لیست سیاه گوگل (google black list)

لیست سیاه گوگل (google black list)

لیست سیاه گوگل (google black list)
date: 2018-01-19 02:07:42
 • view: 2566
 • لیست سیاه گوگل (google black list)

  لیست سیاه گوگل (google black list)
  یکی از مهمترین بخش در طراحی و مدیریت سایت و وبلاگ جذاب بودن و مناسب بودن مطلب هم برای خواننده و هم برای خزنده ها و ربات های موتورهای جست و جو است.موتورهای جست و جو به صورت مداوم به سمت بهینه سازی جستجو ها گام برمیدارند و الگوریتم های جدیدی رو استفاده میکنند مانند لیست مخصوص ، کپی کنندگان مطالب ، لیست سیاه و … گرچه باید سایت و وبلاگ رو برای موتورهای جستجو بهینه کنید ( سئو ) ولی باید از طرفی از مطالب اسپم (جفنگ) هم خودداری کنید چرا که این مسئله جز مواردی است که موتورهای جستجو با اونها سختگیرانه برخورد میکنند.گوگل هر روزه به دنبال راه هایی است که جلوی این کارهای ناجوانمردانه رو بگیره و مطالب اینگونه سایت ها رو بلوک کنه و در لیست سیاه خودش قرار بده. برای اینکه در لیست سیاه گوگل قرار نگیرید کارها و نکاتی هستند که باید رعایت کنید و ما در اینجا به اختصار برای شما این موارد رو نام میبریم: پنهان کاری پنهانکاری به این معنی است که شما یک متن و لینک رو در قالب html در صفحه خودتون قرار میدید به گونه ای که کاربر قادر به دیدن اون نیست و در واقع از لینک مخفی استفاده میکنید ، معمولا برای لینک هایی که رنگشون با رنگ زمینه یکسان هستند. یا متن ها و کلمات کلیدی معروف که در کد سایت قرار داده شده اند ولی توسط کاربر مشاهده نمیشوند ، به عنوان مثال شما میدونید افراد زیادی فلان واژه رو در گوگل سرچ میکنند و اون کلمه رو به صورت مخفی در سایت خودتون قرار میدید، مطمئن باشید گوگل این موضوع رو خواهد فهمید و شما رو جریمه خواهد کرد.علاوه بر اون کاربران شما هم شما رو جریمه خواهند کرد و کم کم از لیست رقابت خارج خواهید شد.

  افراط در استفاده از کلمات کلیدی

  به شما گفته شده که موتورهای جستجو متن هایی رو که سرشار از کلمات کلیدی هستند رو دوست دارند،بنابر این صفحه ای میسازید و کلمات کلیدی رو در اون قرار میدید و در سایت خودتون منتشر میکنید و جایی قرار میدید که کاربران سایت نتوانند اون رو مشاهده کنند.دارید اشتباه میکنید! اولا اینکه اگر این صفحه درست به سایر صفحات شما لینک نشده باشه ، گوگل هم این صفحه رو پیدا نمیکنه و در نتیجه صفحه بی استفاده خواهد شد (برای هدفی که ایجادش کردید). ثانیا ، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی بدتر از اینه که کلمات کلیدی کمی استفاده کنید و نتیجه اش اینه که در لیست سیاه گوگل جای خواهید گرفت. بهترین راه برای این مسئله این هست که کلمات کلیدی مناسب ، منحصر به فرد و کاربر پسند رو انتخاب کنید و سعی کنید نسبت 3% رو رعایت کنید (یعنی در کل اعتدال رو رعایت کنید و اینطور نباشه که اندازه ی متنی که نوشتید کلمات کلیدی بنویسید!)

  خیلی زیاد ، خیلی سریع

  تصمیم میگیرید سایتتون رو برای موتورهای جستجو بهینه کنید ، برای همین تعداد زیادی مطلب رو همراه با کلمات کلیدی در یک روز در سایت خودتون منتشر میکنید ، این کار چندان هم هوشمندانه نیست! یکی از موارد مهمی که گوگل به اون توجه میکنه عمر سایت و نحوه ی رشد اون هست.اگر سایت شما در مدت زمان کوتاهی خیلی بزرگ بشه ( یعنی تعداد صفحاتش خیلی زیاد بشه) گوگل به شما مضنون خواهد شد که قصد اسپم (جفنگ) دارید. به شما توصیه میکنم مطالب رو در فواصل زمانی منظم ارسال کنید و تا جای ممکن خودتون (به قلم خودتون!) مطالب رو بنویسید ، اینکار برای موتورهای جستجو واقعا ارزشمند هست ،یادتون باشه یک مطلب با کیفیت و تک بیشتر از 100 مطلب کپی شده ارزش داره! میتونید امتحان کنید!

  مطالب تکراری

  شما یک مطلب خیلی خوب و ارزشمند و تک نوشتید و کلمات کلیدی خوبی براش انتخاب کردید و برای بازدید کننده واقعا جذاب هست ، ولی این مطلب رو در صفحات مختلف سایتتون و در جاهای مختلف قرار دادید ، گوگل متوجه تکراری بودن مطلب خواهد شد و شما رو جریمه میکنه.پس یک مطلب رو در آدرس های مختلف از سایتتون قرار ندید و برای هر مطلب یک آدرس (URL) انتخاب کنید. حتی وقتی مطلبی رو از سایت دیگری نقل میکنید حتما منبع رو به صورت لینک در انتهای مقاله ذکر کنید چرا که گوگل میدونه شما این مطلب رو از کجا کپی کردید و در صورتی که منبعی نداشته باشید و ذکر نکنید گوگل به چشم یک اسپم کننده (که باعث تکراری شدن محتویات اینترنت میشه) نگاه خواهد کرد و شما رو جریمه میکنه.

  دیرکتوری های لینک و تبادل لینک

  خوب میدونید که تبادل لینک و ثبت لینک شما در دیرکتوری ها تاثیر بسزایی در رتبه بندی سایت شما خواهد داد ولی آیا از جزئیات خبر دارید؟هنگامی که لینک سایتتون رو در دیرکتوریهایی قرار میدید که صدها لینک رو در هر صفحه نمایش میدهند در واقع وقت خودتون رو حروم کردید چون این صفحات از دید گوگل بی ارزش هستند چرا که محتویات این صفحات با محتویات سایت شما مرتبط نیستند و بدتر از همه اینکه شما توسط گوگل تنبیه خواهید شد ، نه به خاطر اینکه لینک شما در اون صفحات هست ، نه! بلکه به این دلیل که لینک این سایت ها در سایت شما قرار داره ، در واقع شما برای اینکه بتونید لینک خودتون رو در این سایت ها ثبت کنید باید یک لینک از اون سایت ها رو در سایتتون قرار بدید! و اینجاست که گوگل به شما رو به دلیل حمایت از سایت های بی محتوا جریمه میکنه. توصیه : تنها با سایت ها و وبلاگ هایی تبادل لینک کنید که موضوعیت مشابهی با سایت شما دارند و در این زمینه هم شدیدا تاکید میکنم کیفیت خیلی مهم تر از کمیت هست.

  فیشینگ

  فیشینگ یک اقدام غیرقانونی است و این سایت ها جزء سایت های مخرب محسوب میشوند و هم توسط گوگل و هم توسط آنتی ویروس ها بلاک خواهند شد.در واقع این سایت ها به دزدیدن اطلاعات کاربر اقدام میکنند و امنیت اینترنت رو کاهش میدهند.

  صفحات Doorway

  این صفحات در واقع گونه ای از صفحه ها هستند که برای موتورهای جستجو ایجاد شده اند و بنابر این برای کاربرانی که از سایت شما استفاده میکنند مفید نیستند و در واقع بازدیدکننده هرگز نخواهد توانست این صفحات رو ببینه و شامل تعداد زیادی کلمات کلیدی ، کپی مقالات و … است.برخی از صاحبان سایت ها میدونند که موتورهای جستجوی مختلف الگوریتم های مختلفی دارند برای همین برای هر موتور جستجو یک صفحه Doorway ایجاد میکند ولی نمیدونند با این کار دارند سایتشون رو به سمت مرگ تدریجی هدایت میکنند و گوگل به محض اینکه این صفحات رو تشخیص بده کل سایت رو به لیست سیاهش اضافه خواهد کرد.

  ثبت سایت به صورت مکرر در موتورهای جستجو

  وقتی یکبار سایت خودتون رو در موتورهای جستجو ثبت کردید ( که نیازی هم به این کار نیست و خود بخود این کار صورت خواهد گرفت اگر یک صفحه ی فهرست شده به شما لینک بده) دیگه نیازی نیست دوباره سایتتون رو ثبت کنید.این امکان هست که شما با ثبت دوباره سایت تعلیق بشید و اگر هم نشید موتور جستجو نسبت به آدرس سایت شما حساس میشه و به قول گفتنی زیاد تحویلتون نمیگیره! توصیه : سعی کنید از طریق لینک گرفتن سایت خودتون رو به گوگل معرفی کنید .یک مثال میزنم ، شما یک شرکتی دارید و میخواهید کسی رو استخدام کنید ، یک فردی رو یکی از کارمندای با سابقه و معتبر شما به شما معرفی میکنه و یک فرد هم خودش میاد میگه من در فلان زمینه ها کارم خوبه!خوب شما خودتون کدوم یک رو بیشتر بهش توجه میکنید؟؟

  نام هاست های مجازی متعدد

  هنگامی که آدرس های زیادی به سایت شما ردیرکت (Redirect) بشوند میتونه باعث جریمه شدن شما بشه.یک یا دو تا میتونه خوب باشه ولی بیشتر نه!

  مواد نامرغوب

  خوب محتویات و مطالب سایت شما در واقع موارد سازنده ی سایت شما هستند ، استفاده از مطالب نامرغوب مثل مسائل مستهجن و از این قبیل مطالب غیر قانونی باعث میشه تا گوگل و سایر موتورهای جستجو شما رو تعلیق کنند.

  سخن نهایی

  اینکه بخواهید راه صدساله رو یک شبه طی کنید باعث میشه هرچی بدست آوردید هم یک شبه از بین بره! تکنیک های بالا بردن بازدید و رتبه مثل سایت هایی که بازدیدهای 20 ثانیه ای و … میدن جز تلف کردن وقت و اعتبار شما کار دیگری انجام نخواهند داد. یا کاری رو شروع نکنید ، یا وقتی شروع میکنید درست و اصولی انجام بدید تا از کار خودتون لذت ببرید. یادتون باشه این محتوای سایت شما هست که ارزش سایت یا وبلاگ رو تعیین میکنه ، و مطلب مفید و با ارزش به خودی خود برای شما بازدیدهای فراوان رو حتی برای سالها خواهد داشت. به صورت منظم بروز رسانی کنید و از سایت های مرتبط لینک بگیرید و صبر و صبر و صبر!

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  Soorousha


  به گوگل میگم ? :-D


  شما عضو وبگاه نیستید!

  Soorousha


  این مطلب هیچ ربطی به سایت شما نداشت!


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد


  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  15

  Room 6

  ناشناس

  IP: 37129

  اگر وارد دارک وب میشید خیلی مواظب باشید

  ناشناس

  IP: 21760

  foot food for wolf

  ناشناس

  IP: 21760

  سلام . اقا سجاد معنی غذا برای روباه چیه عزیزم

  ناشناس

  IP: 21760

  فقط سیلامن

  Amin-Mehdipour

  slm

  ناشناس

  IP: 5119

  سلام

  ناشناس

  IP: 151246

  ما ز بالاییمو بالا می رویم

  ناشناس

  IP: 21760

  توفیق

  ناشناس

  IP: 21760

  توفیق

  ناشناس

  IP: 21760

  تو قیفت روز افزونباد

  ناشناس

  IP: 5120

  اماده یادگیری هر نوع جنایت bahar_gry تل

  ناشناس

  IP: 21760

  خا

  ناشناس

  IP: 21760

  باشه

  Soorousha

  ❤️

  mroldnoob

  سلام هرکی آدرس سایتای دیپ وبی و فیلم و نحوه ورود با گوشیو خواست بیاد تلگرام @Iabtin

  ناشناس

  IP: 188210

  s

  ناشناس

  IP: 317

  آدرس رد روم رو دارم

  ناشناس

  IP: 5210

  سلام

  ناشناس

  IP: 19652

  آدرس سایت red room کسی داره؟

  jaber

  در این مورد بنده اطلاعاتی ندارم

  ناشناس

  IP: 5115

  وبی هست که کارت بانک برای ساخت اکانت pypal باشه؟

  ناشناس

  IP: 5218

  ناشناس

  IP: 2147

  ناشناس

  IP: 5123

  یه نفر . دیگه هستش

  ناشناس

  IP: 5123

  وای خدای من تنهایی ترسناکه

  ناشناس

  IP: 5123

  خیلی ترسناکه .. عکس و ببین

  ناشناس

  IP: 17943

  salm

  ناشناس

  IP: 5116

  اینجا کسی تا حالا وارد دارک وب شده ؟

  ناشناس

  IP: 5124

  انگشتر نفرین شده

  ناشناس

  IP: 5124

  عجب داستان خوبی بود البتته عین واقعیت بود

  ناشناس

  IP: 5116

  ؟؟؟

  ناشناس

  IP: 5123

  سلام تمام

  ناشناس

  IP: 5121

  سلام

  ناشناس

  IP: 5123

  ناشناس

  IP: 5123

  ناشناس

  IP: 5123

  یک بار نصفه نیمه شد و نتونستم . متن بهم میریخت

  ناشناس

  IP: 5123

  چند تا واقعیت عجیب از اینجا

  ناشناس

  IP: 5123

  سلام من داستانمو چطوری بگم .

  ناشناس

  IP: 83123

  سلام

  ناشناس

  IP: 5123

  خوفیم

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)   ژانر : ترسناک زمان : 58 دقیقه زبان : انگلیسی / اسپانیایی / ایتالیایی محصول : ایتالیا کارگردان : Ruggero Deodato ستارگ

  معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود

  معرفی 13 فیلم که از دیدنش حالتان بد می شود فیلم‌های جنجالی و بحث برانگیز همیشه فیلم‌هایی هستند که مسائل جنسی، خشونت، مذهب، سیاست، همجنس بازی، نژادپرستی، مواد مخدر را به تصویر

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  فیلم ترسناک Hounds of Love 2016

  از نقطه ضعف هایشان برای ایجاد شکافی میان آنها استفاده کند تا بتواند جان سالم بدر ببرد…  

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  Related Posts

  دور دور ترسناک ژاپنی ها

  دور دور ترسناک ژاپنی ها کمتر کسی در دنیا وجود دارد که از هیجان خوشش نیاید یکی هیجان فیلم ترسناک برایش کافیست یکی هم بیشتر می خواهد و برای بدست اوردنش دست به کارهای خطرناک می زند...

  جزیره هاشیما

  جزیره هاشیما جزیره هاشیما (Hashima Island) که به «جزیره ارواح» نیز مشهور است، یکی از 505 جزیره غیرقابل سکونت در استان ناکازاکی ژاپن است و حدود 15 کیلومتر از مرکز این استان فاصله دارد. ای?...

  روزالیا لومباردو

  روزالیا لومباردو روزالیا کودک ایتالیایی ۲ ساله ای بوده که حدود ۱۰۰ سال پیش از دنیا رفته اما هنوز بدن بی جان و چهره معصوم کودکانه اش سالم باقی مانده است. امروزه در دنیا روزالیا ر...

  اخرین دستیار هیتلر

  اخرین دستیار هیتلر روخوس میش، محافظ آدولف هیتلر در سن ۹۶ سالگی در آلمان درگذشت. او آخرین شاهد ساعت‌های پایانی زندگی رهبر دیکتاتور آلمان نازی بود روخوس میش، افسر اس اس آلمان به ...

  مردی که اپاندیس خود را در اورد (لئونید روگوزوف)

  مردی که اپاندیس خود را در اورد (لئونید روگوزوف) لئونید ایوانویچ روگوزوف زادهٔ ۱۴ مارس ۱۹۳۴ در استان چیتا، اتحاد شوروی - درگذشته ۲۱ سپتامبر ۲۰۰۰ در سن پترزبورگ، پزشک روسی بود...

  افسانه لایورونا

  افسانه‌ی زن گریان، داستان غم‌انگیزی در فولکور مکزیک است که هزاران سال در کشورهای آمریکای لاتین، سینه به سینه از پدربزرگها و مادربزرگها به نوه ها رسیده است، و حتی برخی قسم م...

  ده سال بردگی در خانه وحشت

  ده سال بردگی در خانه وحشت سه زن آمریکایی که از حدود ده سال پیش در شهر کلیولند ایالت اوهایو ناپدید شده بودند، به خانه هایشان بازمی گردند. روز چهارشنبه، اِماندا بری به همراه دختر ...

  مرگ های عجیب

  مرگ های عجیب جملۀ مرگ حق است همیشه و در همه جا به گوش همۀ افراد خورده است و این بدین معنی است که پیمانه هر کس زمانی که پر شود،دیگر چاره ای جز رفتن ندارد.ولی چگونه مردن اهمیت خاص خ...

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو