ویروس بمب فشرده

ویروس بمب فشرده

ویروس بمب فشرده

نویسنده:Jaber

لیست مطالب :

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-01-31
 • 13 بازدید
 • ویروس بمب فشرده

  ویروس های رایانه ایی یک نوع نرم افزار هستند که به دلیل عملکرد مخرب به آنها بد افزار نیز می گویند نقش یک ویروس چه در بدن یک موجود زنده یا در یک سیستم کامپیوتری ایجاد اختلال در عملکرد و در نهایت مرگ و خرابی است ویروس های خطرناک هم اکنون در تار جهان گستر وب در حال رد و بدل شدن هستند و روز به روز قوی تر و قدرتمند تر از پیش باعث خرابی در سیستم ها می شوند هرچند برخی از آنها بسیار بی آزار به نظر می رسند مانند ویروسی که هم اکنون در سیستم بنده وجود دارد و تنها کار او ایجاد یک پوشه در دکستاپ است و جزء این دیگر کاری به کارم ندارد اما هیچ ویروسی را دست کم نگیرید یک ویروس کاملا بی آزار در عادی ترین حالت حجم سیستم شما را اشغال می کند در این بخش یک ویروس بسیار مخرب را بررسی می کنیم که می تواند یک سیستم رایانه ایی و یا یک سایت اینترنتی را با یک کلیک منهدم کند.

  گونه ایی مخرب از ویروس ها که با حجمی بسیار کم باعث خساراتی بسیار بزرگ می شود بمب فشرده که عنوانی برای این ویروس 42 کیلوبایتی است می تواند با باز شدنش حجمی در حدود 4.5 پتابایت را اشغال کند این فایل می تواند پر حجم ترین حافظه ها را تا بایت آخر پر کند.

  بمب فشرده یا قاتل فشرده که به انگلیسی به آن Zip Bomb نیز می گویند یک فایل مخرب است که برای خاتمه دادند به عملکرد یک سیستم مورد استفاده قرار می گیرد این فایل می تواند هاست اینترنتی ، هارد کامپیوتر و حافظه گوشی همراه شما را بیش از حد مجاز پر کند تا در عملکرد سیستم اختلالی جدی ایجاد شود برای بهتر توضیح دادن آن می توان گفت زمانی که آنتی ویروس سیستم شما برای اسکن فایل اجباراٌ آن را باز می کند تا از محتویات آن با خبر شود به صورت ناگهانی سوپرایز شده و فایلی با حجم 42 کیلو بایت با باز شدن تبدیل به فایلی با حجم 4.5 پتابایت یا 4.503.599.626.321.920 بایت می شود.

  لازم به ذکر است پتابایت واحد اندازه گیری بعد از ترابایت است و تخمین زده می شود آرشیو اینترنت بیش از 2000 پتابایت حجم دارد این به این معنا است که بالاترین هارد یا حافظه داخلی نمی توان جلوی خرابی سیستم خود را بگیرید اما امروز برخی از آنتی ویروس ها توان تشخیص اینگونه فایل ها را دارند و پس از تشخیص آنها را باز نمی کنند بمب فشرده ویروسی خطرناک است اما چگونه این کار را انجام می دهد.

  بمب فشرده اغلب برای رسیدن به این اخلال ، یک فایل یکسان را بار ها تکرار می کند تا بتوان حافظه باقی مانده را اشغال نماید و در آخر چیزی که برای شما باقی می ماند یک سیستم تا انتها پر و غیر قابل استفاده است.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است) جالب (مطالب جالب توجه)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫409 s