نماز سیاه (بررسی مراسم شیطان پرستان)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-10-05
 • 42 بازدید
 • نماز سیاه (بررسی مراسم شیطان پرستان)

  نماز سیاه به مراسم عبادت شیطان و قربانی کردن جهت خوشنودی شیاطین می گویند که با توهین و تمسخر مقدسات مسیحیان و ادیان دیگر همراه است در این مراسم شیطان پرستان ، تمامی اعمالی که در کلیسا مسیح برای خوشنودی خداوند انجام می دهند را معکوس انجام می دهند.

  در کلیسا مسیح ، عبادت را با روشن کردن شمع های سفید شروع می کنند اما در مراسم نماز سیاه که معمولا در کلیسا شیطان صورت می گیرد از شمع های سیاه استفاده می شود این مراسم با پرده های سیاه که از سقف کلیسا شیطان آویزان است بی رنگ تر می شود آنان صلیب ها را به صورت وارونه بر روی دیوار قرار می دهند تا با این اعمال مورد تحسین شیاطین قرار گیرند.

  با آوردن نام خداوند و حضرت عیسی در کلیسا مسیح حضار با احترام گوش می سپارند این در حالی است که در کلیسا شیطان با آوردن نام شیطان به آن درود می فرستند و با بردن نام خداوند او را مورد تمسخر قرار می دهند در باب سی و پنجم انجیل برنابا آمده است شیطان می گوید: پروردگارا تو به من زیان کردی و مرا از درگاه خود دور ساختی در این لحظه شیاطین دیگر می گوید ای شیطان او را پروردگار خطاب نکن تو پروردگار ما هستی. بله ، شیطان پروردگار آن هاست.

  برخی از اعمالی که حال حاضر در این مراسم انجام می شود مانند قربانی کردن دختران باکره یا کودکان معصوم و حتی رابطه دسته جمعی ، در اولین مراسمات صورت نمی گرفت این آداب در اواخر قرون وسطی به نماز سیاه افزوده شد با این حال مواقعی که انسانی برای قربانی کردن وجود نداشته باشد از حیوانات نیز استفاده می شود هدف این مراسم ریختن خون یک جاندار در پیشگاه شیطان است که اگر انسان باشد قابل احترام تر خواهد بود.

  این مراسم عموما در تاریخ 6/6 (ششم ژوئن) هر سال انجام می گیرد زیرا این تاریخ را زمان ظهور شیطان می پندارند و برای تعجیل در فرجش قربانی می دهند نماز سیاه به دلیل قربانی کردن انسان در تمامی کشور های جهان حتی ایالات متحده که سردمدار این ماجرا است غیر قانونی می باشد این افراد از جهنم نمی ترسند زیرا که هم اکنون خود را در دوزخ و در بند می بینند.

   

  محبوبیت این مقاله / 5.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  2 thoughts on “نماز سیاه (بررسی مراسم شیطان پرستان)

  1. کیوان گفت:

   ایالات متحده هم شد سردمدار این ماجرا! :////
   ایالات متحده همونقدر سردمدار این! ماجرا! هست که جمهوری عسلامی سردمدار ماجرای! حکومت خدا و پیروانش و مستضعفین روی زمین هستند. بدبختا با تخریب ایالات متحده خودتونو تطهیر نکنید ایالات متحده بهترین پر رفاه ترین مدرن ترین و ارام ترین جای دنیا برای زندگیه شماهاییم که ادعای خدایی و مذهبی بودنتون میشه مملکتتون گه ترین مملکت دنیا شده قتل غارت تجاوز دزدی اختلاصی که تو این سگ دونی میشه کجای دنیا کدوم شیطان پرستای بیناموسی میتونن بکنن در این حجم وسیع؟سگ شیطان پرستی که انسان قربانی میکنه شرف داره به شما به ظاهر متدین های بی شرف هیچی ندار

   1. خانم م گفت:

    در جواب کیوان
    معلوم نیست چرا بعضیا بجای پرستش خدا، آمریکا پرست هستن؟؟؟!!!!
    اولا اگه کمی معلوماتتون بیشتر بود، میفهمیدین که چرا و به چه قیمتی آمریکا به این تکنولوژی و پیشرفت و امکانات دست پیدا کرده، برید کمی مطالعه کنید(در حوصله این دیدگاه نمیگنجه که من براتون توضیح بدم، خیلی طولانیه…)
    ثانیا کی گفته آمریکا امن ترین جای دنیاست ؟؟؟ از قاتلانِ زنجیره ای و صاحبانِ دارک وب و رد روم شون پیداست که چقدر امنِ!!! اگه فقط مطالبِ همین سایتِ غذا برای روباه رو میخوندی، میفهمیدی که پر از روانیاییه که تنِ مردمِ خودشون رو به لرزه می اندازن…
    ثالثا این دلیل نمیشه که اگه چند نفر ِ محدود دست به دزدی و اختلاس و… زدن، شما بیای به همه ی مردم ایران توهین کنی و کشورِ عزیزمون رو «سگ دونی» خطاب کنی!!! ذره ای عشق به وطن هم چیزِ بدی نیستا!!!!!
    رابعا مردم ایران هر چی که نداشته باشن، یه قلبِ مهربون دارن که به همه ی این تکنولوژی های کذایی می ارزه… (که فقط مثلِ آوازِ دُهُلِ که شنیدنش از دور قشنگه، و وقتی وارد جامعه شون میشی بویی از انسانیت نبردن و این از اخبار خودشون مشخصه که هر از چند گاهی اعلام میکنن که جسد آدم های تنهایی بعد از چند روز تو ساختمانهای چند طبقه شون که پر از همسایه بوده، پیدا میشن اونم بخاطر بوی تعفن جسد !!!)….
    خامسا من نمیخام از حکومت اسلامی دفاع کنم چون اصلا در تخصص من نیست و کار ندارم که خوبه یا بده ، اما هر چی هم که یکی مثل شما بیاد و مردم رو بخاطر اعتقادشون مسخره کنه، بازهم رخنه ای در ایمان مردم ایران به وجود نمیاد، چون که عشقِ به مولا علی علیه السلام و فرزندان مطهرش، مخصوصا امامِ حاضر و ناظر، امام زمان صلوات الله علیه، با گوشت و پوست و استخوانِ مردمِ ما عجین شده ….
    و نه تنها توهین هایِ یکی مثلِ شما مردم رو دلسرد نمیکنه بلکه بهشون روحیه ی بیشتری میده که مقاومتِ بیشتری کنن…
    چراغی را که ایزد برفروزد///هرآنکس پُف کند، ریشش بسوزد….
    سادسا وقتی امام زمانمون تشریف آوردن اون وقت میفهمید که همه ی تکنولوژیِ آمریکا و امثالِ آمریکا ذره ای به دردشون نخواهد خورد ……
    اللهم عجل لولیک الفرج
    یا علی

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات) شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 2٫087 s