کتاب اد و لورن وارن (demonologist)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-03-12
 • 713 بازدید
 • کتاب اد و لورن وارن (demonologist)


   
  نویسنده : Graymalkin Media

  سال : 2013

  زبان : انگلیسی

  تعداد صفحه : 320

  قالب فایل : PDF

  در تاریخ شناسایی مسائل ماورالطبیعه زوجی وجود دارند که با هیچ کس دیگری قابل مقایسه نیستند، این دو نفر تمام عمر و انرژی خود را وقف شناسایی و بررسی مسائلی که مربوط به روح، جن و مسائل مرتبط میشود کردند نام انها اِد و لورین وارن میباشد، بسیاری از موضوعات فیلم سازی امروزی همگی حاصل کارهای این دو نفر است و هرچند تا به امروز ان طور که باید به کارهای انها ارزش داده نشده است اما به نظر میرسد قسمت بزرگی از تئوری ها و داستان های این زوج واقعیت دارند…

  اِد لورین متولد 7 سپتامبر 1927 بود که در سال 2006 و سن 79 سالگی از دنیا رفت، لورین اما همچنان در قید حیات است و در حال طی کردن 88 سالگی خود است این زوج در اواسط دهه ی 60 مدعی شدند که میتوانند مسائلی که علم قادر به پاسخگویی به انها نیست و به نحوی ماورالطببیعه هستند را حل کنند، در ان زمان چندمورد از پرونده هایی که انها در حل انها شرکت داشتند به دیدگاه انظار عمومی رسید و به حدی مردم به انها علاقه مند شدند که این زوج تبدیل به افرادی محبوب و مشهور شدند. اِد که بازنشسته ی نیروی دریایی امریکا بود یک پدیده شناس خود اموخته بود که همسرش را نیز در این راه یاری داده بود، هر دو انها نویسندگانی ماهر بودند و مطالب بسیار جالبی از پرونده های خود ثبت نموده اند که تعدادی از انها به شکل کتاب نیز به چاپ رسید. معروف ترین پرونده های این زوج شامل ویلای وحشت امیتیلی (این مورد بعدا به طور مفصل بررسی خواهد شد) ، عروسک انابل و احضار روح مخوف ویلی میشود، این زوج در کل چیزی نزدیک به 10 هزار پرونده از این دست را مورد بررسی قرار دادند که بسیاری از انها امروزه نیز توضیح منطقی ندارند.

  عروسک انابل و ویلای وحشت امیتیلی معروف ترین و ترسناک ترین پرونده های این زوج هستند که به نظر میرسد انها واقعا در تماس با نوعی نیروی فراطبیعی قرار داشتند، خانه ی این زوج امروزه تبدیل به موزه ای پر از وسائل نفرین شده است که بسیاری از انها دارای علامت هرگز دست نزنید هستند، برای مثال در سال 1985 پسری 20 ساله تماس کوچکی با عروسک انابل داشت و بدون اطلاع دادن به اِد وارن از موزه خارج شد، بر اساس سخنان و توضیحات این پسر که بابی فرمونت نام دارد: پس از رسیدن به خانه اولین چیزی که توجهم را جلب کرد این بود که سگم به طرف من نمیامد و این واقعا عجیب بود، نکته ی دیگر این بود که برای چندین روز موقع خوابیدن احساس میکردم کسی در حال راه رفتن در خانه است و حتی وسائل را جابجا میکند، تا اینکه یک هفته بعد در برابر چشمانم و در برابر ایینه عروسک انابل را دیدم.

  در نهایت فرمونت وارن ها را در جریان گذاشت و انها هم او را از این مشکل رها کردند، پس از این حادثه بود که عروسک انابل به درون قابی شیشه ای و محکم منتقل شد و تا امروز نیز درون این قاب است، براساس مدارکی که این زوج ارائه داده اند این عروسک وسیله ای برای اتصال بُعد فیزیکی با بُعد غیرفیزیکی است و نباید با ان تماس داشت وارن ها در کل 6 کتاب در مورد پرونده های خود منتشر کردند که تعدادی از انها بسیار معروف شدند و هستند و تا حدودی به عنوان مرجع از انها استفاده میشود، یکی از مهم ترین نکات لورن ها استفاده از علوم مدرن برای حل پرونده هایشان بود مثلا در حل پرونده ی ویلای وحشت امیتیلی چیزی بیش از 150 عکس با کیفیت مناسب وجود دارد که البته به علت جلب شدن توسط پلیس تا به امروز تعداد کمی از انها منتشر و دیده شده است.
  با وجود تمام مدارک و شواهدی که این زوج ارائه دادند بسیاری نیز انها را دروغ گو و داستان سرا میدانند که تنها قصد داشتند پولی به دست اورند، سال هاست میان طرفداران این دو نوع تفکر بحث های فراوانی وجود دارد اما حقیقت هرچه که باشد اِد و لورین وارن موفق شدند افرادی را از مرگ نجات دهند.

  ملاحظات:
   

  قیمت: 5000 تومان

  در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ، این وبگاه موظف است فایل مورد نظر را به هر نحوی به خریدار برساند در صورت هرگونه مشکل با ما تماس حاصل فرمایید.

  فیلم آموزشی نحوه صحیح خرید و دانلود فایل

  تماس با ما

  همکاری در فروش

   

  دیدگاه

  7 thoughts on “کتاب اد و لورن وارن (demonologist)

  1. کرو گفت:

   ای کاش یه نفر این کتاب تو کشورمون ترجمه میکرد 5000 که پول یه بستنی هستش این کتاب ارزش خیلی بالای داره

   1. سی گفت:

    امسال ترجمه شد توسط میلاد فرجاد نسب

   2. سی گفت:

    با قیمت ۴۶ هزار تومان

    1. سارا گفت:

     سلام سایتی رو که این کتابو بخریم رو دارید؟

  2. اوا گفت:

   اصلا این کتاب فایده ای دارد

   1. سی گفت:

    بله چون بتوانیم انهایی را که جون خودشان رو به خطر انداختن تا مارو نجات بدن بشناسیم

  3. ناشناس گفت:

   متاسفانه خانم وارن همین امسال چند ماه پیش فوت کرد.
   اون خانم جوانی که توی فیلم احظار نقش ایشون رو بازی میکرد باهاش دوست بود و بعد مرگش یه نامه ی زیبا هدیه کرد به لورن وارن که توش گفته میشه که چقدر خانم مهربان و صبور و ارومی بودن.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫278 s