شیاطین شهر لودون (ترسناک ترین جن زدگی تاریخ)

شیاطین شهر لودون (ترسناک ترین جن زدگی تاریخ)

شیاطین شهر لودون (ترسناک ترین جن زدگی تاریخ)
date: 2019-02-24 22:50:02
 • view: 3783 today: 0
 • شیاطین شهر لودون (ترسناک ترین جن زدگی تاریخ)

  شیاطین شهر لودون (ترسناک ترین جن زدگی تاریخ)

  لودون یک منطقه کوچک و تاریخی در فرانسه است که هم اکنون با جمعیت بیش از هفت هزار نفر و مساحت 43/77 کیلومتر مربع نقطه مهمی در قلب اروپا محسوب نمی شود اما از سال 1617 سلسله اتفاقاتی در این منطقه کوچک رخ می دهد که کل فرانسه و اروپا را در بهت وحشت قرار می دهد. در سال 1633 یک راهبه جزء سازمان دینی Ursulines ادعا می کند که کلیسا واقع در لودون تسخیر شده است و شیاطین تمام خواهران کلیسا را تحت کنترل دارند البته این ادعا در ابتدا بسیار مضحک به نظر می رسید تا این که پس از تحقیق توسط کلیسای کاتولیک پاریس و فرستادن افرادی برای بررسی موضوع به لودون اسرار ترسناکی از این کلیسا فاش می شود در این تحقیق کشیشی به نام اوربانین متهم به احضار شیاطین و جادوگری در کلیسا لودون شد او به این خاطر ، در میدان شهر به آتش کشیده می شود این اتفاق حاوی مضامین مشابه با اعدام های قرن هفدهم در سراسر اروپای غربی بود این مجموعه اتفاقات ترسناک توسط آلدوس هاکسلی در کتاب شیاطین شهر لودون جاودانه گردید اما در این کلیسا چه اتفاقاتی رخ داده بود در ادامه با ما همراه باشید.   اوربانین گراندیر متولد 1590 در شهر Bouère فرانسه بود او در سال 1617 در شهر لودون به عنوان کشیش کلیسا منصوب می شود اوربانین به عنوان یک مرد بسیار خوش تیپ که هم ثروتمند و هم تحصیل کرده بود به هدف بسیار جذاب برای زنان لودون و همچنین راهبه های کلیسا محسوب می شد گراندیر بسیار در محافل سیاسی شرکت می کرد و قدرت زیادی در فرانسه داشت پس از ورود اوربانین به کلیسا اتفاقاتی در شهر لودون رخ می دهد که باعث وحشت مردم آن می شود برخی از مردم مجنون شده و رفتار غیر عادی از خود بروز می دهند این سلسله اتفاقات شدید تر می شود و به کلیسا نیز سرایت می کند کم کم رفتار خواهران کلیسا تغییر می کند آنها به پدر اوربانین جذب شده و سعی در رابطه با او داشتند.

  جین دس انجز یک راهبه در کلیسای لودون بود که به سمت گراندیر تمایل پیدا میکند او شبی به اتاق اوربانین گراندیر می رود اوربانین او را به رابطه جنسی تحریک می کند و با او وارد رابطه می شود پس از آن حالات جین تغییر می کند پس مدتی همه راهبه های کلیسا لودون دچار این اختلال می شوند آن ها حرکات جنون آمیزی از خود بروز می دادند و از موجودات خیالی صحبت می کردند این سری اتفاقات وحشت زدگی را در لودون افزایش می دهد.   زمانی که داستان اتفاقات رخ داده در لودون به گوش مردم فرانسه می رسد پدر ترانگویل ، پدر لاکتانت و پدر ژان جوزف سورین از پاریس برای پایان دادن به این مجموعه جن زدگی اقدام می کنند آنها موفق به اخراج شیاطین از کالبد خواهران کلیسا لودون شدن راهبه ها پس از بهبودی اتفاقات رخ داده را به اوربانین گراندیر نسبت می دادند و اعلام کردند که او آن ها را مورد آزار جنسی قرار داده است خواهر جین پس از بهبودی می گوید که خود و راهبه های کلیسا لودون توسط چندین شیطان تسخیر شده (Asmodeus, Zabulon, Isacaaron, Astaroth, Gresil, Amand, LeviatomBehemot, Beherie, Easas, Celsus, Acaos, Cedon, Naphthalim, Cham, Ureil, Achas برخی از شیاطین که با این اتفاق مرتبط بودند جز شیاطین تسخیر شده در کتاب کلید حضرت سلیمان هستند) بودیم و از خود اختیاری نداشتیم اوربانین برای محاکمه به دادگاه کشانده می شود اما زیر بار مسئولیت اتفاق های رخ داده نمی رود پس از این که مدتی از محاکمه اوربانین می گذرد یک عهد نامه در کلیسای لودون کشف می شود این عهد نامه که بین شیطان Asmodeus و اوربانین گراندیر نوشته شده بود اما گراندیر این عهد نامه را ساختگی می دانست (برای دیدن این عهد نامه با زبان لاتین کلیک نمایید)

  عهد نامه شیطان و اوربانین گراندیر

  از 7 دسامبر 1633 با حکم دادگاه اوربانین گراندیر در قلعه Château d'Angers در آنژه فرانسه محبوس می شود و مورد شکنجه قرار می گیرد تا به گناهان خود اعتراف کند در زندان اعلام می شود که گراندیر بر روی بدن خود علامت های شیطانی دارد و به همین دلیل بدنش را با آنه گداخته می سوزانند پس از آن گراندیر به میدان لودون کشانده می شود و مورد ضرب شتم قرار می گیرد جلاد اوربانین را در حضور مردم کور می کند کشیش اوربانین که مورد شکنجه های وحشتناک قرار می گیرد اعتراف می کند که روح خود را به شیطان فروخته و با احضار شیاطین باعث تسخیر شدن خواهران کلیسا شده است.

  در 18 اگوست 1634 حکم نهایی اوربانین داده می شود دادگاه فرانسه اوربانین را یک جادوگر و فردی خارج شده از دین نامیده و اتفاقات رخ داده در کلیسا لودون را به او نسبت می دهد دادگاه حکم می دهد که اوربانین گراندیر را به میدان شهر ببرند و او را به صلیب ببندند و آتش بزنند و خاکسترش را در باد رها کنند در آخرین لحظات اوربانین قصد صحبت کردن با مردم حاضر را داشت اما کشیشان دهان او را بستند و او را به آتش کشیدند و اینگونه زندگی اوربانین در 44 سالگی به پایان رسید در حالی که برخی از مردم او را بی گناه می دانستند و اتفاقات رخ داده در لودون را با او مرتبط نمی دانستند بعد از اجرای حکم اوربانین ، جن زدگی ها پایان نیافت این سلسله اتفاقات تا سال 1637 ادامه داشت و کشیش ها تا این سال در تلاش برای متوقف کردن این ماجرا بودند با این حال اکثر تاریخ دانان بر این موضوع متفق و القول هستند که اوربانین یک قربانی بوده و اتفاقات رخ داده در این شهر ساختگی و تحت رهبری کاردینال ریشلیو بوده است.

  اوربانین گراندیر

  دو ریشلیو

  آرمان ژان دو پلسی دو ریشلیو یا کاردینال ریشلیو که به نام عالیجناب سرخ‌پوش شناخته می‌شود، بزرگ‌زاده، سیاست‌مدار و روحانی فرانسوی بود. او به عنوان یک اسقف در 1607 تقدیس داده شد ریشلیو به زودی در کلیسای کاتولیک و دولت فرانسه پیشرفت کرد و در سال 1624 یک کاردینال شد و در سال 1624 نیز به عنوان صدر اعظم لویی سیزدهم و نخستین صدراعظم فرانسه انتخاب شد و تا زمان مرگش در سال 1642 در این مقام باقی ماند. در مقام صدارت‌اعظم، کاردینال ریشیلو با تأثیرگذاری در جنگ سی ساله ابزارهای لازم برای کنش مؤثر فرانسه در عرصه بین‌الملل را فراهم آورد و فرانسه را به ضامن آزادی‌های شاهزاده‌نشین‌های آلمانی تبدیل کرد. پس از درگذشت ریشلیو، مقام صدرات اعظمی فرانسه به شاگرد ایتالیایی وی مازارن رسید در مورد کارآمدی و زیرکی وی داستان‌ها سراییده شده و در بسیاری داستان‌های نقل شده از این دوره نقش منفی را برعهده دارد او و ماری مدیچی، مادر شاه جوان در جنگی دایمی برای قدرت به سر می‌بردند در فرانسهٔ سدهٔ هفدهم میلادی بدو لقب عالیجناب سرخ‌پوش داده‌بودند. کاردینال ریشلیو یکی از شخصیت‌های اصلی رمان سه تفنگدار نوشته الکساندر دوما است.

  تاثیر در فرهنگ 

  اتفاقات رخ داده در لودون توجه نویسندگان الکساندر دوما ، آلدوس هاکسلی و نمایشنامه نویس جان ویتینگ، آهنگسازانی مانند کریستوف پندرکی و پیتر ماکسول دیویس، و همچنین مورخ ژول میشلت و متفکران مختلف جادوگری اروپایی را جلب می کند کتاب شیاطین شهر لودون نوشته آلدوس هاکسلی در وصف اتفاقات رخ داده در شهر لودون خلق شده است قرون وسطی را به حق قرون تاریک نام نهاده‌اند دورانی که کلیسا سعی داشت افکار خرافی را در اذهان جای دهد و از فرار آن‌ها از ذهن افراد جلوگیری نماید هاکسلی، با مهارت تام و با وقوف بر اوضاع و شرایط آن ایام، به زیبایی، تلخی آن زمان را به تصویر می‌کشد و زوایای تیرۀ زندگی را بیان می‌کند گویی خواننده را با خود به سفری به ژرفنای تاریخ می‌کشاند تا به چشم خود ببیند به گوش خود بشنود که بر مردمان آن زمان چه می‌گذشته است فیلم مادر یوآنای فرشتگان (mother joan of the angels) یا شیطان و راهبه (The Devil and the Nun) یک فیلم درام لهستانی به کارگردانی یژی کاوالروویچ محصول سال 1961 است از بازیگران آن می‌توان به لوتسینا وینیتسکا و فرانچیشک پیه‌چکا اشاره کرد این فیلم جایزه هیئت داوران جشنواره فیلم کن 1961 را برد شیطان و راهبه اتفاقات رخ داده در لودون را مورد بررسی قرار می دهد.

   

    

  ایجاد مقاله
  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  comment

  jaber

  خیلی ممنون لطف دارید

  پاسخ

  ارسال شد
  comment
  WfaIY

  Meds information leaflet. Drug Class. can i get prednisone for sale in USA. Actual news about meds. Get here. [url=https://www.petdepotexpress.com/shop-single.php?codigo=800959]All about drug.[/url] [url=https://cestadothajska.cz/community/topic/ktp-2500kva-i-ne-tolko/?part=4#postid-257463]Everything information about drug.[/url] [url=http://kireevsk-crb-zdrav.ru/forums/topic/everything-news-about-drug/]Everything news about drug.[/url] 1eec468

  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  تور آنتالیا

  چقدر سایت خوبی دارید

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  D.DeNiro

  سایت شما نظیرنداردواقعاًمطالب درج شده ازاتفاقات مستنددرسراسرجهان بسیارگیراهستند؛بعنوان کاربرمهمان که هرازچندگاهی ب سایت شما سرمیزنم،مقاله های جذاب سایت برایم تفریحی باطعمه ترس رارقم میزندبخصوص آنهایی که به رویدادهای تاریخی پرداخته اندوالبته+فیلم های دستچین وکمیاب که هریک به نوعی بامقاله های سایت پیوست شده?دمتان گرم وخسته نباشیدوب امیدهرچه پربارشدن غذابرای روباه سایت محبوب ترس ازنوع حقیقت!

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  مرجان

  بسیار سپاسگزارم سایت شما فوق‌العاده هست ،واقعا تک هست . در مورد این کشیش گراندیر من جایی خواندم که دلایل محکمی داشته که بهش تهمت زدن و نقشه بوده بنظر خود منم اومد که دروغ بوده و توطئه کرده بودن علیه اش .چقدر نامرد و کثیف بوده اون کاردینال که اون عامل توطئه بوده لااقل اونجوری شکنجه اش نمی‌کردند.برغژ همین موقع اعدام نذاشتن حرف بزنه.

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ویزای کانادا

  فوق العاده بود

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  تور لبنان

  با تشکر از سایتتون

  پاسخ

  ارسال شد
  comment
  ناشناس

  ☺☺☺☺

  شما عضو وبگاه نیستید!

  comment

  ali

  فیلم the devil محصول سال 1971 هم مربوط به این اتفاق هست و داخلش نشون داده شده که چرا به پدر گراندیر چنین تهمت هایی زده شده.فیلم خوبی هستش پیشنهاد میکنم ببینید

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد

  منتشر شده توسط admin Amirhossein و ویرایش شده توسط Amirhossein-20200917
  ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
  ورود

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  24

  Room 6

  Sabet

  هشدار بهت میدم منوقهوه ایی کنی منم زردت میکنم 😡🤘

  Sabet

  یوها نمیدونم تو چندتا داستان بهت گفتن ..

  Sabet

  تینا اینچین مرا تو آزردی 😣 خاله تیتو😝😂

  TINA

  ثابت جان بعد قهوه اییت میکنم ناراحت میشی

  Yoha

  تو کدوم داستان😑

  Yoha

  من؟؟کی؟

  Sabet

  یوها ،تورو میسپرم ب حق نظر دهندگان زیر داستان ب من گفتی درغگو ای شیاد مکار😳

  Sabet

  ثابت خالی نیست پسوند پاپری قبلشه 😣

  Sabet

  درضمن من فامیلیم پاپری ثابت هس خارجیشو بلد نبودم چطوری مینویسن 😡

  Sabet

  تینا 😂تینا نگاه اسم تینا😂 پسرونه اس دختر تینا باشه ،تینا😂

  Sabet

  یوها اون موقع سایت قاچاقی بود تاریخ تولد نداشت اما یادمه تینا ازهمون موقع کنکور میخوند

  Sabet

  منم متولد 86

  stan666

  ینفر هس ک از ۱۵ سالگی میشناسم امسال قراره نامزد کنیم😊😂

  stan666

  ی خبر دارم

  Yoha

  امانگ آس خیلی باحاله

  Yoha

  ماینکرافتم کلا باید از تو یوتیوب یاد بگیری

  Yoha

  مبینا تا حالا مافیا بازی گردی؟؟؟امانگ آس هم مثل همونه

  Regan Macneil

  سروشا تو متولد چند 72ای؟

  Regan Macneil

  خواهشا بگید ک میدونید چوری ینی چی😑

  Regan Macneil

  حالا خیلی مهم نیست کی اول گفته همچین آش دهن سوزیم نیست🙄😂😂یاد چوری میوفتم

  Regan Macneil

  بیااااا بروووو ینی تو فقط سه ماه ازم بزرگتری؟:////// اونوقت من تازه امسال میخوام برا اولین بار کنکور بدم:/ داوش اگه تو پیری من فسیلم

  Regan Macneil

  مرسی از لطفی که نسبت به من داشتی تینا خدا یک در دنیا هزار در آخرت بهت بده😑😂😂🥴

  Regan Macneil

  من باید بعد کنکور حتمن دوتا بازی رو ببینم چجوریه: ماینکرافت و امانگ آس

  Regan Macneil

  من که از خدامه ولی مطمئنم لااقل امسال نمیشه...مگه اینکه تو یه پارتی چیزی برام بجوری:)))

  Regan Macneil

  خره سروشا عجب پیشنهاد دوپی:/ اینو بنویسم بالا برگم که موقع تصحیح منو نشناسن کارناممه نیاد برام👀واقعا پیشنهاد خوبی بود یکی طلبت😎👻

  Regan Macneil

  اسمم مبیناست هانی

  Yoha

  ثابت حداقل دروغ میگی یکم تحقیق کن سایت از سال ۹۶ باز شده بعد تو چجوری از ۹۴ توشی:/

  Sabet

  کنکور میداد😳

  Sabet

  ازاون موقع تا حالا تینا داشت واسه دندون پزشکی

  Sabet

  Sabet

  من ازسال 94این سایت رو میخوندم

  TINA

  سروشا میشناسی منو قاطی کنم....میام براتا

  TINA

  خود مبینام میدونه من اول گفففففففتم مچلیییییییییی

  TINA

  ن من متولد ۲۲ فروردین ۱۳۸۱ ام

  Soorousha

  تازه یه سالم پشت کنکور بودی، الانم 19 سالته؟!! 😐 تینا بس کن این بازی کثیفو 😁 اینجا همه خودین، حالا من نمیگم ک امسال 29سالت شده، ولی خودت بعداً بگو 😅😁

  Soorousha

  همه‌یی وجود نداره، فقط من گفتم 😐 کس دیگه‌یی هم نباید بگه 🤐😑

  TINA

  مبینا اون منچلی رو من انداختم دهن همه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من ۱۹ سالمه پیر شدم مگ ن؟

  Yoha

  پیودی پای خداس.یکی دلایل علاقم بهش اینه که ماینکرافت بازی میکنه و یکی از افتخارات متینکرافتم اینه که بزرگترین فرد اینترنت یعنی پیودی پای در حال انجام این بازیه😐✋

  Yoha

  رگان یوتیوب خارجی هم میبینم:/

  Soorousha

  مبینا دانشگاه تهران قبول شو دیگه دا 😕

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
  پربازدید ترین ها
  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

  از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  خانه اجنه در کلاردشت

  خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

  تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن


  # پربازدید های امروز
  #سرنوشت دیگو آلوز قاتل
  #فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
  #مسترس و اسلیو چیست؟
  #چند طلسم تبدیل شدن ب خون اشام
  #قتل جونکو فوروتا (قتل های ترسناک)
  مطالب مرتبط
  جولیا تسخیر شده است!

  جولیا تسخیر شده است! گفته می‌شود وقتی جن روحی را تسخیر می‌کند ممکن است بعد از آن فرد حافظه یا شخصیت کلی خود را از دست بدهد و هیچکدام از وقایع جن زدگی خود را به یاد نداشته باشد. در...

  خانه تسخیرشده توسط جن ها،داستان خانواده اسمورل

  خانه تسخیرشده توسط جن ها،داستان خانواده اسمورل در عالم هستی برخی از موجودات غیرمحسوس‏اند و به حواس طبیعی و عادی قابل درک نیستند یکی از این موجودات جن است جن که در اصل معنا م...

  ایینه تسخیر شده (خانه میرتلز)

  ایینه تسخیر شده (خانه میرتلز) خانه‌ی میرتلز، را شاید بتوان در شمار معروف‌ترین خانه‌های تسخیرشده‌ی آمریکا و چه بسا جهان دانست. تاریخ تأسیس آن به سال ۱۷۹۶ باز می‌گردد و البته م...

  روایتی از ارواح خبیثه (نوار ویدئویی اد و لورن وارن)

  روایتی از ارواح خبیثه (نوار ویدئویی اد و لورن وارن) اد و لورن وارن دو محقق و نویسنده اتفاقات ماورا الطبیعه اند که مسائل عجیب و ترسناکی را مورد بررسی قرار داده و از آن ها فیلم و کت...

  فیلم ورونیکا ، جن زدگی استفانیا گوتیرز

  فیلم ورونیکا درخصوص دختر اسپانیایی نوجوانی است که با استفاده از تخته احضار ارواح ویجا به فکر احضار روح می‌افتد و دردسر‌های زیادی درست می‌کند. ماجرای فیلم ورونیکا (Veronic...

  شیاطین بدطینت ، 10 تا از وحشتناک ترین جن زدگی های تاریخ

  شیاطین بدطینت ، 10 تا از وحشتناک ترین جن زدگی های تاریخ معمولا بیشتر افراد وارد شدن جن به بدن انسان را در فیلم‌های ترسناک یا مستند دیده‌اند یا از دیگران شنیده‌اند اما برخی افرا...

  تابلو تسخیر شده (دستانی که مانع او هستند)

  تابلو تسخیر شده (دستانی که مانع او هستند) در سال ۲۰۰۰، سایت معروف e-Bay، اثر هنری را برای فروش ارائه داد که در شمار آثار جنجالی و ماورائی جهان قرار دارد. این نقاشی اثر هنرمندی آمریک...

  فیلم ضبط شده از جن در کرمانشاه

  سلام این کلیپ یک دقیقه ای توسط دوربین مداربسته در کرمانشاه ضبط شده ...

  برچسب
  #جن زدگی
  #غذا برای روباه
  #تسخیر
  #فود فور فاکس
  #شهر لودون
  #بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
  #شیاطین شهر لودون (ترسناک ترین جن زدگی تاریخ)
  دسته
  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
  تبلیغ
  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو