قتل های اوتیس تول

قتل های اوتیس تول

قتل های اوتیس تول

نویسنده: big fox

دنبال کردن:

تعداد مقاله:40

بیوگرافی:

درتاریخ : 2019-01-08
 • 39 بازدید
 • قتل های اوتیس تول

  Big fox: قاتلین زنجیره ایی در طول قرن ها از زمان حضور انسان روی این کره خاکی حضور داشته اند. این هیولاهای درنده خود که در میان ما بوده و در کمین طعمه های خود می نشینند مایه وحشت فراوان و البته کنجکاوی وصف ناپذیری هستند آدم های معمولی نمی توانند رفتارهای وحشیانه و ترسناک این قاتلین سریالی، دیدگاه متفاوت آن ها به اعمال درست و نادرست، عدم توانایی آن ها برای تاسف خوردن در مورد جان هایی که به ناحق می گیرند و خانواده هایی که نابود می کنند و البته اشتیاق غیرقابل باور آن ها به خونریزی را درک کند. در این میان برخی از قاتلین سریالی پا را از این نیز فراتر گذاشته و عملی شنیع تر و نابخشودنی تر را مرتکب می شوند.

  اوتیس تول از آن دسته قاتلین سریالی بود که مدت طولانی فعالیت می کرد و با توجه به این که بیش از دو دهه به قتل های فجیع خود ادامه می داد و دستگیر نشد وی مدت کوتاهی با قاتل سریالی دیگری به نام هنری لی لوکاس فعالیت می کرد و فلوریدا را در ترس و وحشت فرو برده بودند تول در این مدت لقب آدمخوار جکسونویل را از طرف رسانه های دریافت کرده بود.

  اگر چه تول پس از دستگیری داستان های باورنکردنی زیادی از قتل هایی که انجام داده بود را بیان کرد که نمی توان صحت و سقم بسیاری از آن ها را مشخص نمود، اما به نظر می رسد که او اولین قتلش را در سن 14 سالگی انجام داده است تول ادعا کرده که در طول دوران فعالیت خوفناک خود بیش از 100 نفر را به قتل رسانده است.

  تول در یک خانواده آشفته و بدرفتار به دنیا آمد و ادعا کرد که توسط یکی از همسایه ها مورد تجاوز قرار گرفت و موردی از زنا با محارم نیز در خانواده او وجود داشته است بخش مهمی از زندگی دوران کودکی تول مربوط به مادربزرگش بوده که تول ادعا کرده شیطان پرست بوده است ظاهراً مادربزرگش به تول لقب بچه شیطان را داده و او را با مراسم شیطان پرستی مانند دزدیدن جسد و خودآزاری آشنا کرده است.

  او بعدها از این تعلیمات برای کشتن افراد الهام گرفت و در نهایت به 108 قتل اعتراف نمود تول ضریب هوشی بسیار پایینی داشت و برای این که دستگیر نشود به شدت به هنری لوکاس وابسته بود در مدتی که این دو قاتلین سریالی مشهوری بوده و با هم فعالیت می کردند، به گفته لوکاس، تول از گوش قربانیان خود کباب باربکیو درست می کرده و به دلیل دوست نداشتن سس باربکیو تول، لوکاس علاقه ای به شرکت در ضیافت های تول نداشته است. تول به خوردن دنده های قربانیان خود علاقه زیادی داشت و از نوشید خون آن ها لذت می برد اما لوکاس ادعا کرد که از این رفتارهای تول متنفر بوده است.

  وقتی که در یکی از بازجویی ها از تول پرسیده شد چرا گوشت قربانیان خود را می خورده، چنین جواب داد: تو خیلی خوشمزه بنظر می رسی. اگر یک چاقو داشتم، گلویت را می بریدم و کمی خون می نوشیدم.

   

  رتبه این مقاله / 5.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک) مقتولان (اجساد)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫401 s