کتاب مجمع دعوات کبیر

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-01-02
 • 160 بازدید
 • کتاب مجمع دعوات کبیر


   
  نویسنده : غیاث الدین محمد عبدالمطلب

  حجم : 16 MB

  نویسنده این کتاب ابن غیاث الدین محمد عبدالمطلب بوده و در سال 1372 توسط نشریه اسلامه منتشر گردید از این کتاب جهت احضار جن استفاده می شود البته کشف رموز این کتاب کار هر کس نیست لطفا در صورت نداشتن اطلاعات درباره این کتاب اقدام به خرید و دانلود آن نکنید.

  ملاحظات:
   

  قیمت: 10000 تومان

  در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ، این وبگاه موظف است فایل مورد نظر را به هر نحوی به خریدار برساند در صورت هرگونه مشکل با ما تماس حاصل فرمایید.

  فیلم آموزشی نحوه صحیح خرید و دانلود فایل

  تماس با ما

  همکاری در فروش

   

  دیدگاه

  2 thoughts on “کتاب مجمع دعوات کبیر

  1. ناشناس گفت:

   این کتاب مورد تآیید علما نیست.از طرفی نگهداری آن بعضا مشکلاتی را برای نگهدارندگان آن بدنبال داشته! که ناچار به انتقال کتاب بجای دیگر شدند.احضار اجنه ، از دیدگاه قرآن نیز مذموم و تبعات شر دارد.

  2. ثریا گفت:

   پدر منم نسخه خیلی قدیمی این کتاب رو داره وبیشتر جهت دعانویسی واسه مریضی بچه ها استفاده میکردن
   منم واسه فالنامه ازش استفاده میکنم-بعضی وقتا از سر کنجکاوی به صفحات احضار جنش رفتم-هرچند از طرف خانواده ملامت شدم اما ادامه دادم تاعواقبش رو شد و پدرم برام دعا نوشت و خوب شدم الانم خونمون تو اتاق خواهرم جن داره و تو اون اتاق خیلی اذیتمون میکنن اون اتاقو خالی کردیم و کسب اونجا نمیره-ولی دیگه دور اون کتابو واون صفحاتشو خط کشیدم-شماهم کنجکاوی نکنید که سرانجامی جز پشیمونی نداره

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫279 s