پروژه نژاد برتر (هیتلر و نازی ها)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-08-28
 • 236 بازدید
 • پروژه نژاد برتر (هیتلر و نازی ها)

  موضوع نژاد برتر و تئوری اختلاف توانایی و هوشی بین نژادهای مختلف از اصلی ترین معقوله های حزب نازی بود آلمان نازی قبل و در خلال جنگ جهانی دوم با پیش بینی های دقیقی که بر مبنای پیروزی کاملش کرده بود پروژه هایی بسیار زیادی برای تبدیل شدن به یک ابر قدرت جدید داشت به عنوان مثال طرح های توسعه ی تانک ها و نفربرهای فوق پیشرفته ی آن زمان ، دگرگونی کامل در ساختار هواپیما ها ، کنترل رسانه ای و پروژه بشقاب پرنده ها و موجودات فضایی برای کنترل اذهان عمومی چیزی که بعد از فتح برلین برای آمریکا فاش شد اما جالب تر از همه ، پروژه نژاد برتر نازی ها بود طبق این پروژه طی ده ها سال مغاربت و ازدواج دانشمندان و نوابغ آلمانی (قوی از نظر ذهنی) با زوج های ورزشکار و دارای قدرت بدنی (قوی از نظر جسمی) نسلی به وجود می آمد که از هر دو حیث بی رقیب بود در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

  “نژاد برتر” مفهومی در ایدئولوژی ناسیونال سوسیالیسم بود که در آن نژاد نوردیک، شاخه‌ای از آنچه در آرایه‌ شناسی اوایل قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم نژاد آریایی خوانده می‌شد، نمایندهنژادی ناب و ایده‌آل بود. در ایدئولوژی ناسیونال سوسیالیستی نژاد نوردیک نابترین نمونه ذخیره نژادی اصیل آنهاییست که آریایی نیا خوانده می‌شدند، ناسیونال سوسیالیستها معتقد بودند آنان در پیش از تاریخ در فلات شمال آلمان می‌زیسته‌ اند و در اصل از قاره گمشده آتلانتیس نشأت گرفته‌اند.

  ناسیونال سوسیالیستها اعلام کردند نوردیک‌ها (که امروزه بهشان مردم آلمانی گفته می‌شود) آریاییان حقیقی بوده‌اند (گواهی آریایی را مقایسه کنید) زیرا نسبت به دیگر مردمی که آریایی خوانده می‌شدند (امروزه مردم هندواروپایی) از نظر نژادی با مردم هندواروپایی غیر بومی نظیر مردم اسلاو، مردم رومانس، و مردم هند-ایرانی کمتر اختلاط پیدا کرده بودند.آنان بر این اعتقاد که مردم نوردیک از همه دیگر نژادها برتر بودند، باور داشتند استیلا بر جهان به آنها اعطا شده‌است. به این مفهوم نوریدیسیسم گفته می‌شود.

  ناسیونال سوسیالیستها می‌گفتند بسیاری از اسلاوها دارای خصایص نوردیک نظیر موی روشن، و چشم با رنگ روشن هستند و زین رو از نظر نژادی برای این که بخشی از نژاد برتر باشند مناسبند آنان در تطابق با این بعضی روسها، لهستانیها، چکها، و بلاروسیها را به اندازه کافی برای آلمانی سازی مناسب می‌دانستند تا آریایی شمرده شوند به هر حال برخی معتقد بودند لهستانیها بیش از حد میهن‌پرست بوده و آلمانی سازی را رد خواهند کرد که منجر به گنرالپلان اوست و طرح اخراج بیشتر اسلاوها از قاره اروپا شد نهایتاً آنان تصمیم گرفتند لهستانیها را در کنار کولیها و یهودها که اونترمنش و برای مردم برتر آلمانی خطرناک دانسته می‌شدند از بین ببرند.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) جنایت کاران (جنایت های جهان) عجیب (عجایب جهان) هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫327 s