مرغ ها بی سر هم زنده می مانند!

مرغ ها بی سر هم زنده می مانند!

مرغ ها بی سر هم زنده می مانند!
Amin-Mehdipour

Author: Amin-Mehdipour

Bio:برنامه نویس ، وبلاگ نویس و مدیر سایتProfile
date: 2018-08-12 21:19:14
 • view: 2602
 • مرغ ها بی سر هم زنده می مانند!

  مرغ ها بی سر هم زنده می مانند!

  گاهاً برخی اتفاقات اطرافمان چنان عجیب و غریب هستند که برای باورشان هزار دلیل و برهان هم بیاید باز هم کم است برای مثال یک دامپزشک به نام راون تانگ  یک مرغ بدون سر را در منطقه ای در استان راتچابوری تایلند کشف کرد و پذیرفت که از این حیوان بی سر نگهداری کند. این مرغ استثنایی توانسته است یک هفته بدون سر زنده بماند و در حال حاضر این دامپزشک از آن مواظبت می کند و غذا را از بالا به داخل گردن این مرغ سرکنده می اندازد و به آن داروی آنتی بیوتیک هم می دهد مشخص نیست که این مرغ چگونه سرش را از دست داده است؛ اما به نظر می رسد که مورد حمله یک حیوان وحشی قرار گرفته است. تاکنون مرغ های بدون سر زیادی در جهان کشف شده اند که توانسته اند حتی با وجود نداشتن سر تا چند وقت زنده بمانند اما چگونه ممکن است؟   بگذارید به 70 سال پیش برگردیم زمانی که کشاورزی در کلرادو سر مرغی را برید، اما مرغ دوست نداشت از دنیا برود آن مرغ بعدها با نام مایک مشهور شد و تا 18 ماه بعد زنده ماند. اما سوال اینجا است که مایک چگونه 18 ماه بدون سر زنده ماند؟ این سوال نه تنها برای ما، بلکه برای کریس استوکل واکر هم جالب بود کریس تصمیم گرفت که به پاسخی منطقی برای این سوال برسد. لوید اولسن و همسرش کلارا در 10 سپتامبر 1945 میلادی داشتند مرغ‌های مزرعه‌شان در شهر فروئیتا در ایالت کلرادو را سر می‌بریدند در واقع، اولسن آن‌ها را سر می‌برید و همسرش هم آن‌ها را تمیز می‌کرد اولسن آن روز حدوداً سر 40 تا 50 مرغ را برید.

  در این بین یک اتفاق عجیب رخ داد. تروی واترز، نتیجه‌ی این زوج، که حالا خودش هم در همان مزرعه مشغول کشاورزی است، می‌گوید: آن‌ها دخل تمام مرغ‌ها را درآوردند و فقط همان یک مرغ بود که هنوز زنده مانده بود آن مرغ بدون سر داشت این طرف و آن طرف می‌رفت و اصلا نمی‌ایستاد آن‌ها یک جعبه چوبی سیب را برداشتند و روی مرغ گذاشتند تا شبانه جان دهد. اولسن صبح روز بعد با سرخوشی تمام بیدار شد و به سراغ جبعه سیب رفت تا کار آن مرغ را هم یکسره کند. اما وقتی جعبه را کنار زد، از تعجب شاخ درآورد تروی می‌گوید:

   

  آن مرغ لعنتی هنوز هم زنده بود.

  کریستا واترز، همسر تروی می‌گوید: این داستان همیشه یکی از عجیب‌ترین حوادث خاندان ما بوده است تروی واترز اما این داستان را از قول پدر پدربزرگگ بیمارش شنیده است اتاق پدر پدربزرگ تروی کنار اتاق او بود و آن پیرمرد که با سالخوردگی دست و پنجه نرم می‌کرد، شب‌ها از روی بی‌خوابی ساعت‌ها با تروی حرف می‌زد. تروی واترز می‌گوید: او مرغ‌ها را به شهر برد تا در بازار گوشت بفروشد او حتی خروسش را هم با خود برد و آن موقع هنوز هم از اسب و ارابه برای حمل و نقل استفاده می‌شد او آن مرغ بی سر را هم داخل ارابه انداخت و با مردم بر سر اینکه آیا تا به حال یک مرغ بی سر زنده دیده‌اند یا خیر، شرط‌بندی می‌کرد ماجرای پرنده جادویی نقلِ محافل در فروئیتا شده بود روزنامه محلی یک خبرنگار را برای صحبت با اولسن اعزام کرد و دو هفته بعد، شخصی به نام هوپ وید حدود 450 کیلومتر را از یوتا فقط برای دیدن مرغ به آنجا پیمود.

  ایده هوپ این بود که کافی است آن مرغ را به سیرک‌ها ببریم و از این طریق کلی پول به جیب بزنیم این در حالی بود که آن‌ها یک مزرعه کشاورزی داشتند و اوضاع مالی هم خوب نبود. لوید هم جواب مثبت داد. آن‌ها در ابتدا به سالت لیک سیتی و دانشگاه یوتا رفتند و چندین آزمایش از آن مرغ به عمل آمد حتی شایعه شده بود که دانشمندان با کمک عمل جراحی سر چند مرغ دیگر را بریدند تا ببیند آن‌ها زنده می‌مانند. در همین جا بود که مجله لایف به این داستان عجیب و غریب برخورد.   لوید، کلارا و مایک تصمیم گرفتند که پس از آن یوتا یک تور به دور آمریکا را برگزار کنند آن‌ها به کالیفرنیا و آریزونا رفتند و وقتی باید برای جمع‌آوری محصولات به مزرعه خود بازمی‌گشتند، این هوپ وید بود که مرغ را به شهرهای جنوب شرقی آمریکا برد. کلارا شرح آن سفرها را در یک دفتر نوشت و در حال حاضر نیز کاملا سالم است مردم سر جمع 40 تا 50 نامه برای اولسن نوشتند. در یکی از نامه‌ها، اولسن را با نازی‌ها مقایسه کرده بودند و شخص دیگر پیشنهاد داده بود که بهتر است از یک پای چوبی برای مرغ استفاده شود. پس از اولین تور، اولسن مایک را به «فینکس» در آریزونا فرستاد. در فینکس بود که آن فاجعه در بهار 1947 میلادی رخ داد.

  لوید مستقیم غذای مایع و آب را داخل مری مایک می‌ریخت کار دیگری که لوید و کلارا برای زنده ماندن مایک مرتب انجام می‌دادند این بود که مخاط انباشته شده در گلوی مرغ را تمیز کنند. آن‌ها با کمک یک قطره چکان به مایک غذا می‌دادند و با یک سرنگ مخاط او را تخلیه می‌کردند شبی که مایک مرد، آن‌ها در اتاقی در هتل خوابیده بودند که با صدای خفه شدن مرغ از خواب بیدار شدند. آن‌ها دنبال سرنگ گشتند تا مخاط مایک را خالی کنند، ولی یادشان افتاد که آن سرنگ را در سیرک جا گذاشته‌اند قبل از اینکه راه‌ حلی به ذهنشان برسد، مایک خفه شد و مرد. تروی می‌گوید: لوید تا سال‌ها ادعا می‌کرد که مرغ را به شخصی در سیرک فروخته است در نهایت، چند سال قبل از مرگش بود که یک شب پیش من اعتراف کرد که آن مرغ چگونه مرد به نظرم او نمی‌خواست اعتراف کند که چه اشتباهی را مرتکب شده است، زیرا غازی که تخم طلا می‌گذاشت را از دست داده بود اولسن هیچ وقت نگفت که چه به سر لاشه آن مرغ آورد. تروی می‌گوید: حاضرم شرط ببندم که او مایک را در بیابانی بین اینجا تا فینکس چال کرده یا شاید در کنار جاده انداخته و احتمالا گرگ‌ها آن را خورده باشند.

  اما حال برگردیم بر سر سوال اصلی و آن اینکه مایک چگونه زنده ماند؟  آن هم برای 18 ماه؟ دکتر تام اسمولدر، متخصص مرکز رفتارشناسی و فرگشت در دانشگاه نیوکاسل می‌گوید: بیشتر باید از این مسئله شوکه شد که چرا خون مرغ تمام نشد و آن مرغ جان نداد؟ این مسئله که مرغ توانست بدون سر زنده بماند، راه‌حلی آسان‌تر دارد. اگر یک انسان سر خود را از دست دهد قضیه متفاوت است، چرا که کاملا مغزش را از دست می‌دهد؛ اما مرغ از این نظر شبیه انسان نیست اسمولدر می‌گوید: شاید از این مسئله تعجب کنید، اما مغز مرغ نسبت به بدنش بسیار کوچک است او توضیح می‌دهد که مغز مرغ در پشت جمجمه و در پشت چشم‌هایش قرار دارد گزارش‌ها حاکی از این است که نوک، صورت و چشم‌ها و یک گوش مایک با ضربه‌ی ساتور در جا کنده شد.

  اسمولدر این موارد را تخمین زده و می‌گوید که حدود 80 درصد مغز مرغ از بین رفت و تقریبا تمام چیزهایی که بدن مرغ را کنترل می‌کنند (نظیر ضربان قلب، تنفس، گرسنگی و گوارش) دست‌نخورده باقی ماند. در آن موقع هم گفته می‌شد که چون همه یا بخشی از ساقه مغز مایک همچنان به بدنش متصل است، او زنده مانده است اما علم پیشرفت کرده و حالا مشخص شده که آن ساقه‌ی مغز در حقیقت بخشی از مغز است اسمولدر می‌گوید: چیزی که امروز ما به آن مغز می‌گوییم در آن سال‌ها به عنوان ساقه مغز شناخته می‌شود. اسامی که در اوایل قرن نوزدهم به بخش‌های مختلف مغز اطلاق می‌شد، معادل مغز پستانداران بود که در حقیقت اشتباه بودند.   اما کسانی که سعی کردند با عمل جراحی و روش‌های دیگر یک مرغ مانند مایک ایجاد کنند ناموفق ماندند، زیرا به نظر می‌رسد ضربه‌ای که با مایک وارد شد دقیقا با زاویه‌ای مناسب وارد شده بود و خون لختگیِ بعدش هم مانع مرگ او شد تروی واترز می‌گوید که احتمالا پدر پدربزرگش چندین بار این کار را بعد از مایک انجام داده بود احتمالا دیگران هم این کار را کرده باشند یکی از همسایه‌های بالاتر خانه لوید گفت که حاضر است تمام مرغ‌های حراجی‌ها را برای او بخرد، به شرطی که او بگوید چطور این کار را انجام داده است. تروی می‌گوید: «یادم می‌آید که پدر پدربزرگم با خنده به من می‌گفت که دیگران حسابی او را تحویل می‌گرفتند و می‌گفتند که لوید خیلی خیلی ثروتمند است.

  بسیاری از ساکنان فروئیتا فکر می‌کردند که خانواده اولسن ثروتمند هستند، اما تروی این قضیه را رد کرد تروی واترز می‌گوید: او کمی از طریق مایک پول به جیب زد. او توانست دو تراکتور و کمی تجهیزات کشاورزی بخرد و جایگزین اسب و قاطرش کند او حتی کمی هم خرج چیزهای لوکس کرد: یک شورلت پیکاپ مدل 1946. تروی یک بار از لوید اولسن پرسیده بود که آیا تفریحی هم داشته است؟ او جواب داده بود: البته که داشتم. من توانستم به خیلی جاهای کشور سفر کنم و اگر به خاطر مایک نبود هرگز موفق نمی‌شدم من مزرعه‌ام را مجهز کردم اما پدر پدربزرگ برای همیشه ماجرای مرغ بی سر را فراموش کرد و با شخم زدن زمین و کشاورزی بقیه عمر خود را سر کرد. این داستان واقعی و عجیب باعث شد مرغ های زیادی بعد از مایک سر خود را از دست دهند اما هیچ کدام مایک نشوند برخی اوقات چندین اتفاق دست به دست هم می دهد تا در تاریخ ثبت و ماندگار شود.

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  ارسال شد


  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  Confirmed By admin Amin-Mehdipour

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  22

  Room 6

  TINA

  نه جقیه گرامیه سایتا بهت الهام میشن کصخل

  ناشناس

  IP: 19370

  بچه ها برای کانال های پورن باید حتما لینکشو داشته باشیم؟

  ناشناس

  IP: 19370

  سلام

  ناشناس

  IP: 5122

  خودتون رو معرفی کنین تا بحث کنیم

  ناشناس

  IP: 5122

  چطورین؟

  ناشناس

  IP: 151247

  adres chat rom dark web daarid?

  ناشناس

  IP: 151247

  f6

  ناشناس

  IP: 5121

  و علیکم

  ناشناس

  IP: 5121

  سلام

  ناشناس

  IP: 5122

  Soorousha

  پر حیوونای وحشیه، جدا از چیزای ماورائیش

  Soorousha

  یه جا داره به اسم پلنگ دره، خود محلیا اونجا گم میشن، هرکی میخواد بره بهش میگن شب اونجا نمونه

  Soorousha

  سوادکوه واقعاً بهشته، ولی شب که میشه جرات میخواد تو جنگلای بکرش بمونی،

  Soorousha

  من اصالتاً اهل شیرگاه سوادکوهم، این روستای پالند و جن دره که میگی کجا میشه؟

  666MAX999

  سلام چ خبر

  ناشناس

  IP: 2181

  جای داره به نام جن دره

  ناشناس

  IP: 2181

  خیلی اتفاق ها افتاده . ترسناک

  ناشناس

  IP: 2181

  یه روستایی هست پالند

  ناشناس

  IP: 2181

  خیلی اتفاق ها افتاده . ترسناک

  ناشناس

  IP: 2181

  یه روستایی هست پالند

  ناشناس

  IP: 2181

  جای داره به نام جن دره

  ناشناس

  IP: 2181

  سه روز تعطیله میرم سوادکوه

  ناشناس

  IP: 2181

  سلام

  ناشناس

  IP: 5121

  سلام

  ناشناس

  IP: 195181

  خدا حافظ تون باشه الهی امین

  ناشناس

  IP: 195181

  یه گربه نمی دونم از کجا پیداش شده

  ناشناس

  IP: 195181

  البته با فاصله زیادی که روستا دارم

  ناشناس

  IP: 195181

  دوست عزیز خدا نگهدار

  ناشناس

  IP: 195181

  اگه شدید تر شه چه کار کنم .

  ناشناس

  IP: 195181

  نمی دونم من چه کاری کردم .

  ناشناس

  IP: 195181

  قبلا همچین چییزایی نبوده

  ناشناس

  IP: 195181

  نمی دونم چرا اینجوری شد

  ناشناس

  IP: 195181

  دیگه تنهایی نمی تونم برم اونجا

  ناشناس

  IP: 195181

  اول صدای چوپان همسایه پایینی میومد

  ناشناس

  IP: 195181

  خدا شاهد از بیرون صدا می کردن منو

  ناشناس

  IP: 195181

  ولی همشون می ترسیدن .

  ناشناس

  IP: 195181

  چهار نفر اومدن پیشم

  ناشناس

  IP: 195181

  دیشب بعد از فرار کردنم زنگ زدم

  ناشناس

  IP: 195181

  خیلی ترس داره

  ناشناس

  IP: 195181

  ولی شبها خیلی چیزا دست به کار می شن

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود

  معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود فیلم‌های جنجالی و بحث برانگیز همیشه فیلم‌هایی هستند که مسائل جنسی، خشونت، مذهب، سیاست، همجنس بازی، نژادپرستی، مواد مخدر را به تصویر

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)   ژانر : ترسناک زمان : 58 دقیقه زبان : انگلیسی / اسپانیایی / ایتالیایی محصول : ایتالیا کارگردان : Ruggero Deodato ستارگ

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

  از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  Related Posts

  افسانه سیرن ها (دختران حیله گر)

  افسانه سیرن ها (دختران حیله گر) سیرن یا سایرن ، یا نیمف دریایی اساطیر یونان، گاهی به صورت موجودی با بدن یک پرنده و سر یک زن، و در سایر موارد به شکل تنها یک زن تصویر شده‌است. آن...

  مراسم وحشتناک تدفین مردم تبت

  مراسم وحشتناک تدفین مردم تبت مردم دنیا رسوم عجیبی در تدفین مرده ها دارند که هر کدام از باورهای مذهبی و تاریخ آن ها ریشه می گیرد که همه ساله شاهد مراسم های خاکسپاری عجیب و حیرت آ...

  زندگی در کره شمالی

  زندگی در کره شمالی کره شمالی و کوبا نقاطی از جهان هستند که همچنان آلوده به کمونیسم یا همان طاعون سرخ قرن بیستم باقی مانده اند. کوبا به واسطه نزدیکی اش به آمریکا و روابط خارجی اش ?...

  از جن می ترسید؟

  آیا باید از جن ها ترسید برای در امان ماندن از آنها چه باید کرد ظرفیت ها و عکس العمل های انسان ها در ارتباط با موجودات ناشناخته بسیار متفاوت است و غیر قابل پیش بینی است بنابراعتق...

  بزرگ ترین روسپی خانه اروپا

  بزرگ ترین روسپی خانه اروپا فاحشه‌خانه یا روسپی‌خانه جایی است که در آن افراد به انجام فعالیت جنسی با تن‌فروش‌ها که بعضا کارگر جنسی نامیده می‌شود، می‌پردازند اما بزرگتری...

  مرغ ها بی سر هم زنده می مانند!

  مرغ ها بی سر هم زنده می مانند! گاهاً برخی اتفاقات اطرافمان چنان عجیب و غریب هستند که برای باورشان هزار دلیل و برهان هم بیاید باز هم کم است برای مثال یک دامپزشک به نام راون تانگ  ی...

  m66dave چه تعریف کرد

  m66dave چه تعریف کرد Ghost999: در کانال یکی از یوتوبر های معروف به نام اقای کابوس که از کاربران خواسته بود یک خاطره ترسناک تعریف کنند شخصی به نام m66dave داستانی عجیب تعریف میکند . او تعریف...

  زعفر جنی

  زعفر جنی بساط نشاط و شادی گسترانیده و مجلس عیش و عروسی برای خود فراهم آورده بود . سلاطین جن و پری را دعوت کرد , ناگاه از زیر تخت خود صدای گریه بلند دو نفر جن راشنید که بسیار حزین و ...

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو