صفحه سیاه 5

صفحه سیاه 5

صفحه سیاه 5
date: 2018-07-24 20:55:20
 • view: 2715 today: 0
 • صفحه سیاه 5

  1   2  3  4  5  6  7  8

   

  زنده ماندن مرغ بدون سر

  مرغ ها بی سر هم زنده می مانند! گاهاً برخی اتفاقات اطرافمان چنان عجیب و غریب هستند که برای باورشان هزار دلیل و برهان هم بیاید باز هم کم است برای مثال یک دامپزشک به نام راون تانگ  یک مرغ بدون سر را در منطقه ای در استان راتچابوری تایلند کشف کرد... (ادامه مطلب)

   

  سلام والتر!

  سلام والتر من امروز یک دوست دختر گرفتم یوتیوب دومین وب سایت پرطرفدار در جهان پس از گوگل و پیش از فیس‌بوک و بزرگترین شاخهٔ گوگل است که روزانه هزاران ویدئو در آن بارگذاری می شوند اما در بین این مقدار زیاد از ویدئو تعداد انگشت شماری به معروفیت جهانی می رسند و توجه کاربران را به خود... (ادامه مطلب)

   

  هالووین (سوپر ترسناک های جهان)

  هالووین فیلمی ترسناک و اسلشر محصول ایالات متحده آمریکا است این فیلم در قسمت نخست به کارگردانی جان کارپنتر، کارگردان شناخته‌ شده در ژانر وحشت، ساخته شد افزون بر کارگردانی فیلم، نویسندگی و آهنگ‌سازی آن را کارپنتر بر عهده داشته‌ است بعد از اکران ، هالووین به یکی از پرفروش‌ترین و سودآورترین فیلم‌های مستقل تاریخ تبدیل شد...(ادامه مطلب)

   

  مستند ترسناک جن

  جن مستندی ساخته شده توسط سایت جنبش مصاف بوده که به دنیای جن ها می پردازد و آن را مو شکافی می کند جن به معنی پوشیده، نام دسته‌ای از موجودات فراطبیعی است، اعتقاد اسلام بر این است که وجودش از آتش بدون دود است که هم به صورت آشکار و هم به صورت ناپیدا زندگی می‌کنند در قسمت‌های مختلفی از... (ادامه مطلب)  

  عکس روح در قبرستان

  این عکس در جریان تحقیق در مورد گورستان های ایالات متحده و بررسی  گورستانی در نزدیکی شیکاگو توسط انجمن تحقیقات روح (GRS) گرفته شد. در 10 آگوست 1991بدست امد ، در این جریان تعدادی از اعضای گروه GRS در گورستانی (گورستان کوچک رها شده در جنگل... (ادامه مطلب)

   

  مراسم تدفین مردگان در تبت

  مردم دنیا رسوم عجیبی در تدفین مرده ها دارند که هر کدام از باورهای مذهبی و تاریخ آن ها ریشه می گیرد که همه ساله شاهد مراسم های خاکسپاری عجیب و حیرت آور بوده هستیم تبت نیز از آن دسته کشورهایی است که ساکنان آم از آداب و رسوم شگفت انگیزی پیروی می کنند راهبان این کشور طبق رسوم نه... (ادامه مطلب)  

  پدری که جن زندگی دخترش را ثابت کرد

  ویدئویی که از دوربین نصب شده در این خانه تهیه شده است از حقیقتی عجیب و وحشتناک پرده برداشته است. در ابتدای این ویدئو دیده می شود در حالی که این دختر مشغول بازی با یکی از عروسکهای خود است، سر یک عروسک دیگر این دختر که در کنار وی قرار دارد شروع به حرکت و چرخش... (ادامه مطلب)  

  قتل عام اکیهابارا

  توموهیرو کاتو پس از استعفاء دادن از شغل‌اش از زندگی‌اش متنفر شد. او از اینکه دوست‌دختری نداشت که عاشقش باشد، هیچ دوستی نداشت که با او حرف بزند و خوش بگذراند، از تنها بودنش و کاری برای انجام دادن نداشتن متنفر بود و راه‌حلش برای غلبه بر این شرایط به قتل رساندن انسان‌ها بود... (ادامه مطلب)  

  نفرین خانواده وینچستر

  این داستان در سایه‌ی چیزی شکل گرفت که روزگاری از آن به عنوان “فاتح غرب وحشی” نام برده می‌شد. تفنگی که توسط کارخانه‌ی اسلحه سازی وینچستر تولید شده و بسیار مورد توجه قرار گرفت. اما خونهایی که با این سلاح مرگ‌بار ریخته شد، زندگی این خانواده را دستخوش درد و ناراحتی بسیاری کرد. دست کم این آن چیزی است که بیوه‌ی وینچستر به آن باور داشت... (ادامه مطلب)  

  گاز سارین در مترو ژاپن

  در ۲۰ مارس ۱۹۹۵، فرقه‌ای موسوم به اوم شینریکو، که رهبرِ آن شوکو آساهارا خود را «مسیح» می‌دانست، بعد از یک آزمایش در محل زندگی‌شان که موجب مرگ هفت تن شده بود، تصمیم گرفتند از سیستم متروی توکیو به عنوان آزمایشگاه خود برای بررسی تأثیرات گاز سارین استفاده کند... (ادامه مطلب)

   

  قتل عام مدرسه اوزاکا

  مامورو تاکوما از کودکی نشانه‎هایی از سه‌گانه‌ی مک‌دونالد را بروز می‌داد. (سه‌گانه‌ی مک‌دونالد مجموعه‌ای از سه مشخصه‌ی رفتاری است که اگر هر سه یا دوتای آن باهم ترکیب شوند، بعدها موجب تمایلات خشونت‌آمیز، خصوصاً جرایم سریالی خواهد شد.) نخستین علائم او در سن ۱۲ سالگی، زمانی که یک بچه‌ گربه را میان روزنامه پیچید و آتش زد، بروز کرد. او در طی دوران نوجوانی‌اش همچنان به ... (ادامه مطلب)

   

  قتل ایوا ماتسو

  آیوا ماتسو قربانی یک جنایت دیگر بود که در ساسبو اتفاق افتاد. این قتل ۱۰ سال بعد از «ضربه ساسبو» روی داد. آیوا ماتسو برای دیدن دوستش به آپارتمان او رفته بود که دوستش ضربه‌ای به سرش وارد کرد و سپس سعی کرد تا او را حلق‌آویز کند و این امر موجب مرگِ او از خفگی شد... (ادامه مطلب)

   

  مرگ ساتومی میتارای

  ساتومی میتارای، دانش‌آموز ۱۲ ساله‌ای بود که در مدرسه‌ی ابتدایی اوکوبو، واقع در ساسِبو، درس می‌خواند و توسط هم‌کلاسی ۱۱ ساله‌اش که پلیس هرگز نام او را فاش نکرد، و از او با نام «دختر A» یاد می‌شود.مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به قتل رسید. در گزارش‌ها آمده است که ساتومی در اینترنت مطالبی در مورد وزن و قیافه‌ی دختر A منتشر، و از او با عنوان «زشت» و «پاچه‌خوار» یاد کرده بود. یک روز بعدازظهر... (ادامه مطلب)

   

  سیلویا لیکنز

  در سال 1965 دختری 16 ساله در ایالت ایندیانا به نام سیلویا لیکنز توسط گرترود بانیزوسکی و فرزندانش در خانه زندانی و شکنجه می شود. این مرگ را می توان یکی از فجیع ترین جنایت ها در ایالت ایندیانا به شمار آورد فیلم دختر همسایه (The Girl Next Door) نیز بر اساس این اتفاق ساخته شده است... (ادامه مطلب)

   

  صدای جن را بشنوید (انه لیز میشل)

  انه لیزه میشل،متولد 21 سپتامبر 1952 در ایالت بایرن جمهوری فدرال سابق آلمان ،پدر و مادر وی پیرو مذهب کاتولیک بودند، میشل هم فردی مذهبی بود و حداقل دو بار در هفته  برای اعتراف به کلیسا می رفت در سال 1968، در سن  16 سالگی، میشل به طور ناگهانی دچار تشنج شدید شد تشخیص دکتر وی بیماری صرع بود با تجویز دارو موقتا خوب شد اما توهمات میشل شروع شد حتی بیشتر از توهم او در اتاق به پرواز در می امد... (ادامه مطلب) 

   

  زعفر جنی

  زعفر جنی به باور برخی، پادشاه جن‌های مسلمان بود و در واقعه کربلا مراسم عروسی خود را نیمه‌تمام گذاشت و با سپاهش به کمک حسین شتافت، اما حسین کمک او را نپذیرفت.دانشنامه ایرانیکامحمود امیدسالار از قول رینهولد لوفلر چنین روایت کرده‌است... (ادامه مطلب)

   

  خودکشی عقرب

  در مورد خودکشی عقرب یک داستان قدیمی وجود دارد که می‌گوید عقرب اگر در شرایطی قرار گیرد که محصور در آتش باشد دست به خودکشی می‌زند. همچنین گفته شده است که اگر یک قطره الکل بر روی عقرب ریخته شود آنقدر به خودش نیش می‌زند که بمیرد. در ادامه به بررسی واقعیت یا شایعه بودن این ادعا می‌پردازیم... (ادامه مطلب)

   

  خون آشام

  خون‌ آشام در افسانه‌ها و فرهنگ فولکلوریک مردم اروپا، موجودی زنده‌است که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون مردم می‌مکد. در این داستان‌ها، خون‌آشام‌ها دندان‌های نیش بلندی دارند که با آن‌ها از گردن زندگان خون می‌مکند و معمولاً دارای قدرت‌های فوق بشری از جمله زندگی جاوید و تبدیل کسی که گاز می‌گیرد به خون‌آشام... (ادامه مطلب)

   

  تتسومی میازاکی

  تتسومی میازاکی از آگوست ۱۹۸۸ تا ژوئن ۱۹۸۹ چهار دختر جوان، بین سنین ۴ تا ۷ ساله را ربود و به قتل رساند. او پس از دزدیدنِ آن‌ها، لباس‌هایشان را از تن‌شان در می‌آورد و از بدن برهنه‌ی آن‌‎ها عکس می‌گرفت، سپس آن‌ها را به قتل می‌رساند تا بتواند فانتزی‌های نکروفیلیایش را روی آن‌ها پیاده کند... (ادامه مطلب)  

  گرگینه

  گُرگینه یا گرگ دیس یا گرگ آدم موجودی افسانه‌ای و از خرافات مردم اروپا است. گرگینه انسانی است که شب‌هایی که ماه کامل است (ماه شب چهارده) به صورت گرگ درمی‌آید. از گرگینه‌ها در داستان‌های هزار و یک شب یاد شده و در این داستان‌ها آن را قُطرُب نامیده‌اند. زکریای رازی، پزشک ایرانی سده چهارم هجری، گرگینگی را گونه‌ای بیماری روانی ... (ادامه مطلب)  

  1   2  3  4  5  6  7  8

   
  صفحه سیاه بخشی از وبگاه غذا برای روباه است که مطالب پنهان وبگاه را در خود جای داده است همچنین برترین و ترسناک ترین مطالب منتشر شده وبگاه در این بخش قرار می گیرد و شما کاربران عزیز می توانید از این صفحه برای تسهیل در پیگیری مطالب مورد نظر خود استفاده نمائید.
   
  The dark part of life

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  ارسال شد


  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  1

  Room 6

  ناشناس

  IP: 37120

  Hi

  ناشناس

  IP: 5214

  سلام

  ناشناس

  IP: 5112

  نمن

  Horror Book

  سلام

  ناشناس

  IP: 9474

  سلام

  Nima2

  yes

  ناشناس

  IP: 5212

  ناشناس

  IP: 5124

  هنوز اینجا برقراره؟؟

  Amin-Mehdipour

  چی

  ناشناس

  IP: 8657

  میخوام دانلودش کنممممم

  ناشناس

  IP: 5124

  😐😐

  ناشناس

  IP: 21760

  زهلان گیط میش

  ناشناس

  IP: 5121

  😅😅

  ناشناس

  IP: 5121

  سلااااام😉

  نیلا

  سلام 😐✌️

  ناشناس

  IP: 2181

  تو ذولا سوار شو

  evil

  😅😅😅

  ناشناس

  IP: 17646

  🐽

  ناشناس

  IP: 217171

  منم کص میخوام

  ناشناس

  IP: 2179

  شثر سوار شو خوب می شی

  ناشناس

  IP: 93117

  ناشناس

  IP: 93117

  ناشناس

  IP: 93117

  ناشناس

  IP: 5125

  من کص‌میخام

  ناشناس

  IP: 2179

  سلام بچه ا

  BDSM HUB

  های گایز

  ناشناس

  IP: 2179

  سلام

  ناشناس

  IP: 145239

  cp

  ناشناس

  IP: 185225

  سلام

  ناشناس

  IP: 5122

  سکینه اللللووووو

  ناشناس

  IP: 5122

  الوووو

  ناشناس

  IP: 5122

  هوووی

  ناشناس

  IP: 37129

  ناشناس

  IP: 37129

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 5125

  ناشناس

  IP: 185220

  ریلی نگا

  Soorousha

  گلرووووووو

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?


  Today Show#

  #داستان ترسناک یک حمام معمولی
  #لیست فیلم های ممنوعه جهان
  #معرفی سایت های دارک وب
  #ناموس کفتار چیست؟
  #فیلم ترسناک Nagina 1986 (ملکه مارها)

  Related Posts

  گروه موسیقی Rockbitch

  دیداً متأثر از ریتم و بلوز و سبککانتری است. موسیقی راک تحت تأثیر ژانرهایی نظیرفولک و بلوز است و تأثیراتی از موسیقی جز و کلاسیک را نیز در خود گنجانیده‌است. راک استار های عوضی راک استار های عوضی یا "Rock bitch" گروهی متشکل از زنان مهاجر بریتانیایی است که بصورت برهنه کنسرت های خود را اجرا می کنند آنان پیرو آیین شیطان پرستی بوده و دلیل اصلی معروفیتشان رسمی عجیب در آخر کنسرت هایشان است. این گروه در انتهای کنسرت های خود یک "کاپوت" را در میان تماشاچیان پرت می کنند و هرکس آن را بدست بیاورد می تواند با یکی از اعضای گروه رابطه داشته باشد. تمام موسیقی های این گروه درباره رابطه جنسی زنان با زنان و مردان با زنان است و در این مقوله جایزه های بسیاری را بدست آورده اند گروه Rock bitch از هم جنس گرایی زنان حمایت کرده و موسیقی راک را بهترین ابزار برای رساندن صدایشان به زنان جهان می دانند....

  فرقه روشن‌ ضمیران یا ایلومیناتی

  فرقه روشن‌ ضمیران یا ایلومیناتی محفل روشن‌ ضمیران یا ایلومیناتی ، به معنی روشن‌ ضمیر است و در اصطلاح به گروه‌ هایی تاریخی و امروزی و همچنین واقعی و خیالی که در 1776 تأسیس شد، اش...

  خون اشام

  خون اشام خون‌ آشام در افسانه‌ها و فرهنگ فولکلوریک مردم اروپا، موجودی زنده‌است که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون مردم می‌مکد. در این داستان‌ها، خون‌آشام?...

  خانه ارواح در ولتری

  خانه ارواح در ولتری شهر ولتری در ناحیه لاتزیو در کشور ایتالیا واقع شده‌ است این شهر در دل خود یک خانه متروکه را جا داده است که گفته می شود قتل هایی وحشیانه را به خود دیده و ارواح ...

  کمربند پاک دامنی

  کمربند پاک دامنی کمربند پاکدامنی نام نوعی از کمربند قفل‌دار بود که برای جلوگیری از آمیزش جنسی یا خودارضایی طراحی شده‌است این وسیله که در ابتدا برای دختران و زنان طراحی شده بو?...

  تتسومی میازاکی (قاتل اوتاکو)

  تتسومی میازاکی (قاتل اوتاکو) تتسومی میازاکی از آگوست ۱۹۸۸ تا ژوئن ۱۹۸۹ چهار دختر جوان، بین سنین ۴ تا ۷ ساله را ربود و به قتل رساند. او پس از دزدیدنِ آن‌ها، لباس‌هایشان را از تن‌...

  کشتار در مزرعه هینترکایفک

  کشتار در مزرعه هینترکایفک آیا در خانه احساس امنیت میکنید؟ اما من پیشنهاد میکنم که همیشه قبل از ورود به خانه همه جا را چک کنید در تاریخ حوادثی وجود دارد که خانه ی امن را تبدیل به ...

  وحشت درون من

  وحشت درون من 666: سلام من میخوام ترسی که خودم تجربه کرده بودم تو زندگی واقعی خودم بیان کنم.اول از هر چیز براتون بگم استفاده از داروهای روان گردان به مرور زمان ترسی را بر شما حاکم خ?...

  Tags

  #foodforfox
  #غذا برای روباه
  #خوراکی برای روباه
  #فود فور فاکس
  #اسرار ترسناک
  #بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
  #صفحه سیاه 5

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو