کوپروفیلیا (اختلال مدفوع خواهی)

کوپروفیلیا (اختلال مدفوع خواهی)

کوپروفیلیا (اختلال مدفوع خواهی)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1365

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-08-13
 • 178 بازدید
 • کوپروفیلیا (اختلال مدفوع خواهی)

  گاهی روابط جنسی و ارضا شدن به گونه ای غیر متعارف انجام می شود که از نظر عده ای چندش آور است. اما اگر بدانید فتیش جنسی چیست می بینید که همانطور که برخی روابط جنسی از نظر شما چندش آور است برای دیگران تحریک کننده است البته برخی رفتارها مثل ادرار کردن در دهان همسر، آمیزش جنسی با حیوانات، ارضای جنسی با جسد و… واقعا چندش آور است و از نظر علمی هم نابهنجاری جنسی محسوب می شود.

  در مدفوع خواهی شخص از مدفوع کردن روی شریک جنسی یا بالعکس و یا خوردن مدفوع (مدفوع خواری) لذت جنسی می برد یک نوع از این اختلال بد دهنی نام دارد که در آن شخص به صورتی وسواسی کلمات وقیحانه ای بر زبان می آورد این انحرافات جنسی مربوط به تثبیت در مرحله مقعدی رشد روانی و جنسی است تنقیه خواهی نیز یکی دیگر از روش های لذت جنسی بردن است کاربرد تنقیه به عنوان بخشی از تحریک جنسی است و این اختلال هم مربوط به تثبیت در مرحله مقعدی خواهد بود ادرار خواهی نوعی دیگر شهوت گرایی پیشابراهی است که شخص از ادرار کردن روی شریک جنسی و یا بالعکس لذت جنسی می برد. هم در مردان و هم در زنان این اختلال ممکن است همراه با روش های خودارضایی باشد که در این گروه برای تحریک جنسی اجسام خارجی وارد پیشابراه می گردد.

  دیدگاه

  One thought on “کوپروفیلیا (اختلال مدفوع خواهی)

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) جالب (مطالب جالب توجه) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫293 s