کمی وقت بگزارید! گفتگویی خودمانی با یک جن گیر

کمی وقت بگزارید! گفتگویی خودمانی با یک جن گیر

کمی وقت بگزارید! گفتگویی خودمانی با یک جن گیر

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2020-01-04
 • 116 بازدید
 • کمی وقت بگزارید! گفتگویی خودمانی با یک جن گیر

  وقتی بچه بودم هر بار پای قصه ی مادر بزرگ و پدر بزرگم می نشستم از موجوداتی حرف می زدند كه آن موقع با اینكه مفهوم آن حرف ها را نمی فهیمدم ولی از شنیدن نام آن موجود می ترسیدم و با ذهنیات كودكانه ام آن موجود را در اطرافم حس می كردم .

  بارها وقتی در منطقه تاریکی تنها می شدم با یاد آوری نام آن موجوداتی که هیچ وقت به چشم ندیده بودم بی اختیار وحشت برم می داشت.آن موجود نا شناخته ای به نام جن بود.بارها در باره او داستان ها شنیده بودم ولی او از دایره فهم من فراتر بود.

  باور این که موجودی به این نام بر سر راهم سبز شود مرا از تاریکی می ترساند. از آن هنگام هیچ وقت درتنهایی خودم آرام و قرار نداشتم.

  زن سالخورده ای برایم تعریف كرده بود كه جن ها در برابر ابزار آلاتی مانند سوزن و میخ ناتوان هستند. ولی هیچ وقت پاسخ مناسبی برای دلیل این ماجرا پیدا نکردم.

  تصویر عجیب از مردگان طوفان کانزاس
   
  مادرم هر وقت آبی را روی خاكستر می ریخت زیر لب بسم الله الر حمن الر حیم می گفت .

  یادم می آید وقتی برادر كوچكم متولد شد مادر بزرگم تا 10 روز سفارش می كرد در همه احوالات یك نفر كنار او باشد وقتی درباره علتش پرسیدم او جواب داد ممكن است آل که نوعی جن است بیاید و برادرت را با خود ببرد!

  ازتصور این که برادرم را موجود ناشناخته که قا بل دیدن نیست از داخل اتاقی که تمام اطرافش حفاظ دارد با خود ببرد وحشت زده می شدم. آن موجود باید خیلی قوی باشد که قادر است از در بسته هم داخل اتاق شود.

  سال گذشته هنگامی که عکس مو جو دی که توسط یک عکاس عرب گرفته شده بود روی خط اینترنت آمد توجه بسیاری از بزرگان مذهب و مردم را به سو ی خود جلب کرد. زیر عکس شرحی نوشته شده بود که این عکس یک جن است و در داخل غار گرفته شده است. سوالات بی شماری از این موجود نادیدنی اذهان ملیون ها مردم را به خود مشغول کرد.

  مگر نه این که جن قابل رویت نیست پس چگونه می شود از او عکس گرفت. در همین ایام بود كه ماجرای درگیری خانواده ای در قرزوین را با یك گروه از جن ها را در روزنامه خواندم .

  آیا جن ها همیشه باعث ترس و وحشت انسان ها می شوند مگر آن ها از چه چیزی آفریده شده اند که هیچ چیز قادر به رویت یا جلو گیری از صدمه زدن  آن ها به انسان نیست. هنوز تکنولوژی و علم علی رغم پیشرفت شگرف خود قادر به تائید یا رد موجودیت جن ها نشده است.

  کارگردان های سینما و تلویزیون بر اساس شنیده ها فیلم های زیادی درباره این موجود ساخته اند. خیلی ها موجودیت جن را ساخته وهم  افرادی می دانند که به دلیل دچار شدن بیماری های صرع و سرسام تصور می نمایند و موجوداتی را مشاهده می کنند ولی در قرآن مجید در باره وجود داشتن آن ها آیه آمده است. شاید سال ها به طول انجامد تا بزرگان علم قادر به پاسخگویی به سوالات بی شماری باشند که در این باره مطرح می شود.

  سخنان فوق از یك مرد 66 ساله به نام شیخ عباس نقل شده است كه در دل منطقه كوهستانی شرق كشور در روستای وامنان(جاده آزادشهر ، شاهرود) ساكن است .

  او 8 فرزند دارد كه دو پسر او با ترک این منطقه خوش آب و هوا به قم رفته و درس طلبگی می خوانند .شیخ عباس كه اكنون چند سالی است كار دعا نویسی و جن گیری را رها كرده است می گوید این كار را از پدربزرگ مادری اش آموخته است و کتابی را که برای این کار استفاده می کند از او به ارث برده است. کتابی به خط نستعلیق و به زبان های فارسی عربی و هندی نوشته شده و اشکال مختلفی در صفحات آن دیده می شود.

  او از سن 25 سالگی شروع به این كار نموده است. از خاطره اولین جن گیری اش و دیگر خاطراتش این چنین می گوید:

  1. خواب بودم که کسی مرا صدا کرد. مرا نزد جوان بیماری برد. جوان داخل اتاق رفته بود و در را بسته بود و برای هیچ کس باز نمی کرد.دعایی نوشتم و همان بیرون دود دادم که پس از چند لحظه در را باز کرد. آن قدر گریه کرده بود که چشمانش پف کرده بود. چند طلسم نوشتم چشم هایش باز شد. علت گریه اش را پرسیدم گفت چند نفر آدم قوی هیکل می خواهند مرا بکشند.برایش احضار خواندم از سه شاه و وزیر و شیخ جن ها به نام های شاه کاظم قطمیر و شیخ مرشد کمک خواستم. آنها آمدند و با راهنمایی و همراهی آن ها سه جن مزاحم را تسخیر کرده و داخل شیشه کردم. آن جوان نفس راحتی کشید و خیلی زود خوب شد.

  داستان ترسناک نور قرمز
   
  2. بار دیگر زن پنجاه ساله ای دچار جن گرفتگی شده بود برایش احضار خواندم هفت نفر جن آمدند. از آن ها در باره علت آزار و  اذیتشان پرسیدم  گفتند ما تقصیری نداریم. او  برای یکی از فرزندان ما مشکلی پیش آورده و آب جوش روی  بچه ما ریخته و او را سو زانده است. برای بچه آن ها طلسم نوشتم خوب شد.

  3. اوایلی که دعا نویسی و احضار را شروع کرده بودم مرد 25 ساله ای رفته بود سر کوهی که یخچالی داشت  که داخلش برف و یخ طبیعی است او را از آنجا آورده بودند حال خیلی بدی داشت. مادرش خیلی بی تابی می کرد. احضار خواندم ودوستان جن ام را آوردم درباره علت مریضی اش پرسیدم گفتند او سر کوه رفته یخ و ماست را با هم خورده و سرسام گرفته باید به پزشک مراجعه کند. او رجوع به پزشک کرد و خیلی زود بهبود یافت.

  4. اوایل کارم بود در حوالی آزاد شهر مردی چند گوسفند داشت نیمه شب گوسفندهای او را برده بودند وقتی نزد من آمد احضار آینه خواندم. دو بچه نابالغ را آوردم و برایشان احضار خواندم آن ها در آینه می دیدند. بچه ها گفتند دو نفر آمدند و گوسفندها را با تراکتور بردند و سرهایشان پوشیده است. گوسفندها را به کوهی بردند که زنی در را باز کرد.مشخصات را گفتند به کلانتری اطلاع داده شد و مامورین گوسفندها را در همان محل یافتند. دزدها وقتی از موضوع مطلع شدند به من پیغام فرستادند که به شیخ عباس بگویید اگر بار دیگر به آزاد شهر بیاید قتلش حتمی است.

  5. چوپانی جوان وقتی به کوه رفته بود چند روزی کسی از او خبر نداشت. وقتی بر گشت دیدند دستانش را حنا کرده است بعد مشخص شد در عروسی جن ها شرکت داشته. او وقتی به روستا رسید زن سالخورده ای به وی گفت ننه بزغاله سفید مرا کجا بردی؟ او جواب داد مگر خودت به عنوان چشم روشنی در عروسی جن ها ندادی.

  6. یک بار مردی دچار بیماری شده بود مرا به بالین اش بردند. او وقتی به رختخواب رفت انگار کس دیگری هم آن جا بود. شروع به راز و نیازهای عاشقانه با آن فرد کرد. جن ها را احضار کردم آن ها گفتند آن مرد عاشق یک پری شده است. آن  پری از جلد او بیرون کردم و او را به زندگی برگرداندم.

  داستان ترسناک احضار شبح
   
  7. در یک عروسی زنی جن زده شده بود. هر کسی چیزی می گفت. یکی می گفت موی دم گرگ بیاورید. یکی می گفت سبیل گربه بیاورید. همه این روش ها را امتحان کردند جواب نداد. من احضار خواندم فوری حرکت کرد. جن ها گفتند این زن چهار نفر ما را سوزانده است. بچه هایشان را هم احضار کردم آیه خواندم بهبود یافتند و آن ها رضایت دادند.

  س:جن هایی كه به شما كمك می كنند چه نوعی از جن ها هستند ؟

  ج: آن ها مثل جن های دیگرند ولی در و طول زمان با من دوست شده اند .

  س:چطور با شما دوست شده اند ؟

  ج :چند مدتی شبها ذكر و دعا خواندم تا آن ها با من دوست شدند .

  س:جن ها مانند آدم های معمولی دیده می شوند ؟

  ج :به نظر افراد بیمار بله ولی به نظر انسان های سالم دیده نمی شوند .

  س:شما وقتی با آن ها صحبت می كنید آن ها را می بینید ؟

  ج: نه ، ولی بیمار آن ها را می بینید و من از طریق این بیمارها با آن ها ارتباط برقرار می كنم .

  س:ارتباط با جن ها در چه ساعاتی انجام می شود ؟

  ج:هم روز و هم شب .

  س:شما خودتان جن ها را دیده اید ؟

  ج: نه ، دیدن جن برای آدم سالم ممكن نیست .

  س:علایم جن زدگان چیست ؟ یعنی فردی كه دچار این بیماری می شود دارای چه علایمی است ؟

  ج: سردرد ، گردن درد ، نا آرامی و غیره .

  س:آیا جن ها وزن دارند و لباس می پوشند ؟

  ج: لباس می پوشند لباس های آن ها معمولی است ولی كلاهی نوك تیز به سر می گذارند .

  س:چند نوع جن داریم ؟

  ج: جن ها هفتاد طایفه هستند. روایت مختلفی در این مورد وجود دارد .

  س:در كدام مناطق جن ها بیشتر دیده می شوند ؟

  ج: آن ها در همه جا هستند .

  س:جن ها به چه زبانی حرف می زنند ؟

  ج: به زبان های مختلف ، فارسی ، تركی ، عربی ، انگلیسی و غیره .

  س:از نظر قدرت بدنی چگونه هستند ؟

  ج: بسیار قوی .

  س:این جن ها را چگونه می توان كشت ؟

  ج: با آیات عظیم .

  س:یعنی با چاقو ، تفنگ و غیره نمی شود آن ها را كشت ؟

  ج: نه .

  س:می گویند با سوزرن و میخ می توان جن ها را تسخیر كرد آیا واقعیت دارد ؟

  ج: نه ، ولی جن ها از كارد می ترسند .

  س:جن ها عروسی می كنند ؟

  ج: عروسی می كنند عزاداری هم می كنند .

  س:چه شرایطی برای فرد سالم پیش می آید که بیمار می شود؟

  ج: جن زدگی به این دلیل است که فردی باعث مزاحمت جن ها شود. آن ها نیز برای انتقام او را دچار بیماری می کنند.

  س:یعنی یک نوع بیماری روانی است؟ مثلا یک نفر به این دلیل که کسی به او الهام کرده تا مادرش را به قتل برساند او را به قتل می رساند نیز می تواند جن زده شده باشد؟

  ج: چند نوع بیماری است. یکی از عوامل ارتکاب به این عمل گاهی جن زدگی است. یعنی آن ها به او دستور می دهند این کار را بکند.

  س:اذیت كردن جن ها چگونه است ؟

  ج: یكی را می ترسانند یكی را بی هوش می كنند یكی را به غش می اندازند .

  س:آیا قیافه آن ها ترسناك است ؟

  ج: بله خیلی ترسناك است .

  س:آیا جن ها از آینده خبر می دهند ؟

  ج: خیر ، ولی كمی پیش بینی ها را می گویند .

  س:درباره گذشته اطلاعی دارند ؟

  ج: بله ولی همه چیز را نمی گویند .

  س:جن ها از هر مانعی می توانند رد شوند ؟

  ج: بله ولی جایی كه آیه اسم اعظم در آن جا باشد جن ها نمی توانند وارد آن جا شوند .

  س:جن های خوب هم نمی توانند ؟

  ج: آن ها قادر به ورود هستند .

  س:آیا آینه بینی هم یك نوع احضار جن است ؟

  ج: بله

  س:آیا جن ها از بعضی حیوانات می ترسند ؟

  ج: نه

  س:برای این كه آدم جن زده نشود چه كار باید بكند ؟

  ج: همیشه بسم الله الرحمن الرحیم بگوید و آیات قرآن مانند آیت الكرسی ، حمد و سوره و غیره  تلاوت نماید.

  س:می دانی چقدر جن در این دنیا وجود دارد ؟

  ج: خیلی زیاد

  س:می دانی از چه به وجود آمده اند ؟

  ج: خودشان می گویند از آتش به وجود آمده اند .

  س:جن ها به چه اشكالی ظاهر می شوند ؟

  ج: پیرمرد ، پیر زن و جوان هر شكلی ممكن است ظاهر شوند .

  س:آیا پاهایشان سم است ؟

  ج:نه فقط پرده دارد مثل پای انسان است با كمی تفاوت

  س:آیا این عكس هایی كه ادعا می شود از جن ها گرفته اند صحت دارد ؟

  ج: خیر . از جن نمی توان عكس گرفت .

  س:آیا جن ها در خانه های متروكه و حمام های خرابه دیده می شوند ؟

  ج: جن هایی كه در مناطق كثیف دیده می شوند شیاطین هستند .

  س:چند تا ازپادشاهان جن را احضارکرده اید؟

  ج:جن ها هفتاد پادشاه دارند که یازده تن از آنها احضار کرده ام و با سه نفر از آن ها دوست هستم و برای رهایی مریض هایم از جن ها از این پادشاهان کمک می گیرم .

   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) تسخیر شده گان (اجنه) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫294 s