25 سال حبس دختر جوان (بلانش مونیر)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-01-30
 • 125 بازدید
 • 25 سال حبس دختر جوان (بلانش مونیر)

  در این مطلب داستان دختری را  تعریف می کنیم که بخاطر عشق به یک مرد 25 سال توسط مادر خود حبس شد در سال ۱۸۷۶ بلانش مونیر ۲۵ ساله عاشق مرد وکیلی شد که هم از خودش بزرگتر و هم ورشکسته بود مادر بلانش با این ازدواج موافق نبود ولی بلانش به انجام این کار اصرار داشت.

  مدتی بعد بلانش ناپدید شد دیگر هیچکس او را ندید. مادر و برادر او برایش سوگواری کردند و بعد از مدتی همه چیز تمام شد و آن ها به زندگی عادی خود بازگشتند اما این همه ماجرا نبود پشت زندگی عادی آن ها رازی مخوق و وحشیانه مدفون بود. در ۲۳ ماه می سال ۱۹۰۱ نامه ای عجیب به دفتر دادستانی کل پاریس رسید با این مضموون: دختری در خانم مادام مونیر زندانی شده در حالیکه لباس به تن ندارد. گرسنه است و در زباله و تاریکی به سر می برد. او مدت ۲۵ سال است که زندانی است.
  پلیس که از این نامه شوکه شده بود تصمیم گرفت علی رغم حسن شهرت خانواده مونیز به بررسی این موضوع بپردازد. پلیس به بررسی خانه پرداخت و متوجه دری در زیر زمین این خانه شد که قفل بود.
  بعد از باز کردن در آن ها با صحنه ای وحشتناک روبرو شدند.

  زنی را در یک رختخواب یافتند که دور و برش پر از زباله و غذاهای فاسد شده بود. شپش همه جا را گرفته بود و زن بیچاره در حالی که ۲۵ کیلو وزن بیشتر نداشت روی تخت دراز کشیده بود.
  هوای اتاق به حدی بوی بد و تهوع آوری داشت که ادامه بررسی ها برای ماموران پلیس غیرممکن شده بود.
  خانم مونیر مادر بلانش که به دلیل فعالیت های شهری خود برنده جایزه کمیته کارهای خوب شده بود فورا دستگیر شد. او ۱۵ روز بعد در زندان فوت کرد.

  مردی که بلانش به او علاقمند بود در سال ۱۸۸۵ مرده بود. برادر بلانش هم به جرم همدستی در جرم دستگیر و به مدت ۱۵ ماه زندانی محکدوم شد بلانش از حبس 25 ساله ازاد شد اما بعد از 13 سال سر انجام در سال ۱۹۱۳ درگذشت و این پایانی بود بر زندگی اسف بار وی.

   

  How useful was this post?

  Average rating / 5.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  4 thoughts on “25 سال حبس دختر جوان (بلانش مونیر)

  1. میلاد گفت:

   اون نامه توسط چه کسی برای پلیس فرستاده شده بود؟؟؟؟؟؟؟؟

   1. ناشناس گفت:

    اون نامه توسط چه کسی فرستاده شد
    ؟

  2. دختر سایه گفت:

   شاید از طرف یکی از اعضای خانواده اش بوده. یا حتی برادرش.

  3. gamefly گفت:

   whoah this blog is excellent i love studying your articles.
   Keep up the good work! You recognize, lots of persons are searching round for this
   information, you could aid them greatly.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) بردگی (سلطه پذیر) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) تصاویر (تصویر های ترسناک) جنایت کاران (جنایت های جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 1٫124 s