730 total views, 1 views today

گربه روح را می بیند (سرزمین ارواح)

می گویند حیوانات قادر به دیدن عالم غیب هستند و می توانند انرژی هایی را درک کنند که ما انسان ها قادر به درک آن نیستیم مثلا چند روز پیش از وقوع زمین‌لرزه در نحوه حرکت موش‌ها، مارها، هزارپایان و ماهی‌ها تغییراتی ایجاد می‌شود و جوجه‌ها سراسیمه سر از تخم بیرون می‌آورند. گروهی از متخصصان بر این باورند حیوانات پیش از انسان‌ها لرزش زمین را احساس می‌کنند این اتفاقات سوال هایی را مطرح می کند که علم جوابی برای ان ها ندارد.

این گمان می رود که حیوانات دارای قدرت متافیزیک هستند و چشم سوم آن ها باز است متافیزیک متشکل از دو کلمه متا به معنای بعد و فیزیک به معنای طبیعت است متافیزیک به‌معنای دقیق آن شاخه‌ای است از فلسفه که به گفته ارسطو جست‌و‌جوی نخستین اصل‌ها و علت‌ها و بررسی بودن است متافیزیک در این معنا به نوعی همان آنتولوژی یا بودن‌شناسی تعریف می شود این دانش در تمامی جانداران و همچنین انسان ها وجود دارد اما به مقدار کم و ضعیف.

ایت الله بهجت یکی از انسان هایی است که به درجات بالایی از درک طبیعت و خود شناسی رسیده بود و قادربه دیدن اتفاقاتی بود که انسان های عادی قدرت دیدن ان را نداشتند بسیاری از نظریه پردازان بر این باورند که گربه ها قادر به دیدن ارواح هستند و در اطراف خود اتفاقاتی را حس می کنند که ما متوجه آن ها نمی شویم.

شاید با من هم نظر باشید که گربه ها ، حیوانات بسیار دوست داشتنی هستند از خمار کردن چشمانش گرفته تا خرخر هایشان، همه لوس بازی هایشان بامزه و سرگرم کننده به نظر می رسد اما اگر در خانه گربه دارید دفعه بعدی که به طور ناگهانی میخکوب و به یک نقطه خیره شد، باید فرض را بر این بگذارید که جز شما و گربه ، انرژی سومی در خانه حضور دارد.

 

4.4
07
ایجاد مقاله

با ورود به بخش ایجاد مقاله قادر به ثبت و انتشار مطالب ترسناک خود خواهید بود (ضوابط سایت کاربر محور)

در صورتی که این مقاله را مخالف با قوانین جمهوری اسلامی می دانید به ما گزارش دهید.

2 thoughts on “گربه روح را می بیند (سرزمین ارواح)

  1. سلام اقا جابر من خیلی دوست دارم یه فیلم رد رومی پیدا کنم ولی نمیتونم و پیدا نکردم دارم از فضولی می میرممممممممممممم کمک کنید لطفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.