تقلید تبهکاران از فیلم های ژانر وحشت

تقلید تبهکاران از فیلم های ژانر وحشت

تقلید تبهکاران از فیلم های ژانر وحشت
date: 2018-04-03 23:09:42
 • view: 2950 today: 0
 • تقلید تبهکاران از فیلم های ژانر وحشت

  تقلید تبهکاران از فیلم های ژانر وحشت

  تعداد زیادی فیلم ترسناک را می‌توان نام برد که بر اساس وقایع حقیقی ساخته شده‌اند. به طور معمول برداشت این فیلم‌ها بسیار متفاوت با حقیقت ماجرا است و با کمی تحقیق درباره‌ی آن‌ها به نتایج نااُمیدکننده‌ای نسبت به برداشت متفاوت فیلم از داستان خواهیم رسید. فیلم‌های ترسناک بسیاری با محوریت موضوعات مأورالطبیعه ساخته شده‌‌اند که البته تا حد زیادی وقایع را بیش‌ از آنچه بوده بزرگ‌نمایی کرده یا از منابع نامعین و شک‌برانگیز سود جسته‌اند. فیلم‌های ژانر اسلشر که بر اساس قاتلان بدنام و شرور ساخته شده‌اند، به وفور در آثار هالیوودی به چشم می‌خورند. جزئیات حقیقی که همگام با روایتِ داستانی فیلم نباشند، به احتمال زیاد از فیلم‌نامه خط می‌خورند، شخصیت‌ها و وقایع به صورت دلخواه اضافه می‌شوند و در انتها آن چیزی که از فیلم باقی می‌ماند، شباهتی به داستان واقعی برگرفته شده ندارد. ولی اگر زمانی این چرخ از دگر سو چرخد و داستان الهام‌بخش وقایع حقیقی شود چه؟ در این صورت روند ساخت فیلم‌های ترسناک عامل اتفاقات عجیب‌وغریب و درگیر رخدادهای بدشگون می‌شود. قاتلان مقلد تصمیم به عملی ساختن تاریک‌ترین تخیلات فیلمی خود می‌گیرند. حتی افرادی پیدا می‌شوند با این ادعا که شخصیت شرورِ خیالی مورد علاقه‌شان، کنترل اعمال شیطانی سر زده از آن‌ها را شخصاً در اختیار داشته است. گفته می‌شود واقعیت عجیب‌تر از داستان است. با توجه به اتفاقات و ادعاهایی که در این مقاله آن‌ها را مرور خواهیم کرد و نشان از هم‌نشینی واقعیت و داستان دارند، ممکن است نه همیشه که گاهی این گفته صحت داشته باشد و واقعیت، اصلیتی بسیار هولناک‌تر از داستان داشته باشد.

   

  1/ Scream

    فیلم Scream (جیغ)، اثر وس کریون، به هنگام اکران خود در سال ۱۹۹۶ بلافاصله به فیلمی عالی و کلاسیک در این ژانر مبدل شد. علاوه بر داشتن ویژگی‌های لازم برای فیلمی اسلشر، اضافه کردن چاشنی طنز به این اثر، خون دوباره‌ای را در رگ‌های ژانر کلیشه‌شده‌ی وحشت تزریق کرد و باعث شد این فیلم، تبدیل به فیلمی نوین و خلاقانه در این ژانر شود. علی‌رغم استفاده از عناصر کمدی در فیلم Scream، این فیلم نیز زمینه‌ساز چندین قتل در دنیای واقعی شد. در ژانویه سال ۱۹۹۸، ماریو پادیلای ‌۱۶ ساله و پسر عموی ‌۱۴ ساله‌ی وی، کانون توجهات رسانه‌ای را به خود جلب کردند؛ از آن‌ها با لقب قاتلان جیغ یاد می‌کردند. رامیرز، پسر عموی پادیلا، اعتراف کرد هنگامی که پادیلا ۴۵ ضربه‌ی چاقو را بر بدن مادر خود وارد آورده است، وی در هم‌دستی با پادیلا، مادر او را بر روی زمین نگاه داشته است. آن دو اعتراف کردند که دیدن فیلم Scream و دنباله‌‌های آن الهام‌بخش این عمل آنان بوده است و بعد از خرید دو ماسک و لباس از طرح گوست‌فِیس (Ghostface)، و نیز خرید همان تغییر‌دهنده‌ی صدا که در فیلم به کار برده شده بود، با خوشحالی نقشه‌ی قتل جینا کاستیلو را ریخته‌اند. مورد قابل توجه دیگر مربوط به نوجوان بلژیکی به نام الیسون کمبیر می‌شود. یک روز که الیسون به دیدن دوست و همسایه‌ی خود، تیری یارادین، رفته بود، با راننده کامیون ۲۴ ساله‌ای آشنا می‌شود. راننده‌ی کامیون پس از مدتی به اتاق خود رفته و لباس شخصیت گوست‌فِیس را بر تن کرده و دو چاقو در دست بازمی‌گردد. وی ۳۰ مرتبه الیسون را با چاقو زده و در ادامه جنازه‌ی وی را تکه تکه می‌کند.  

   

  2/ The Conjuring

    فیلم ترسناک و مأورالطبیعه The Conjuring (احضار)، محصول سال ۲۰۱۳، بر اساس داستان واقعی خانواده‌ی پرون و فعالیت غیرقابل توضیحی از ارواح که این خانواده در سال ۱۹۷۰ در خانه‌شان از سر گذرانده‌اند، ساخته شده است. در طول ساخت فیلم اعضای خانواده‌ی پرون چند باری به دیدن لوکشین فیلم‌برداری رفتند، البته بجز کارولین، همسر و مادر خانواده که حتی قدمی به خانه نزدیک نمی‌شد. رخدادهای عجیبی در زمان ساخت فیلم روی داد. یک مرتبه که خانواده‌ی پرون در محل فیلم‌برداری حضور یافته بودند، بادی شدید اطراف آن‌ها شروع به وزیدن گرفت و لوکشین فیلم‌برداری را کاملاً برهم زد، ولی درختان نزدیک محل کوچک‌ترین تکانی نخوردند. در همان زمان به کارولین که در آتلانتا و در خانه‌اش ساکن بود، احساسی عجیب دست داد؛ کارولین اندکی پیش از آنکه بیهوش شود و وی را به بیمارستان برسانند، حضوری شیطانی را در خانه‌ی خود احساس کرده بود. یک شب هم که جیمز وان، کارگردان فیلم، تا دیر وقت در دفترش مشغول به کار بود، دید که سگش دندان‌ها را به هم نزدیک کرده و به طرز شریرانه‌ای غرغر می‌کند. با جستجو در محل، وان متوجه شد که چیزی در آنجا وجود ندارد، ولی سگ همچنان چشمانش را بر موجودی نامرئی در گوشه‌ی اتاق دوخته بود. بعد از آن سر و چشمان سگ به آرامی به دنبال چیزی که به نظر در اتاق حرکت می‌کرد روانه شد؛ اگرچه که جیمز وان چیزی را در اتاق نمی‌دید.  

   

  3/ Saw

    در مجموع بیش از هفت فیلم از مجموعه‌ی Saw (اره) توسط تهیه‌کنندگان مختلف ساخته شده است و همه‌ی این فیلم‌ها در رابطه با قاتلی سادیستی به نام جیگسا (Jigsaw) است که با شکنجه‌های طاقت‌فرسایی که بر قربانیانش وارد می‌آورد، آن‌ها را مجبور می‌سازد برای رهایی از مرگ، برخی از اعضای بدن خود را قطع کنند. در سال ۲۰۰۹، دو نوجوان ۱۴ و ۱۵ ساله، متهم به طرح دسیسه برای سه مورد آدم‌ربایی همراه با شکنجه شدند؛ مادر یکی از آن‌ها با شنیدن حرف‌هایشان متوجه قصد و برنامه‌ریزی آن‌ها برای آدم‌ربایی، شکنجه و قتل چندین نفر شد. آن دو قصد داشتند به سبک بازی‌های سادیستی فیلم Saw به افرادی که به دیگران آسیب می‌رسانند درسی فراموش‌ناشدنی دهند؛ در لیست آن‌ها نام یک افسر پلیس و دو دختر جوان به چشم می‌خورد. این دو نوجوان حتی با آماده کردن دوربین، قصد ساختن مستند از اعمال خود را داشتند، درست همان کاری که جیگسا در مجموعه فیلم‌های Saw انجام می‌داد.  

   

  4/ Child's Play

    مجموعه فیلم‌های کالتِ Child's Play، با حضورِ شخصیتِ معروف و خاص چاکی (Chucky) که عروسکِ اسبا‌ب‌بازی تسخیر شده توسط روحِ شریرِ قاتلی سریالی است، شامل ۶ فیلم می‌شوند. علی‌رغم اینکه حداقل این یک مورد بسیار بعید است به واقعیت بپیوندد (منطقی باشیم، هیچ عروسکی به این زودی‌ها به زندگی واقعی پا نمی‌گذارد!)، ولی این شخصیت مسبب مجموعه‌ای از قتل‌های مقلدانه از فیلم شده است. بدنام‌ترین پرونده مربوط به مارتین برایانت می‌شود. فردی استرالیایی که یکی از معروف‌ترین قاتلان قتل‌های دسته‌جمعی شناخته می‌شود. در سال ۱۹۹۶ برایانت مارتین با خوشحالی و سرمستی، کشتار وحشیانه‌ای را در شهر پورت آرتور (Port Arthur) به وجود آورد؛ وی با تیراندازی بی‌رحمانه‌ی خود ۳۵ نفر را به کام مرگ فرستاده و باعث زخمی شدن ۲۳ فرد دیگر نیز می‌شود. برایانت که ضریب هوشی معادل ۶۶ داشت، تحت‌تأثیر فیلم Child's Play 2 قرار گرفته و طبق گزارشی که روان‌پزشکش ارائه داد، دیدن این فیلم عاملی کتمان‌ناپذیر در به وجود آمدن این جنایت بوده است. طبق گزارشات، وی تحت‌تأثیر ویژگی‌های کودک‌سان و توانایی عروسک مذکور در انتقام‌گیری قرار گرفته بود. ‌  

   

  5/ Nightmare on Elm Street

    دیگر فیلم این لیست، فیلم کلاسیک Nightmare on Elm Street، باز هم ساخته‌ی وس کریون است که شخصیت صورت سوخته‌ی فردی کروگر در آن معرفی شد؛ قاتلی که پیش از به قتل رساندن قربانیانش، در خواب‌های آن‌ها به سراغشان می‌رفت. در سال ۲۰۰۴، دنیل گونزالز، بیمارِ اسکیزوفرنیِ دچار پارانویا، تحت‌تأثیر مصرف شدید مواد مخدر، کشتار وحشیانه‌ای را به راه انداخت که مرگ ۴ نفر و زخمی شدن ۲ نفر دیگر را به همراه داشت. اندکی بعد مشخص شد که الهام‌بخش وی برای انجام این کار، فیلم Nightmare on Elm Street بوده است و اینکه وی می‌خواست تبدیل به قاتل سریالی معروفی شود. بعد از آن ماجرا، گونزالز دست‌نوشته‌ای را از خود بر جای گذاشت که توضیح می‌داد وی به چه اندازه هنگام مرتکب شدن به این قتل‌ها لذت می‌برده و در آن لحظه چقدر در شباهت با شخصیت فرودی کروگر قرار داشته است. یکی از عجیب‌ترین اتفاقاتی که پس از نمایش در فیلم‌های ترسناک به واقعیت راه پیدا کرده است، سندرم مرگ در کابوس (Nightmare Death Syndrome) است. وضعیتی که در آن برخی از مردان جوان سالم، بدون دلیل خاصی در خواب به کام مرگ رفته‌اند؛ بیش‌تر افرادی که این اتفاق برایشان رخ داده، مردان آسیایی بوده‌اند. در بیش‌تر موارد گزارش شده است که از این افراد پیش از مُردن، صدای ناله و زاری شنیده شده است.

   

  6/ Rosemary's Baby

    داستان فیلم Rosemary's Baby، اثر رومان پلانسکی و محصول سال ۱۹۶۸، پیرامون زنی باردار است که می‌ترسد همسر وی به صورت پنهانی عهدی را با فرقه‌ای شیطان‌پرست بسته باشد که به موجب آن فرزند هنوز به دنیا نیامده‌شان را به عنوان قربانی تقدیم آیین‌های مذهبی آنان نماید. نویسندگی و کارگردانی این فیلم بر عهده‌ی رومان پلانسکی بود. در سال ۱۹۶۹ که رومان پلانسکی مشغول کار در شهر لندن بود، همسر وی، در شهر لس‌آنجلس و در خانه‌اشان اقامت داشت. در ۸ آگوست سال ۱۹۶۹، شارون تِیت به همراه فرزند هنوز به دنیا نیامده‌اش و برخی از دیگر افراد که در خانه‌ی پلانسکی بودند، به طرز فجیعانه‌ای به قتل رسیدند. بعد از ماه‌ها سردرگمی در حل این پرونده، سرانجام فاش شد که این قتل‌ها توسط خانواده‌ی منسون و تحت دستور مستقیم چارلز منسون صورت گرفته است.

   

  7/ Interview with the Vampire

    در عصر ۱۷ نوامبر سال ۱۹۹۴، لیزا اِستلوِیگن و دوست قدیمی وی، دنیل استرلینگ، در کنار هم فیلم Interview with the Vampire را تماشا کردند. حدوداً در ساعت ۳ صبح لیزا ناگهان از خواب بیدار می‌شود و می‌بیند که دنیل به طرز غریبی به وی خیره شده است و این سخنان را به زبان می‌آورد: تو امشب خواهی مرد. تو را خواهم کشت و خونت را سر خواهم کشید. روز بعد دنیل ۷ ضربه‌ی چاقو به سینه‌ و پشت لیزا وارد می‌آورد و خون جاری از زخم‌هایش را می‌مکد. وی بعدها اعتراف کرد که به خون‌آشام اعتقاد داشته و دیدن این فیلم الهام‌بخش وی در انجام این عمل بوده است.  

   

  8/ Poltergeist

    فیلمِ ترسناکِ Poltergeist اثری منحصر به فرد و محصول سال ۱۹۸۲، در موردی خانواده‌ای است که مورد تهاجم ارواح خبیث و خشن قرار می‌گیرند. اگرچه همه ساله پرونده‌های بسیاری همچون پولترگایست و دیگر اتفاقات مأورالطبیعه گزارش می‌شوند، ولی اتفاقاتی که در پایین به آن‌ها اشاره می‌کنیم، جنبه‌ای دیگر از اتفاقات پیرامون فیلم Poltergeist را نشان خواهد داد. این اتفاق نمی‌تواند مصداق رخدادهایی که پس از فیلم‌های ترسناک به حقیقت پیوسته‌اند باشد، ولی آن را می‌توان یکی از تقارن‌های زمانی عجیب اتفاق افتاده در تاریخ فیلم‌های ترسناک به شمار آورد. در فیلم کوتاه زیر که مربوط به بخشی از فیلم Poltergeist است، دو کودک خردسال فیلم را می‌بینید که از عروسک دلقک‌مانندی ترسیده‌اند؛ پیش از آنکه جان بگیرد موضوعی که نمی‌توان پاسخی برای آن یافت نوشته‌ی بر روی پوستر است: بیست‌ودومین فینال سوپربول، سال ۱۹۸۸ اینکه یک پسربچه پوستر سوپربول را بر روی دیوار خود داشته باشد، به خودی خود موضوع عجیبی نیست.

  اتفاقی که کمی عجیب به نظر می‌رسد این است که فیلم در سال ۱۹۸۲ اکران شد، یعنی شش سال قبل از بیست‌ودومین فینال سوپربول! در واقع اتفاق عجیب‌تر ۶ سال پس از اکران فیلم رخ می‌دهد. در ۳۱ ژانویه سال ۱۹۸۸، هیتر اُرورک، بازیگری که نقش دختربچه‌ را در این فیلم و دنباله‌اش ایفا کرد، ناگهان دچار بیماری سختی می‌شود. صبح روز بعد وی از حال رفته و پزشکان بر بالینش حاضر می‌شوند. در راه بیمارستان، هیتر دچار ایست قلبی می‌شود. اندکی بعد وی به هوش می‌آید، ولی در همان روز جان خود را از دست می‌دهد. هیتر هنگام مرگ ۱۲ سال داشت. آیا می‌دانید چه اتفاق دیگری در همان تاریخ ۳۱ ژانویه رخ داد؟ بله، درست حدس زدید. بیست‌ودومین فینال سوپربول.  

   

  9/ Queen of the Damned

    در سال ۲۰۰۲ آلن منزیس بعد از ۱۰۰ مرتبه تماشای فیلم Queen of the Damned، دوست خود، توماس مک‌کندریک را به قتل رساند. وی هیچ دلیل منطقی برای کار خود نداشت. آلن منزیس ادعا می‌کرد که شبی با آکاشا، شخصیت خون‌آشام مؤنث فیلم، ملاقات کرده است. وی گفت که آکاشا به او دستور داده است تا مردم را به قتل برساند و در ازای این کار، موهبت زندگی ابدی یک خون‌آشام را به وی اهدا خواهد کرد. آلن منزیس گفت: خلاصه‌ی مکالمات به این موضوع ختم شد که اگر من درخواست آکاشا را قبول کردم، در ازای آن وی به من در دنیای دیگر پاداش دهد. آلن منزیس، دوست دوران کودکی خود را با ضربات چاقو و چکش به قتل رساند، خون وی را سر کشید و تکه‌هایی از بدن وی را نیز خورد و سپس در گودالی او را دفن کرد. جسد توماس مک‌کندریک ۶ هفته‌ی بعد پیدا شد.  

   

  10/ The Possession

    فیلم مأورالطبیعه و ترسناک The Possession، محصول سال ۲۰۱۲ و به تهیه‌کنندگی سامی ریمی است. فیلم بر اساس داستان واقعی جعبه‌ی تسخیرشده‌ی دیباک (Dybbuk Box) –طبق افسانه‌ها، روح سرگردان و شرور درون این جعبه افراد را تسخیر می‌کند– ساخته شده است. ستاره‌ی این فیلم، جفری دین، نسبت به مسائل رخ داده با شک و تردید صحبت می‌کند، ولی وی گفت باید اعتراف کند که اتفاقات عجیبی در طول ساخت فیلم به وقوع پیوسته است. جفری دین تعریف می‌کرد که علی‌رغم اینکه هیچ ایراد مشخصی در سیستم الکتریکی محل فیلم‌برداری وجود نداشت، ولی لامپ‌ها دائماً در طول ساخت فیلم منفجر می‌شدند. از طرفی بادی سرد که محل وزش آن مشخص نبود در محل لوکشین فیلم می‌وزید. عجیب‌ترین واقعه آتش گرفتن انبار وسایل فیلم‌برداری بود. تحقیقات هیچ نشانه‌ای از ایجاد آتش‌سوزی عمدی یا ایراد در سیستم الکتریکی را ثابت نکرد. پایه‌ای که جعبه‌ی دیباک در فیلم بر روی آن قرار می‌گرفت هم در زمان آتش‌سوزی از بین رفت. گفتنی است صاحبان جعبه‌ی واقعی دیباک موافقت کردند که آن جعبه را به صحنه‌ی فیلم‌برداری ببرند، ولی بعد از اتفاقات عجیبی که در طول ساخت فیلم رخ داد، بازیگران و سازندگان فیلم پیشنهاد آنان را رد کردند.  

   

  ایجاد مقاله
  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  ارسال شد

  منتشر شده توسط admin Amin-Mehdipour و ویرایش شده توسط Amin-Mehdipour-20200925
  ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
  ورود

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  20

  Room 6

  Sabet

  هشدار بهت میدم منوقهوه ایی کنی منم زردت میکنم 😡🤘

  Sabet

  یوها نمیدونم تو چندتا داستان بهت گفتن ..

  Sabet

  تینا اینچین مرا تو آزردی 😣 خاله تیتو😝😂

  TINA

  ثابت جان بعد قهوه اییت میکنم ناراحت میشی

  Yoha

  تو کدوم داستان😑

  Yoha

  من؟؟کی؟

  Sabet

  یوها ،تورو میسپرم ب حق نظر دهندگان زیر داستان ب من گفتی درغگو ای شیاد مکار😳

  Sabet

  ثابت خالی نیست پسوند پاپری قبلشه 😣

  Sabet

  درضمن من فامیلیم پاپری ثابت هس خارجیشو بلد نبودم چطوری مینویسن 😡

  Sabet

  تینا 😂تینا نگاه اسم تینا😂 پسرونه اس دختر تینا باشه ،تینا😂

  Sabet

  یوها اون موقع سایت قاچاقی بود تاریخ تولد نداشت اما یادمه تینا ازهمون موقع کنکور میخوند

  Sabet

  منم متولد 86

  stan666

  ینفر هس ک از ۱۵ سالگی میشناسم امسال قراره نامزد کنیم😊😂

  stan666

  ی خبر دارم

  Yoha

  امانگ آس خیلی باحاله

  Yoha

  ماینکرافتم کلا باید از تو یوتیوب یاد بگیری

  Yoha

  مبینا تا حالا مافیا بازی گردی؟؟؟امانگ آس هم مثل همونه

  Regan Macneil

  سروشا تو متولد چند 72ای؟

  Regan Macneil

  خواهشا بگید ک میدونید چوری ینی چی😑

  Regan Macneil

  حالا خیلی مهم نیست کی اول گفته همچین آش دهن سوزیم نیست🙄😂😂یاد چوری میوفتم

  Regan Macneil

  بیااااا بروووو ینی تو فقط سه ماه ازم بزرگتری؟:////// اونوقت من تازه امسال میخوام برا اولین بار کنکور بدم:/ داوش اگه تو پیری من فسیلم

  Regan Macneil

  مرسی از لطفی که نسبت به من داشتی تینا خدا یک در دنیا هزار در آخرت بهت بده😑😂😂🥴

  Regan Macneil

  من باید بعد کنکور حتمن دوتا بازی رو ببینم چجوریه: ماینکرافت و امانگ آس

  Regan Macneil

  من که از خدامه ولی مطمئنم لااقل امسال نمیشه...مگه اینکه تو یه پارتی چیزی برام بجوری:)))

  Regan Macneil

  خره سروشا عجب پیشنهاد دوپی:/ اینو بنویسم بالا برگم که موقع تصحیح منو نشناسن کارناممه نیاد برام👀واقعا پیشنهاد خوبی بود یکی طلبت😎👻

  Regan Macneil

  اسمم مبیناست هانی

  Yoha

  ثابت حداقل دروغ میگی یکم تحقیق کن سایت از سال ۹۶ باز شده بعد تو چجوری از ۹۴ توشی:/

  Sabet

  کنکور میداد😳

  Sabet

  ازاون موقع تا حالا تینا داشت واسه دندون پزشکی

  Sabet

  Sabet

  من ازسال 94این سایت رو میخوندم

  TINA

  سروشا میشناسی منو قاطی کنم....میام براتا

  TINA

  خود مبینام میدونه من اول گفففففففتم مچلیییییییییی

  TINA

  ن من متولد ۲۲ فروردین ۱۳۸۱ ام

  Soorousha

  تازه یه سالم پشت کنکور بودی، الانم 19 سالته؟!! 😐 تینا بس کن این بازی کثیفو 😁 اینجا همه خودین، حالا من نمیگم ک امسال 29سالت شده، ولی خودت بعداً بگو 😅😁

  Soorousha

  همه‌یی وجود نداره، فقط من گفتم 😐 کس دیگه‌یی هم نباید بگه 🤐😑

  TINA

  مبینا اون منچلی رو من انداختم دهن همه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من ۱۹ سالمه پیر شدم مگ ن؟

  Yoha

  پیودی پای خداس.یکی دلایل علاقم بهش اینه که ماینکرافت بازی میکنه و یکی از افتخارات متینکرافتم اینه که بزرگترین فرد اینترنت یعنی پیودی پای در حال انجام این بازیه😐✋

  Yoha

  رگان یوتیوب خارجی هم میبینم:/

  Soorousha

  مبینا دانشگاه تهران قبول شو دیگه دا 😕

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
  پربازدید ترین ها
  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

  از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  خانه اجنه در کلاردشت

  خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

  تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن


  # پربازدید های امروز
  #سرنوشت دیگو آلوز قاتل
  #فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
  #مسترس و اسلیو چیست؟
  #داستان های ترسناک چندخطی
  #تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها
  مطالب مرتبط
  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا...

  فیلم ترسناک Constantine 2005

  فیلم ترسناک Constantine 2005   ژانر : درام / فانتزی / ترسناک زمان : 110 دقیقه زبان : فارسی محصول : امریکا کارگردان : Francis Lawrence ستارگان : Keanu Reeves, Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Djimon Hounsou خلاصه دا?...

  فیلم ترسناک Heilstatten 2018

  فیلم ترسناک Heilstatten 2018   ژانر : ترسناک / مهیج / رازآلود زمان : 89 دقیقه زبان : آلمانی محصول : آلمان کارگردان : Michael David Pate ستارگان : Sonja Gerhardt, Tim Oliver Schultz, Timmi Trinks, Farina Flebbe خلاص...

  بررسی جزیی فیلم احضار قسمت سوم

  سلام به کاربران عزیز سایت من محمد هستم چند وقتی هست که کاربر این سایت هستم راستش دیروز فیلم احضار(شیطان مرا وادار کرد) رو دیدم و خواستم نگاه شخصی خودم نسبت به این فیلم رو اینجا با...

  فیلم ترسناک The Others 2001 (دیگران)

  فیلم ترسناک The Others 2001 (دیگران)   ژانر : ترسناک/ معمایی/ هیجان انگیز زمان : 104 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : آمریکا / اسپانیا کارگردان : Alejandro Amenábar ستارگان : Nicole Kidman, Christopher Ec...

  فیلم شهدا (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم شهدا (بدترین فیلم های تاریخ سینما) شهدا یا شهیدان (Martyrs) یک فیلم ترسناک فرانسوی زبان به کارگردانی پاسکال لوژیه و محصول سال ۲۰۰۸ میلادی است. این فیلم که با بودجهٔ ۲٫۸ میلیو...

  فیلم ترسناک Final Destination 2000 (مقصد نهایی)

  فیلم ترسناک Final Destination 2000 (مقصد نهایی)   ژانر : ترسناک زمان : 90 دقیقه زبان : انگلیسی و دوبله فارسی محصول : آمریکا / کانادا کارگردان : David R Ellis ستارگان : A.J. Cook, Michael Landes, David P...

  نقد و بررسی فیلم یک جن زده آمریکایی

  من هرچی می گم فیلمهای ترسناکه خوب به تعداد انگشتهای یک دست به زور می رسد کسی باور نمی کنه!! نمونه اش همینه که میبینید !! نمی دونم تا حالا به سرتون زده که مثلا بخواهید یه فیلم بسازید...

  برچسب
  #foodforfox
  #غذا برای روباه
  #خوراکی برای روباه
  #فود فور فاکس
  #اسرار ترسناک
  #بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
  #تقلید تبهکاران از فیلم های ژانر وحشت
  دسته
  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
  تبلیغ
  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو