ولادیمیر دمیخوف (ازمایشات مخوف نازی ها)

ولادیمیر دمیخوف (ازمایشات مخوف نازی ها)

ولادیمیر دمیخوف (ازمایشات مخوف نازی ها)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-09-11
 • 161 بازدید
 • ولادیمیر دمیخوف (ازمایشات مخوف نازی ها)

  همه ما براساس تصوری که از جامعه پزشکی در ذهن داریم، آنها را انسان‌هایی دلسوز می‌دانیم که با هر روش ممکن، تمام تلاش خود را برای بهبودی و نجات بیمار انجام می‌دهند، اما از آنجا که در هیچ قانونی صد در صد کامل وجود ندارد پزشکان نیز از این ماجرا مستثنی نمانده و برخی از آنها در بیرون از مرزها، نه تنها کمکی به بیمار نکرده، بلکه با انجام جنایاتی غیرقابل برگشت باعث زجر و عذاب عده‌ای بیمار بیگناه شده‌اند دکتر ولادیمیر دمیخوف پدر جراحی پیوند اعضا در دنیاست، وی که متولد اتحاد جماهیر شوروی بود اقدام به انجام ازمایشاتی بسیار عجیب و جالب کرد، از امکان پیوند سر و مغز تا انجام این کار، او همچنین در مورد امکان زنده کردن مردگان نیز کارهایی انجام داد! دمیتری دمیخوف یکی از دوستان نزدیک دکتر منگله تا قبل از جنگ بود و هردو علاقه ی شدیدی به امکان ایجاد جهش و انسانی برتر داشتند.


   
  ولادیمیر دمیخوف یکی از برترین دانشمندان دهه ی 50 تا 80 بود که به انجام ازمایشات بسیار عجیبی دست زد، دمیخوف در سال 1967 اولین عمل پیوند قلب در دنیا را انجام داد و دو سال پس ازان  نیز به عمل پیوند ریه اقدام کرد، این نابغه ی بزرگ در سال 1937 طرح اولین قلب مصنوعی دنیا را داده بود، در سال 1945 اولین عمل نمادین از پیوند قلب را انجام داد، در سال 1946 مراحل پیوند ریه را مشخص کرد و در سال 1948 اولین عمل پیوند کبد را اجرا کرد اما طرح عجیب او مربوط به سال 1951 و انجام عمل پیوند سر بود! طرح او که بسیار دقیق و جالب بود در نهایت به علت مسائلی پذیرفته نشد، اما او در اقدامی عجیب شروع به انجام این کار بر روی حیوانات کرد دمیخوف در طول 19 سال بیش از 15 سگ و 8 میمون را تحت عمل پیوند سر قرار داد، اولین عمل او مربوط به سال 1954  بود که در ان او سر توله سگی را به یک سگ بالغ ژرمن شپرد پیوند زد.

  این دو سگ پس از 5 روز از بین رفتند او در ازمایشی دیگر همین کار را با دوسگ بالغ انجام داد، یکی پس از 2 و دیگری پس از 6 روز مردند اما به نظر میرسید او موفق به انجام این عمل شده است، در ازمایشات او مشخص شد که با وجود دو سربودن جانوران اگر تنها یک سر غذا مصرف کند برای کل بدن کاملا کافیست، او در سال 1966 و در مقاله ای عنوان کرد میتوان سر انسانی را به انسان دیگر پیوند زد به طوری که تمام اطلاعات مغزی ان شخص در بدن فرد دیگر منتقل شود!

  ولادیمیر دمیخوف (ازمایشات مخوف نازی ها)

  او همچنین عنوان کرد با توجه به اینه مغز انسان ساعت ها پس از مرگ همچنان زنده است، میتوان با پیوند مغز فردی را که مرده به زندگی بازگرداند چرا که مفهوم یک شخص و در واقع تمام زندگی او مغز است و بدن تنها نقش یک حمال را دارد، اما طرح های او به خاطر عجیب بودن و خصوصا ماهیت غریبشان به طور کامل رد شدند هرچند او همین آزمایشات را بر روی حیوانات انجام داد، در سال 1970 او سر یک سگ را که یک دقیقه از مرگ ان میگذشت به سگ دیگری پیوند زد! این سگ به مدت 18 روز زنده ماند و ازمایش او کاملا موفقیت امیز بود و در نهایت به علت بیماری دیگری مرد.

  دمیخوف که لقب دکتر فرانکنستاین را یدک میکشید در سال 1935 در ازمایشی مشترک با دکتر منگله ی معروف اقدام به دستکاری رنگ چشم و اعضای یک میمون کرده بودند! این میمون که لارا نام داشت دارای چشمانی ابی و دستان میمونی از نوع دیگر را دارا بود و در نهایت به علت مشکلات خونی مرد اما او و دکتر منگله همکاری های خود را شروع جنگ ادامه دادند.

  دمیخوف، آرزوی زنده کردن مردگان را داشت و به نظر میرسد حداقل دررابطه با حیوانات موفق به این کار شده بود، دمیخوف در سال 1950 با ارسال نامه ای به استالین از او درخواست کرده بود که به او اجازه ی پیوند سر در انسان را بدهد، هرچند دمیخوف میگفت که استالین اجاز ه ای این این کاررا نداده اما به عقیده ی بسیاری او این ازمایش را بر روی انسان نیز انجام داده بود دمیخوف  در سال 1998 درگذشت.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫360 s