مرگ عجیب لوتار مک کارتی

مرگ عجیب لوتار مک کارتی

مرگ عجیب لوتار مک کارتی

نویسنده: big fox

دنبال کردن:

تعداد مقاله:40

بیوگرافی:

درتاریخ : 2019-01-02
 • 342 بازدید
 • مرگ عجیب لوتار مک کارتی

  Big fox: مرگ ناگهانی می تواند هم در ورزشکاران آماتور و هم در ورزشکاران حرفه ای چه جوان و چه مسن رخ دهد اگر چه این امر امری نا مطلوب است، خوشبختانه میزان بروز آن نادر است اما به دلیل تاثیر زیاد آن روی جامعه ورزشی توجه به آن زیاد بوده است در بسیاری از موارد پس از رخ دادن این امر نمی توان ورزشکار را زنده نگه داشت در این مطلب به مرگی عجیب در ورزش بوکس می پردازیم که در سال 1913 رخ داد.

  لوتار مک کارتی از سن 18 سالگی وارد دنیای بوکس شد و با قد نزدیک به دو متر و وزنی بیش از 108 کیلو گرم یکی از برترین بوکسور های زمان خود بود و توانست به سرعت نام خود را به عنوان رقیبی قدرتمند مطرح کند در سال 1911 او در یک مسابقه سنگین، جو گریم که به عنوان برترین بوکسور زمان خود شناخته می شد را شکست داد و پس از آن به یک سوپر استار بزرگ در آمریکا شد.

  در 24 می 1913 لوتار در مسابقه ای که بیش از 6 هزار تماشاگر داشت و به نظر می آمد برای او بسیار ساده باشد با آرتور پلکی رو به رو شد در راند چهارم مسابقه و در حالی که مک کارتی مسابقه را در اختیار داشت ناگهان ضربه ای بسیار شدید به شقیقه ی او وارد می شود که باعث از هوش رفتنش شد زمانی که پزشکان روی سر او حاضر شدند مشخص شد که مشکل او احتمالا خطرناک است و در این زمان و در حالی که 3 دوربین و هزاران نفر در حال مشاهده و ثبت وقایع بودند به ناگاه باریکه ای از نور از سقف گذر کرده و به مدت 10 ثانیه بر بدن لوتار مک کارتی افتاد و در همین زمان او به دلیل خونریزی مغزی از دنیا رفت تمام کسانی که شاهد این اتفاق عجیب بودند اطمینان داشتند که شاهد خروج روح مک کارتی از بدنش بوده اند تصویر مشهور آن حادثه تا مدت ها یکی از سرتیتر های روزنامه های ورزشی بود.

   

  محبوبیت این مقاله / 5.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) عجیب (عجایب جهان) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫507 s