ویورلی هیلز (سرزمین ارواح)

ویورلی هیلز (سرزمین ارواح)

ویورلی هیلز (سرزمین ارواح)

نویسنده:Jaber

لیست مطالب :

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-01-04
 • 14 بازدید
 • ویورلی هیلز (سرزمین ارواح)

  سرزمین که امروز با عنوان ویورلی هیلز شناخته می شود، توسط “ماجور تامس هیس” در سال 1883 به عنوان خانه خانواده هیس خریداری شده بود از آنجا که خانه جدید دور از مدارس اطراف بود آقای هیس تصمیم به باز کردن یک مدرسه محلی برای تحصیل دخترانش گرفت او شروع به ساخت مدرسه کرد و همسر خود لیزلی هیس به عنوان معلم در این مدرسه شروع به کار کرد با توجه به علاقه خانم هیس به رمان های وارلی والتر اسکات، وی مدرسه را ویورلی نام گذاری کرد.

  در سال 1900 بیماری سل گریبانگیر مردم شهر جفرسون شد جفرسون نزدیک ترین شهر به ویورلی بود کمبود مکان برای درمان این نوع از بیماری موجب شد دولت برای خرید ویورلی از خانواده هیس اقدام کند چنانکه این ساختمان از شهر فاصله داشت و می توانست مکان مناسبی برای درمان بیماران سل باشد.

  تا سال 1910 ویورلی به عنوان یک بیمارستان مجهز برای بیماران سل مورد استفاده قرار می گرفت در اوایل سال 1911، بیمارستان لوئیسویل در نزدیکیه شهر جفرسون ساخته شد دوری از شهر باعث شد ویورلی به عنوان یک بیمارستان کمکی در کنار لوئیسویل به کار خود ادامه دهد در تاریخ 17 اکتبر 1926 با معرفی دارو استرپتومایسین تعداد بیماران مبتلا به سل کاهش یافت تا اینکه در سال 1943 سل تقریبا ریشه کن شد مشخصا دیگر نیازی برای باز نگه داشتن ویورلی دیده نمی شد.

  ویورلی در سال 1962 تبدیل به خانه سالمندان گردید بد رفتاری کارکنان این ساختمان با افراد سالمند باعث بسته شدن ویورلی در سال 1982 توسط دولت شد ممکن است در همین برهه کلمه هیلز به آن اضافه شده باشد اما داستان این ساختمان در این جا تمام نمی شود در سال 2001 گزارشاتی از وجود ارواح و اتفاقات فراطبیعی در ویورلی هیلز منتشر شد این اتفاقات تا سال 2003 ادامه داشت به طوری که بسیاری از محققان و مستند سازان را به آنجا کشاند و در همین برهه زمانی یکی از مستند ترین تصاویر از ارواح ثبت گردید ویورلی هیلز هم اکنون یکی از معروف ترین ساختمان های تسخیر شده در جهان است.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) تسخیر شده گان (اجنه) عجیب (عجایب جهان) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫330 s