)">
کشتارگاه هارولد شیپمن

کشتارگاه هارولد شیپمن

کشتارگاه هارولد شیپمن">

?

نویسنده:Jaber

صفحه کاربری:

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-01-08

کشتارگاه هارولد شیپمن

832 total views, 5 views today

کشتارگاه هارولد شیپمن

قاتلان سریالی انسان های ترسناکی هستند به همین دلیل بسیاری از ما به ذهن های بیمار و رفتارهای عجیب و غریب و گاه هوشمندانه ی این افراد علاقه داریم شاید به همین دلیل ساعت ها برای دیدن یک فیلم که در مورد قاتلی سریالی و بیرحم است وقت می گذاریم به عبارت دیگر برای ترسیدن وقت صرف می کنیم باید بگوییم که اگر بعد از خواندن مطلب یا فیلمی در مورد قاتل های سریالی معروفی مانند جفری دامر و چارلز مانسون حس ناخوشایند خاصی نداشتید باید بدانید که بدون شک از مشکلی روانی رنج خواهید برد.


 
هارولد فردریک شیپمن متولد 14 ژانویه 1946 یک پزشکی عمومی اهل انگلیس و البته مشهورترین قاتل سریالی این شکور بود که در 31 ژانویه سال 2000 به جرم قتل 15 نفر مجرم شناخته شده و به 15 بار حبس ابد بدون عفو محکوم شد، اما این 15 نفر تنها قربانیان نبودند 2 سال طول کشید تادیم جانت اسمیت افسر پرونده با تحقیقات گسترده ای که انجام داد متوجه شد تعداد اصلی قربانیان 250 نفر بوده و 80 درصدشان بیماران سالخورده ای بودند که برای معالجه به آقای دکتر مراجعه کرده بودند اما در این میان یک مقتول با 41 سال سن و کودکی چهارساله، جوان ترین قربانیان دکتر مرگ بودند.

زمانی که هارولد 17 سال داشت مادر خود را بر اثر سرطان ریه از دست داد مرگ مادرش ضربه روحی بسیار بزرگی به او وارد کرد و از همان زمان بود که مشکلات روانی در کارهای هارولد کم کم نمایان شدند و از همان سن برای آرام شدن مجبور شد از مورفین استفاده کند او پس از ازدواج، تحصیلات خود در رشته پزشکی را ادامه داد و توانست به عنوان پزشک عمومی در یکی از بیمارستان های یور کشایر مشغول کار شود، از همان زمان بود که او با جعل اسناد و نسخه های بیمارستان برای خود نسخه نوشته و از داروخانه مورفین دریافت می کرد در سال 1998 مدیر بیمارستان تلاش کرد تا دلیل مرگ تعداد زیادی از بیماران هارولد را بفهمد. برای او عجیب بود که بیشتر زنان سالخورده ای که بیمار هارولد بودند پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان جان خود را از دست می دادند و به همین خاطر، موضوع را با پلیس در میان گذاشت.

در این بررسی ها هارولد به جرم قتل کاتلین گراندی که از بیماران او بوده و جسدش در ژوئن 1998 در خانه اش پیدا شده بود، دستگیر شد طبق گفته شاهدان هارولد آخرین نفری بود که با او ملاقات کرده و او را زنده دیده بود از همه عجیب تر این بود که با وجود اینکه، کاتلین خودش وارث داشت در وصیتی مبلغ 386 هزار پوند از اموالش را به هارولد بخشیده بود.


 
با تحقیق بیشتر مشخص شد که کاتلین با تزریق مورفین کشته شده و وصیتنامه نیز جعلی است پس از مرگ کاتلین، پلیس 14 نفری که قبل از او در این بیمارستان جان خود را از دست داده بودند نیز کالبدشکافی کرده و متوجه شد که آن ها نیز بر اثر تزریق بیش از حد مورفین جان خود را از دست داده اند این 15 نفر بین سال های 1995 تا 1998 به قتل رسیده بودند هارولد در نوشته های خود گفته بود قبل از 60 سالگی به توصیه بسیاری از ماموران زندان، خودم را دار می زنم زیرا پس از آن مستمری من به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد و برای همسرم مشکل پیش خواهدآمد.

هارولد در 13 ژانویه 2004، یک روز قبل از جشن تولد 58 سالگی اش در سلولش خود را به وسیله ملحفه های تختش به دار آویخت و خودکشی کرد طبق گزارش ساندی تلگراف، در نامه ای که هارولد قبل از مرگش نوشته بود، ادعا کرده بود قبل از آن هم بارها قصد خودکشی داشته اما به خاطر این که همسرش پس از مرگ او بتواند از مستمری استفاده کند این کار را نکرده است.محتوای مطالب منتشر شده بر عهده نویسنده مطالب خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

?

?

Foodforfox The Scary Website 2019 ©