عروسک جنسی لولیتا

عروسک جنسی لولیتا

عروسک جنسی لولیتا
date: 2018-06-10 15:16:09
 • view: 12894 today: 0
 • عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا

  داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که مفتون زیبایی دختر خوانده ۱۲ ساله اش شده و … اما داستان عروسک های لولیتا یا بطور صحیح تر ” اسباب بازی برده لولیتا” که امروزه بصورت انفجاری خبرگذاری های جهان را تسخیر کرده به سال ۲۰۱۱ و زمانی بر می گردد که یک جراح وبسایتی را تاسیس کرد و در آن ادعا کرد عروسک لولیتا را بصورت واقعی ساخته. من عین متنی که ان شخص در وبسایت خود گذاشته را برای شما نقل می کنم: من عروسک برده لولیتا را ساختم. اگر متوجه منظورم نمی شوید بگذارید.

  آن را خیلی شفاف برایتان توضیح دهم؛ من دختران جوان را به عروسک های جنسی تبدیل می کنم، بهمین سادگی. دخترانی که نمی توانند راه بروند، نمی توانند مقاومت کنند و نمی توانند هیچ چیز بگویند، تنها کاری که می توانند بکنند اینست که لذت های دگرآزارنانه شما را ارضا کنند، جالب است نه؟ من جراحی هستم که در یکی از کشورهای اروپای غربی زندگی می کنم (خواهش می کنم از فکر کردن در مورد من دست بردارید)، جامعه ای که هنوز خشونت در آن موج می زند و در آن اگر شما رابطه و پول نداشته باشید به … خواهید رفت.

  البته نیاز به گفتن نیست که من هر دوی اینها را دارم. علاوه بر این ما اینجا دختران زیبایی داریم، اگر کمی با اینترنت آشنا باشید می دانید اروپای شرقی به داشتن چنین دخترانی شهره است. خوشبختانه بسیاری از این دختران زیبا والدین یا خویشاوندی ندارند و در یتیم خانه ها زندگی می کنند.

  بعضی هایشان که خوش شانس ترند والدین عاریتی برای خود پیدا می کنند ولی وقتی به ۹ یا ۱۰ سالگی می رسند دیگر شانسی برای آنها وجود ندارد.

  بعضی از آنهایی که بزرگ می شوند و زیبا ترند به فاحشه خانه ها فروخته می شوند، البته اینها خیلی خوش شانسند! چون بقیه در فقر وکثافت خواهند مرد، البته یک گروه سومی هم وجود دارند؛ آنهایی که من می خرم! من معمولا دختران ۹ یا ۱۰ ساله ای که هنوز به بلوغ نرسیده اند را می خرم، البته با همکاری شایان تقدیر یتیم خانه ها! آنها از اینکه یک نان خور کم میشود، یک تخت خالی می شود و کمک هایی که از من دریافت می کنند خوشحالند.

  آنها هرگز از من چیزی نمی پرسند و من هم ترجیح می دهم چیزی نگویم ولی از آنجایی که می دانند من یک جراح هستم احتمالا تصور می کنند از این دختران برای انجام آزمایشاتم یا در بدترین حالت فروش اعضایشان استفاده می کنم اما نه! من یک روش پرسود تر پیدا کرده ام. من آنها را به عروسک های زنده لولیتا تبدیل می کنم.

  اگر بخواهید همین الان می توانید یکی از آنها را سفارش دهید البته بگویم این عروسک ها ارزان نیستند چون خاصند! هر کدام بین ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار برایتان آب می خورد، البته این بدون احتساب هزینه پستی است! البته ارزشش را دارد چون شما صاحب یک عروسک لولیتا می شوید، عروسکی که مطمئنم بسیار شما را راضی خواهد کرد چون این عروسکها زنده هستند! حال اجازه دهید برایتان شرح دهم چطور یک دختر جوان یتیم تبدیل به یک عروسک لولیتا می شود.

  وقتی یک دختر مناسب پیدا می شود از یتیم خانه می خواهم او را به ویلای من بفرستد. وقتی او به اینجا می رسد او را لخت می کنیم، می شوییم و چشمانش را می بندیم و وقتی معاینات پزشکی را از او بعمل اوردیم او را به کلینیک خصوصی ام می فرستم. شاید برایتان سوال باشد که چرا او را می شوییم و تمیز می کنیم؟ جواب ساده است؛ این دختران بوی گند می دهند چون در یتیم خانه ها توجهی به بهداشت نمی شود و من دوست ندارم کلینیکم را به گند بکشند؛ من به بهداشت بسیار پایبندم.

  بعد از این مقدمات، او را روی تخت می خوابانیم و بیهوش می کنیم. سپس من به او هویت جدیدی می بخشم و اسم جدیدی برایش انتخاب می کنم، البته من نام بیشتر آنها را نمی دانم چون از طرف یتیم خانه فقط سن آنها به من اعلام می شود و البته بعد از تحویل آنها بمن هیچ اثری از آنها در یتیم خانه باقی نمی ماند، نه سندی، نه مدرکی و نه حتی نامی، انگار آنها اصلا وجود نداشته اند.

  من خودم دو عروسک به نامهای داشا که ۱۱ ساله است و در مراحل نهایی تغییر قرار دارد و تانیا که ۱۲ ساله است و البته ۴ ماهه باردار است، دارم. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا برده های من فرار نمی کنند. پاسخ ساده است زیرا آنها دست و پا ندارند چون معمولا دستها را از بالای آرنج و پاها را درست از بالای زانو قطع می کنم.

  عملیات قطع دست و پا جراحی های بسیار سنگینی هستند و اگر عروسک از این دو جان سالم بدر ببرد بقیه کار آسان است. البته من انتهای دست ها و پاها را روی استخوان نمی بندم، معمولا دو تکه فلزی ۵ سانتیمتری به انتهای استخوانها اضافه می کنم که بتوانند روی آنها راه بروند. این فلز ها یک خاصیت دیگر هم دارند؛ من به یکی از آنها یک حلقه اضافه می کنم که هر وقت خواستید بتوانید آن را با زنجیر ببندید. معمولا ریکاوری از این عمل به چندین ماه زمان نیاز دارد.

  البته عروسک هنوز برای تحویل آماده نیست، پس از قطع دست و پا من تارهای صوتی را هم قطع می کنم و پس از آن عروسک نمی تواند فریاد بزند یا صحبت کند، علاوه بر این دندانها هم کشیده می شوند تا از خطر گاز گرفتن در امان بمانید البته من برای رضایت شما یک لایه سیلیکونی نرم روی لثه ها قرار می دهم تا براحتی بدون اینکه بتوانند آلت شما را گاز بگیرند، برای شما …. بزنند. البته وجود این لایه سیلیکونی خاصیت دیگری هم دارد. اگر این لایه نباشد دهان عروسک شبیه دهان پیرزنهایی که دندانهای مصنوعی شان را در می آورند بنظر می رسد که ممکن است مورد رضایت شما نباشد.

  البته برای خوش فرم ماندن دهان در زمانهایی که شما با دهان آنها کاری ندارید باید از دهان بند مخصوصی که همراه او برای تان فرستاده می شود استفاده کنید. با این دهان بند او دیگر نمی تواند سعی کند با اعتصاب غذا خودش را و البته پول شما را از بین ببرد یا از خوردن چیزهایی که به او می دهید سرباز بزند. پس از اتمام این جراحی ها به مدت دو هفته فرصت ریکاوری به او می دهیم و پس از آن محصول اماده عرضه است … این فرد در پایان با جراحی لیزر اعصاب بینایی این افراد را از بین می برد بدون اینکه به ظاهر چشم آسیبی برسد، ضمنا به درخواست مشتری او را کر نیز می کند ولی بسیاری از مشتریان، عروسک با قدرت شنوایی را بیشتر می پسندند زیرا به آنها یاد می دهند چگونه با صدای موسیقی برقصند یا … این عروسک ها یا انسانهای عروسک نما که نه می بینند، نه حرف می زنند ولی هنوز انسانند و درک می کنند- در سراسر جهان از طریق اینترنت بفروش می رسند.

  شاید برایتان سوال باشد که چرا سرویس دهنده های جهانی این وبسایت و وبسایت هایی نظیر این را مسدود نمی کنند؟ توضیح این مسئله کمی فنی است و من بعنوان یک روان شناس نتوانستم از این توضیحات سر دربیاورم ولی ظاهرا این گونه وبسایتها که به عملیات های تروریستی یا هر نوع جنایت بین المللی مربوط می گردد در گستره ای تحت عنوان “وب عمیق” ساخته می شوند. چنانچه شما خواننده عزیز چیزی در مورد این اصطلاحات فنی می دانید خوشحال می شوم در بخش نظرات با من و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  از سال ۲۰۱۱ که این شخص ادعای ساختن چنین عروسکهایی را مطرح کرد تا همین اواخر که فیلمی از یکی از این عروسک ها منتشر شد، کسی حرف این فرد را جدی نمی گرفت. لذا جهان هنوز در شوک بوجود امدن این حادثه است و توضیح روان شناختی خاصی از سوی صاحبنظران برای این پدیده وجود ندارد . لینک های وبسایت مذکور موجود هستند ولیکن بدایل مسائل امنیتی نمی توان آنها را برای شما قرار دهم زیرا ربات های امنیتی گوگل وبسایت هایی که هرگونه ارتباطی با این گونه وبسایت ها داشته باشند را مسدود و جریمه می کنند ولی دوستانی که در این باره کنجکاوند می توانند با جستجو در اینترنت به این وبسایتها دسترسی داشته باشند ولیکن عواقب آن متوجه خودشان خواهد بود!

  ایجاد مقاله
  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  comment

  ناشناس

  ت چطور میتونی همچین کاری کنه اخه هرزه اون دنیا خودتم مث همون فرشته ها عروسک میکنن آشغال

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  Israel

  بی غیرت خودتم باید همین جوری بشی مثل سگ ،

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  Israel

  بی غیرت خودتم باید همین جوری بشی مثل سگ ،

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  خدانشناس تخم حرووم چطوراخه دلت میاد چطوراخه

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  خداشناس میگیره مطمئن باش بی ناموس

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  ببینید لولیتا واقعی نیست اگه یه خورده تحقیق کنید می بیند که واقعی نیست و همچنین اگه متن رو دوباره ببینید میفهمین که دانش پزشکی فردی که متن رو درباره ی ساختن لولیتا نوشته خیلی پایین هست اگه این رو به یک متخصص بگید بهتون میگه درصد زنده موندن این افراد خیلی خیلی پایین هست این شخص خودش یک داستانی رو نوشته که فکر نمی کرده این قدر مردم باور کنن اگه شما در دیپ وب عبارت لولیتا بنویسید متاسفانه بجز پورن بچه چیزی دست گیرتون نمیشه لولیتا در اصل به یک سری اسباب بازی جنسی میگن نه چیز دیگه پس فقط بدونید که لولیتا واقعی نیست و فقط یک سری عروسک جنسی هست پس ناراحت نباشید اگر یه خورده مطالعه کنید میفهمید که واقعی نیست

  پاسخ

  ارسال شد
  comment
  Sahar

  حاجی پس عکسای پخش شده چی میشن  comment
  Faryal22

  خانم سحر راست میگه عکسای پخش شده چی میشه  comment
  Daniyal

  واقعا امیدوارم اینجوری باشع چون واقعا نفسم بند اومد موقع خوندن این دنیا دیگه باید تموم بشع اخههه یعنی چی این دنیا خدا از این دنیا دیگع چی میخواد💔💔

  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  خدا لعنتش کنه... بزودی عواقب کاراشو میبینن....

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  نگاه کیرم توی کس خواهرو مادرت که همچنین ادمی رو به دنیا اوردم کیرم توی زنده و مردت مادر گاییده

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  کثافت روانی خدا لعنت کنه حیوون مریض بعد میگن اروپاییا متمدنن متعفنن حیوونن

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ??

  خدا لعنتت کنه اشغال کثافت خداسرعزیزت این بلا بیاره کثافت نجس

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  کثافت روانی خدا لعنت کنه حیوون مریض بعد میگن اروپاییا متمدنن متعفنن حیوونن

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  خدا باعث بانی‌شون رو لعنت کنه هر کی این عروسک رو درست کرد

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ناشناس

  کثافت توله سگ

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  Faryal22

  خدا یکی عین خودتو سر راهت بزاره کاش یه خونه داشتم که میتونستم بچه های یتیم خونه رو نگه دارم

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  فاط

  اینم نتیجه ی سواد هه هه

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  نمایش تمامی دیدگاه ها
  ارسال شد

  Confirmed By admin Amin-Mehdipour And edited by Amin-Mehdipour-20200731
  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  11

  Room 6

  TINA

  سروشا هلاک شد

  TINA

  سروشااااااااااا

  Soorousha

  تینااااا

  Sabet

  بسه دیگه اینجا رو سیاسی نکنیم 😂😂😂

  Sabet

  چون این فرمایشاتش واسه مردها بود نع زندها😂😂

  Sabet

  بعد این همه استادیوم ومیدون بزرگ ازادی .یارو مستقیم میره بهشت زهرا

  Sabet

  اب وبرق و وحمل نقل مجانی که مردها لازم ندارن 😂 واقعا نفهمیدین

  Sabet

  درضمن خمینی به هر حرفی ک زده عمل مرده

  Sabet

  خدا کنه یه جرقه ایی بشه ،تا ما حداقل حقوق اولیه امون برسیم

  Sabet

  سلام، اگه این وضعیت ادامه دار بشه وبدتر هم بشه ،ملت داغون میشن

  Soorousha

  Tinaaaaaa

  Horror Book

  😁

  Yoha

  ایران اگه تا چند ساله دیگه همینجوری بشه مردم از قحطی میمیرن

  Yoha

  اون موقعی حجاب آزاد بود هر کی میخواست داشت هر کی که دوست نداش نمیپوشید

  Yoha

  😂😂😂

  Yoha

  روحانی میگه الان ما از همه نظر با آلمان یکی هستیم

  Yoha

  بعد یک عده نفهم میگن جانم فدای رهبر

  Yoha

  مردمی که رو گاز خوابیدن دارن از بدبختی و گشنگی میمیرن

  Yoha

  تازه دارن تاریخمون رو داغون میکنن تو موزه انگایسی که یک تیکه از مجسمه های تخت جمشید توشه از دیویست متری نمیتونی ببینی یه عالمه دستگاه دارن که اونا خراب نشن بعد اینجا همینطوری گذاشتن روی یه میز و اسمشو گذاشتن روش هر کی بخواد میزاره زیر بغلشو الفرار

  Yoha

  مردم همه بی فرهنگ شدن

  Yoha

  ولی کسی که ادعارمیکرد گاز و آب و برق قراره مجانی بشه اومد رید به کشور و فرهنگ و تاریخمون😐😐😐

  Yoha

  پول ما عین دلار بود همه جا کار میکرد

  Yoha

  مشهد سیتی سال ۲۵۵۰ شاهنشاهی

  Yoha

  مشهد میشد مشهد سیتی

  Yoha

  اگه شاه نمیرفت ما تو کل دنیا قوی بودیم

  Yoha

  زندگیمون عین آمریکایی ها بود

  Yoha

  ایرانی ها در سال ۵۷ خودکشی دست جمعی کردن😐

  Yoha

  همه ی این ویژگی هایی که گفتی مخصوص یک ایرانیه😁

  Sabet

  من رفتم یوتیوب😄

  Sabet

  با خیال وقصه نمیشه شکمتو سیر نگهداری ،

  Sabet

  چون وقتی همه امیدت به کسی باشه واونم شونه خالی کنه ،تو دردسر میفتی

  Sabet

  سعی کن پس انداز کنی یه سرمایه جور کنی ،و امیدم به کسی نداشته باشی

  Sabet

  خلاصه ک تا هنوز بدبختی پشت بدبختی تا وقت داری ،تا شانس داری

  Sabet

  ازدواج کردم ،دستم خالی شد ،یهو پشتم خالی شد .....

  Sabet

  من به شخصه یه خرحمالیهایی کردم وبازم عقب موندم بدهکار شدم.....

  Sabet

  اولا اینجا ایرانه دوما نابرده رنج گنج میسر نمیشه

  Sabet

  سعی کن با رویا زندگی نکنی

  Sabet

  Sabet

  Sabet

  این نویسندگی برات نون اب نمیشه

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
  Best Views
  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

  از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

  خانه اجنه در کلاردشت

  خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا


  Today Show#
  #داستان ترسناک یک حمام معمولی
  #فیلم ترسناک Nagina 1986 (ملکه مارها)
  #فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
  #فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)
  #درگاه دارک وب
  Related Posts
  راز های بی دی اس ام

  بی دی اس ام یا رابطه ارباب و برده، مخفف کلمات بردگی جنسی/ تحت کنترل داشتن/ تسلط/ تسلیم/ بی رحمی/ مازوخیسم جنسی است که طیف وسیعی از سلیقه ها و فعالیت ها را پوشش می دهد. 2. ممکن است فک...

  اعدام جادوگران سیلم

  اعدام جادوگران سیلم مجازات جادوگران شهر سِیلِم به یک سری از محاکمات افراد به جرم افسونگری در ماساچوست و در بین فوریه 1692 تا مه 1693 بود که در ایالت ماساچوست صورت گرفت و همچنین د?...

  تاریخچه بردگی جنسی

  تاریخچه بردگی جنسی آزارگری یا آزارخواهی جنسی (:sadomasochism؛ تلفظ: سادومازوخیسم ) عبارت است از: آزار دادن و تحقیر دیگران و بی احترامی به آنها یا آزار دیدن و مورد بی احترامی و تحقیر دی...

  شرکت kink (شرکت های عجیب)

  شرکت kink (شرکت های عجیب) ایالات متحده آمریکا یکی از بزرگ ترین سازندهای فیلم ،کالا ، سایت و شرکت های مستهجن در جهان است منطقه سان فرانسیسکو یکی از محله های رنگارنگ و پر جنب و جوش ای...

  شکنجه تابوتی (اعدام ها)

  شکنجه تابوتی (اعدام ها) شکنجه یک واقعیت وحشتناک و دردآور برای بسیاری از افراد بوده است و در کمال تاسف باید گفت که این روش غیرانسانی و وحشیانه از دیرباز مورد استفاده قرار گرفته و...

  ده سال بردگی در خانه وحشت

  ده سال بردگی در خانه وحشت سه زن آمریکایی که از حدود ده سال پیش در شهر کلیولند ایالت اوهایو ناپدید شده بودند، به خانه هایشان بازمی گردند. روز چهارشنبه، اِماندا بری به همراه دختر ...

  با حیوان بازی آشنا شوید!

  با حیوان بازی آشنا شوید! حیوان بازی یا نقش بازی حیوانی شکلی از نقش بازی کردن است که در آن حداقل یکی از شرکت کنندگان نقش حیوانی غیر انسانی را بازی کند. همانند بسیاری از اشکال نقش ب...

  ماجرای دختر آبادانی و مامور حراست

  یک منبع آگاه در پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: در پی انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه و به کمک ماموران حراست تحقیقات پلیس صورت گرفت.در تحقیقات میدانی م...

  Tags
  #foodforfox
  #عروسک لولیتا
  #خوراکی برای روباه
  #عروسک جنسی
  #اسرار ترسناک
  #بردگی
  #عروسک جنسی لولیتا
  Categories
  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
  تبلیغ
  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو