1,125 total views, 1 views today

نماز سیاه (بررسی مراسم شیطان پرستان)

نماز سیاه به مراسم عبادت شیطان و قربانی کردن جهت خوشنودی شیاطین می گویند که با توهین و تمسخر مقدسات مسیحیان و ادیان دیگر همراه است در این مراسم شیطان پرستان ، تمامی اعمالی که در کلیسا مسیح برای خوشنودی خداوند انجام می دهند را معکوس انجام می دهند.

در کلیسا مسیح ، عبادت را با روشن کردن شمع های سفید شروع می کنند اما در مراسم نماز سیاه که معمولا در کلیسا شیطان صورت می گیرد از شمع های سیاه استفاده می شود این مراسم با پرده های سیاه که از سقف کلیسا شیطان آویزان است بی رنگ تر می شود آنان صلیب ها را به صورت وارونه بر روی دیوار قرار می دهند تا با این اعمال مورد تحسین شیاطین قرار گیرند.

با آوردن نام خداوند و حضرت عیسی در کلیسا مسیح حضار با احترام گوش می سپارند این در حالی است که در کلیسا شیطان با آوردن نام شیطان به آن درود می فرستند و با بردن نام خداوند او را مورد تمسخر قرار می دهند در باب سی و پنجم انجیل برنابا آمده است شیطان می گوید: پروردگارا تو به من زیان کردی و مرا از درگاه خود دور ساختی در این لحظه شیاطین دیگر می گوید ای شیطان او را پروردگار خطاب نکن تو پروردگار ما هستی. بله ، شیطان پروردگار آن هاست.

برخی از اعمالی که حال حاضر در این مراسم انجام می شود مانند قربانی کردن دختران باکره یا کودکان معصوم و حتی رابطه دسته جمعی ، در اولین مراسمات صورت نمی گرفت این آداب در اواخر قرون وسطی به نماز سیاه افزوده شد با این حال مواقعی که انسانی برای قربانی کردن وجود نداشته باشد از حیوانات نیز استفاده می شود هدف این مراسم ریختن خون یک جاندار در پیشگاه شیطان است که اگر انسان باشد قابل احترام تر خواهد بود.

این مراسم عموما در تاریخ 6/6 (ششم ژوئن) هر سال انجام می گیرد زیرا این تاریخ را زمان ظهور شیطان می پندارند و برای تعجیل در فرجش قربانی می دهند نماز سیاه به دلیل قربانی کردن انسان در تمامی کشور های جهان حتی ایالات متحده که سردمدار این ماجرا است غیر قانونی می باشد این افراد از جهنم نمی ترسند زیرا که هم اکنون خود را در دوزخ و در بند می بینند.

 

One thought on “نماز سیاه (بررسی مراسم شیطان پرستان)

  1. ایالات متحده هم شد سردمدار این ماجرا! :////
    ایالات متحده همونقدر سردمدار این! ماجرا! هست که جمهوری عسلامی سردمدار ماجرای! حکومت خدا و پیروانش و مستضعفین روی زمین هستند. بدبختا با تخریب ایالات متحده خودتونو تطهیر نکنید ایالات متحده بهترین پر رفاه ترین مدرن ترین و ارام ترین جای دنیا برای زندگیه شماهاییم که ادعای خدایی و مذهبی بودنتون میشه مملکتتون گه ترین مملکت دنیا شده قتل غارت تجاوز دزدی اختلاصی که تو این سگ دونی میشه کجای دنیا کدوم شیطان پرستای بیناموسی میتونن بکنن در این حجم وسیع؟سگ شیطان پرستی که انسان قربانی میکنه شرف داره به شما به ظاهر متدین های بی شرف هیچی ندار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.