%20about%20drug.%20Get%20information%20now.%20%0D%0A%3Ca%20href%3Dhttp%3A%2F%2Fclickon.com.ua%2Fvanilnyi-sahar-kavoviny-vanilinovy-cukr-20-g-chehiia%3ESome%20trends%20of%20medication.%3C%2Fa%3E%20%3Ca%20href%3Dhttp%3A%2F%2Fbpo.gov.mn%2Fcontent%2F191%3EBest%20information%20about%20medicines.%3C%2Fa%3E%20%3Ca%20href%3Dhttp%3A%2F%2Fjacquesrosas.com%2Fgallery%2Fepson-mfp-image%2F%23main%2F%23comment-562396%3EBest%20about%20drug.%3C%2Fa%3E%20%20cd32e4e%20&result=Drug%20information.%20Short-Term%20Effects.%20%3Ca%20href%3D%22https%3A%2F%2Fprednisone4u.top%22%3Ebuy%20prednisone%20prices%3C%2Fa%3E%20in%20Canada.%20Actual%20about%20drug.%20Get%20the%20information%20now.%20%3Ca%20href%3Dhttp%3A%2F%2Fclickon.com.ua%2Fvanilnyi-sahar-kavoviny-vanilinovy-cukr-20-g-chehiia%3ESome%20trends%20of%20medication.%3C%2Fa%3E%20%3Ca%20href%3Dhttp%3A%2F%2Fbpo.gov.mn%2Fcontent%2F191%3EBest%20information%20about%20medicines.%3C%2Fa%3E%20%3Ca%20href%3Dhttp%3A%2F%2Fjacquesrosas.com%2Fgallery%2Fepson-mfp-image%2F%23main%2F%23comment-562396%3EBest%20about%20drug.%3C%2Fa%3E%20cd32e4e]All trends of medicine.[/url] [url=http://pogaduchyweselne.pl/temat-Everything-trends-of-pills]Everything trends of pills.[/url] [url=https://libertyarmenia.am/mice-tourism/#comment-176]All what you want to know about medicines.[/url] 9774_3f

پاسخ

ارسال شد
comment
GdxHY

Meds prescribing information. What side effects? how to buy cheap viagra without rx in USA. Some what you want to know about medication. Get here. [url=https://lensesonline.kz/product/122/?rating=1]All information about medicines.[/url] [url=https://www.maximizegh.com/how-felix-kwakye-made-sammy-gyamfi-look-stupid-on-tv/#comment-4583]All trends of medicine.[/url] [url=http://www.speakingen.com/sub5/sub5_01.php?flag=view&bid=1&cate=0&num=201&clickFrom=index]Actual information about medicines.[/url] eec468cارسال شد

منتشر شده توسط admin Amin-Mehdipour و ویرایش شده توسط Amin-Mehdipour-20200918
ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
ورود

با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

ثبت نام

14

Room 6

Amin-Mehdipour

اینترنت قطع بشه مییم ایران جای نگرانی نیس😐

Amin-Mehdipour

آلمان😐

Karluss

سرور این سایت کجاست!؟

ScaryLand

😐چیکارش دارید

TINA

رگان عزیزم رتبت ی چیز کاملا شخصیه ولی اگ اینجا نگی جرت میدم

Yoha

نه ولی برای طلسم ها میتونی از گلنوش کمک بگیری.

The Red Queen

سلام من تازه عضو شدم می گم اینجا بخشی برای طلسم ها نداره ؟

The Red Queen

دقیقا :|

Regan Macneil

نیومده ک هنو

TINA

رگان رتبه کنکورت

666MAX999

تنکیو

Amin-Mehdipour

ویو پست در انتها مطالب در دسترس

Amin-Mehdipour

سلام بچه ها ویو پست حتما داخل گوشی هم قرار داده میشه نگران نباشید ولی سعی کردیم کار با سایت روان تر بشه دسترسی ها راحت تر بشه لود صفحه سبک تر بشه و دسترسی ها راحت تر همچنین فیلم و عکس اپلودش سریع تر شده توجه هم کرده باشید کمتر از یک روز مطلبتون داخل گوگل هستش همینطور مطالب کوتاه (استوری) بیشتر دیده میشه همینطور میتونید فیلم و عکس به راحتی در استوری ها تون بزارید

ScaryLand

ویو پست درست کنید

ScaryLand

من ک حال کردم 😃

Horror Book

در کل حق با سروشا بیشتر برای کاربر بهتر شده

Horror Book

ولی ویو داخل پست توی کامپیوتر هست تو گوشیم نی نرم افزارم ساده و بهتره

Horror Book

سلام سادگی بنظر من بهتره کار راحت تر شده

AntiBlocker

اما ساده تر شده

AntiBlocker

بخش ایجاد مقاله قوی تر شده و فیلم عکس گذاشتن راحت تر شده بنظرم

Soorousha

نويسنده‌ها بیاین نظر بدید لطفاً 📝

Soorousha

به نظرم تغییراتی که انجام شده بیشتر برای بازدیدکنندگان سایت خوبه تا برای نویسنده‌ها، بقیه کاربرا اگه نظری غیر از من دارین بگین، میخوام ببینم فقط من از این آپشن‌ها استفاده میکردم یا شمام همینطور

Soorousha

اونایی که میگن سایت عالی شده فقط به تم و قیافش توجه کردن، چون یه سری آپشن‌ها مثل جستجو یا اینکه قبلاً میشد فهمید تعداد بازدیدهای هر پست هم در کل هم در همون روز چقدر بوده، فالوور و فالوئینگ دیگه نیست، بازدید مطالب جدید کمتر شده و...

Soorousha

اگه برای ايجاد مقاله میخوای متن انگلیسی رو فارسی کنی، پایین صفحه سمت راست آپشن مترجم وجود داره،

AntiBlocker

کجا رو فارسی کنی

food

متن کجا رو

Shine

سلام کسی میدونه چطوری بابد متنو فارسی کرد؟

Regan Macneil

واو اصلا یه لحظه قک کردم آدرس سایتو اشتباه وارد کردم واقعا خیلی عالی شده😃

Nima2

👍

Horror Book

فیلم و عکس الان راحت تر اپلود میشه😏

Yoha

به قول یه فیلمه دستتون گرم دمتون درد نکنه

Yoha

دست همگی درو نکنه واقعا سایت عالی شده🙄👍

ariya66y

چقد اطلاعات اشتباه درمورد دیپ وب هست تو این سایت

jaber

اگه مشکلی داشتید تاریخچه مرورگرتون رو پاک کنید حل میشه نرم افزار جدید هم در دسترس

stan666

ممنون از کسایی که همیشه برای پیشرفت سایت تلاش میکنند. موفق باشین.

eilya

گوگگپل پتققحکقثتثحثکث

eilya

eilya

eilya

گوز

eilya

تری

Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
پربازدید ترین ها
اتاق قرمز یا رد روم

اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

داستان ترسناک یک حمام معمولی

داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

راز عدد 241543903

?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

شعر نفرین شده جهنم تومینو

شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

فیلمی از عروسک لولیتا

فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

خانه اجنه در کلاردشت

خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?

درگاه دارک وب

کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

معرفی سایت های دارک وب

معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

سرنوشت دیگو آلوز قاتل

سرنوشت دیگو آلوز قاتل قاتلان سریالی ، افرادی که قتل انسان جزء لذت های زندگی آنها گردیده این افراد هیچ قلبی در سینه ندارند و تنها چیزی که آنها را به اوج هیجان می رساند و باعث می ش


# پربازدید های امروز
#داستان ترسناک یک حمام معمولی
#فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
#چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
#مسترس و اسلیو چیست؟
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
مطالب مرتبط
فیلم ترسناک 2008 The Strangers

فیلم ترسناک 2008 The Strangers   ژانر : ترسناک / معمایی / هیجان انگیز زمان : 86 دقیقه زبان : انگلیسی و دوبله فارسی محصول : آمریکا کارگردان : Bryan Bertino ستارگان : Scott Speedman, Liv Tyler, Gemma Ward ...

فیلم درخشش (سوپر ترسناک های جهان)

فیلم درخشش (سوپر ترسناک های جهان) درخشش یا تلألو فیلمی در سبک ترسناک روانشناسانه محصول آمریکا و بریتانیا به کارگردانی و تهیه‌کنندگی استنلی کوبریک است که در سال 1980 منتشر شد...

نقد و بررسی فیلم فیل سبز

نقد و بررسی فیلم فیل سبز فیل سبز که همچنین با عنوان فیل صلیبی شناخته می شود یک فیلم ترسناک روانشناسانه روسی است که توسط سوتلانا باسکووا در سال 1999 ساخته شد این فیلم خشونت آمیز دا?...

Slaughterhouse

فیلم شر نبین (برترین اسلشر ها)فیلم شر نبین (برترین اسلشر ها)...

مجموعه فیلم های حلقه (the ring)

مجموعه فیلم های حلقه (the ring)   ژانر : ترسناک سال انتشار : 1998 تا 2017 زبان : انگلیسی / ژاپنی / دوبله فارسی محصول : آمریکا کارگردان : F. Javier Gutiérrez ستارگان : Matilda Anna Ingrid Lutz, Alex Roe, ...

فیلم ترسناک Cloverfield 2008

فیلم ترسناک Cloverfield 2008   ژانر : ترسناک/ معمایی/ علمی تخیلی زمان : 84 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : آمریکا کارگردان : Matt Reeves ستارگان : Mike Vogel , Lizzy Caplan, Jessica Lucas خلاصه داستان : ...

فیلم ترسناک Paranormal Activity 2010 (فعالیت های فراطبیعی)

فیلم ترسناک Paranormal Activity 2010 (فعالیت های فراطبیعی)   ژانر : ترسناک / معمایی زمان : 91 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : آمریکا کارگردان : Tod Williams ستارگان : Katie Featherston, Micah Sloat, Molly Ephra...

فیلم ترسناک A Nightmare on Elm Street 2: Freddy’s Revenge 1985 (کابوس در خیابان الم)

فیلم ترسناک A Nightmare on Elm Street 2: Freddy’s Revenge 1985 (کابوس در خیابان الم)   ژانر : ترسناک زمان : 87 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : آمریکا کارگردان : Wes Craven ستارگان : Johnny Depp, Robert Englund, He...

برچسب
#foodforfox
#غذا برای روباه
#خوراکی برای روباه
#فود فور فاکس
#اسرار ترسناک
#بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
#فیلم ترسناک Paranormal Activity The Ghost Dimension 2015
دسته
داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
یوفو (فرا زمینی ها)
بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
افراد (انسان های خاص)
حیوانات (جانداران ترسناک)
پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
فضا (عجایب اسمان)
شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
اسرار و رموز (جهان پنهان)
حوادث (رخداد های ترسناک)
کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
جالب (مطالب جالب توجه)
مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
ماورا الطبیعه (ارواح)
تسخیر شده گان (اجنه)
اطلاعات عمومی (دانستنیها)
شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
تصاویر (تصویر های ترسناک)
فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
عجیب (عجایب جهان)
ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
view:3027
today: 0
تبلیغ