عروسک جنسی لولیتا

عروسک جنسی لولیتا

عروسک جنسی لولیتا
Amin-Mehdipour

Author: Amin-Mehdipour

Bio:برنامه نویس ، وبلاگ نویس و مدیر سایتProfile
date: 2018-06-10 15:16:09
 • view: 8443 today: 15
 • عروسک جنسی لولیتا
  عروسک جنسی لولیتا

  داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که مفتون زیبایی دختر خوانده ۱۲ ساله اش شده و … اما داستان عروسک های لولیتا یا بطور صحیح تر ” اسباب بازی برده لولیتا” که امروزه بصورت انفجاری خبرگذاری های جهان را تسخیر کرده به سال ۲۰۱۱ و زمانی بر می گردد که یک جراح وبسایتی را تاسیس کرد و در آن ادعا کرد عروسک لولیتا را بصورت واقعی ساخته. من عین متنی که ان شخص در وبسایت خود گذاشته را برای شما نقل می کنم: من عروسک برده لولیتا را ساختم. اگر متوجه منظورم نمی شوید بگذارید.

  آن را خیلی شفاف برایتان توضیح دهم؛ من دختران جوان را به عروسک های جنسی تبدیل می کنم، بهمین سادگی. دخترانی که نمی توانند راه بروند، نمی توانند مقاومت کنند و نمی توانند هیچ چیز بگویند، تنها کاری که می توانند بکنند اینست که لذت های دگرآزارنانه شما را ارضا کنند، جالب است نه؟ من جراحی هستم که در یکی از کشورهای اروپای غربی زندگی می کنم (خواهش می کنم از فکر کردن در مورد من دست بردارید)، جامعه ای که هنوز خشونت در آن موج می زند و در آن اگر شما رابطه و پول نداشته باشید به … خواهید رفت.

  البته نیاز به گفتن نیست که من هر دوی اینها را دارم. علاوه بر این ما اینجا دختران زیبایی داریم، اگر کمی با اینترنت آشنا باشید می دانید اروپای شرقی به داشتن چنین دخترانی شهره است. خوشبختانه بسیاری از این دختران زیبا والدین یا خویشاوندی ندارند و در یتیم خانه ها زندگی می کنند.

  بعضی هایشان که خوش شانس ترند والدین عاریتی برای خود پیدا می کنند ولی وقتی به ۹ یا ۱۰ سالگی می رسند دیگر شانسی برای آنها وجود ندارد.

  بعضی از آنهایی که بزرگ می شوند و زیبا ترند به فاحشه خانه ها فروخته می شوند، البته اینها خیلی خوش شانسند! چون بقیه در فقر وکثافت خواهند مرد، البته یک گروه سومی هم وجود دارند؛ آنهایی که من می خرم! من معمولا دختران ۹ یا ۱۰ ساله ای که هنوز به بلوغ نرسیده اند را می خرم، البته با همکاری شایان تقدیر یتیم خانه ها! آنها از اینکه یک نان خور کم میشود، یک تخت خالی می شود و کمک هایی که از من دریافت می کنند خوشحالند.

  آنها هرگز از من چیزی نمی پرسند و من هم ترجیح می دهم چیزی نگویم ولی از آنجایی که می دانند من یک جراح هستم احتمالا تصور می کنند از این دختران برای انجام آزمایشاتم یا در بدترین حالت فروش اعضایشان استفاده می کنم اما نه! من یک روش پرسود تر پیدا کرده ام. من آنها را به عروسک های زنده لولیتا تبدیل می کنم.

  اگر بخواهید همین الان می توانید یکی از آنها را سفارش دهید البته بگویم این عروسک ها ارزان نیستند چون خاصند! هر کدام بین ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار برایتان آب می خورد، البته این بدون احتساب هزینه پستی است! البته ارزشش را دارد چون شما صاحب یک عروسک لولیتا می شوید، عروسکی که مطمئنم بسیار شما را راضی خواهد کرد چون این عروسکها زنده هستند! حال اجازه دهید برایتان شرح دهم چطور یک دختر جوان یتیم تبدیل به یک عروسک لولیتا می شود.

  وقتی یک دختر مناسب پیدا می شود از یتیم خانه می خواهم او را به ویلای من بفرستد. وقتی او به اینجا می رسد او را لخت می کنیم، می شوییم و چشمانش را می بندیم و وقتی معاینات پزشکی را از او بعمل اوردیم او را به کلینیک خصوصی ام می فرستم. شاید برایتان سوال باشد که چرا او را می شوییم و تمیز می کنیم؟ جواب ساده است؛ این دختران بوی گند می دهند چون در یتیم خانه ها توجهی به بهداشت نمی شود و من دوست ندارم کلینیکم را به گند بکشند؛ من به بهداشت بسیار پایبندم.

  بعد از این مقدمات، او را روی تخت می خوابانیم و بیهوش می کنیم. سپس من به او هویت جدیدی می بخشم و اسم جدیدی برایش انتخاب می کنم، البته من نام بیشتر آنها را نمی دانم چون از طرف یتیم خانه فقط سن آنها به من اعلام می شود و البته بعد از تحویل آنها بمن هیچ اثری از آنها در یتیم خانه باقی نمی ماند، نه سندی، نه مدرکی و نه حتی نامی، انگار آنها اصلا وجود نداشته اند.

  من خودم دو عروسک به نامهای داشا که ۱۱ ساله است و در مراحل نهایی تغییر قرار دارد و تانیا که ۱۲ ساله است و البته ۴ ماهه باردار است، دارم. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا برده های من فرار نمی کنند. پاسخ ساده است زیرا آنها دست و پا ندارند چون معمولا دستها را از بالای آرنج و پاها را درست از بالای زانو قطع می کنم.

  عملیات قطع دست و پا جراحی های بسیار سنگینی هستند و اگر عروسک از این دو جان سالم بدر ببرد بقیه کار آسان است. البته من انتهای دست ها و پاها را روی استخوان نمی بندم، معمولا دو تکه فلزی ۵ سانتیمتری به انتهای استخوانها اضافه می کنم که بتوانند روی آنها راه بروند. این فلز ها یک خاصیت دیگر هم دارند؛ من به یکی از آنها یک حلقه اضافه می کنم که هر وقت خواستید بتوانید آن را با زنجیر ببندید. معمولا ریکاوری از این عمل به چندین ماه زمان نیاز دارد.

  البته عروسک هنوز برای تحویل آماده نیست، پس از قطع دست و پا من تارهای صوتی را هم قطع می کنم و پس از آن عروسک نمی تواند فریاد بزند یا صحبت کند، علاوه بر این دندانها هم کشیده می شوند تا از خطر گاز گرفتن در امان بمانید البته من برای رضایت شما یک لایه سیلیکونی نرم روی لثه ها قرار می دهم تا براحتی بدون اینکه بتوانند آلت شما را گاز بگیرند، برای شما …. بزنند. البته وجود این لایه سیلیکونی خاصیت دیگری هم دارد. اگر این لایه نباشد دهان عروسک شبیه دهان پیرزنهایی که دندانهای مصنوعی شان را در می آورند بنظر می رسد که ممکن است مورد رضایت شما نباشد.

  البته برای خوش فرم ماندن دهان در زمانهایی که شما با دهان آنها کاری ندارید باید از دهان بند مخصوصی که همراه او برای تان فرستاده می شود استفاده کنید. با این دهان بند او دیگر نمی تواند سعی کند با اعتصاب غذا خودش را و البته پول شما را از بین ببرد یا از خوردن چیزهایی که به او می دهید سرباز بزند. پس از اتمام این جراحی ها به مدت دو هفته فرصت ریکاوری به او می دهیم و پس از آن محصول اماده عرضه است … این فرد در پایان با جراحی لیزر اعصاب بینایی این افراد را از بین می برد بدون اینکه به ظاهر چشم آسیبی برسد، ضمنا به درخواست مشتری او را کر نیز می کند ولی بسیاری از مشتریان، عروسک با قدرت شنوایی را بیشتر می پسندند زیرا به آنها یاد می دهند چگونه با صدای موسیقی برقصند یا … این عروسک ها یا انسانهای عروسک نما که نه می بینند، نه حرف می زنند ولی هنوز انسانند و درک می کنند- در سراسر جهان از طریق اینترنت بفروش می رسند.

  شاید برایتان سوال باشد که چرا سرویس دهنده های جهانی این وبسایت و وبسایت هایی نظیر این را مسدود نمی کنند؟ توضیح این مسئله کمی فنی است و من بعنوان یک روان شناس نتوانستم از این توضیحات سر دربیاورم ولی ظاهرا این گونه وبسایتها که به عملیات های تروریستی یا هر نوع جنایت بین المللی مربوط می گردد در گستره ای تحت عنوان “وب عمیق” ساخته می شوند. چنانچه شما خواننده عزیز چیزی در مورد این اصطلاحات فنی می دانید خوشحال می شوم در بخش نظرات با من و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  از سال ۲۰۱۱ که این شخص ادعای ساختن چنین عروسکهایی را مطرح کرد تا همین اواخر که فیلمی از یکی از این عروسک ها منتشر شد، کسی حرف این فرد را جدی نمی گرفت. لذا جهان هنوز در شوک بوجود امدن این حادثه است و توضیح روان شناختی خاصی از سوی صاحبنظران برای این پدیده وجود ندارد . لینک های وبسایت مذکور موجود هستند ولیکن بدایل مسائل امنیتی نمی توان آنها را برای شما قرار دهم زیرا ربات های امنیتی گوگل وبسایت هایی که هرگونه ارتباطی با این گونه وبسایت ها داشته باشند را مسدود و جریمه می کنند ولی دوستانی که در این باره کنجکاوند می توانند با جستجو در اینترنت به این وبسایتها دسترسی داشته باشند ولیکن عواقب آن متوجه خودشان خواهد بود!

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  Israel


  بی غیرت خودتم باید همین جوری بشی مثل سگ ،


  شما عضو وبگاه نیستید!

  Israel


  بی غیرت خودتم باید همین جوری بشی مثل سگ ،


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  خدا لعنتش کنه... بزودی عواقب کاراشو میبینن....


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  خداشناس میگیره مطمئن باش بی ناموس


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  خدانشناس تخم حرووم چطوراخه دلت میاد چطوراخه


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  ت چطور میتونی همچین کاری کنه اخه هرزه اون دنیا خودتم مث همون فرشته ها عروسک میکنن آشغال


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  نگاه کیرم توی کس خواهرو مادرت که همچنین ادمی رو به دنیا اوردم کیرم توی زنده و مردت مادر گاییده


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  کثافت روانی خدا لعنت کنه حیوون مریض بعد میگن اروپاییا متمدنن متعفنن حیوونن


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  کثافت روانی خدا لعنت کنه حیوون مریض بعد میگن اروپاییا متمدنن متعفنن حیوونن


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  ببینید لولیتا واقعی نیست اگه یه خورده تحقیق کنید می بیند که واقعی نیست و همچنین اگه متن رو دوباره ببینید میفهمین که دانش پزشکی فردی که متن رو درباره ی ساختن لولیتا نوشته خیلی پایین هست اگه این رو به یک متخصص بگید بهتون میگه درصد زنده موندن این افراد خیلی خیلی پایین هست این شخص خودش یک داستانی رو نوشته که فکر نمی کرده این قدر مردم باور کنن اگه شما در دیپ وب عبارت لولیتا بنویسید متاسفانه بجز پورن بچه چیزی دست گیرتون نمیشه لولیتا در اصل به یک سری اسباب بازی جنسی میگن نه چیز دیگه پس فقط بدونید که لولیتا واقعی نیست و فقط یک سری عروسک جنسی هست پس ناراحت نباشید اگر یه خورده مطالعه کنید میفهمید که واقعی نیست


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد


  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  Confirmed By admin Amin-Mehdipour

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  30

  Room 6

  ناشناس

  IP: 21221

  ناشناس

  IP: 21221

  ولی خبری نیستا

  ناشناس

  IP: 21221

  salam

  ناشناس

  IP: 8657

  ناشناس

  IP: 8657

  ناشناس

  IP: 8657

  سلام

  ناشناس

  IP: 8657

  سلام

  ناشناس

  IP: 5120

  Oh yes

  ناشناس

  IP: 185220

  sheet na shiet

  ناشناس

  IP: 5120

  Oh sheet

  ناشناس

  IP: 185220

  یه جای توپ معرفی کن برا چت

  ناشناس

  IP: 185220

  Dont know

  ناشناس

  IP: 5120

  چرا آی پی تو زیاده!؟

  ناشناس

  IP: 5120

  بلی من هستم

  ناشناس

  IP: 185220

  Salam kasi ahle moamele hast inja?

  ناشناس

  IP: 5120

  شماها چی می‌خونید که من نمیتونم ببینم؟

  ناشناس

  IP: 5113

  فقط به جای اسمت آی‌پی تو نوشتم،

  ناشناس

  IP: 5113

  آخر مطلبم نوشتم دیگه، دقت نمیکنیا

  ناشناس

  IP: 2181

  زیبا ولی خواندنببفففف4

  ناشناس

  IP: 2181

  عجیبا سوق

  ناشناس

  IP: 2181

  ترسناک بود

  ناشناس

  IP: 2181

  اره دوست .´

  ناشناس

  IP: 2181

  5120بیشتر ماورایی بخون جنایت، ادما نه خوندن داره نه دیدن

  ناشناس

  IP: 5120

  با جنایتهای جنگی تاریخی یا معاصر خیلی خوندنیه

  ناشناس

  IP: 5120

  دیگه داستانی نمونده نخونده باشم ازمدیرای سایت میخام یکم تنوع سایت رو بیشتر کنن

  ناشناس

  IP: 5120

  عزیزم این جا سایته خان طومان سوریه که نیس

  ناشناس

  IP: 2181

  برم دیروقته

  ناشناس

  IP: 2181

  خدانگهدار

  ناشناس

  IP: 2181

  متوجه منظورش شدی.

  ناشناس

  IP: 2181

  5120 سلام دوست نقابدار من

  ناشناس

  IP: 2181

  فدای شما

  ناشناس

  IP: 2181

  سنگر جهاد با ترس و تاریکی

  ناشناس

  IP: 2181

  سروش مرد همیشه در سنگر

  ناشناس

  IP: 2181

  ''سالار کادوپیچ

  ناشناس

  IP: 5120

  دم هرور و اسکارلند گرم داستاناشون خوبه

  ناشناس

  IP: 2181

  نشد بازش کنیم

  ناشناس

  IP: 2181

  عجب کادویی بود حیف که

  ناشناس

  IP: 5120

  سلام ودرودبر بچهای کلبه سایت وحشت

  ناشناس

  IP: 5122

  خب میخونم ولی ندیدم بنویسی فلان مطلب برا کتایونه

  ScaryLand

  سلام

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)   ژانر : ترسناک زمان : 58 دقیقه زبان : انگلیسی / اسپانیایی / ایتالیایی محصول : ایتالیا کارگردان : Ruggero Deodato ستارگ

  معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود

  معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود فیلم‌های جنجالی و بحث برانگیز همیشه فیلم‌هایی هستند که مسائل جنسی، خشونت، مذهب، سیاست، همجنس بازی، نژادپرستی، مواد مخدر را به تصویر

  Today Show#

  #فیلمی از عروسک لولیتا
  #داستان ترسناک احضار جن
  #عروسک جنسی لولیتا
  #لیست فیلم های ممنوعه جهان
  #اتاق قرمز یا رد روم

  Related Posts

  الکساندر پیچوشکین

  الکساندر پیچوشکین بی شک الکساندر پیچوشکین، معروف‌ترین قاتل سریالی روسیه است. مردی که خبر جنایت‌هایش نه تنها مردم این کشور که همه دنیا را شگفت‌زده کرد و تا مدت‌ها تیتر اول رس...

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که ...

  نوشیدن خون قربانیان پس از قتل توسط ریچارد چیس

  نوشیدن خون قربانیان پس از قتل توسط ریچارد چیس قتل های زنجیره ای یا سریالی به گونه ای از قتل اطلاق می شود که طی آن فرد به قتل عمد بیش از یک نفر اقدام می کند. معمولا قربانیان این نوع...

  قتل جونکو فوروتا (قتل های ترسناک)

  قتل جونکو فوروتا (قتل های ترسناک) در ۲۵ نوامبر ۱۹۸۸، جونکو فوروتا، متولد ۲۲ نوامبر ۱۹۷۲، در حالی که دو روز قبل تولد ۱۷ سالگی‌اش را جشن گرفته بود، از مدرسه خارج شد و به سمت خانه ر?...

  آخرین سخنان قاتلان سریالی قبل از اعدام

  ین صحبت های بعضی از قاتل های سریالی قبل از اعدام : من تنها از دو چیز ناراحتم . یک به خاطر اینکه در طول زندگی چند بار حیوان ازاری کردم و دو به خاطر ا...

  قتل‌ عام آکیهابارا

  قتل‌ عام آکیهابارا توموهیرو کاتو پس از استعفاء دادن از شغل‌اش از زندگی‌اش متنفر شد. او از اینکه دوست‌دختری نداشت که عاشقش باشد، هیچ دوستی نداشت که با او حرف بزند و خوش بگذران?...

  رابرت پیکتون

  رابرت پیکتون رابرت پیکتون که دوران محکومیتش را در زندانی در نزدیکی آگاسیز بریتیش کلمبیا می گذراند، دست به نگارش کتابی در سلولش زده که از این هفته به بهای 20 دلار توسط انتشارات ا?...

  کنتس الیزابت باتوری (وحشتناک ترین قاتلان تاریخ)

  کنتس الیزابت باتوری (وحشتناک ترین قاتلان تاریخ) کنتس الیزابت باتوری، یک بانوی اشراف زاده از خانواده ی سلطنتی مجارستان بود. او به بانوی خون نیز معروف است. او معروف ترین و یکی از و...

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو