مرگ ایتان پات (پرونده های ترسناک)

نویسنده:Jaber

لیست مطالب :

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-07-02
 • 24 بازدید
 • مرگ ایتان پات (پرونده های ترسناک)

  ایتان کلیل پات پسر بچهٔ ۶ سالهٔ آمریکایی بود که مرگ او از بزرگترین پرونده‌های جنایی آمریکاست. قاتل او، پدرو هرناندز پس از ۳۳ سال در سال ۲۰۱۲ دستگیر شد و به قتل ایتان اعتراف کرد. رونالد ریگان رئیس جمهور سابق آمریکا در سال ۱۹۸۳ روزی که ایتان ناپدید شد را روز ملی کودکان گم‌شده نامید.


   
  بعد از گم‌شدن ایتان، جستجوی گسترده‌ای در شهر نیویارک برای پیداکردن او به راه افتاد، اما همه تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند طرح چاپ عکس کودکان گمشده روی کارتن‌های شیر، برای اولین‌بار در امریکا، در آن موقوع به اجرا درآمد ماجرای گم‌شدن ایتان پات در سال ۱۹۷۹ میلادی خانواده‌های زیادی را در امریکا نگران کرد ناپدیدشدن یک پسربچه شش‌ساله در روز روشن، آرامش را از خیلی از خانواده‌ها ربود قرار بود ایتان پات در آن روز برای اولین‌بار، خودش مسیر مدرسه را تا خانه برود.

  اما پدرو هرناندز، مردی که در آن زمان تنها ۱۸ سال سن داشت، مسیر ایتان و خانواده‌اش را برای همیشه عوض کرد ریموند کلی، رییس پلیس نیویورک براساس نتایج بازجویی‌ها آنچه که در آن روز اتفاق افتاده را چنین توصیف می‌کند: «آقای هرناندز به کارآگاه‌های ما توضیح داده که چطور ایتان را گول زده است. او به ایتان که در ایستگاه سرویس بود، قول داده برایش نوشابه بخرد. اما بعد او را به زیر زمین مغازه‌ای که در آن کار می‌کرده برده، خفه‌اش کرده، جسدش را داخل یک پلاستیک قرار داده و در سطل زباله انداخته است.»

  خبر دستگیری قاتل این پسربچه، بار دیگر نام او خانواده‌اش را به صدر اخبار روزنامه‌های امریکا آورده است مایکل بلومبرگ، شهردار نیویورک درباره دستگیری آقای هرناندز گفت: «اگر به‌خاطر بیاورید، ۳۳ سال پیش این فاجعه‌ای بود که در سطح امریکا، قلب میلیون‌ها نفر، مخصوصا پدر و مادرها را شکست. من خودم پدر هستم و واقعا نمی‌توانم تصور کنم پدر و مادر ایتان چقدر سختی را تحمل کرده‌اند. امیدوارم یک قدم نزدیک‌تر شده باشیم به این‌که دردهای آنها را تسکین بدهیم.»

  رونالد ریگان، رییس‌جمهوری سابق امریکا در سال ۱۹۸۳، روزی که ایتان ناپدید شد را روز ملی کودکان گمشده نامید در سال ۱۹۸۴، پولیس به مرد دیگری مظنون شد. خوزه آنتونیو رموس، دوست کسی بود که از ایتان نگهداری می‌کرد او قبلا به جرم اذیت و آزار جنسی کودکان بازداشت شده بود. پلیس بارها خانه و محل کار او را جستجو کرد، اما شواهدی بر این‌که او جرم را مرتکب شده، پیدا نکرد.


   
  جستجوها بی‌نتیجه ماند، تا این‌که سرنخ‌هایی درباره پدرو هرناندز به پلیس رسید آن‌طور که گزارش شده، آقای هرناندز برای یکی از افراد خانواده‌اش ماجرای ۳۳ سال پیش را بازگو کرده و او هم با پلیس تماس گرفته و آقای هرناندز را تحویل داده است او در سال ۱۹۷۹ در مغازه‌ای در نزدیکی خانه خانواده پات کار می‌کرده است در زمان مرگ ایتان، افراد دیگری که در فروشگاه کار می‌کردند، مورد بازجویی قرار گرفتند، اما از آقای هرناندز بازجویی صورت نگرفته است.

  پلیس نیویورک اکنون می‌گوید نمی‌داند چرا در آن زمان کسی به او شک نکرده است.مقام‌های امنیتی نیویورک می‌گویند آقای هرناندز در زمان اعتراف گریه می‌کرده و تنها گفته نمی‌داند چرا این کار را انجام داده است در حال حاضر آقای هرناندز، به دلیل ابراز تمایل به خودکشی، در بیمارستانی در نیویورک نگهداری می‌شود قاضی دستور داده است که او مورد بررسی‌های روانشناختی قرار گیرد هنوز هیچ آثاری از جسد ایتان پیدا نشده است.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) جنایت کاران (جنایت های جهان) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫427 s