اسرار منطقه 51

اسرار منطقه 51

اسرار منطقه 51
date: 2018-01-07 20:26:37
 • view: 3023 today: 0
 • اسرار منطقه 51

  اسرار منطقه 51

  در وسط بیابان نوادا کشور ایالات متحده ( Nevada desert) یک جاده خاکی وجود دارد که به دروازه ورودی منطقه ۵۱ (Area 51) منتهی می شود. این مکان توسط تورهای شبکه ای، یک در ورودی بسیار بزرگ و علائم هشدار دهنده محافظت می شود. شاید با حضور در محل فکر کنید که از سری ترین پایگاه نظامی ایالات متحده به خوبی محافظت نمی شود اما اشتباه می کنید زیرا آن ها از طریق دوربین های متعدد هر حرکتی در اطراف پایگاه را زیر نظر دارند در داخل دروازه اصلی دوربین های متعددی در زوایای مختلف تعبیه شده و در تپه مقابل پایگاه نیز یک وانت پیکاپ سفید رنگ حضور داشته که شیشه های جلوی آن کاملاً مات بوده و همه چیز را تحت نظر دارد. به گفته افراد محلی هر لاک پشت یا خرگوشی که از زیر یا داخل فنس های شبکه ای وارد پایگاه شود نیز از چشم نگهبانان و دوربین های آن ها دور نمی ماند.

  بعضی دیگر نیز ادعا می کنند که در ابتدای جاده منتهی به این مرکز نیز سنسورهای مخفی تعبیه شده است آن چه که در این پایگاه سری می گذرد باعث به وجود آمدن فرضیات عجیب و غریبی شده است. بعضی ادعا کرده اند که موجودات فضایی که قصد تماس با زمینیان را دارند به این پایگاه می آیند. برخی دیگر نیز بر این عقیده اند که بقایای یک هواپیمای سقوط کرده نیروی هوایی شوروی سابق که توسط کوتوله های جهش یافته هدایت می شد در این مکان سقوط کرده است و البته شایعات افسانه ای دیگری که هیچ پایه و اساس و استدلال منطقی برای آن ها وجود ندارد علی رغم تمامی این شایعات و افسانه سازی ها تنها چیزی که دیده می شود این است که پایگاه “منطقه ۵۱” وجود داشته و به فعالیت خود ادامه می دهد. شاید این مکان جایی برای گفتگو یا مبارزه با بیگانگان فضایی یا حتی مکانی برای آزمایشات سری نباشد اما مشخص است که در این پایگاه اتفاقات خاصی رخ می دهد و تنها افراد معدودی اجازه ورود به محل را داشته و از اتفاقات درون آن آگاهند.

  این موضوع با توجه به دوربین های متعدد درون و اطراف پایگاه و علائم هشدار دهنده در همه جای جاده منتهی به آن قابل اثبات است. شروع به کار این مرکز نظامی سری با توسعه “هواپیماهای شناسایی یو ۲” (U-2 reconnaissance aircraft) ایالات متحده همزمان بود. بعد از جنگ جهانی دوم، اتحاد جماهیر شوروی پرده آهنین (Iron Curtain) دور خود و کشورهای بلوک شرق را کمی پایین کشید و عملیات جاسوسی گسترده ای را علیه دیگر کشورهای جهان آغاز کرد. بعد از آن که شوروی از حمله کره شمالی به همسایه خود کره جنوبی حمایت کرد معلوم شد که این کشور در حال افزایش تاثیر و قدرت خود در سطح بین المللی است حضور موجودات فضایی یا همان بیگانه‌ها برای سالیان متوالی محل شک و یقین بوده است. در گوشه و کنار جهان بارها گزارش‌هایی از مشاهده‌ی سفینه‌های فضایی بیگانه ارائه شده و حتی گروهی ادعا می‌کنند توسط آنها ربوده شده و مورد آزمایش قرار گرفته‌اند. در برهه‌ای از تاریخ ترس از بیگانگان، بشر را درگیر خود کرده بود و این ترس در قالب آثار متعدد سینمایی به خوبی مشهود است. به همین دلیل این بار به سراغ آنها می‌رویم و ترس را در قلمرویی دیگر تجربه می‌کنیم.

  بیشتر بدانید:

  برای دهه‌ها، پایگاه ارتش ایالات متحده که در ۶۱ کیلومتری شمال "لاس وگاس" واقع شده، یکی از عجیب‌ترین رازهای این سیاره را در دل خود مخفی کرده است. اینجا که به نام "منطقه‌ی ۵۱" (Area 51) شناخته می‌شود، به صورت معمول و از دیرباز مکانی ایده‌آل برای مطرح کردن تئوری‌های توطئه پیرامون حضور یوفوها (UFO) یا همان سفینه‌ی موجودات فضایی است.

  ظاهرا اسناد، مدارک و جزئیات مهمی در همین رابطه به صورت اطلاعات محرمانه و طبقه‌بندی شده توسط ارتش این کشور نگهداری می‌شوند. به علاوه نمونه‌های اولیه از هواپیماهای جاسوسی نیز در این پایگاه مورد آزمایش قرار می‌گیرند. مکانی که موجودیت آن برای مدت‌ها از سوی ایالات متحده نفی شده و اساسا دولت وانمود می‌کرد حتی از وجود چنین مکانی کاملا بی‌خبر است. اما در آگوست سال ۲۰۱۳، حفاظی که برای مدت‌های مدید واقعیت‌های پنهان "منطقه ۵۱" را در برگرفته بود، دست کم اندکی به کنار رفته و جزئیاتی مختصر به اطلاع عموم رسید.   "جفری ریچلسن" (Jeffrey T. Richelson)، محققی از واشنگتن که در مرکز بایگانی اسناد ملی فعالیت می‌کرد، با تصور امن بودن اطلاعات، دست به افشای شماری از اسناد مرتبط با این پایگاه زد. او مدارک طبقه‌بندی نشده‌ای به‌دست آورده بود که در آنها به نقش نیروی هوایی در توسعه و استفاده از هواپیماهای سری جاسوسی همچون " U-2" و “OXCART” در دهه‌های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ اشاره می‌کرد. در این مدارک به کرّات از "منطقه ۵۱" نام برده شده بود که ظاهرا توسط سازمان جاسوسی به‌عنوان مکانی برای بررسی و آزمایش نمونه‌های فوق سری و محرمانه مورد استفاده قرار می‌گرفت. این گونه که به نظر می‌رسید این مکان به دلیل انزوا و دورافتادگی توسط نیروی هوایی و سازمان دفاع انتخاب شده و حتی در میان مدارک به دست آمده یک نقشه از مکان تأیید شده این پایگاه نیز موجود بود. اما این افشای دیرهنگام، نتوانست آن گونه که باید و شاید، شایعات پیرامون این منطقه را متوقف کرده و به اصطلاح آبی بر آتش اشتیاق عمومی بریزد.

  این فرضیه از مدت‌ها قبل در جهان بدون مرز اینترنت، برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی و فیلم‌های علمی‌تخیلی مطرح شده بود که مکانی سری وجود دارد، جایی که محققان دولتی سرگرم بررسی سفینه‌های فضایی بیگانگان هستند. حتی گفته می‌شد آنها در تلاشند تا از طریق زیست فرازمینی، بیگانگان را همانندسازی کنند. از سوی دیگر اشاره می‌شد فیلم تقلبی فرود روی ماه در سال ۱۹۶۹ نیز در همین پایگاه گرفته شده است، اما همان گونه که شاید خود شما هم تصورش را داشته باشید، دولت از ادای هر گونه توضیحی در این مورد شانه خالی کرده و چیزی را مورد تصدیق قرار نداد."آنی جِیکابسن" (Annie Jacobsen) در کتاب خود پیرامون این پایگاه سری در سال ۲۰۱۱ چنین نوشت:

  "منطقه‌ی ۵۱، یک معما و راز سر به مهر است. انسان‌های اندکی از آنچه آنجا می‌گذرد مطلع هستند و میلیون‌ها نفر دیگر دوست دارند بیشتر در مورد آن بدانند در این مجال ما به اطلاعات موجود و در دسترس فعلی در مورد این مکان مرموز خواهیم پرداخت. البته از آنچه انتظارش را داریم صحبت کرده و سعی می‌کنیم تکه‌های این پازل را تا حد ممکن در کنار هم قرار دهیم. منطقه ۵۱ از نظر مختصات جغرافیایی در عرض جغرافیایی ۳۷ درجه و ۱۴ دقیقه شمالی و طول جغرافیایی ۱۱۵ درجه و ۴۸ دقیقه غربی قرار گرفته است. تنها با تایپ نام این منطقه در گوگل مپ، می‌توان به نمایی خوب و عالی از آن دسترسی داشت.

  در طول سالیان متوالی، عمده اطلاعات پیرامون این مکان تقریبا از همگان مخفی نگه داشته شده است. تصاویر ماهواره‌ای این ناحیه به صورت روتین از اطلاعات مدنظر دولت پاک می‌شوند. در سال ۱۹۷۳ فضانوردی از "ایستگاه فضایی اِسکای لَب" (Skylab) محتاطانه تصویری هوایی از "منطقه ۵۱" تهیه کرد. هر چند بر اساس اسناد طبقه‌بندی نشده موجود، CIA ترتیبی داد تا تصویر مذکور سانسور شود، همچنین از نمایش عمومی آن جلوگیری کرد اما در سال ۲۰۰۰، یک کاوشگر شوروی تصاویر دیگری به دست آورده و آن را توسط "فدراسیون دانشمندان آمریکا" (FAS) منتشر کرد. این مجموعه تصاویر که در وب سایت این فدارسیون قرار داده شد، نشان می‌دهد ظاهرا امکانات این منطقه از دهه ۱۹۶۰ در حال گسترش بوده است، به طوری که اکنون دارای ساختمان‌ها و یک باند فرود جدید است. از آن تاریخ و به‌ویژه از زمان حضور "گوگل ارث" (Google Earth)، دست کم این مکان قابل رویت شده است.

  بستر خشک "دریاچه‌ی گروم" (Groom Lake) مرز این پایگاه است. در غرب آن منطقه‌ی آزمایش هسته‌ای نوادا (NTS) قرار گرفته و نزدیک‌ترین شهر به این مکان "ریچل" (Rachel) نام داد که در ۴۰ کیلومتری شمال پایگاه واقع شده است. خود محوطه حدود ۹۰ هزار جریب (۳۶ هزار هکتار) را اشغال کرده که پایگاه روی آن ساخته شده است. همه‌ی آنچه از این پایگاه قابل مشاهده است شامل یک آشیانه‌ی هواپیما، یک پایگاه حفاظتی، تعداد آنتن رادار، تعدادی ساختمان، یک سالن غذاخوری، ساختمان اداری، باند فرود و پناهگاه‌های متعدد است.

  این پناهگاه‌ها به صورت مخفی ساخته و طوری طراحی شده‌اند که در صورت عبور ماهواره از فراز پایگاه، بتوان به سرعت هواپیما را به زیر آنها حرکت داده و از دید ماهواره مخفی کرد. بسیاری ادعا می‌کنند آنچه در سطح این منطقه قابل رؤیت است، تنها نوک کوه یخ است. در واقع بخش قابل توجهی از آن، در زیر زمین مخفی شده است.

  آنها باور دارند که بقیه امکانات، ساختمان‌ها و تجهیزات در هزارتویی پرپیچ و خم و در قسمت زیرین پایگاه ساخته شده‌اند. برخی می‌گویند این پایگاه زیرزمینی ۴۰ طبقه دارد و توسط مسیر راه‌آهن زیرزمینی به پایگاه‌های دیگری در "لس آلاموس" (Los Alamos)، "وایت سندز" (White Sands) و لس آنجلس مرتبط است. از سوی دیگر گروهی با شک و تردید به این اظهارات نگاه کرده و به سرعت اشاره می‌کنند که وجود چنین دم و دستگاه عریض و طویلی، بی‌شک به نیروی کار قابل توجهی هم نیازمند است.

  در ضمن برای ساخت مسیر راه‌آهن باید چندین تن خاک از زیر زمین خارج شود که دست کم بالاخره باید جایی ریخته شده باشد و البته عملیات احداث هم نیاز به مقادیر قابل توجهی بتن و دیگر تجهیزات و مواد ساختمانی دارد، از این رو چنین فرضیه‌ای از نظر عقلانی قابل قبول نیست. اما این سوی پرچین و به دور از اطلاعات مهم و ذی‌قیمت، افکار عمومی به واقع چیزی نمی‌دانند، چرا که دولت به دقت مراقب است که همه چیز را در مورد این منطقه مخفی نگه دارد. اینکه بگوییم دسترسی به پایگاه محدود شده، به نوعی کتمان حقیقت است. پایگاه و فعالیت‌های آن در رده‌ بالای امنیتی قرار داشته و به دقت طبقه‌بندی شده‌اند. انزوا و دورافتاده بودن این مکان کمک می‌کند فعالیت‌های سری به راحتی و دور از نگاه مراقب رادارها انجام شوند.

  همان گونه که پیش‌تر اشاره کردیم، این منطقه درست در نزدیکی "مرکز امنیت ملّی نوادا" قرار گرفته که قبلا “NTS” نامیده می‌شد، جایی که آزمایش‌های هسته‌ای در آنجا انجام می‌گرفت. برای ورود و بازدید از این مکان، فرد به اجازه‌نامه‌های مخصوصی نیازمند است که از طرف بالاترین رده‌های ارتش یا سازمان اطلاعات صادر شده باشد. در واقع سازمان‌های دولتی نهایت سنگ‌اندازی‌های لازم را انجام داده‌اند تا مطمئن شوند اشخاص به سختی قادر به بازدید از داخل "منطقه ۵۱" خواهند بود. برای سال‌ها، نقشه‌برداران از ساختمان‌های اصلی دور نگاه داشته شده و زمانی که داخل پایگاه نیروی هوایی بودند، مسیر منتهی به ساختمان‌ها هرگز به آنها نشان داده نشد.

  حتی امروزه  اطراف این ناحیه تا هزاران جریب با چشم‌اندازی بیابانی احاطه شده و نیروی هوایی مالکیت این زمین‌ها را در اختیار گرفته است تا این پایگاه و فعالیت‌های آن را کاملا از چشمان جستجوگر دور نگاه دارد. برای سال‌ها، با بالا رفتن از نقاط مرتفع اطراف همچون “White Sides Peak” یا “Freedom Ridge” می‌شد نگاهی هر چند مختصر به این منطقه داشت، اما این مناطق خیلی زود به تصرف دولت در آمد.

  امروز برای دیدن هر چیز ممکن، باید دل و جرأت به خرج داده و از "قلّه تیکابو" (Tikaboo) بالا رفت که در ۴۲ کیلومتری این پایگاه واقع شده است. شب هنگام از آنجا می‌توان دیدی هر چند مختصر به باند فرود داشت؛ وقتی چراغ‌ها روشن شده و هواپیماهای آزمایشی از زمین برمی‌خیزند، اما این نما تنها چند دقیقه طول می‌کشد، به محض برخاستن هواپیما، چراغ‌های باند فرود هم خاموش شده و دوباره تاریکی این منطقه را در خود فرو برده و از نظر پنهان می‌کند.

  هر کسی در این منطقه مشغول به کار است، چه نظامی و چه افراد غیرنظامی، باید سوگندنامه‌ای را امضا کنند که آنها را ملزم می‌کند هر آنچه می‌بینند و می‌شنوند، برای همیشه مخفی نگاه دارند. ساختمان‌ها فاقد پنجره هستند تا افراد را از کنجکاوی‌های معمول پیرامون آنچه به حوزه‌ی کاری آنها مربوط نیست، دور نگاه دارند.

  گزارش‌هایی در دست است که نشان می‌دهند گاهی تیم‌های مختلف به صورت همزمان روی پروژه‌های یکسان کار می‌کنند، اما ناظرین هر کدام علیرغم این تشابه، از توجه به کار تیم دیگر پرهیز کرده و وانمود می‌کنند چیزی در این مورد نمی‌دانند. زمانی که موعد آزمایش یک هواپیمای سری جدید فرا می‌رسد، مأموران به تمام کارمندانی که نقشی در انجام این آزمایش ندارند، دستور می‌دهند تا اتمام آزمایش و بازگرداندن هواپیما به داخل آشیانه، در محل کار خود و داخل دفاتر باقی بمانند. این باور وجود دارد که این منطقه بخشی از "پایگاه هوایی ادواردز" (Edwards) در کالیفرنیا یا "پایگاه هوایی نلیس"(Nellis) در نوادا است، هر چند خلبانان این دو پایگاه، اجازه‌ی پرواز بر فراز این منطقه را ندارند. اگر خلبانی از این قوانین تخطی کند، بلافاصله پرواز تمرینی او کنسل شده و باید به پایگاه خود باز گردد، حتی در این ناحیه مناطقی وجود دارند که در صورت پرواز غیرمجاز بر فراز آنها، خلبان با خطر حضور در دادگاه نظامی، خلع درجه و حتی رفتن به زندان مواجه است.   از نظر زمینی نیز محدودیت‌های زیادی برای ورود افراد اعمال شده است. اطراف این منطقه حصارکشی نشده، اما تابلوهای اخطار متعددی در گوشه و کنار آن نصب شده است که به افراد در مورد عواقب ورود غیرقانونی به این محل هشدار می‌دهند. در صورت اصرار به تجاوز به حریم پایگاه، حتی ممکن است جریمه نیز برای افراد در نظر گرفته شود. در مواردی علامت‌های هشداردهنده‌ای دیده شده است که اعلام کردند مأموران محافظتی حق دارند حتی با توسل به زور مردم را از تجاوز به حریم این منطقه منع کنند.

  شایعاتی پیرامون کشته شدن چند نفر هنگام ورود به این ناحیه شنیده می‌شود، ولی بعید است ضابطان قانونی تا این حد خشونت از خود نشان داده باشند. در نزدیکی مرز "منطقه ۵۱" افرادی در لباس غیرنظامی و سوار بر پاترول گشت می‌زنند. این افراد تنها به رصد محیط اطراف بسنده کرده و در صورت روبرو شدن با موارد مشکوک، کلانتر و پلیس محلی را در جریان می‌گذارند. گاهی اوقات حتی از هلیکوپتر هم به‌عنوان نیروی پشتیبانی کمک گرفته شده تا هر چه سریع‌تر جلوی متجاوزان گرفته شود. اما کلا ترجیح بر این است که حتی‌المقدور، مشکلات احتمالی با رفتار دوستانه و بدون درگیری و خشونت رفع شوند.

  همچون دیگر مناطق امنیتی و نظامی، در اینجا هم به کسی اجازه داده نمی‌شود که از این منطقه عکس یا فیلم تهیه کند از سوی دیگر ادعا می‌شود در اطراف پایگاه سنسورهای حرکتی کار گذاشته شده است تا کوچک‌ترین تحرکی نیز از نظر دور نماند. دقت این سنسورها به حدی است که می‌تواند به خوبی بین انسان و حیوان تفاوت قائل شود. به خصوص به دلیل اینکه پایگاه در منطقه‌ی حفاظت شده قرار گرفته و حیوانات وحشی نیز در آن حدود رفت و آمد دارند، این مسئله حائز اهمیت است. به‌عنوان مثال یکی از اهالی محلی "ریچل" به نام "چاک کلارک" (Chuck Clark)، در جستجوی خود در این منطقه چندین بار موفق به کشف سنسور شد، اما FBIبلافاصله او را متهم به خراب‌کاری کرده و به او هشدار داده شد سنسورهای گمشده را باز گرداند یا خطر پرداخت جریمه را بپذیرد. کلارک از بازگرداندن یکی از این سنورها سر باز زد، اما در عین حال پذیرفت که جستجو در این ناحیه را متوقف کند

   

   

  ایجاد مقاله
  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  comment

  Ellroaste

  Buying Discount Provera Cod Only cialis for sale Propecia Eficacia Efectos Secundarios Viagra Cialis En Pharmacie Lasix Drug Test

  پاسخ

  ارسال شد


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد

  منتشر شده توسط admin jaber
  ساخت وب سایت در یک ثانیه با بلومیت!
  ورود

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  25

  Room 6

  Sabet

  هشدار بهت میدم منوقهوه ایی کنی منم زردت میکنم 😡🤘

  Sabet

  یوها نمیدونم تو چندتا داستان بهت گفتن ..

  Sabet

  تینا اینچین مرا تو آزردی 😣 خاله تیتو😝😂

  TINA

  ثابت جان بعد قهوه اییت میکنم ناراحت میشی

  Yoha

  تو کدوم داستان😑

  Yoha

  من؟؟کی؟

  Sabet

  یوها ،تورو میسپرم ب حق نظر دهندگان زیر داستان ب من گفتی درغگو ای شیاد مکار😳

  Sabet

  ثابت خالی نیست پسوند پاپری قبلشه 😣

  Sabet

  درضمن من فامیلیم پاپری ثابت هس خارجیشو بلد نبودم چطوری مینویسن 😡

  Sabet

  تینا 😂تینا نگاه اسم تینا😂 پسرونه اس دختر تینا باشه ،تینا😂

  Sabet

  یوها اون موقع سایت قاچاقی بود تاریخ تولد نداشت اما یادمه تینا ازهمون موقع کنکور میخوند

  Sabet

  منم متولد 86

  stan666

  ینفر هس ک از ۱۵ سالگی میشناسم امسال قراره نامزد کنیم😊😂

  stan666

  ی خبر دارم

  Yoha

  امانگ آس خیلی باحاله

  Yoha

  ماینکرافتم کلا باید از تو یوتیوب یاد بگیری

  Yoha

  مبینا تا حالا مافیا بازی گردی؟؟؟امانگ آس هم مثل همونه

  Regan Macneil

  سروشا تو متولد چند 72ای؟

  Regan Macneil

  خواهشا بگید ک میدونید چوری ینی چی😑

  Regan Macneil

  حالا خیلی مهم نیست کی اول گفته همچین آش دهن سوزیم نیست🙄😂😂یاد چوری میوفتم

  Regan Macneil

  بیااااا بروووو ینی تو فقط سه ماه ازم بزرگتری؟:////// اونوقت من تازه امسال میخوام برا اولین بار کنکور بدم:/ داوش اگه تو پیری من فسیلم

  Regan Macneil

  مرسی از لطفی که نسبت به من داشتی تینا خدا یک در دنیا هزار در آخرت بهت بده😑😂😂🥴

  Regan Macneil

  من باید بعد کنکور حتمن دوتا بازی رو ببینم چجوریه: ماینکرافت و امانگ آس

  Regan Macneil

  من که از خدامه ولی مطمئنم لااقل امسال نمیشه...مگه اینکه تو یه پارتی چیزی برام بجوری:)))

  Regan Macneil

  خره سروشا عجب پیشنهاد دوپی:/ اینو بنویسم بالا برگم که موقع تصحیح منو نشناسن کارناممه نیاد برام👀واقعا پیشنهاد خوبی بود یکی طلبت😎👻

  Regan Macneil

  اسمم مبیناست هانی

  Yoha

  ثابت حداقل دروغ میگی یکم تحقیق کن سایت از سال ۹۶ باز شده بعد تو چجوری از ۹۴ توشی:/

  Sabet

  کنکور میداد😳

  Sabet

  ازاون موقع تا حالا تینا داشت واسه دندون پزشکی

  Sabet

  Sabet

  من ازسال 94این سایت رو میخوندم

  TINA

  سروشا میشناسی منو قاطی کنم....میام براتا

  TINA

  خود مبینام میدونه من اول گفففففففتم مچلیییییییییی

  TINA

  ن من متولد ۲۲ فروردین ۱۳۸۱ ام

  Soorousha

  تازه یه سالم پشت کنکور بودی، الانم 19 سالته؟!! 😐 تینا بس کن این بازی کثیفو 😁 اینجا همه خودین، حالا من نمیگم ک امسال 29سالت شده، ولی خودت بعداً بگو 😅😁

  Soorousha

  همه‌یی وجود نداره، فقط من گفتم 😐 کس دیگه‌یی هم نباید بگه 🤐😑

  TINA

  مبینا اون منچلی رو من انداختم دهن همه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من ۱۹ سالمه پیر شدم مگ ن؟

  Yoha

  پیودی پای خداس.یکی دلایل علاقم بهش اینه که ماینکرافت بازی میکنه و یکی از افتخارات متینکرافتم اینه که بزرگترین فرد اینترنت یعنی پیودی پای در حال انجام این بازیه😐✋

  Yoha

  رگان یوتیوب خارجی هم میبینم:/

  Soorousha

  مبینا دانشگاه تهران قبول شو دیگه دا 😕

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom
  پربازدید ترین ها
  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

  از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp

  سایت راز آلود و عجیبی به نام sentimentalcorp eMp: سایت شرکت احساسی sentimentalcorp یک وب سایت راز آلود است که توسط سرور خود در اسپانیا کنترل می شود این سایت متعلق به رندی پروزاک بوده و حالتی راز

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  خانه اجنه در کلاردشت

  خانه اجنه در کلاردشت horror6: ویلای متروکه در کلاردشت که تمامی پنجره های آن با یکدیگر متفاوت هست و ساکنین می گویند که این خانه ارواح یک شبه ساخته شده است درب این ویلای متروکه در کلا?

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها

  تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها انیمیشن توپولو ها (Teletubbies) مجموعه برنامه کودکی بود که در 120 کشور به نمایش درومد و به بیش از 45 زبان دوبله شد که در ایران با نام توپولوها شناخته میشه، ب?

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن


  # پربازدید های امروز
  #سرنوشت دیگو آلوز قاتل
  #فیلم ترسناک Hounds of Love 2016
  #داستان های ترسناک چندخطی
  #تئوری عجیب انیمیشن توپولو ها
  #مسترس و اسلیو چیست؟
  مطالب مرتبط
  هیولاهایی که تهرانی‌های قدیم به آنها باور داشتند

  هیولاهایی که تهرانی‌های قدیم به آنها باور داشتند    تهرانی‌های قدیم، به ویژه ساکنان این شهر در دوره قاجار حکایت‌ها و داستان‌ها و باورهای  خرافي متنوعي داشتن...

  راز پنهان و تئوری نوشیدنی مانستر

  وقتی نوشیدنی مانستر وارد بازار شد،توجه عده ای را به خودش جلب کرد،محبوبیت این نوشیدنی برای مزه ی متفاوت اسکری ورلد و همینطور لوگوی جالب آن بوده،که حرف "M" یعنی اول کلمه "Mon...

  فراماسونری (مرموزترین گروه های مذهبی)

  فراماسونری (مرموزترین گروه های مذهبی) فراماسون‌ ها یکی از مرموزترین و بحث‌برانگیزترین گروه‌های مذهبی جهان هستند. چندین دهه از حیات ماسون‌ها می‌گذرد و اگر بخواهیم ادعاهای‌?...

  زندگی قبل از تولد

  تئوری هایی وجود دارند که میتوانند تا حدودی زندگی قبل از تولد رو تایید کنند.  در این پست به معرفی 7 مورد از آنها میپردازیم.   ✨۱- خواب های شما در واقع میتوانند یک نوع یاد ا...

  مرگ امی واینهاوس, قتل یا خودکشی؟(پارت دوم)

  -2 ایلومیناتی امی واینهاوس رو به قتل رسوند همونطور که گفتم امی در 27 سالگی میمیره و عضو کلاب 27 میشه. کلاب 27 لیستی از خواننده ها و آرتیست و بازیگرای معروفه که همه تو سن 27 سالگی مر...

  استفاده از قران در اهنگ كره اي MTBD توسط CL

  اهنگ MTBD توسط عضو سابق بند كره اي، CL در سال ٢٠١٤ منتشر شد. اين اهنگ به شدت بحث برانگيز بود و سرصدايه زيادي به پا كرد. در پس زمينه نسخه اول اين اهنگ از صداي پسر بچه اي كه در حال قران خ...

  چشم سوم ، اسرار درون

  چشم سوم ، اسرار درون چشم سوم کلمه ای که بارها شنیده ای اما شاید فکر نمی کنید که شما هم آن را داشته باشید از سالهای دور داشتن چشم سوم برای بسیاری از اقوام و فرهنگ ها تا حدی قابل احت...

  سوال مهم علوم غریبه ایا گنجها طلسم دارند؟پاسخ جنجالی استاد علوم غریبه

  دفینه های طلسم شده ایا گنجها به واسطه جن ها و جادوگران طلسم دارند سوال مهم علوم غریبه ایا گنجها طلسم دارند؟پاسخ جنجالی استاد علوم غریبه امروز در سایت کاوشگران اسرار ایران باس...

  برچسب
  #foodforfox
  #غذا برای روباه
  #خوراکی برای روباه
  #فود فور فاکس
  #اسرار ترسناک
  #بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
  #اسرار منطقه 51
  دسته
  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  پرونده های ترسناک (جنایت های جهان)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ و جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  شکنجه و بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
  تبلیغ
  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو