کتاب نکرونومیکون یا رستاخیز مردگان

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2017-09-26
 • 411 بازدید
 • کتاب نکرونومیکون یا رستاخیز مردگان


   
  نویسنده : عبدل ال حضرت

  قالب کتاب : PDF

  کتاب نکرومیکون به زبان انگلیسی

  کتاب نکرونومیکون ، رستاخیز مردگان و یا کتاب دیوانه کننده القابی. کتابی از نویسنده بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت است. بعد از آنکه کتاب توسط ال حضرت به پایان رسید. بدن تکه تکه شده اش پیدا شد. دلیل و نحوه قتل نامعلوم  بود. کتاب اصلی (نمونه دیگری از این کتاب توسط اچ پی لاو کرفت نوشته و در ژانر  وحشت روانه بازار شد) شامل ۷ جلد است. و در ارتباط با آینده بشریت پیشگویی هایی در آن گنجانده شده است. بنا به ادعایی تعدادی از پیشگویی های نوستر آداموس برگرفته از این کتاب است.

  مدرکی از سال ۱۴۸۷ توسط  راهب وارمیوس (olaus wormius) بر جای مانده است. او طبق این نوشته به کتاب بسیار خطرناکی اشاره میکند. این کتاب مرموز خواننده را به شدت تحت تاثیر خود قرار می دهد. وارمیوس در یکی دیگر از نوشته هایش می گوید: وقتی ترجمه کتاب به دستم رسید. مقداری از آن را مطالعه کردم و بلافاصله آنرا در آتش سوزاندم. چون حقایقی در آن  فاش میشود که هنوز هیچکس برایش آماده نیست. به زمان بسیار زیادی برای درکش محتاجیم!

  اما ترجمه ای که راهب واریوس ادعا میکرد در آتش سوزانده است. سال ۱۵۸۶ در پراگ یکبار دیگر پیدا شد. اما در دستان فردی که همه او را به عنوان جادوگر میشناختند. دکتر جان دی و دستیارش ادوارد کلی، بنا به شایعه ها این دو بعد از پیدا کردن این کتاب سعی در زنده کردن مردگان! کردند.کتاب سپس بوسیله فردی کلکسیونر به نام الیاس اشمول به کتابخانه بودلین آکسفورد هدیه داده شد. از این کتاب دو نسخه دیگر در کتابخانه های موزه بریتانیا و واتیکان  موجود است. نسخه کتاب نکرونومیکون کتابخانه بودلین در سال ۱۹۳۴ ناپدید شد. گفته میشود هیتلر به علت علاقه زیادش به متافیزیک به نحوی این کتاب را بدست آورد و بعد از آن دیگر ردی از آن نسخه در دست نیست.

  نسخه موجود در موزه بریتانیا در سال ۱۹۴۰ از فهرست خارج و به انبار منتقل شد. سپس همراه جواهرات سلطنتی خانواده پادشاهی در گالر قلعه حفاظت شده قرار گرفت. آنچه این کتاب را خطر ناک جلوه میدهد. تنها بخش دیوانه کننده آن یعنی بخش صدمات فیزیکیش نیست. بلکه حقایق نوشته شده در کتاب آنقدر بی پرده و بی رحمانه است. که باعث فرو ریختن تمامی باورها و ذهنیت فرد در ارتباط با زندگی میشود. و تنها برای انسانی که کتاب را مطالعه میکند. تاریکی و یک هیچ بزرگ به ارمغان می آورد. یعنی اگر فرد از خواندن این کتاب به مرز جنون نرسد. مجبور است در بی هدفی و تاریکی مطلق زندگی کند.

  ملاحظات:
   

  قیمت: 2000 تومان

  در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ، این وبگاه موظف است فایل مورد نظر را به هر نحوی به خریدار برساند در صورت هرگونه مشکل با ما تماس حاصل فرمایید.

  فیلم آموزشی نحوه صحیح خرید و دانلود فایل

  تماس با ما

  همکاری در فروش

   

  دیدگاه

  11 thoughts on “کتاب نکرونومیکون یا رستاخیز مردگان

  1. سایه گفت:

   نکرونومیکون کتاب من درآوردی لاوکرفت برای داستانها و اساطیر کطولحو هست، این کتاب وجود خارجی نداره و روایتی که گفتید راجع به نویسنده خیالی کتاب بنام ال عضیف هست که توسط فرستاده آزاتوث در وسط جمعیت قطعه قطعه شده – روایت هست یک شوگوت او را بقتل رسانده- اما بهرحال کتاب جنبه واقعی ندارد و نسخ متعدد از طرف نویسندگان علاقمند منتشر شده که هیچکدام نه نکرونومیکون واقعی هست و نه میشود قسم خورد که نیست

   1. تو از کجا میدونی

  2. فریبا گفت:

   از کجا میشه خوند این کتاب رو؟

   1. Jaber گفت:

    این کتاب به صورت پی دی اف در دسترسه اما تا چه حد از کتاب اصلی برگرفته شده در جریان نیستم

  3. محمدرضا گفت:

   سلام آقا جابر خسته نباشید این نسخه اصلی این کتاب هست؟

   1. Jaber گفت:

    سلام نخیر

  4. مهراب گفت:

   علامت های کتاب با علامت های کتاب soyga مطابقت داره

   1. Majidesat گفت:

    بنظرت کتابی به این عظمتی رو که درقلعه جواهرات سلطنتی به گفته نقل کننده نگهداری میشود و۲۰۰۰تومان ن ۲۰۰هزارتومان .ووووو.قیمتش هست..اینقدرمفت این کتاب هست..

  5. Majidesat گفت:

   سلام دوستان
   بنظرشما اگرچنین کتابی بااین قدمت باشد
   ۲۰۰۰تومان پولش هست..بابا کمی آگاه تر باشید عزیزان گلم

  6. عباس گفت:

   من این کتاب رو دانلود کردم تازه نه از این سایت از یک سایت دیگه دانلود کردم این چیزی که توی اینترنت و سایت ها وجود داره بخشی از این کتاب هست که مربوط به احضار روح هست توی این بخش اسم ۵۰ تا روح با ورد مراحل انجام مراسم و غیره توضیح داده شده

   1. کیوان گفت:

    احضار ارواح و اجنه به این راحتی ها نیست باید طرف مدتها پیش استاد اموزش دیده باشه چون هر جن و موکلی که احضار میشه هر کدومشون ورد و مراسم مخصوص به خودش رو دارن که به طرف اسیب نزنن چون احضار یه جورایی مثل به دام انداختن و زندانی کردنه اون جن هست خب شما رو زندانی کنن دست و پا نمیزنی دستت برسه کسی که زندانیت کرده رو اش و لاش نمیکنی؟خب اونام همین طوری هستن.اون استادکاراشون بلدن که چجوری حلقه محافظ دور خودشون ایجاد کنن که جنه نزنه سرویسشون کنه اما ادم عادی بدون حلقه محافظت کننده دست به احضار بزنه انگار با جون خودش بازی میکنه.هیچ وقت از این کارا نکنید

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫288 s