مهره عیسی مسیح در بالگرد ها چه کاری انجام می دهد

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-07-12
 • 727 بازدید
 • مهره عیسی مسیح در بالگرد ها چه کاری انجام می دهد

  مهره عیسی یا حضرت مسیح، اصطلاح عامیانه برای مهره یا چرخ دنده اصلی موتور هلیکوپتر است که موتور را به استوانه برخی از هلیکوپترها مانند هلیکوپتر Iroquois UH-1 متصل می کند و کوچک ترین ترک یا شکستگی در آن عواقب فاجعه باری را به همراه دارد.


   
  عبارت مهره عیسی مسیح برای اولین بار در جنگ ویتنام  توسط خلبانی به نام رابرت میسون به کار گرفته شد دلیل این نام گذاری این بود که بعد از شکستگی این مهره موتور از پروانه جدا می شد و سرنشینان هلیکوپتر تنها می توانستند برای نجات خود دعا کنند و از عیسی مسیح کمک بگیرند. شکستگی این مهره چندان دور از ذهن نیست اما بیشتر اوقات قبل از پرواز سلامت این مهره بررسی می شود تا حادثه ایی رخ ندهد البته تمامی هلیکوپتر ها دارای این مهره نیستند.

   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) جالب (مطالب جالب توجه) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫357 s