ده سال بردگی در خانه وحشت

ده سال بردگی در خانه وحشت

ده سال بردگی در خانه وحشت
date: 2017-12-17 22:11:40
 • view: 2603 today: 1
 • ده سال بردگی در خانه وحشت
  ده سال بردگی در خانه وحشت
  سه زن آمریکایی که از حدود ده سال پیش در شهر کلیولند ایالت اوهایو ناپدید شده بودند، به خانه هایشان بازمی گردند. روز چهارشنبه، اِماندا بری به همراه دختر شش ساله اش که در اسارت بدنیا آمده، به خانه خواهرش رفت اما تنها خواهر وی در مقابل خبرنگاران حاضر شد و از دوستان و مردمی که ابراز احساسات و خوشحالی کردند، تشکر کرد سه برادر ۵۰، ۵۲ و ۵۴ ساله در رابطه با این پرونده بازداشت شده اند و پلیس کلیولند در حال بازرسی کامل خانه ایست که سه زن در آن اسیر بودند این خانه متعلق به آریل کاسترو، یکی از سه برادران مظنون است. اسرار بسیاری در این خانه نهفته است. داستان مرموز این خانه وحشت هنوز به پایان نرسیده است. شاید زنان دیگری نیز در این خانه در اسارت بوده اند. حتی شاید جسد زنان دیگری در اینجا یافته شود.   سایت دویچه وله در گزارشی جداگانه اضافه کرد: در پی آزادی سه زنی که سال‌ها در خانه‌ای واقع در ایالت اوهایو به اسارت گرفته شده بودند، پلیس آمریکا به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. افکار عمومی می‌پرسد چگونه همسایگان و پلیس سال‌ها از این ماجرا بی‌خبر ماندند؟

  در این خانه چه گذشت؟

  اکنون، سه زن آمریکایی  که در نوجوانی ناپدید شده بودند، در خانه‌ای واقع در شهر کوچک کلیولند ایالت اوهایوی آمریکا پیدا و آزاد شده‌اند آماندا بری و جینا دیسوس دو تن از قربانیان آدم ربائی کلیولند، عکس ها از زمانی است که ده سال پیش گم شدند. به گزارش پلیس سه برادر ۵۰ تا ۵۴ ساله به ظن ربودن سه دختری که اکنون زنانی جوان هستند، دستگیر و زندانی شده‌اند. یکی از دختران به نام آماندا بری که اکنون ۲۷ ساله است، دارای دختری نیز شده، که به‌نظر می‌رسد در دوره اسارت به دنیا آورده است متهم اصلی آریل کاسترو و دو برادرش اونایل و پدرو، رفتاری کاملا عادی داشته‌اند. همسایگان آریل را "مردی مهربان" توصیف کرده‌اند. او قبلا راننده اتوبوس بوده است شبکه‌های تلویزیونی گزارش داده‌اند، در شرایطی که این مرد در خانه محل سکونت خود زندانی برای این سه‌زن جوان ایجاد کرده بود، چنان آرام و عادی به‌نظر می‌رسید که همسایگان در طول سال‌ها تصور می‌کردند که او تنها در این خانه زندگی می‌کند. ماموران پلیس نیز گفته‌اند که تا به‌حال هیچ چیز شک‌ برانگیزی در این خانه دیده نشده بود.

  آیا پلیس غفلت کرده است؟

  اما شاهدان عینی این گزارش‌ها را تکذیب می‌کنند. یکی از همسایگان توصیف می‌کند که یکبار زنی برهنه را در باغچه خانه دیده که رفتاری غیرطبیعی داشته و به‌همین دلیل پلیس را خبر کرده‌اند، اما پلیس هشدار او را شوخی تلقی کرده و جدی نگرفته است.   شاهدان دیگری گفته‌‌اند که پلیس دوبار در محل حاضر شده اما هرگز وارد خانه نشده است. اکنون پلیس اوهایو به‌شدت مورد انتقاد افکار عمومی قرار گرفته است.

  سه زن اسیر چگونه آزاد شدند؟

  روز دوشنبه (۵ آوریل/۱۵ اردیبهشت) یکی از همسایگان آریل کاسترو به نام چارلز رمسی، متوجه می‌شود که زنی دستش را از شکاف یک در نیمه‌باز بیرون آورده و کمک می‌طلبد. چارلز رمسی نجات دهنده آماندا بری می گوید: بارها با رباینده دخترها کباب خوردیم و زالزا گوش کردیم، اما هرگز چیز مشکوکی ندیدم. یک همسایه دیگر به نام چارلی سرب هنوز هم نمی‌تواند واقعیت را باور کند: «این دخترها در حیاط پشتی خانه ما حبس شده بودند چارلز که رنگین‌پوست است، پیش‌می‌رود، در را با ضربات لگد می‌گشاید و زنی که کمک می‌طلبیده در حالی که دختر خردسالش را در آغوش داشته است به بیرون می‌خزد. او آماندا بری است. آماندا بری بلافاصله از خانه چارلز رمسی به پلیس تلفن می‌زند و خواستار کمک فوری می‌شود. مرکز پلیس در آغاز با خونسردی برخورد می‌کند و تنها اعلام می‌کند به محض آن که خودرویی در اختیار داشته باشد گشت پلیس را به محل می‌فرستد. بری فریاد می‌زند: «نه. من الان به شما احتیاج دارم، پیش از آن که او برگردد سخنان او از وجود دو اسیر دیگر حکایت می‌کند. دقایقی بعد پلیس به خانه هجوم می‌برد و "جینا د یسوس" ۲۳ ساله و "میشل نایت" ۳۲ ساله را نیز آزاد می‌کند.

  وضعیت فعلی زنان آزاد شده

  وضعیت زنان آزاد شده به لحاظ سلامتی چندان وخیم نیست. به‌گزارش پلیس فدرال اف بی‌آی، آماندا بری هنگامی که در سال ۲۰۰۳ در پایان کار روزانه در بورگر کینگ گم شد، ۱۶ ساله بود. د یسوس یک‌سال بعد در راه بازگشت از مدرسه گم شد. او آن ‌زمان ۱۴ ساله بود. نایت هنگامی که در اوت سال ۲۰۰۲ برای آخرین بار دیده شد ۲۱ سال داشت بستگان آماندا بری در شبکه‌های تلویزیونی گزارش داده‌اند که مادر آماندا، در پی رنج‌فراوانی که به‌خاطر گم شدن دختر ۱۶ ساله خود کشید، در سال ۲۰۰۶ سرانجام جان باخت و نتوانست شادی آزادی دخترش را پس از ۱۰ سال تجربه کند اما پلیس آمریکا با وظیفه سنگین دیگری روبرو است: در همین شهر کوچک کلیولند، زن جوان دیگری نیز از چند سال پیش گم شده و هیچ ردپایی از او به دست نیامده است. اکنون پلیس برای یافتن او زیر فشار شدیدی قرار گرفته است. سایت صدای آمریکا هم نوشت: فریاد کمک‌خواهی یک زن جوان در روز دوشنبه پرده از یک جنایت خاموش و هولناک در ایالت اوهایو در غرب میانه آمریکا  برداشت سه زن جوان که بین سال‌های ٢٠٠٢ و ٢٠٠٤ ناپدید شده بودند، عصر دوشنبه (٦ مه) درون خانه‌ای پیدا شدند که پرده‌هایش همیشه کشیده و بسته بود و صاحب‌خانه سال‌ها با همسایگان حشر و نشر داشت همسایگان می‌گویند روز دوشنبه پس از شنیدن فریاد کمک از خانه فوق، به آنجا مشکوک شدند. به گفته خبرگزاری آسوشیتدپرس، بری در آوریل ٢٠٠٣ در سن ١٦ سالگی ناپدید شد. او پیش از ترک محل کارش در رستوران محلی برگرکینگ به خواهرش تلفن زد و گفت در راه خانه است اما هرگز به خانه نرسید. دجیزز، یک سال بعد در سال ٢٠٠٤ و در ١٤ سالگی در راه برگشت از مدرسه به خانه ناپدید شد و نایت در سال ٢٠٠٢ربوده شد.   خانه محل حبس آنان با مکان‌هایی که بری و جیزز آخرین بار آنجا مشاهده شدند، فاصله اندکی دارد. هیچ‌یک از همسایه‌ها شک نبرده بود که آن خانه محل نگهداری قربانیان ربوده‌شده باشد و هر روز مردی را می‌دیدند که خیلی عادی به آن خانه رفت و آمد می‌کند چارلز رمزی، فردی است که صدای فریاد کمک آماندا را از داخل خانه شنید. رمزی می‌گوید بری تلاش می‌کرد دستش را از لبه باریک دیوار خارج کند. رمزی با شکستن قسمتی از در به او کمک کرد خارج شود و همین موقع کاسترو پا به فرار گذاشت.  کمی بعد پلیس کاسترو را در رستوران نزدیک بازداشت کرد. سایت بی بی سی هم در بازتاب این جنایت هولناک افزود: مظنون پرونده اسارت سه زن در اوهایو آمریکا به آدم ربایی و تجاوز متهم شد آریل کاسترو به چهار مورد آدم ربایی و سه مورد تجاوز متهم شده است. پلیس کلیولند پیشتر اعلام کرده بود که دست و پای این سه زن به وسیله طناب و زنجیر بسته شده بود پلیس این ایالت روز سه‌شنبه، در یک کنفرانس خبری گفت که بیش از ۲۰۰ مورد مدرک جرم از خانه ای که زنان در آن زندانی بودند، جمع آوری کرده است.  

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  ارسال شد


  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  23

  Room 6

  ناشناس

  IP: 193176

  :)))

  ناشناس

  IP: 5119

  هیچوقت دوتا ای پی شبیه هم وجود نداره

  ناشناس

  IP: 5119

  که بعضی موقع شماره اخرم 19میشه

  ناشناس

  IP: 5119

  عزیزم آی پی همیشه مختلفه دوتا نمیشه اونی که دوتا داره منم

  ناشناس

  IP: 8657

  چرا ای پی من با ای پی یک نفر دیگه شباهت داره ؟ من اون نیستما

  ناشناس

  IP: 8657

  درزم 5120 با شما هیچ نصبتی ندارم

  ناشناس

  IP: 8657

  از 1123داراشمه بپرسین باورتون شه دروغ میگم یا نه همه حرف های من راسته

  ناشناس

  IP: 8657

  اقای 5120بخدا منو با یکی دیگه اشتباه گرفتین من همه دوستام دخترن یک پسرم دوست من نیسته بعدشم الکی تهمت نزن بهم من از خدا رو شاهد میگیرم حرام راسته

  ناشناس

  IP: 8657

  ممنون سروش جون از رهنماییت کاش پیشم بودی از این به بعد قران میبرم چون بابام میگه دختر باید خدمت خانواده کنه نه پسر

  ناشناس

  IP: 188253

  چیزی به اسم شیطان و جن وجود نداره چون اثبات علمی نداره

  Amin-Mehdipour

  بله خوبیم

  Amin-Mehdipour

  سلام

  ناشناس

  IP: 2190

  خوبيد

  ناشناس

  IP: 2190

  ناشناس

  IP: 2190

  سلام

  ناشناس

  IP: 83123

  سیلام

  Dark

  گزاشتم گلم

  ناشناس

  IP: 5120

  اغایون دوتا داستان خوب بزارید

  ناشناس

  IP: 5120

  این چه چت رومیه؟!

  ناشناس

  IP: 83123

  سلام

  ناشناس

  IP: 2181

  گذا برای فاکس

  ناشناس

  IP: 87213

  hi

  ناشناس

  IP: 62102

  دوستان سایت خفن چی سراغ دارید

  ناشناس

  IP: 5120

  حداقل صبرمیکردی اون چت قبلیت ردش بره بعد دوباره خودتو معرفی میکردی

  ناشناس

  IP: 5120

  درضمن ۸۶۵۷دوسته منه وخیلی دروغ میگه

  ناشناس

  IP: 5120

  فقط میام ببینم شمارم بالاپایین نشه حساسم

  ناشناس

  IP: 5120

  Goodnightz?

  ناشناس

  IP: 2181

  دارم ترسناک میبینم نگهدارتان باد .

  jaber

  سلام

  ناشناس

  IP: 2181

  امین مهدی پور سسسیلامنن

  Amirhossein

  سلام

  ناشناس

  IP: 2181

  سلام بر پادشاه جنیان

  ناشناس

  IP: 2181

  سلام بر پادشاه جنیان

  ناشناس

  IP: 5235

  اینم حرفیه

  Soorousha

  یا اگه مجبوری بری، همیشه دعا همراهت باشه،

  Soorousha

  خب به داداشات بگو غیرت داشته باشن خواهر 19 سالشون رو شب تنهایی نفرستن دکان

  ناشناس

  IP:

  جن دیدی؟

  ناشناس

  IP: 4587

  ناشناس

  IP: 8657

  بگید اقایون هرشب یک گربه زرد میپره رو سقف دکان اقا اکبرمون م

  ناشناس

  IP: 8657

  سلام من اسمم حدیث19سالمه من داداشام شبا تنها منو میفرستن دکان من از جن میترسم اقا سروش داداش گلم جابر ترو خدا بگید چکار کنم میترسم

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)   ژانر : ترسناک زمان : 58 دقیقه زبان : انگلیسی / اسپانیایی / ایتالیایی محصول : ایتالیا کارگردان : Ruggero Deodato ستارگ

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  Today Show#

  #لیست فیلم های ممنوعه جهان
  #فیلمی از عروسک لولیتا
  #اتاق قرمز یا رد روم
  #عروسک جنسی لولیتا
  #درگاه دارک وب

  Related Posts

  معرفی مستند های ممنوعه جهان

  تلویزیونی یا برای نمایش در سینما ساخت. فیلم مستند را به عنوان یک تکنیک فیلم‌سازی، یک سنت سینمایی و شیوه‌ای از تقابل با مخاطب که دائماً در حال تحول است و هیچ مرزی نمی‌شناسد تعریف کرده‌اند. مستندها همیشه مثل مستند حیات وحش خواب آور نیستند، بعضی مستندها می توانند حتی یکی دو شب خواب رات بر چشمانتان حرام کنند. تا حالا بیش از 400 عنوان مستند ترسناک ساخته شده. این مستندها علاوه بر جذابیت شاید یکی دو نکته جدید هم یادمان می دهند. پس اگر عشق فیلم ترسناک هستید، بگذارید پنجره ای جدید از این ژانر را به رویتان باز کنم. این مستندها بیشترین امتیاز را از طرفداران فیلم های وحشتناک گرفتند.  

  1/ دیگر نمی توانید بخوابید: میراث خیابان اِلم

    آوردن بتبه 8.1 کار آسانی نیست. یکی از بهترین مستندهای ترسناک که تمام وقایعی را که در فیلم کابوس خیابان الم رخ داده به ترتیب بررسی می کند. این فیلم چهارساعته بیننده را خسته نمی کند، حتی اگر کابوس خیابان الم را تا حالا ندیده باشید.  

  2/ آلبرت فیش

    داستانی واقعی و مخوف آدم خوار و قاتل زنجیره ای سادیستیکی در نیویورک است که با فریب کودکان آنان را به کام مرگ می کشید. آلبرت فیش با تحریف داستان های انجیل هنگام مناجات قربانی هایش را شکنجه و عذاب می داد و همزمان برای رستگاری آنها دعا می کرد.  

  3/ پدیده آسونگ

    چه اتفاقی می افتد اگر 97 میلیون آدم در یک کشور به لولوخورخوره اعتقاد راسخ داشته باشند؟ از 400 سال پیش فیلیپینی ها هر چیز شر و شیطانی را به آسونگ نسبت می دادند. آسونگ برای آنها همان حکم لولوی ما را دارد با این تفاوت که فیلیپینی ها حتی وقتی بزرگ هم می شوند، آن را باور دارند. آسونگ می تواند در خیلی چیزها حلول کند، در وجود یک زن یا ساحره، در جسم یک سگ بزرگ یا حتی هیولایی با زبان دراز که از جنین تغذیه می کند. ریشه این فرهنگ از کجا می آید؟ و چرا معمولا آن را به زنان نسبت می دهند؟ جردن کلارک در جستجوی پاسخ به اعماق افسانه های قومیت های اسپانیش در فیلیپین رجوع می کند. او داستان های تاریخی را آشکار می کندکه در آن اسپانیایی های مهاجرنشین با سوء استفاده از این موجود، جامعه فیلیپین را سال ها شستشوی مغزی دادند.  

  4/ ساکنان زمین

    با گویندگی جاکویین فینکس این فیلم روی سوءاستفاده هایی که انسان از حیوانات می کند تمرکز دارد. کارگردان دوربین مخفی را به پشت پرده صنایعی برده تا هویت واقعی کارخانه های بزرگی را که برای منافع شخصی شان از حیوانات بهره وری می کنند، برملا سازد. ساکنان زمین یکی از تاثیرگذارترین مستندهایی است که در مورد خوی وحشی انسان ساخته شده و علاوه بر رتبه 8.4 جوایز بسیاری به دست آورده است.  

  5/ تسخیر شده: ارواح آسایشگاه ویورلی هیلز

    این فیلم علاوه بر مصاحبه با بیماران واقعی این آسایشگاه و جن گیرها و اهالی ویورلی هیلز، مدارک و اسنادی مانند سایه اشباح و اصوات ماوراءالطبیعی، عکس و ویدوهایی از ارواح برایمان رو می کند تا اگر قبل از این به روح اعتقا نداشتیم، تماشای این مستند 83 دقیقه ای از این مکان نفرین شده اعتقادمان را زیر و رو کند. شخصا برای فراموش کردن آن مجبور شدم قبل از خواب یک فیلم کمدی هم ببینم. اگر شب می خواهید سر آرام بر بالین بگذارید، هر چه را در این صفحه نوشته شده، فراموش کنید.  

  6/ کابوس آمریکایی

    این مستند که رتبه 7.3 را در IMDB گرفته داستانی را روایت نمی کند و نسبت به بقیه فیلم های این فهرست بیشتر جنبه تحقیقاتی دارد اما این چیزی از هیجان فیلم کم نمی کند. به کمک مصاحبه نام هایی بزرگ در ژانر وحشت مثل جان کارپنتر این فیلم به دنبال دلیلی برای علاقه عجیب جامعه آمریکا به فیلم های ترسناک و هیجان انگیز. اگر جزو طرفداران این سینما هستید، این فیلم به نوعی حس نوستالژی شما را هم قلقلک می دهد....

  10 سایت مخوف اینترنت

  10 سایت مخوف اینترنت روح و جن و یوفو و اتفاقاتی که هیچ توضیحی عقلانی ندارند این قسمت برای اون دست از افرادی که عاشق اتفاقات ماورا الطبیعه اند در این بخش به ده سایت ماورا الطبیعه ج...

  بدترین تصادفات رانندگی

  بدترین تصادفات رانندگی تصادف رانندگی و به زبان فارسی دری «حادثه ترافیکی» به حادثهٔ ترافیک خیابانی یا جاده‌ای می‌گویند که در آن دست کم یک وسیلهٔ نقلیهٔ خیابانی با یک وسیلهٔ ...

  کشتی نفرین شده (آمازون_مری سلست)

   کشتی نفرین شده      بعضی کشتی‌ها بدشانس هستند و ملوانان آنها را (نفرین شده) می‌دانند. کشتی (آمازون) در سال 1861 در جزیره (اسپنسر) در (نو‌اسکاتیا) نامگذاری و افتتا...

  مرگ های عجیب

  مرگ های عجیب جملۀ مرگ حق است همیشه و در همه جا به گوش همۀ افراد خورده است و این بدین معنی است که پیمانه هر کس زمانی که پر شود،دیگر چاره ای جز رفتن ندارد.ولی چگونه مردن اهمیت خاص خ...

  ایلین وورنوس (قاتلان بالفطره)

  ایلین وورنوس (قاتلان بالفطره) اگر به راحتی قتل ها و خون و خون ریزی های فیلم ها و سریال ها را می بینید و خم به ابرو نمی آورید، اگر صفحه حوادث روزنامه ها را با اشتیاق و ولع می خوانید...

  تد باندی (مخوف ترین قاتل امریکا)

  تد باندی (مخوف ترین قاتل امریکا) او یک قاتل و متجاوز سریالی، آدم ربا، دزد و مرده باز (نکروفیلیا)بود که در دهه ۱۹۷۰ به ده‌ها زن حمله کرد و تعداد زیادی از آنها را به قتل رساند. احتم?...

  اخرین دستیار هیتلر

  اخرین دستیار هیتلر روخوس میش، محافظ آدولف هیتلر در سن ۹۶ سالگی در آلمان درگذشت. او آخرین شاهد ساعت‌های پایانی زندگی رهبر دیکتاتور آلمان نازی بود روخوس میش، افسر اس اس آلمان به ...

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو