مرد شاپرکی

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1361

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-04-06
 • 58 بازدید
 • مرد شاپرکی

  یکی از عجیب ترین حوادث مدرن و فراطبیعی تاریخ امریکا مربوط به اتفاقی میشود که در طول نزدیک به یک سال در ویرجینیای غربی افتاد. امروزه از این داستان به عنوان یک افسانه ی محلی نام برده میشود اما بسیاری از مردم امریکا که در آن زمان خود شاهد این حوادث بودند آن را حقیقتی بسیار عجیب و غریب می دانند.


   
  در فاصله ی 12 نوامبر 1966 تا 15 دسامبر 1967 مجموعه ای از اتفاقات فراطبیعی در شهری کوچک به نام “پوینت پلزنت” افتاد که تا به امروز نیز پاسخ دقیقی درمورد آن یافت نشده است. این حوادث برای اولین بار در سال 1970 رسانه ای شد و نام” مرد شاپرکی” بر آن ها نهاده شد. اولین گزارش مربوط به کارگر کارخانه سیمانی بود که گزارشی مبنی بر دیدن موجودی بسیار بزرگ با چشمانی قرمز که با ارتفاعی حدود 20 متر از زمین در حال پرواز بود را داد. به فاصله ی 2 روز سیلی از گزارشات عجیب به مرکز پلیس این شهر سرازیر شد. تمام گزارشات مبنی بر دیدن همین موجود بود. در فاصله ی چندین ماه مشاهده این موجود 6 نفر در اثر تصادفات بی سابقه کشته شدند و بسیاری از گوسفندان، گاوها و اسب های این منطقه کشته و یا فلج شدند و اتفاقات زمانی عجیب تر شد که در ماه می، رییس پلیس منطقه و دو افسر دیگر خود شخصا شاهد این موجود بسیار مخوف بودند! گزارشاتی مبنی بر خاموش شدن بی دلیل ماشین ها، از کار افتادن پشت سر هم ساعت ها و نویزهای شدید روی بیسیم های پلیس و حتی عبور نکردن برق از سیم ها نیز گزارش میشد که این پرونده را هرچه بیشتر عجیب می کرد.


   
  اما شاید عجیب ترین حادثه مربوط به ریزش بی دلیل پل نقره ای بود که در آن 36 نفر کشته شدند علت ریزش این پل هرگز به طور رسمی اعلام نشد. در یکی از اتفاقات پسری که با این موجود مواجه شده بود و مستقیما به چشمان آن زل زده بود، برای چندین روز بینایی خود را از دست داده بود. وسعت اتفاقات به حدی زیاد بود که با توجه به نزدیکی این ایالت به پایتخت امریکا گزارشی ارسال شد و عنوان شد که تقریبا هر روزه اتفاقات عجیبی در حال روی دادن است. با این حال پس از چیزی نزدیک به یک سال و پرونده ای چند هزار صفحه ای از حوادث و اتفاقات عجیب به طور ناگهانی همه چیز تمام شد گزارشات نشان میداد این موجود هرچه که بوده از آن منطقه رفته.

  رتبه این مقاله / 5.

  دیدگاه

  One thought on “مرد شاپرکی

  1. امیرحسین گفت:

   من فکر می کنم این مرد شاپرکی شاید یه انسان بوده. در اون زمان جنگ سر که آمریکا شوروی سر تسحلیات با هم مسابقه گذاشته بودن اصلا بعید نبود یه کدومشون به همچین تکنلوژ دست پیدا کرده باشن دوستان اگر فیلم کاپیتان امریکایی قسمت اول یا دوم دیده باش شخصی هست که به اصطلاح بهش میگن شاهین شخصی که لباس که می پوشه دارای تکنولوژی پیشرفته ای هست در پشته این لباس دارای دو بال بزرگ برای پرواز است جالبه که بدونید لباسش به رنگ خاستری و عینکی هم که به چشم می زاشت به رنگ قرمز بود. در توصیفاتی که توسط شاهدان عینی آمده مرد شاپرکی بدنی به رنگ خاکستر و چشمانی به رنگ قرمز داشته. این شباهت نمی تونه تصادفی باشه!! البته این هایی که میگم یه فرضیه هست. شاید کارگردان و عوامل هالیود میخواستن فقط یه الگو برداری کرده باشن.😉

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) جالب (مطالب جالب توجه) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 1٫079 s