گرگاس (موجودی از ترکیب گرگ و سگ)

نویسنده:Amir

لیست مطالب :

بیوگرافی:

درتاریخ : 2018-08-14
 • 208 بازدید
 • گرگاس (موجودی از ترکیب گرگ و سگ)

  Amir : ترکیب نژاد های مختلف حیوانات عملی است که باعث تولد نوعی جدید از نژاد در حیوانات مختلف می شود ترکیب نژاد در حیوانات اهلی مانند سگ ، انواع دام و طیور انجام می گیرد اما این اتفاق با کنجکاوی برخی از انسان ها باعث تولد یک “اشتباه” در محیط زیست می شود در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

  گرگاس یا گرگی حیوان دورگه‌ است که از جفت‌گیری سگ و گرگ به وجود می‌ آید از آن جا که سگ اهلی زیرگونه‌ای از گرگ خاکستری به شمار می‌رود پس می‌توان گرگی را نژادی از سگ نیز به شمار آورد با توجه به اینکه نسل تمامی سگ‌ها به زیرگونه‌هایی از گرگ می‌رسد، گرگی، سگی است که خون گرگ را از 5 جد نزدیک خود به ارث برده باشد نام‌ های فارسی دیگر این جانور “گرگ سگ” نیز می باشد بیشترین جمعیت گرگاس ها در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کنند شمار گرگی‌ها در این کشور در سال 1998 حدود 300 هزار برآورد شده که برخی منابع آن را تا 500 هزار بالا می‌برند برای تولید گرگی معمولاً گرگ خاکستری را با سگی از نژادهای گرگ‌مانند (مثل ژرمن شپرد یا سیبرین هاسکی یا مالاموت آلاسکایی) جفت می‌کنند.

  این حیوان ویژگی‌های جسمی و رفتاری‌اش ممکن است به هر یک از آن‌ ها شبیه شود و چندان قابل پیش‌بینی نباشد این حیوان بسیار قوی تر و باهوش تر از سگ و گرگ است بعضی افراد مانند چوپان ها و علاقه مندان به سگ ، این حیوانات را مجبور به جفت گیری با گرگ می کنند تا چنین موجودی به وجود آید ، اما چون معمولاً نمی توانند کنترلش کنند در طبیعت رهایش میکنند وقتی چنین موجود خطرناکی در طبیعت رها شود ، به نوعی باعث برهم زدن اکوسیستم می شود.

  دورگه شدن گرگ و سگ به‌ طور طبیعی و در حیات وحش نیز دیده می‌شود این وضعیت بیشتر در نواحی نزدیک به سکونت‌گاه‌ های انسانی اتفاق می‌افتد البته مواردی نیز از حضور گرگی‌ها در مناطقی با تراکم جمعیتی مناسب گرگ در شوروی سابق مشاهده شده‌است بسیاری از موارد حملات گرگ‌های بزرگ به انسان‌ها که رفتار تهاجمی غیرمتعارفی نسبت به انسان‌ها داشته‌ اند ممکن است مربوط به گرگی‌ ها باشد و در اینصورت خطرناک هستند در اروپا تداخل ژنتیکی سگ‌ها و گرگ‌ها یکی از عوامل تهدید بقای گله‌های کوچک گرگ در این قاره است که در خطر شدید انقراض قرار دارند این موجود بر خلاف گرگها از انسان نمی ترسد، قوی تر و تهاجمی تر است گرگها معمولاً زمستان به خاطر گرسنگی شدید به انسان حمله میکنند ، اما گرگاس انسان را در هر فصلی ببیند امکان حمله کردن دارد حتی بهار و تابستان بیشتر.

  متاسفانه در کشور ما خیلی این اتفاق افتاده است و این چند سال اخیر ده ها کودک توسط همین گرگاس ها از داخل حیاط خانه ها دزدیده شده و خورده می شوند حتی در این باره در ایران مستندی به نام گرگینگی ساخته شده که شرح این اتفاقات تلخ است متاسفانه چنین دخالتی در کار طبیعت نیتجه ناخوشایندی دارد گرگاس نژادیست حساس که به اشیاء بی جان واکنش خوبی نشان نمی دهد قبل از آنکه این نژاد را برای نگهداری قبول کنید باید بطور جدی آموزش داده شوند آنها به آموزشهای ثابت و فضای پهناوری برای گشتن نیاز دارند بعد این حیوان تا قبل از 18 ماه جانداری سازگار و وفق پذیر خواهد بود از این سن به بعد نشانه های گرگ در او پدیدار می شود.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  One thought on “گرگاس (موجودی از ترکیب گرگ و سگ)

  1. Thanks on your marvelous posting! I seriously
   enjoyed reading it, you are a great author.I will be
   sure to bookmark your blog and may come back very soon. I want to encourage
   yourself to continue your great writing, have a nice evening!

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) حیوانات (جانداران ترسناک) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫501 s