مجسمه مریم مقدس گریه می کند

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-10-18
 • 275 بازدید
 • مجسمه مریم مقدس گریه می کند

  بر اساس تصاویر و ویدئویی منتشر شده از یکی از کلیساهای آرژانتین دیده می شود که مجسمه مریم مقدس به طور کاملاً عجیب و غریب خون گریه می کند ، گریه ای که به رنگ خون است و به عنوان یک معجزه خوانده شده است تا به حال صدها نفر از کشیش‌ها و چندین نفر از مردم عادی از این مجسمه کوچک که در خانه یکی از شهروندان استان سالتای آرژانتین قرار دارد هنوز دلیلی برای این خون گریه کردن ارائه نشده است.


   
  پس از انتشار خبر گریه مجسمه مریم مقدس صدها کاتولیک برای دیدن آن به محلی که مجسمه در آن نگهداری میشود آمده اند اما کشیک بزرگ این کلیسا در مورد انتشار هر نوع نظر و نتیجه گیری های بی پایه و اساس در مورد این اتفاق هشدار داد به گفته ی وی تندیس مریم مقدس که به یکباره شروع به گریه کردن کرده است بایستی به دقت بررسی شود و نمی توان به قطعیت آن را یک نوع معجزه دانست.

  عنوان رز عرفانی نامی است که برای مجسمه مریم مقدس مذکور  از سال ها پیش انتخاب شده است و امروز به عنوان تندیسی که خون گریه کرده است لقب مجسمه ی معجزه گر به خود گرفته است خانواده فرایس مندوزا این ماجرا را در رادیوی محلی شهر سن خوزه آرژانتین مطرح کردند و بعد از آن نظرها به سمت این پدیده عجیب جلب شد.


   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) جالب (مطالب جالب توجه) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫449 s