فیلم ترسناک Evil Dead 1987

فیلم ترسناک Evil Dead 1987

فیلم ترسناک Evil Dead 1987
ایجاد مقاله
مقاله تایید شده

فیلم ترسناک Evil Dead 1987

فیلم ترسناک Evil Dead 1987

ژانر : ترسناک

زمان : 84 دقیقه

زبان : انگلیسی

محصول : آمریکا

کارگردان : Sam Raimi

ستارگان : Bruce Campbell , Sarah Berry , Dan Hicks , Kassie Wesley DePaiva

خلاصه داستان : تنها بازمانده از حمله نیروهای خبیث و شیطانی، همراه چند غریبه در کلبه جنگلی باقی می ماند، در حالی که شیاطین به حمله ادامه می دهند و… 

بیشتر بدانید:

اولین قسمت از سری فیلمهای « شیطان مرده » ( این فیلم در ایران با نام « کلبه وحشت » شناخته می شود ) در سال 1983 ، یک تعریف جدید از ژانر ترس به سینما ارائه داد. فیلمی که با بودجه بسیار اندک 375 هزار دلاری ساخته شد اما ایده ی جدید و پرداخت تازه و ناب آن، سبب شد که مخاطبین بسیاری در همان اولین مرتبه مشاهده فیلم، به آن علاقه مند شدند. سم ریمی که همه کاره « شیطان مرده » بود، در ساخت این فیلم از خون و مواردی که امروزه آن را در ژانری به نام « اسلشر » دسته بندی می کنند، به حد زیاد استفاده کرد و همچنین با قرار دادن طنزی ترسناک، محیط داستان را کاملاً متمایز از آثار ترسناک آن روزهای هالیوود به تصویر کشید. « شیطان مرده » دو دنباله موفق دیگر هم داشت که در سالهای 1987 و 1988 وارد سینما شدند و اتفاقا آنها نیز ، تمام المان هایی که سم ریمی موفق به خلق آن در قسمت اول شده بود را به همراه داشتند و طرفداران هم استقبال بسیار خوبی از این دو اثر به جای آوردند.

اما پرونده این سری در همینجا بسته شد و بعدهاً چندین اثر ویدئویی بی ارزش و همچنین یکی دو بازی کامپیوتری با الهام گیری از این فیلم ساخته شد که چندان موفق از آب در نیامدند. اما حالا پس از نزدیک به 15 سال ، تصمیم بر این گرفته شد تا یک بازسازی از این اثر موفق کلاسیک صورت بگیرد تا در این وضعیت آشفته سوژه های جدید در هالیوود، این سری تکراری هم صاحب دنباله ای جدید شوند و کلی پول به جیب کمپانی ها سرازیر کنند. اما یکی از مواردی که در ابتدای انتشار خبر ساخت یک بازسازی از « شیطان مرده » همه را شگفت زده کرد، این بود که اعلام شد سم ریمی و بروس کمپبل هیچ نقشی در قسمت جدید ایفا نخواهند کرد و فقط در مقام حمایت کننده مالی در این پروژه مشارکت خواهند داشت. متعاقباً اعلام شد که کارگردانی تازه کار به نام فید آلوارز که هیچ فیلم بلندی را تا به امروز نساخته ، کارگردانی این پروژه مهم را در دست گرفته و قرار است بازسازی این اثر مهم ژانر ترس، به او سپرده شود.

انتشار این سلسله خبرها، موجی از نگرانی و انتقاد طرفداران قدیمی این سری از فیلمها را به همراه داشت تا حدی که برای عدم حمایت از شرایط ذکر شده، کمپین و انجمن های مختلف در اینترنت به راه افتادند و واکنش سازندگان هم تنها یک جمله بود :« صبر داشته باشید تا نتیجه کار را ببینید! ». در نهایت هم « شیطان مرده » به اکران رسید و حالا می بینیم که همیشه هم سپردن صندلی کارگردانی یک فیلم مشهور به دست کارگردانی ناشناخته ، بد نیست! داستان « شیطان مرده » از این قرار است که 5 جوان ، تصمیم میگیرند به کلبه ای متروکه و بی نهایت عجیب و غریب در دل جنگل بروند. البته دلایل رفتن این افراد به این کلبه متفاوت است. میا ( جین لوی ) یکی از این افراد است که به مواد مخدر اعتیاد دارد و حالا با آمدن به کلبه ، سعی دارد از موقعیت تازه ایجاد شده برای زنده کردن زندگی طبیعی اش استفاده کند.

دیگر فرد همراه، برادرِ وی به نام دیوید ( شیلو فرناندز ) و دوست دخترش ناتالی ( الیزابت بلکمور ) و یک پرستار به نام اولیوا ( جسیکا لوکاس ) و در آخر هم مردی به نام اریک ( لو تیلور پوچی ) می باشند. این افراد هنگام ورود به کلبه ، با اتفاقات و صحنه های ترسناکی مواجه می شوند که حکایت از فعالیت های غیرعادی در کلبه دارد. آنها کتابی را می یابند که در آن به صراحتاً عنوان شده که دنبال ماجراجویی و یا درک این کتاب نباشند و همین حالا از خانه بروند، اما دقیقا برعکس این اتفاق رخ می دهد و با ماجراجویی این 5 نفر ، اتفاقات وحشتناکی در کلبه رخ می دهد و... « شیطان مرده » ، رویه ای متفاوت به نسبت سری کلاسیک این مجموعه در پیش گرفته که کاملاً قابل پیش بینی بود. مشخصاً هیچکس در سال 2013 قادر به تحمل شوخی های عجیب و غریبی نیست که فقط می شد آنها را در سری کلاسیک « کلبه وحشت » ، که توسط سم ریمی ساخته شده بود و در کمال تعجب مورد قبول هم واقع شد، مشاهده کرد. شوخی هایی که در اوج خشونت و خونریزی صورت میگرفت و فضای فیلم را تبدیل به چیزی ماورای فانتزی کرده بود! در این بازسازی پر سر و صدا ، ما با چند جوان مواجه هستیم که مطابق سلیقه این روزهای مخاطبین جوان سینما ، دور یکدیگر جمع شده اند و به یک کلبه در میان جنگل می روند.

شاید که رفتن به کلبه و وقوع اتفاقات عجیب و غریب در آن ، این روزها به شدت در هالیوود تبدیل به کلیشه شده باشد اما در نهایت باید گفت که بهترین دلیل ممکن در وضعیت کنونی سینمای وحشت برای قلع و قمع کردن یک عده جوان، همین اقامت در یک کلبه در میان جنگل به شمار می رود! انتظار داشتن از فیلم برای حرکت در مسیری که بروس کمپبل در سه قسمت کلاسیک ، آن را طی کرد، اتفاقی است که به جز طرفداران دو آتشه و غیرمنطقی « شیطان مرده » ، کسی انتظارش را نمی کشید. ورود این 5 جوان به کلبه، آغازگر اتفاقات اصلی فیلم است. جایی که نفرین ها از سر و کول شخصیت ها بالا می روند و لحظات ترسناکی را رقم می زنند. شاید بهتر باشد که شیوه ترساندن مخاطب در این فیلم را با سری کلاسیک مقایسه نکنیم چراکه همانطور که گفتم، نسخه کلاسیک یکی از معدود آثار سینماست که در بطن موقعیت های کمدی، حالت های فانتزی و اسلشری بوجود می آورد! « شیطان مرده » هرچند که هنوز هم به نوعی به المان های کلاسیک وفادار مانده و اجزای اصلی و خاطره انگیز این مجموعه را بکار گرفته است، اما در ایجاد ترس و وحشت در تماشاگر، بسیار موفق عمل می کند.

بروس کمپبل در دهه ی 80 با آن اره برقی معروف و آن دست پریشان و گمشده ای که بعدها الهام بخش بسیاری از فیلمها شد ( در سینمای ایران هم کم نبودند )، حسابی تماشاگران را هیجان زده کرد و عده بسیاری را هم برای همیشه از اره برقی ترساند! اما نسخه جدید « شیطان مرده » وابستگی کمتری به این المان های کلاسیک دارد و در حد یک اشاره یا استفاده جزئی از این ابزار، آنها را بکار می گیرد. فید فرناندز خوشبختانه در اولین ساخته سینمایی اش ، هوشیاری بسیاری در درک مخاطب فیلمش به خرج داده و داستان را مطابق نیاز امروز مخاطب به تصویر کشیده که در لابلای آن ، اشارات و استفاده از ابزارهای کلیشه ای این سری از فیلمها نیز به چشم می خورد. اینبار در « شیطان مرده » خبری از حمام خون و افراط در بکارگیری آن نیست ( هرچند که خشونت فیلم بهرحال بسیار بالاست و مقایسه من با نسخه اولیه از این جهت می باشد که در آن زمان ظاهراً هر بار یک گالن خون بسیار رقیق را بر سر شخصیت ها خالی میکردند! ) ، اینبار خشونت بکار گرفته شده در فیلم، در حالت کنترل شده و با برنامهریزی منسجم تری به مخاطب ارائه می شود.

این خشونت ها اگرچه بسیار زیاد است و برای طرفداران این ژانر هم هیجان انگیز، اما با اینحال میتوان ردپای کارگردانی و استفاده هوشمندانه از ابزار ایجاد ترس را هم در آن مشاهده کرد. در « شیطان مرده » ، تمامی لحظات ایجاد ترس ، با مقدمه و پرداخت مناسب به تصویر کشیده می شوند، به همین جهت اغلب این لحظات برای مخاطب غافل گیر کننده و به شدت ترسناک می باشند. سال 2011 فیلم « کلبه ای میان جنگل/ The Cabin in the Woods » با الهام گیری از « شیطان مرده » وارد سینما شد و توانست یکی از موفق ترین آثار ترسناک سال را رقم بزند. احتمالاً سازندگان هم با دیدن این موفقیت، تصمیم به ساخت دنباله « شیطان مرده » گرفتند که خوشبختانه برای طرفداران ژانر ترس و وحشت، اثر بسیار مطلوبی محسوب می شود. تنها نکته ای که می توانم در آخر به آن اشاره کنم این هست که اهمیتی به اتفاقات و خرده داستانهای فیلم نداشته باشید. کسی قرار نیست در « شیطان مرده » دنبال داستان باشد، فیلمنامه و روایت در آخرین مرتبه این داستان قرار میگیرد.

« شیطان مرده » را تنها باید به جهت صحنه ترسناک و خشونت بالایش دید ( البته افرادی که تمایل چندانی به این ژانر و خشونت ندارند، احتمالاً با دیدن « شیطان مرده » دچار مشکل خواهند شد ) و این نکته را هم به خاطر داشته باشید که اینبار بر خلاف گذشته، خبری از موقعیت های کمدی که باعث خنده شما بشود ، وجود ندارد ( البته کماکان می توان رگه های طنز را مشاهده کرد اما مانند گذشته شما را میان پل خندیدن یا ترسیدن قرار نمی دهد ). اینبار ژانرِ فیلم وحشت است و هدف ، ترساندن مخاطب که باید گفت سازندگان به خوبی از پس آن برآمده اند.

دیدگاه

ارسال شد

منتشر شده توسط admin Amin-Mehdipour و ویرایش شده توسط Amin-Mehdipour-20200909
ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
ورود

با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

ثبت نام

13

Room 6

Amin-Mehdipour

اینترنت قطع بشه مییم ایران جای نگرانی نیس😐

Amin-Mehdipour

آلمان😐

Karluss

سرور این سایت کجاست!؟

ScaryLand

😐چیکارش دارید

TINA

رگان عزیزم رتبت ی چیز کاملا شخصیه ولی اگ اینجا نگی جرت میدم

Yoha

نه ولی برای طلسم ها میتونی از گلنوش کمک بگیری.

The Red Queen

سلام من تازه عضو شدم می گم اینجا بخشی برای طلسم ها نداره ؟

The Red Queen

دقیقا :|

Regan Macneil

نیومده ک هنو

TINA

رگان رتبه کنکورت

666MAX999

تنکیو

Amin-Mehdipour

ویو پست در انتها مطالب در دسترس

Amin-Mehdipour

سلام بچه ها ویو پست حتما داخل گوشی هم قرار داده میشه نگران نباشید ولی سعی کردیم کار با سایت روان تر بشه دسترسی ها راحت تر بشه لود صفحه سبک تر بشه و دسترسی ها راحت تر همچنین فیلم و عکس اپلودش سریع تر شده توجه هم کرده باشید کمتر از یک روز مطلبتون داخل گوگل هستش همینطور مطالب کوتاه (استوری) بیشتر دیده میشه همینطور میتونید فیلم و عکس به راحتی در استوری ها تون بزارید

ScaryLand

ویو پست درست کنید

ScaryLand

من ک حال کردم 😃

Horror Book

در کل حق با سروشا بیشتر برای کاربر بهتر شده

Horror Book

ولی ویو داخل پست توی کامپیوتر هست تو گوشیم نی نرم افزارم ساده و بهتره

Horror Book

سلام سادگی بنظر من بهتره کار راحت تر شده

AntiBlocker

اما ساده تر شده

AntiBlocker

بخش ایجاد مقاله قوی تر شده و فیلم عکس گذاشتن راحت تر شده بنظرم

Soorousha

نويسنده‌ها بیاین نظر بدید لطفاً 📝

Soorousha

به نظرم تغییراتی که انجام شده بیشتر برای بازدیدکنندگان سایت خوبه تا برای نویسنده‌ها، بقیه کاربرا اگه نظری غیر از من دارین بگین، میخوام ببینم فقط من از این آپشن‌ها استفاده میکردم یا شمام همینطور

Soorousha

اونایی که میگن سایت عالی شده فقط به تم و قیافش توجه کردن، چون یه سری آپشن‌ها مثل جستجو یا اینکه قبلاً میشد فهمید تعداد بازدیدهای هر پست هم در کل هم در همون روز چقدر بوده، فالوور و فالوئینگ دیگه نیست، بازدید مطالب جدید کمتر شده و...

Soorousha

اگه برای ايجاد مقاله میخوای متن انگلیسی رو فارسی کنی، پایین صفحه سمت راست آپشن مترجم وجود داره،

AntiBlocker

کجا رو فارسی کنی

food

متن کجا رو

Shine

سلام کسی میدونه چطوری بابد متنو فارسی کرد؟

Regan Macneil

واو اصلا یه لحظه قک کردم آدرس سایتو اشتباه وارد کردم واقعا خیلی عالی شده😃

Nima2

👍

Horror Book

فیلم و عکس الان راحت تر اپلود میشه😏

Yoha

به قول یه فیلمه دستتون گرم دمتون درد نکنه

Yoha

دست همگی درو نکنه واقعا سایت عالی شده🙄👍

ariya66y

چقد اطلاعات اشتباه درمورد دیپ وب هست تو این سایت

jaber

اگه مشکلی داشتید تاریخچه مرورگرتون رو پاک کنید حل میشه نرم افزار جدید هم در دسترس

stan666

ممنون از کسایی که همیشه برای پیشرفت سایت تلاش میکنند. موفق باشین.

eilya

گوگگپل پتققحکقثتثحثکث

eilya

eilya

eilya

گوز

eilya

تری

Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
پربازدید ترین ها
اتاق قرمز یا رد روم

اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

داستان ترسناک یک حمام معمولی

داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

راز عدد 241543903

?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

لیست فیلم های ممنوعه جهان

لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

شعر نفرین شده جهنم تومینو

شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

فیلمی از عروسک لولیتا

فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

خانه اجنه در کلاردشت

خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?

درگاه دارک وب

کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

معرفی سایت های دارک وب

معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

سرنوشت دیگو آلوز قاتل

سرنوشت دیگو آلوز قاتل قاتلان سریالی ، افرادی که قتل انسان جزء لذت های زندگی آنها گردیده این افراد هیچ قلبی در سینه ندارند و تنها چیزی که آنها را به اوج هیجان می رساند و باعث می ش


# پربازدید های امروز
#داستان ترسناک یک حمام معمولی
#فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
#چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
#مسترس و اسلیو چیست؟
#لیست فیلم های ممنوعه جهان
مطالب مرتبط
فیلم ترسناک Annabelle Comes Home 2019 (آنابل به خانه می آید)

فیلم ترسناک Annabelle Comes Home 2019 (آنابل به خانه می آید)   ژانر : ترسناک ، راز آلود زمان : 1 ساعت و 40 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Gary Doberman کیفیت :WebDL ستارگان : ...

گربه روح را می بیند (سرزمین ارواح)

گربه روح را می بیند (سرزمین ارواح) می گویند حیوانات قادر به دیدن عالم غیب هستند و می توانند انرژی هایی را درک کنند که ما انسان ها قادر به درک آن نیستیم مثلا چند روز پیش از وقوع زم?...

سکانس های ترسناک فیلم کلبه وحشت

سکانس های ترسناک فیلم کلبه وحشت اولین قسمت از سری فیلمهای شیطان مرده  ( این فیلم در ایران با نام « کلبه وحشت » شناخته می شود ) در سال 1983 ، یک تعریف جدید از ژانر ترس به سینما ارائه ?...

فیلم زیر سایه بابک انوری

زیر سایه نخستین فیلم بلند بابک انوری، فیلمساز ایرانی ساکن بریتانیا است که در ژانر وحشت ساخته شده‌است. این اثر از فیلم‌های قابل توجه جشنواره سینمایی ساندنس بود که در بخش جنب...

فیلم ترسناک Nocturne 2016

فیلم ترسناک Nocturne 2016   ژانر: ترسناک زمان : 90 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : آمریکا کارگردان : Stephen Shimek ستارگان : Clare Niederpruem, Hailey Nebeker, Melanie Stone خلاصه داستان : داستان فیلم "نوش...

صورت بلمز (سرزمین ارواح)

? گومز در این خانه قدیمی و کوچک در شهر بلمز اسپانیا زندگی می‌کردند، در 23 آگوست 1971 وقتی ماریا گومز ، مادر خانواده در حال رفتن به آشپزخانه بود، ناگهان با صحنه وحشتناکی مواجه شد صورتی روی زمین سیمانی آشپزخانه نقش بسته بود، در حالی که تا آن زمان هرگز چنین چیزی در آنجا وجود نداشت. زمانی که تلاش‌های شوهر ماریا، جان و پسرش میگوئل برای پاک کردن صورت بی‌نتیجه ماند، آن قسمت از زمین را به طور کامل کنده و تخریب کردند و جای آن را با کفپوش سیمانی پوشاندند. تنها چند روز از این ماجرا گذشته بود که بار دیگر نقش صورت بر روی زمین و درست در همان قسمت نمایان شد، تمام این اتفاقات اسرارآمیز درست مدتی پس از خواب‌های عجیب میگوئل صورت گرفت به گفته میگوئل، او مدت‌ها بود که شب‌ها خواب‌های عجیب و ترسناکی می‌دید و بسیاری از آنها را می‌توانست در روز به صورت نقاشی ترسیم کند. در این زمان بود که این خانواده شهردار را خبر کرده و مشکل خانه خود را با او در میان گذاشتند. پس از بررسی‌های بسیار، شهردار و چندین محقق مختلف این قسمت از زمین خانه را به طور کامل برداشته و برای تحقیقات بیشتر به آزمایشگاه منتقل کردند با اینکه آن قسمت از زمین کاملا جدا شده و به جای دیگری منتقل شده بود اما باز هم صورت‌ها در خانه گومز ها نمایان می شد. اما باعث و بانی این رخداد ها کیست؟ روحی سرگردان!! یا خانواده گومز؟!! خانه صورت‌های بلمز امروزه یکی از پرطرفدارترین مکان‌های دیدنی در اسپانیا به حساب می‌آید که هر ساله هزاران نفر بازدیدکننده و خبرنگار را از سراسر دنیا به آنجا می‌کشاند.   ...

بتشیبا شرمن (سرزمین ارواح)

بتشیبا شرمن (سرزمین ارواح) بتشیبا تایر یک جادوگر بود که در شهر رود ایلند زندگی می کرد در برخی از منابع گفته شده وی در سال 1812 متولد گردیده او در سن 30 سالگی با جادسون شرمن ازدواج ک...

بررسی فیلم داستان‌ های ترسناک برای گفتن در تاریکی

فیلم «داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» ترسناک ترین یا جذاب‌ترین فیلم ترسناک سال ۲۰۱۹ نیست. اگرچه، فیلم ترسناکی نیست که بینندگان بزرگسال را هدف قرار داده باشد، ...

برچسب
#foodforfox
#غذا برای روباه
#خوراکی برای روباه
#فود فور فاکس
#اسرار ترسناک
#بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
#فیلم ترسناک Evil Dead 1987
دسته
داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
یوفو (فرا زمینی ها)
بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
افراد (انسان های خاص)
حیوانات (جانداران ترسناک)
پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
فضا (عجایب اسمان)
شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
اسرار و رموز (جهان پنهان)
حوادث (رخداد های ترسناک)
کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
جالب (مطالب جالب توجه)
مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
ماورا الطبیعه (ارواح)
تسخیر شده گان (اجنه)
اطلاعات عمومی (دانستنیها)
شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
تصاویر (تصویر های ترسناک)
فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
عجیب (عجایب جهان)
ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
view:2959
today: 0
تبلیغ