پروژه زنگ (ماجرای ماشین زمان نازی ها)

پروژه زنگ (ماجرای ماشین زمان نازی ها)

پروژه زنگ (ماجرای ماشین زمان نازی ها)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-09-11
 • 516 بازدید
 • پروژه زنگ (ماجرای ماشین زمان نازی ها)

  یکی از بزرگترین خصوصیات حکومت نازی ها بلندپروازی و اهمیت بیش از اندازه به علم بود، برای دانشمندان این حکومت چیزی به عنوان خط قرمز وجود نداشت و آنها هرکاری که باعث افزایش دانششان می شد را درست می دانستند.

  در لهستان نزدیک پروژه بزرگ در گودال و معدن ونسلز بر اساس مدارک سری متفقین به نظر میرسد که نازی ها بر روی یک ناقوس فلزی بزرگ کار میکردند. طبق گفته ایگور ویتکوفسکی نویسنده کتاب اسلحه عجیب این حامل فانوسی نام دیگر این ناقوس دارای 9 فوت عرض و 12 تا 15 فوت ارتفاع بود. مسئول پروژه فرمانده ارشد اس اس و رئیس بخش تسلیحات اس اس هانس کاملر بوده است درجه سری بودن این پروژه انقدر زیاد بود که پس از پایان جنگ تمام دانشمندان شرکت کننده در این پروژه تیر باران شدند اما راز این ناقوس فلزی چه بود؟


   
  پروژه زنگ را میتوان آخرین آزمایش بزرگ نازی ها دانست، طرحی بسیار عجیب و غریب که تا به امروز بحث های بسیاری پیرامون نحوه ی اجرا و موفقیت آمیز بودن آن وجود دارد، بسیاری آزمایش فیلادلفیا را دقیقا شکلی دیگر از همین طرح میدانند با وجود نوابغی مانند هایزنبرگ، شاوبرگر، فون براون، لیپیش و… که همگی جز بزرگترین ریاضی و فیزیکدانان زمان خود و شاید تمام دوران بوده اند به نظر میرسد آلمان نازی پا را فراتر از تخیل گذاشته بود، زمانی که جهان تازه در حال ورود به عصر مدرن بود، نازی ها در حال انجام کاری بسیار عجیب بودند.

  پروژه زنگ طراحی عجیب و بسیار مخفیانه بود که توسط حکومت هیتلر در تمام مدت جنگ و قبل از آن در حال اجرا بود، طرح این شئ عجیب اولین بار در سال 1997 و توسط شخصی به نام اندره هرمانسکی که جاسوسی در سیا بود لو رفت، (هرچند تصاویری از آن وجود داشت که از سال ها قبل در دسترس عموم قرار داشت) او که در سال 2000 در جمهوری چک و به علت سکته ی قلبی درگذشت در زمان افشای این راز گفت: این پرونده یکی از سری ترین پرونده های تاریخ سیاست سیا بود و کمتر کسی درمورد آن اطلاع دارد، او حتی اعلام کرد که رئیس جمهورهای امریکا هم درمورد این طرح چیزی نمی دانسته اند و در تمام دنیا شاید تنها 10 نفر به چند و چون آن آشنایند پس از آن تعدادی مستند ساخته شد که در آنها این وسیله را نوعی بمب کثیف و یا حتی اتمی میدانستند، اماشواهد کلی و مدارک کم اما مناسب حکایت از چیزی دیگری داشت.

  برای ساخت این طرح آلمان یک دژ بزرگ در زیرزمین ساخته بود که تنها در طول 8 سال 25 نفر توانسته بودند به مرکز و قلب آن وارد شوند با اینکه پس از فتح این محل توسط امریکا در سال 1945 هیچ گونه وسیله ی خاصی پیدا نشد اما مدارک زیادی وجود داشت که نشان از ساخت یک سلاح عجیب بود بسیاری آنرا نوعی سلاح سایکوترنیک میدانستند اما در سال 2002 یک ریاضیدان از دانشگاه بیرمنگام با بررسی طرح کلی این شی ایده ای را داد که سال ها قبل از آن نیز درمورد آن شک می رفت.

  وسیله ای که میتوانست دروازه ای به ابعاد دیگر جهان را باز کند وسیله ای که باعث پیشرفت عجیب آلمان ها در جنگ شد، بسیاری حتی میگفتند که خود شخص هیتلر همچنان زنده است و تصاویر خودکشی او جعلی است اشتارک بنیادگذار فیزیک نازی ها در دفترچه ی یادداشت خود درمورد آزمایشات موفقیت آمیز این وسیله مطالب زیادی نوشته، این وسیله هرگز پیدا نشد اما طرح های آن سال هاست در هاله ای از ابهام باقی مانده است، گفته میشود تمام درگیری نظامی امریکا و شوروی در دهه ی 1960 به خاطر این طرح بوده (هرچند چنین غلو هایی همواره وجود داشته است).

  پروژه زنگ (ماجرای ماشین زمان نازی ها)

  یک ناو را ناپدید کرد نیز در راستای همین طرح بوده به هرحال پروژه زنگ آلمان نازی هرچه که بوده به نظر میرسد هرگز ماهیت اصلی و واقعی آن مشخص نخواهد شد چراکه دولت آمریکا علاقه ای به انتشار مدارک آن نشان نداد.

  در دادگاه نورنبرگ که بیشتر اعضای حکومت نازی به اعدام محکوم شدند هانس فریچه دستیار گوبلز پس از تبرعه به همسرش گفته بود:شما نازی ها را نمیشناسید، آنها خود شیطانند، میدانم که آنها شیطان را دیده اند و تا ابد حکومت خواهند کرد! افرادی مانند مارتین بورمان و خود هیتلر که جسدآنها هرگز پیدا نشد از جمله این افرادند اما طراح اصلی این وسیله کیست؟ پروژه ی زنگ طرحی چند شخصیتی بود که بیش از 15 نفر در طراحی آن شرکت داشته اند، اما در این میان یکی از غریب ترین افراد “ویکتور شابرگر” است.

  شابرگر متولد 1885 اتریش میباشد، او در واقع یک مخترع است اما علاقه بسیاری به فلسفه و ریاضی داشت و در سن 25 سالگی توانست دکترای هردورشته را در دانشگاه دولتی پروس کسب کند پس از به قدرت رسیدن نازی ها در آلمان شابرگر به آنها پیوست و به سرعت تبدیل به یکی از مهم ترین طراحان این حکومت شد، شابرگر بیش از 25 سال از عمر خود را صرف یافتن راهی برای غلبه بر جاذبه با کمترین انرژی کرد، طرح های او به حدی دقیق و خلاقانه بود که بسیاری از آنها ساخته شد.

  بسیاری شابرگر را طراح یوفو میدانند، با وجود اینکه شابرگر در سال 1958 درگذشت اما به دلایل مختلفی هرگز اجازه ی نوشتن کتاب و یا مصاحبه پیدا نکرد و به همین دلیل مشخص نیست نظرات شخصی خود او به چه شکلی است اما در سال های مختلف محققان بسیاری با بررسی طرح های او آنها را کاملا عملی و اصولی دانسته اند شابرگر در طرحی بسیار پیچیده به نام “حلقه” موفق شد با اَشکالی مکانیکی بر جاذبه غلبه کند به طوری که در سال 1995 دو مهندس مکانیک در داشنگاه هاروارد موفق به ساخت وسیله ای شدند که با کمترین انرزی میتوانست روی لایه ای بسیار نازک از هوا حرکت کند.

  البته یادآوری این نکته بسیار مهم است که تمام مدارکی که از شابرگر به جا مانده با اجازه ی ادارات نظامی آمریکامنتشر شده است و به نظر بسیاری مهم ترین طرح های او همچنان مخفی باقی مانده است در پروژه ی زنگ شابرگر یکی از مهم ترین افراد بود و به گفته ی بسیاری او و دیگر نوابغ نازی توانسته بودند راهی برای سفر در مکان و زمان بیابند.

  یکی از عجیب ترین نکات درمورد این پروژه این بود که هیتلر شخصا فردی به نام ژنرال”هانس فردریش کارل کاملر” که خود دکترای فیزیک نظری داشت را مامور کرده بود که تمام عوامل این آزمایش را به قتل برساند، او در نهایت موفق به کشتن 8 نفر از اعضای اصلی شد، خود شخص کاملر هرگز پیدا نشد! به عقیده ی بسیاری او نیز با “زنگ” به جهانی دیگر رفته است در مورد علت نامگذاری این آزمایش به زنگ نیز تئوری های بسیار عجیبی وجود دارد، بر اساس علوم کهن و فراطبیعی زمان مرگ فرعون های مصر در تمام مصر زنگ هایی بزرگ قرار داده میشد تا جهان دیگر پذیرای آنها شود.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) جالب (مطالب جالب توجه) هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها) یوفو (فرا زمینی ها)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫566 s