پروژه رنگین کمان

پروژه رنگین کمان

پروژه رنگین کمان
date: 2018-09-11 20:49:22
 • view: 3355 today: 0
 • پروژه رنگین کمان
  پروژه رنگین کمان

  آزمایش رنگین کمان یا پروژه رنگین کمان که با نام پروژه فیلادلفیا نیز شناخته می شود یکی از آزمایش‌های مخفی منتسب به نیروی دریایی آمریکا در سال 1943 بود. گفته می‌شود که هدف از این پروژه نامرئی کردن کشتی‌های نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا از رادار دشمن و جلوگیری از شناسایی شدن آنها بود.این آزمایش بوسیله یک میدان نیروی قوی امکان‌پذیر بود یک آهنربا بسیار بزرگ به بدنه کشتی وصل شده بود و همچنین بوسیله دو ناو برق بسیار قوی را به کشتی انتقال می‌دادند این آزمایش به‌طور وسیعی یک شایعه دانسته می‌شود و نیروی دریایی ایالات متحده ادعا می‌کند که چنین آزمایشی انجام نشده‌ است.

  بیشتر بدانید:

  تابستان سال 1943 میلادی بود و دوسالی از درگیر شدن ایالات متحده آمریکا در جنگ جهانی دوم می گذشت. یک نبرد دریایی سخت میان کشتی های آمریکایی و زیردریایی های مشهور ارتش نازی جریان داشت همزمان در شرکت کشتی سازی Philadelphia Naval Shipyard ناوشکن جدیدی به نام  USS Eldridge در قالب یک ماموریت فوق محرمانه برای پیروزی در نبرد آتلانتیک، به ژنراتورهای عظیم الجثه ای تجهیز می شد در آن زمان، شایعه شده بود که ژنراتورهای این ناوشکن برای تامین انرزی مورد نیاز نوع جدیدی از میدان های مغناطیسی طراحی شده اند تا کشتی را از تیررس رادارهای دشمن در امان نگه دارند. وقت آن رسیده بود که قابلیت های این کشتی با تمامی خدمه اش روی عرشه به بوته آزمایش گذاشته شود.

  هوا کاملا روشن بود و ناوشکن در مجاورت کشتی های دیگر قرار داشت که ژنراتورهای آن روشن شدند چیزی که در ادامه اتفاق افتاد، دانشمندان را حسابی سر درگم کرد و باعث شد که برای چندین دهه به فکر فرو بروند. شاهدان عینی نقل می کنند که نوری ماورایی از ترکیب رنگ های سبز و آبی دورتادور کشتی را احاطه کرد و سپس Eldridge در یک چشم بر هم زدن در نظرها پنهان شد. نه در سیستم های راداری از آن خبری بود و نه کشتی های مجاور می توانستند آن را ببینند. انگار یک قطره آب شده بود و در میان امواج دریا خود را پنهان کرده بود.   چند ساعت بعد، گزارش رسید که Eldridge در آب های ویرجینیا رویت شده است و کمی بعد، مجددا آن را در فیلادلفیا دیدند. براساس گزارشات محرمانه نظامی، خدمه آن ناوشکن دچار سوختگی های شدیدی شده بودند و به شدت احساس سردرگمی می کردند. وحشتناک تر از همه اینکه، طبق گزارش، تعدادی از خدمه در حالی که در سالن فولادی کشتی محبوس شده بودند پیدا شدند؛ زنده بودند اما دست ها و پاهایشان به عرشه کشتی چسبیده بود. همین مساله باعث شد که آزمایش فیلادلفیا تحت عنوان مشهورترین و مرموزترین نمونه از تجربیات سری دولت آمریکا نامش را در دفتر تاریخ ثبت نماید و برخی حتی احتمال آزمایش تکنولوژی تله پورت (انتقال مکانی) و سفر در زمان را دادند حالا بیشتر از 70 سال از آن زمان می گذرد و برای آنکه درک بهتری از آنچه روی داده داشته باشیم لازم است که در وهله نخست در مورد آنهایی بدانیم که برای اولین بار این ناوشکن را به آب انداختند و از نظرات معدود بازماندگان آن کشتی مطلع شویم. تقریبا همه آنچه در مورد تجربه فیلادلفیا و انتقال سریع کشتی Eldridge می دانیم زائیده ذهن و قلم شخصیتی به نام Carl M. Allen است که با نام مستعار  کارلوس میگوئل آلنده شناخته می شود آلنده در سال 1956 میلادی نخستین نامه از 50 نامه دست نویسش را برای موریس جساپ نویسنده و فضانورد ارسال کرد که یک سال قبل کتابی را بر پایه پژوهش های شخصی اش با نام «در باب وسایل پرنده بدون سرنشین» منتشر کرد.

  او در نامه خود درک ساده Jessup از نظریه میدان یکپارچه را که به اعتقادش تحت تاثیر دیدگاه های آلبرت اینشتین شکل گرفته بود مورد انتقاد قرار داد. نظریه میدان یکپارچه که هیچگاه از سوی اینشتین و دیگران ثابت نشد تلاش دارد تا نیروهای گرانشی و الکترومغناطیس را در قالب یک میدان بنیادین با یکدیگر تلفیق نماید النده برای آنکه اثبات کند چنین نظریه ای قبلا وجود داشته است، مشاهدات عینی اش از ناپدید شدن الدریج در سال 1943 میلادی را که از کشتی مجاور شاهدش بوده را به جساپ یادآوری کرد. نامه کارلس آلنده به موریس جساپ که حاوی توضیحاتی در مورد کاربرد کشفیات اینشتین توسط ارتش آمریکا و تله پورت یک ناوشکن و کلیه خدمه اش با استفاده از آن بود، نخستین اطلاعات ثبت شده رسمی از آن اتفاق به شمار می رفت ظرف 13 سال از بروز آن اتفاق هیچیک از خدمه الدریج یا کشتی های مجاورش اظهار نظری در مورد آن انجام ندادند و ترجیح دادند که سکوت را پیشه کنند بعد از این ادعاها، جساپ با جدیت به بررسی ادعاهای آلنده پرداخت اما ناتوانی نویسنده نامه در اثبات فیزیکی ادعاهایش او را ناامید کرد.

  در سال 1957 میلادی که این محقق درصدد کنار گذاشتن تحقیقاتش بود، دو تن از افسران دفتر تحقیقات نیروی دریایی آمریکا با او تماس برقرار کردند براساس اطلاعاتی که توسط این دفتر منتشر گردید، تماس آن دو افسر با جساپ به خاطر بسته عجیبی بوده که در سال 1956 میلادی دریافت کرده بودند. آن بسته حاوی کتاب UFO (یا اجسام پرنده ناشناخته) اثر Jessup بود که دست نوشته هایی را در خود داشت.

  آن دست نوشته ها سعی داشتند با تکیه بر علم فیزیک تکنولوژی های فرازمینی را به پیشرفت های صورت گرفته در نظریه میدان یکپارچه پیوند بدهند. آن یادداشت های ناخوانا ظاهرا باید طوری به نظر می رسیدند که توسط افراد مختلف نوشته شده اند (دست کم یک فرازمینی)، با این همه Jessup بلافاصله تشخیص داد که نویسنده همه آنها فردی نیست جز کارلوس آلنده. بنابر دلایل نامعلوم، افسران دفتر تحقیقات دریایی آمریکا 127 نسخه از آن کتاب حاشیه نویسی شده را با کمک یکی از پیمانکاران مستقر در تگزاس به نام  Varo Manufacturing منتشر کردند. متاسفانه داستان Jessup پایانی غم انگیز پیدا کرد. او در جریان یک سانحه رانندگی دچار جراحات شدیدی شد و از همسرش جدا گردید.

  همین ناکامی ها او را در سال 1959 میلادی به سمت خودکشی سوق داد آلنده تا سال 1994 میلادی زندگی کرد و در این حین، نامه های پراکنده ای را برای افرادی می فرستاد که گوش شنوایی برای داستان عجیب و باورنکردنی الدریج داشتند. تا چندین دهه، کارلوس آلنده تنها شاهد رویدادهای ماورایی بود که در جریان آزمایش فیلادلفیا در سال 1943 میلادی رخ داد. کارلوس ادعا می کرد که در زمان بروز آن اتفاق روی عرشه کشتی SS Andrew Furuseth بوده که در مجاورت الدریج پهلو گرفته بود و دید خوبی به آن داشت مدت ها بعد، یعنی در سال 1984 میلادی که فیلمی تحت عنوان The Philadelphia Experiment یا تجربه فیلادلفیا منتشر گردید، مردی به نام Al Bielek پیدا شد که ادعا می کرد شخصا در آن آزمایش حضور داشته است و به خاطر شستشوهای مغزی که روی وی انجام شده بود آن ماجرا را به کلی فراموش کرده بود.

  او مدعی شده بود که بعد از مشاهده فیلم یاد شده در سال 1988 میلادی خاطراتش از آن رویداد مجددا زنده شده اند علیرغم ادعاهای محکم این دو نفر، شهادت های شخص سوم بود که سرانجام پرده از آنچه در فیلادلفیا رخ داده بود را برداشت. در سال 1994 میلادی، ژاک ولی اختر فیزیکدان فرانسوی مقاله ای را تحت عنوان «آناتومی یک فریب: پنجاه سال بعد از حادثه فیلادلفیا» در نشریه اکتشافات علمی منتشر کرد. پروژه رنگین کمان ولی زمانی که مقاله نخستینش را در مورد تجربه فیلادلفیا می نوشت از خوانندگان درخواست کرده بود چنانچه اطلاعات بیشتری در این باره دارند با او تماس بگیرند. وی در ادامه نامه ای را از Edward Dudgeon دریافت کرد که بین سال های 1942 تا 1945 میلادی درخدمت ارتش بود Dudgeon از خدمه کشتی USS Engstrom بود که در تابستان آن سال به آب انداخته نشد. او یک تکنیسین برق بود و اطلاعات کاملی در مورد دستگاه های محرمانه ای داشت که روی کشتی او و همچنین الدریج نصب می شدند.

  آن دستگاه ها در اصل موتورهای طراحی شده توسط اینشتین برای تله پورت نبودند و در عوض به کشتی ها امکان می دادند که با استفاده از تکنیکی به نام Degaussing رد مغناطیسی خود را از بین ببرند. دور تا دور آن کشتی، کابل های بلندی پیچیده شده بود که جریان هایی با ولتاژ بالا از آنها عبور می کرد. در نظر داشته باشید، کشتی های بهره مند از این تکنولوژی از تیررس رادارها پنهان نمی شدند و در عوض اژدرهای مغناطیسی زیردریایی های دیگر توان شناسایی شان را پیدا نمی کردند آن نور سبز رنگ هم احتمالا به خاطر ایجاد نوعی طوفان الکتریکی یا پدیده ای به نام آتش سنت المو ایجاد شده بود. در مورد رویت شدن آنی و یکباره الدریج در Norfolk و بازگشت مجددش به فیلادلفیا نیز Dudgeon اینطور توضیح داد که ارتش از کانال های درون زمینی (که دسترسی به آنها نیز برای کشتی های تجاری غیر ممکنه بوده) استفاده نموده وسفری که باید در دو روز انجام می داده را ظرف تنها شش ساعت به پایان رسانده نشریه ای به نام  Philadelphia Inquirer نیز در سال 1999 میلادی از تجدید دیدار ملوانانی خبر داد که در الدریج خدمت کرده بودند. آن ملوان ها اظهار داشتند که ناوشکن الدریج هیچگاه در فیلادلفیا نبوده و در تاریخی که تصور می شده ناپدید شده است در بروکلین بوده. گزارشات داخلی آن ناوشکن نیز این ادعاها را ثابت می کرد. علاوه بر این، یکی از کاپیتان های آن کشتی نیز اظهار داشت که هیچگاه چنین آزمایشاتی روی آن انجام نشده است علیرغم ادعاهای متفاوت در مورد الدریج، هم Dudgeon و هم خدمه Eldridge تایید کردند که چنین اتفاقی برای آن کشتی رخ نداده است.

  با این همه، هنوز هم که هنوز است مردم تصوراتی غیر از این دارند. فیلمی که در سال 1984 میلادی بر پایه ادعاهای کارلوس آلنده ساخته شد در حد اندازه ای که شایسته دریافت اسکار شناخته شود نبود اما افکت ها ویژه ای که در دهه 80 میلادی روی آن فیلم پیاده سازی شد آنقدر خوب بودند که تصاویری به یاد ماندنی را در ذهن عاشقان فیلم بسازند در یکی از صحنه های خاص گرافیکی انتهای فیلم، یکی از ملوانان در حالی که به سختی دچار سوختگی شده و نیمی از بدنش در فولاد عرضه فرو رفته به تصویر کشیده شده است. ژاک ولی در مقاله ای که پیرامون داستان مرموز فیلادلفیا نوشته این فرضیه را مطرح می کند که تصویرسازی قوی نقشی قابل توجه در باقی ماندن یک داستان فریبنده دارد. روشن است که تصاویر ذهنی خوبی که از یک کشتی ناپدید شده ایجاد گردید و همچنین ملوانان زخمی نقش قابل توجهی در نقل شدن این داستان و جلب توجه عموم داشته است بی اعتمادی عمومی مردم به ارتش آمریکا و دولت فدرال نیز که موید آزمایشات غیراخلاقی روی سربازها و شهروندانش بود نیز فاکتورهای دیگری هستند که باور پذیری آن اتفاق ساختگی را در ذهن بسیاری تحت تاثیر قرار دادند.

  شایعات با بهره گیری از اسامی نوابغ و دانشمندانی نظیر اینشتین و ارتباط دادن تکنولوژی مرموز او به یک نظریه علمی باعث شد که خبرهای مطرح شده در مورد آن اتفاق واقعی جلوه کرده و بسیاری آن را باور کنند البته دفتر تحقیقات نیروی دریایی آمریکا پیشتر آزمایشاتی را روی نامرئی کردن اجسام انجام داده بود با این همه، آن اتفاقات صرفا در داستان های علمی و تخیلی محتمل بودند.

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  Arta147


  ممنون از پستتون??

  پاسخ

  ارسال شد  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد


  Confirmed By admin Amin-Mehdipour And edited by Amin-Mehdipour-20200906

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  11

  Room 6

  Nima2

  😏

  ناشناس

  IP: 77238

  چه خونیی ترسناک متروکس

  ناشناس

  IP: 7838

  slam man chikar konam

  ناشناس

  IP: 7838

  noo

  ناشناس

  IP: 5124

  من موقع شام داشتم میدیدم این فیلم رو شام رهر مار شد

  ناشناس

  IP: 5124

  فیلم فوق اولاه حتل بهم زنی بود

  ناشناس

  IP: 185220

  س

  ناشناس

  IP: 5138

  اینکار را نکنید شاید باور کردنی نباشد اما اگر بوجود خدا اعتقاد دارید باید به این چیز ها هم اعتقاد داشته باشید شاید به نودتون بگید من شجاع هستم و نمی ترسم و امتحان می کنم انا یادتات باشد خیلی ها مثل شما بودن که سر چیز های دیکه این حرف را زدن و اون کار را امتحان کردن و عواقبش را هم دیدن

  GHOSTFACE

  سلام

  ناشناس

  IP: 46245

  داداش رفتی

  ناشناس

  IP: 46245

  تو همون horror 6هستی

  ناشناس

  IP: 46245

  سلام

  Horror Book

  سلام

  Horror Book

  هست

  ناشناس

  IP: 46245

  کسی هست؟

  ناشناس

  IP: 46245

  سلام

  ناشناس

  IP: 8657

  😀

  نیلا

  گلروووو 😂😂

  نیلا

  😂🤦🏻🌱

  ناشناس

  IP: 5115

  😂😂

  ناشناس

  IP: 5122

  گلرو کیه

  Soorousha

  عزیزم بیا دم در با تو کار دارن

  Soorousha

  گلرووووووووو

  Soorousha

  وایسا صداش کنم

  Soorousha

  آره گلرو اینجاست

  ناشناس

  IP: 5177

  سلام، سرکار خانم م گلرو اگه به این سایت سر میزنید لطفاً اطلاع بدید کار مهمی دارم

  ناشناس

  IP: 2191

  کجاش ترس ناک بود خیلی هم قشنگ بود

  ناشناس

  IP: 37129

  S

  ناشناس

  IP: 83121

  سلام جن در خانه تبریز خیابان فجر خودم رفتم دیدم البته ساختمان رو

  ناشناس

  IP: 5112

  w

  666MAX999

  😎😎

  ناشناس

  IP: 5123

  چی میگویی عزیزم

  ناشناس

  IP: 4659

  hi

  666MAX999

  خخخ

  ناشناس

  IP: 7838

  یعنی الان من عکسش رو جرعت کردم دیدم میمیرم😳✋😹😹😹

  ناشناس

  IP: 7838

  😳

  ناشناس

  IP: 37129

  مرگ بر آمریکا

  ناشناس

  IP: 136243

  ناشناس

  IP: 136243

  درباره چی دارید صحبت میکنید

  ناشناس

  IP: 5124

  سیلامن

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  فیلم هزار پای انسانی (بدترین فیلم های تاریخ سینما) فیلم هزار پای انسانی The Human Centipede یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینماست که در سال 2009 برای اولین بار ساخته شد اما به دلیل س?

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?


  Today Show#

  #داستان ترسناک یک حمام معمولی
  #راز عدد 241543903
  #فیلمی از عروسک لولیتا
  #داستان ترسناک مانکن فروشگاه
  #لیست فیلم های ممنوعه جهان

  Related Posts

  مرگ عجیب الفرد رز

  آلفرد رُز پس از اینکه قرض مالی بسیار زیادی بالا آورده بود تصمیم گرفت برای مرگ خود صحنه‌سازی کرده و بدین روش از شهر فرار کند. او بدنبال نقشه‌ای که برای این تصمیم کشیده بود، ...

  دیتلوف گذرگاه مرگ

  دیتلوف گذرگاه مرگ رخداد گذرگاه دیتلوف رخدادی بود که منجر به مرگ 9 کوهنورد در کوه‌های شمالی اورال در شب دوم فوریه 1959 شد این حادثه در سمت شرقی کلات سیخ اتفاق افتاده است. از آن ...

  رمان پوچی ، پیشگویی حادثه کشتی تایتانیک

  رمان پوچی ، پیشگویی حادثه کشتی تایتانیک رمان کوتاهی با عنوان پوچی که توسط مورگان رابرتسون نویسنده آمریکایی در سال 1898 و 14 سال پیش از غرق شدن تایتانیک نوشته شده بود، مشابهت های ب?...

  انفجار مهیب بیروت

   رویترز به نقل از منابع بیمارستانی و امنیتی گزارش داد که حداقل 10 نفر بر اثر انفجار سه‌شنبه بیروت کشته شده‌اند. از سوی دیگر خبرگزاری رسمی لبنان گزارش داد که تعداد زخمی‌ه...

  حادثه 11 سپتامبر

  حادثه 11 سپتامبر حملات ۱۱ سپتامبر (بیشتر در انگلیسی با ۹/۱۱ نشان داده میشود که «نهُ، یازده» به انگلیسی «ناین ایلون» خوانده میشود) عبارت است از سلسلهای از حملات انتحاری که در۱...

  رویداد تونگوسکا (عجایب جهان)

  رویداد تونگوسکا (عجایب جهان) رویداد یا انفجار تونگوسکا، در ساعت 7:17 صبح روز سه‌شنبه سی‌ام ژوئن 1908 میلادی برابر با دهم تیرماه 1287 خورشیدی انفجار مهیبی در نزدیکی رودخانه تونگوسک...

  حادثه رازول (سقوط فضایی ها)

  حادثه رازول (سقوط فضایی ها) در جولای ۱۹۴۷ در شهر رازول نیومکزیکو، شئ ای نقره‌ای رنگ با سرعت زیادی سقوط کرد. یکی از گله‌داران قطعاتی از آن را پیدا کرد و به پایگاه هوایی گزارش داد....

  داستان واقعی بارش بارانی از خون

  رویدادهای عجیب و غیر قابل توضیحی که توسط نویسنده و محقق آمریکائی (چارلس فورت) در زمینه ماورا نوشته شده است، تاکنون نیز بدون جواب مانده که یکی از مشهورترین آنها باراش بارانی از خ...

  Tags

  #foodforfox
  #غذا برای روباه
  #خوراکی برای روباه
  #فود فور فاکس
  #اسرار ترسناک
  #بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
  #پروژه رنگین کمان

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو