پلک زدن سانتا اینوسنسیا

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-04-28
 • 151 بازدید
 • پلک زدن سانتا اینوسنسیا

  داستان سانتا اینوسنسیا یا سانتای بی گناه به ۳۰۰ سال قبل بر می‌گردد، زمانیکه پدر این دختر، وی را از انجام مراسمات کاتولیکی بازداشته و سانتا اینوسنسیا مخفیانه با یک راهبه دوست شده و به کلیسای کاتولیک می پیوندد. او به کلیسا رفته و مراسم مقدس عشای ربانی خود را کامل انجام داده وبه خانه برمی‌گردد. وقتی پدر این دختر رومی به رازش پی می‌برد او را با خنجر می‌کشد. این قتل بعنوان یکی از اولین آزار و اذیت‌ها در مقابل پیوستن به آیین کاتولیک قلمداد شده و نام سانتا اینوسنسیا در تاریخ ثبت می‌شود.


   
  سپس جسد این دختر به کلیسای جامع گوادالاخار در مکزیک برده شده و بعنوان یک اثر تاریخی ثبت می‌شود. به وی لباس تشریفاتی سفید زنانه پوشانده شده و با موم و در یک محفظه‌ی شیشه ای نگهداری می‌شود. تا به امروز توریست‌های زیادی برای دیدن جسد مومیایی مقتول کاتولیک به مکزک سفر کرده‌اند. ظاهراً به تازگی یکی از گردشگر که در حال فیلمبرداری از جسد سانتا اینوسنسیا بوده صحنه ای عجیب را ضبط کرده که سر وصدای زیادی در اینترنت ایجاد کرده است. در فیلم می‌بینیم یک لحظه چشم های جسد دختر جوان باز و بسته می‌شود!

  سانتا آینوسنسیا چشم می­گشاید این جسد، که مومیایی شده است، در لحظه­ای وهم­آور مستقیم به دوربین زل می­زند از آن زمان ویدئو بیش از 600 هزار بار در یوتیوب دیده شده است  و از میان بینندگان ویدئو برخی آن را رخدادی ماوراء الطبیعه میدانند و برخی دیگر جعلی می­دانند.

  کاربری نوشت: ملزومات ضبط یک رخداد ماوراء الطبیعه: ارزانترین دوربین، تنظیم آن در پایین ترین کیفیت ممکن، حذف هرگونه نور و روشنایی که به شناسایی خوب آن کمک کند و البته، در زمان ضبط ویدئو مهم است که دوربین حرکت داده نشود.

  در عین حال، کاربری دیگر صرفا نوشته است که: شیطان می­خواهد تاثیر بگذارد.

   

  دیدگاه

  3 thoughts on “پلک زدن سانتا اینوسنسیا

  1. Masih گفت:

   کاملا به نظر من تصویر واقعی میاد اما با حقه های سینمایی میشه این کارو کرد اما میشه گفت با کیفیت دوربین و فیلم مشخصه راست میاد.خدا میداند ایا راست است یا خیر

  2. AHS گفت:

   بگیرن بسوزوننش

  3. Arta147 گفت:

   این جنا هم کم دارنا😐😐😐

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) جالب (مطالب جالب توجه) فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد) ماورا الطبیعه (ارواح) مقتولان (اجساد)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫432 s