عروسک جنسی لولیتا

عروسک جنسی لولیتا

عروسک جنسی لولیتا
date: 2018-06-10 15:16:09
 • view: 10520 today: 2
 • عروسک جنسی لولیتا
  عروسک جنسی لولیتا

  داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که مفتون زیبایی دختر خوانده ۱۲ ساله اش شده و … اما داستان عروسک های لولیتا یا بطور صحیح تر ” اسباب بازی برده لولیتا” که امروزه بصورت انفجاری خبرگذاری های جهان را تسخیر کرده به سال ۲۰۱۱ و زمانی بر می گردد که یک جراح وبسایتی را تاسیس کرد و در آن ادعا کرد عروسک لولیتا را بصورت واقعی ساخته. من عین متنی که ان شخص در وبسایت خود گذاشته را برای شما نقل می کنم: من عروسک برده لولیتا را ساختم. اگر متوجه منظورم نمی شوید بگذارید.

  آن را خیلی شفاف برایتان توضیح دهم؛ من دختران جوان را به عروسک های جنسی تبدیل می کنم، بهمین سادگی. دخترانی که نمی توانند راه بروند، نمی توانند مقاومت کنند و نمی توانند هیچ چیز بگویند، تنها کاری که می توانند بکنند اینست که لذت های دگرآزارنانه شما را ارضا کنند، جالب است نه؟ من جراحی هستم که در یکی از کشورهای اروپای غربی زندگی می کنم (خواهش می کنم از فکر کردن در مورد من دست بردارید)، جامعه ای که هنوز خشونت در آن موج می زند و در آن اگر شما رابطه و پول نداشته باشید به … خواهید رفت.

  البته نیاز به گفتن نیست که من هر دوی اینها را دارم. علاوه بر این ما اینجا دختران زیبایی داریم، اگر کمی با اینترنت آشنا باشید می دانید اروپای شرقی به داشتن چنین دخترانی شهره است. خوشبختانه بسیاری از این دختران زیبا والدین یا خویشاوندی ندارند و در یتیم خانه ها زندگی می کنند.

  بعضی هایشان که خوش شانس ترند والدین عاریتی برای خود پیدا می کنند ولی وقتی به ۹ یا ۱۰ سالگی می رسند دیگر شانسی برای آنها وجود ندارد.

  بعضی از آنهایی که بزرگ می شوند و زیبا ترند به فاحشه خانه ها فروخته می شوند، البته اینها خیلی خوش شانسند! چون بقیه در فقر وکثافت خواهند مرد، البته یک گروه سومی هم وجود دارند؛ آنهایی که من می خرم! من معمولا دختران ۹ یا ۱۰ ساله ای که هنوز به بلوغ نرسیده اند را می خرم، البته با همکاری شایان تقدیر یتیم خانه ها! آنها از اینکه یک نان خور کم میشود، یک تخت خالی می شود و کمک هایی که از من دریافت می کنند خوشحالند.

  آنها هرگز از من چیزی نمی پرسند و من هم ترجیح می دهم چیزی نگویم ولی از آنجایی که می دانند من یک جراح هستم احتمالا تصور می کنند از این دختران برای انجام آزمایشاتم یا در بدترین حالت فروش اعضایشان استفاده می کنم اما نه! من یک روش پرسود تر پیدا کرده ام. من آنها را به عروسک های زنده لولیتا تبدیل می کنم.

  اگر بخواهید همین الان می توانید یکی از آنها را سفارش دهید البته بگویم این عروسک ها ارزان نیستند چون خاصند! هر کدام بین ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار برایتان آب می خورد، البته این بدون احتساب هزینه پستی است! البته ارزشش را دارد چون شما صاحب یک عروسک لولیتا می شوید، عروسکی که مطمئنم بسیار شما را راضی خواهد کرد چون این عروسکها زنده هستند! حال اجازه دهید برایتان شرح دهم چطور یک دختر جوان یتیم تبدیل به یک عروسک لولیتا می شود.

  وقتی یک دختر مناسب پیدا می شود از یتیم خانه می خواهم او را به ویلای من بفرستد. وقتی او به اینجا می رسد او را لخت می کنیم، می شوییم و چشمانش را می بندیم و وقتی معاینات پزشکی را از او بعمل اوردیم او را به کلینیک خصوصی ام می فرستم. شاید برایتان سوال باشد که چرا او را می شوییم و تمیز می کنیم؟ جواب ساده است؛ این دختران بوی گند می دهند چون در یتیم خانه ها توجهی به بهداشت نمی شود و من دوست ندارم کلینیکم را به گند بکشند؛ من به بهداشت بسیار پایبندم.

  بعد از این مقدمات، او را روی تخت می خوابانیم و بیهوش می کنیم. سپس من به او هویت جدیدی می بخشم و اسم جدیدی برایش انتخاب می کنم، البته من نام بیشتر آنها را نمی دانم چون از طرف یتیم خانه فقط سن آنها به من اعلام می شود و البته بعد از تحویل آنها بمن هیچ اثری از آنها در یتیم خانه باقی نمی ماند، نه سندی، نه مدرکی و نه حتی نامی، انگار آنها اصلا وجود نداشته اند.

  من خودم دو عروسک به نامهای داشا که ۱۱ ساله است و در مراحل نهایی تغییر قرار دارد و تانیا که ۱۲ ساله است و البته ۴ ماهه باردار است، دارم. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا برده های من فرار نمی کنند. پاسخ ساده است زیرا آنها دست و پا ندارند چون معمولا دستها را از بالای آرنج و پاها را درست از بالای زانو قطع می کنم.

  عملیات قطع دست و پا جراحی های بسیار سنگینی هستند و اگر عروسک از این دو جان سالم بدر ببرد بقیه کار آسان است. البته من انتهای دست ها و پاها را روی استخوان نمی بندم، معمولا دو تکه فلزی ۵ سانتیمتری به انتهای استخوانها اضافه می کنم که بتوانند روی آنها راه بروند. این فلز ها یک خاصیت دیگر هم دارند؛ من به یکی از آنها یک حلقه اضافه می کنم که هر وقت خواستید بتوانید آن را با زنجیر ببندید. معمولا ریکاوری از این عمل به چندین ماه زمان نیاز دارد.

  البته عروسک هنوز برای تحویل آماده نیست، پس از قطع دست و پا من تارهای صوتی را هم قطع می کنم و پس از آن عروسک نمی تواند فریاد بزند یا صحبت کند، علاوه بر این دندانها هم کشیده می شوند تا از خطر گاز گرفتن در امان بمانید البته من برای رضایت شما یک لایه سیلیکونی نرم روی لثه ها قرار می دهم تا براحتی بدون اینکه بتوانند آلت شما را گاز بگیرند، برای شما …. بزنند. البته وجود این لایه سیلیکونی خاصیت دیگری هم دارد. اگر این لایه نباشد دهان عروسک شبیه دهان پیرزنهایی که دندانهای مصنوعی شان را در می آورند بنظر می رسد که ممکن است مورد رضایت شما نباشد.

  البته برای خوش فرم ماندن دهان در زمانهایی که شما با دهان آنها کاری ندارید باید از دهان بند مخصوصی که همراه او برای تان فرستاده می شود استفاده کنید. با این دهان بند او دیگر نمی تواند سعی کند با اعتصاب غذا خودش را و البته پول شما را از بین ببرد یا از خوردن چیزهایی که به او می دهید سرباز بزند. پس از اتمام این جراحی ها به مدت دو هفته فرصت ریکاوری به او می دهیم و پس از آن محصول اماده عرضه است … این فرد در پایان با جراحی لیزر اعصاب بینایی این افراد را از بین می برد بدون اینکه به ظاهر چشم آسیبی برسد، ضمنا به درخواست مشتری او را کر نیز می کند ولی بسیاری از مشتریان، عروسک با قدرت شنوایی را بیشتر می پسندند زیرا به آنها یاد می دهند چگونه با صدای موسیقی برقصند یا … این عروسک ها یا انسانهای عروسک نما که نه می بینند، نه حرف می زنند ولی هنوز انسانند و درک می کنند- در سراسر جهان از طریق اینترنت بفروش می رسند.

  شاید برایتان سوال باشد که چرا سرویس دهنده های جهانی این وبسایت و وبسایت هایی نظیر این را مسدود نمی کنند؟ توضیح این مسئله کمی فنی است و من بعنوان یک روان شناس نتوانستم از این توضیحات سر دربیاورم ولی ظاهرا این گونه وبسایتها که به عملیات های تروریستی یا هر نوع جنایت بین المللی مربوط می گردد در گستره ای تحت عنوان “وب عمیق” ساخته می شوند. چنانچه شما خواننده عزیز چیزی در مورد این اصطلاحات فنی می دانید خوشحال می شوم در بخش نظرات با من و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  از سال ۲۰۱۱ که این شخص ادعای ساختن چنین عروسکهایی را مطرح کرد تا همین اواخر که فیلمی از یکی از این عروسک ها منتشر شد، کسی حرف این فرد را جدی نمی گرفت. لذا جهان هنوز در شوک بوجود امدن این حادثه است و توضیح روان شناختی خاصی از سوی صاحبنظران برای این پدیده وجود ندارد . لینک های وبسایت مذکور موجود هستند ولیکن بدایل مسائل امنیتی نمی توان آنها را برای شما قرار دهم زیرا ربات های امنیتی گوگل وبسایت هایی که هرگونه ارتباطی با این گونه وبسایت ها داشته باشند را مسدود و جریمه می کنند ولی دوستانی که در این باره کنجکاوند می توانند با جستجو در اینترنت به این وبسایتها دسترسی داشته باشند ولیکن عواقب آن متوجه خودشان خواهد بود!

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  Israel


  بی غیرت خودتم باید همین جوری بشی مثل سگ ،

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  Israel


  بی غیرت خودتم باید همین جوری بشی مثل سگ ،

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  خدانشناس تخم حرووم چطوراخه دلت میاد چطوراخه

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  خدا لعنتش کنه... بزودی عواقب کاراشو میبینن....

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  ببینید لولیتا واقعی نیست اگه یه خورده تحقیق کنید می بیند که واقعی نیست و همچنین اگه متن رو دوباره ببینید میفهمین که دانش پزشکی فردی که متن رو درباره ی ساختن لولیتا نوشته خیلی پایین هست اگه این رو به یک متخصص بگید بهتون میگه درصد زنده موندن این افراد خیلی خیلی پایین هست این شخص خودش یک داستانی رو نوشته که فکر نمی کرده این قدر مردم باور کنن اگه شما در دیپ وب عبارت لولیتا بنویسید متاسفانه بجز پورن بچه چیزی دست گیرتون نمیشه لولیتا در اصل به یک سری اسباب بازی جنسی میگن نه چیز دیگه پس فقط بدونید که لولیتا واقعی نیست و فقط یک سری عروسک جنسی هست پس ناراحت نباشید اگر یه خورده مطالعه کنید میفهمید که واقعی نیست

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  خداشناس میگیره مطمئن باش بی ناموس

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  ت چطور میتونی همچین کاری کنه اخه هرزه اون دنیا خودتم مث همون فرشته ها عروسک میکنن آشغال

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  نگاه کیرم توی کس خواهرو مادرت که همچنین ادمی رو به دنیا اوردم کیرم توی زنده و مردت مادر گاییده

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ??


  خدا لعنتت کنه اشغال کثافت خداسرعزیزت این بلا بیاره کثافت نجس

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  کثافت روانی خدا لعنت کنه حیوون مریض بعد میگن اروپاییا متمدنن متعفنن حیوونن

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  کثافت روانی خدا لعنت کنه حیوون مریض بعد میگن اروپاییا متمدنن متعفنن حیوونن

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  خدا باعث بانی‌شون رو لعنت کنه هر کی این عروسک رو درست کرد

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ناشناس


  کثافت توله سگ

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد


  Confirmed By admin Amin-Mehdipour And edited by Amin-Mehdipour-20200731

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  15

  Room 6

  ناشناس

  IP: 562

  ناشناس

  IP: 113203

  ناشناس

  IP: 113203

  چقد شعر بدیه

  ناشناس

  IP: 37148

  اگه با مرام دیدی سلام برسون

  ناشناس

  IP: 89196

  من رفیقه با فرهنگ میخوام از ملایر 09106120396

  ناشناس

  IP: 89196

  من جن میخوام از همدان

  Amin-Mehdipour

  🙄

  ناشناس

  IP: 89235

  Fuck

  ناشناس

  IP: 9199

  دروغ؟

  Amin-Mehdipour

  بنواز؟؟

  نیلا

  نیما اصل بنواز 😐

  Nima2

  😏

  ناشناس

  IP: 77238

  چه خونیی ترسناک متروکس

  ناشناس

  IP: 7838

  slam man chikar konam

  ناشناس

  IP: 7838

  noo

  ناشناس

  IP: 5124

  من موقع شام داشتم میدیدم این فیلم رو شام رهر مار شد

  ناشناس

  IP: 5124

  فیلم فوق اولاه حتل بهم زنی بود

  ناشناس

  IP: 185220

  س

  ناشناس

  IP: 5138

  اینکار را نکنید شاید باور کردنی نباشد اما اگر بوجود خدا اعتقاد دارید باید به این چیز ها هم اعتقاد داشته باشید شاید به نودتون بگید من شجاع هستم و نمی ترسم و امتحان می کنم انا یادتات باشد خیلی ها مثل شما بودن که سر چیز های دیکه این حرف را زدن و اون کار را امتحان کردن و عواقبش را هم دیدن

  GHOSTFACE

  سلام

  ناشناس

  IP: 46245

  داداش رفتی

  ناشناس

  IP: 46245

  تو همون horror 6هستی

  ناشناس

  IP: 46245

  سلام

  Horror Book

  سلام

  Horror Book

  هست

  ناشناس

  IP: 46245

  کسی هست؟

  ناشناس

  IP: 46245

  سلام

  ناشناس

  IP: 8657

  😀

  نیلا

  گلروووو 😂😂

  نیلا

  😂🤦🏻🌱

  ناشناس

  IP: 5115

  😂😂

  ناشناس

  IP: 5122

  گلرو کیه

  Soorousha

  عزیزم بیا دم در با تو کار دارن

  Soorousha

  گلرووووووووو

  Soorousha

  وایسا صداش کنم

  Soorousha

  آره گلرو اینجاست

  ناشناس

  IP: 5177

  سلام، سرکار خانم م گلرو اگه به این سایت سر میزنید لطفاً اطلاع بدید کار مهمی دارم

  ناشناس

  IP: 2191

  کجاش ترس ناک بود خیلی هم قشنگ بود

  ناشناس

  IP: 37129

  S

  ناشناس

  IP: 83121

  سلام جن در خانه تبریز خیابان فجر خودم رفتم دیدم البته ساختمان رو

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?


  Today Show#

  #داستان ترسناک یک حمام معمولی
  #راز عدد 241543903
  #فیلمی از عروسک لولیتا
  #لیست فیلم های ممنوعه جهان
  #فیلم ترسناک Djinn 2013 (جن)

  Related Posts

  بردگی جنسی

  بردگی جنسی در این مطلب نگاهی داریم به بردگی جنسی نوع جدید از روابط جنسی که حتی در کشورمان ان را می توان یافت.   به صورت خلاصه به رفتارهای سادیسمی (دگرآزاری) و مازوخیسمی (آزار?...

  رابرت بن رودز جنایت کار

  رابرت بنجامین رودز(متولد 22 نوامبر 1945) ، معروف به متوقف کننده کامیون ،  قاتل زنجیره ای و متجاوز آمریکایی است. وی به جرم سه قتل محکوم به حبس ابد شد طی مدارک موجود رودز قربانیان خو...

  سادیسم چیست؟

  سادیسم چیست؟ سادیسم یا دگرآزاری یا تمایل به آزاررسانی در طبقه‌بندی موسوم به «دی.اس.ام. سه» به عنوان اختلال شناخته می‌شد، ولی از زمان انتشار طبقه‌بندی «دی.اس.ام. چهار» از آن ب...

  شرکت kink (شرکت های عجیب)

  شرکت kink (شرکت های عجیب) ایالات متحده آمریکا یکی از بزرگ ترین سازندهای فیلم ،کالا ، سایت و شرکت های مستهجن در جهان است منطقه سان فرانسیسکو یکی از محله های رنگارنگ و پر جنب و جوش ای...

  فروشگاه فروش شوهر در پاریس

  فروشگاه فروش شوهر در پاریس یک فروشگاه بزرگ در پاریس، توسط یک سایت دوست یابی افتتاح شده است که ویژه زنان مجرد است با گشایش این مغازه دیگر زنان مجرد نیاز به دوست‌ شدن با مردان در ?...

  علل و دلایل بی دی اس ام چیست؟

  در روابط جنسی گاهی تمایلاتی وجود دارد که انحرافی و غیر معمول به نظر می‌آیند. از آن جمله می‌توان به تمایل به تسلیم کردن کامل خود به دیگری در رابطه جنسی، علاقه به سیلی زدن به ب...

  دهان بند در بی دی اس ام

  دهان‌بند دهان بند یک وسیله است که می‌تواند در طول رابطه بی دی اس ام، خفت‌بندی یا بازیگری جنسی مورد استفاده قرار گیرد. بیشترین مورد استفاده از آن نیز در طول خفت بندی می‌ب...

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که ...

  Tags

  #foodforfox
  #عروسک لولیتا
  #خوراکی برای روباه
  #عروسک جنسی
  #اسرار ترسناک
  #بردگی
  #عروسک جنسی لولیتا

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو