نرم افزار Hello deep web (لیست برترین سایت های دیپ وب)

نویسنده: Amir

دنبال کردن:

تعداد مقاله:10

بیوگرافی:

درتاریخ : 2018-08-13
 • 189 بازدید
 • نرم افزار Hello deep web (لیست برترین سایت های دیپ وب)

  Amir : وب پنهان، وب عمیق یا دیپ وب بخش‌هایی از شبکه وب جهان‌گستر هستند که محتویات آن به هر دلیلی توسط موتورهای جستجوی استاندارد نشان‌داده نمی‌شوند واژهٔ متضاد دیپ وب،سرفیس وب است دیپ وب شامل کابردهای بسیار رایجی همانند وب‌نامه و بانکداری آنلاین است اولین تلفیق اصطلاح دیپ وب و دارک وب در حدود سال ۲۰۰۹ پدید آمد.

  برنامه Hello deep web نرم افزاری کاربردی جهت ورود به وب پنهان است این برنامه لیستی مملو از سایت های پنهان اینترنت است که می توان در جهت تسهیل ورود به دیپ وب استفاده شود. این نرم افزار به هیچ وجه سایت های غیر قانونی دیپ وب و دارک وب را پوشش نمی دهد و تنها سایت هایی کاربردی که می تواند در چهار چوب قانون استفاده شوند را تحت پوشش قرار داده است.

  ویژگی های برنامه:

  نیاز به آموزش ورود به دیپ وب نیست

  دارای بیش از 200 سایت دیپ وبی مورد نیاز

  لیست سایت های کاربردی دیپ وب مانند(فیس بوک،سایت های خبری و…)

  فیلم راهنما نرم افزار:

   

  ملاحظات:
   

  قیمت: 10000 تومان

  در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ، این وبگاه موظف است فایل مورد نظر را به هر نحوی به خریدار برساند در صورت هرگونه مشکل با ما تماس حاصل فرمایید.

  پس از دانلود برنامه, سیستم خود  را  مجهز به  شبکه تور نمایید سپس در تنظیمات تلفن همراه خود ,مرورگر پیش فرض را  روی orfox تنظیم کنید تا پس از کلیک  روی گزینه  های برنامه  orfox اجرا  شود در غیر این  صورت  صفحات  باز نخواهند شد شبکه تور عبارت  است  از دو  برنامه  اندرویدی  به  نام های ORBOT و ORFOX که  از گوگل پلی قابل دانلود  هستند.

  فیلم آموزشی نحوه صحیح خرید و دانلود فایل

  تماس با ما

  همکاری در فروش

   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است) برنامه های کاربردی (نرم افزار ها) دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫267 s