قتل فجیح زن جوان (قتل های ترسناک)

قتل فجیح زن جوان (قتل های ترسناک)

قتل فجیح زن جوان (قتل های ترسناک)
date: 2018-01-05 15:48:24
 • view: 2661 today: 0
 • قتل فجیح زن جوان (قتل های ترسناک)
  قتل فجیح زن جوان (قتل های ترسناک)
  «قتل» یک انسان به هر ترتیبی که اتفاق بیافتد به اندازه کافی ترسناک است. اما گویا این موضوع روح نا آرام بعضی از کاربران شبکه‌های اجتماعی را آزرده نمی کند و ترجیح می دهند مرگ یک انسان به دلخراش ترین شکل ممکن به وقوع پیوسته باشد. از دوم مهرماه سال ۱۳۹۵ بعضی از رسانه‌های گروهی و شبکه‌های اجتماعی درباره قتل فجیع زنی جوان اهل روستای دیوشل (divshal) لنگرود خبر دادند(اینجا بخوانید) که جسدش در چاه فاضلاب مدرسه روستای «ارباستان» بخش رودبنه لاهیجان پیدا شد. کمی بعد روشن شد نام زن، «منیژه خوش سیما» مادر پسری ۱۰ ساله است و همسرش هم مدیر یک مدرسه ابتدایی در‌‌ همان حوالی است.   در میان عدم اطلاع رسانی نیروی انتظامی، اذهان داستانسرا به میدان آمدند و در گروهها و کانال های تلگرامی ماجراهای مختلفی از دلیل قتل و شکل انجامش مطرح شد. سطح ماجرا تا آنجا امتداد داشت که چند منبع اطلاع رسانی  معتبر از جمله روزنامه شناخته شده «شرق» هم به استناد اطلاعات منتشر شده در همین گروههای تلگرامی جزییاتی از قتل «منیژه» را با دلخراش ترین شکل ممکن منتشر کردند. (اینجا بخوانید) کلیت ماجرای نقل شده این بود که منیژه (که نامش را «فریبا» ذکر می کردند) توسط همسرش به قتل رسیده و آقای مدیر جسد زن جوانش را در چاه فاضلاب مدرسه انداخته بود. حالا خانواده خوش سیما به جز مصیبت از دست دادن دختر و دامادی که هرگز احتمال رفتار نادرست از سویش را گمان نمی‌بردند از شایعات گوناگون دل آزرده‌اند. در نتیجه ی پیگیری‌های گیل نگاه و گفت وگو با اعضای خانواده جزییاتی تازه و مستند از این حادثه غم انگیز به دست آمده است.

  مفقود شدن منیژه از ۲۵ تیرماه

  خانواده داغدار منیژه با اشاره به رسانه ای شدن خبر قتل فرزندشان گفتند: مردم دوم مهرماه از ماجرای کشف جسد او باخبر شدند در حالی که ما از ۲۵ تیرماه مبهوت مفقود شدن دخترمان هستیم. براساس اطلاعاتی که این خانواده در اختیارگیل نگاه قرار داد: قاتل منیژه دهم مهر ۹۵ برای بازسازی صحنه جرم به مدرسه‌ای که مدیرش بود منتقل شد. در نتیجه او اعتراف کرد از سه ماه قبل نقشه قتل منیژه را کشیده بود و به خاطر اختلافاتی که با مقتول داشته و علت آن هنوز روشن نیست دست به قتل زده است. قاتل اعتراف کرده منیژه کم کم متوجه بدهی‌های زیادی که به بار آورده بود شده بود و به خاطر اینکه بیشتر متوجه کارهای مخفی اش (که هنوز به آن‌ها اعتراف نکرده) نشود همسرش را به قتل رساند. هیچ یک از اعضای خانواده مقتول از علت مشکلات اقتصادی داماد خود خبر ندارند اما مطلعند که حدود یک ماه قبل از قتل آقای مدیر مبالغ زیادی که جزو دارایی‌های زنش محسوب می‌شد و همچنین طلاهای او را به بهانه خرید زمین از او گرفته بود در صورتی که بررسی‌های چند روز گذشته نشان داده هیچ زمینی به نام این مرد یا همسرش معامله نشده است. هر چند گفته شده است که قاتل، منیژه را به دلیل پی بردن همسرش به راز ازدواج دوم به قتل رسانده است اما طبق اطلاعات دریافتی خانواده مقتول از کار‌شناسان پرونده، وی در بازجویی‌ها تا این لحظه به داشتن همسر دوم هم اعتراف نکرده است اما گفته است قتل را ۲۵ تیر ۹۵انجام داده است. موضوعی که در شبکه های اجتماعی حتی تا مرحله انتشار عکس دخترانی جوان به عنوان همسر دوم قاتل نیز پیش رفت.

  آقای مدیر چگونه همسرش را به قتل رساند؟

  نتیجه پیگیری‌های خانواده مقتول از مسئولان رسیدگی کننده به پرونده حاکی از وقوع قتل در مدرسه است. این مرد در شرح چگونگی قتل همسرش اعتراف کرده است: صبح روز ۲۵ تیرماه با همسرم درگیری لفظی پیدا کردم بعد از آن به بهانه صحبت بیشتر و پیگیری کاری در مدرسه او را به روستای ارباستان لاهیجان بردم. وقتی همسرم در حال تماشای کلاس‌های درس بود از پشت سرش کابل تلفن را دور گردنش انداختم که او بعد از چند بار جیغ زدن خفه شد و جان خود را از دست داد. به گزارش گیل نگاه قاتل اعتراف کرده است چون قتل داخل مدرسه و در روز انجام شده بود و آن روز یکی از ساکنان کنار مدرسه فرش‌های خود را برای خشک شدن روی دیوار مدرسه پهن کرده بود، می‌ترسیدم که اگر جسد را برای دفن کردن بیرون مدرسه انتقال دهم لو بروم برای همین منتظر ماندم تا هوا تاریک شود. بعد از انتظار چند ساعته آقای مدیر، او جسد را به حیات مدرسه منتقل کرد و داخل چاه فاضلاب انداخت.

  تهمت های غیراخلاقی یک قاتل به همسرش

  وقتی خانواده منیژه نگرانی خود را از غیبت چند ساعته دخترشان به داماد منتقل کردند او توجهی به آن‌ها نداشت. زمان غیبت که طولانی شد و به یک روز رسید خانواده درصدد اطلاع موضوع به پلیس برآمدند اما داماد با ذکر این نکته که علنی شدن موضوع باعث آبروریزی خانوادگی می‌شود به همسر خود نسبت های ناروای اخلاقی مبنی بر ارتباطات نامشروع ‌داد و خانواده همسرش را به سکوت و تحمل دعوت کرد. با گذشت سه روز از ارتکاب قتل، طبق قرار قبلی افرادی برای گازکشی در مدرسه حضور پیدا کردند. مدیر مدرسه از بیم فاش شدن ماجرا قبل از حضور کارگران و مسئول فنی گازکشی به مدرسه رفت و از پشت ساختمان مدرسه یک در قدیمی کلاس درس، مقداری چوب‌های پوسیده، خار و خاشاک و زباله‌های مختلف را بر روی در فاضلاب ریخت تا همه چیز طبیعی به نظر برسد.   وقتی زمان غیبت منیژه طولانی شد و خانواده مقتول مشاهده می‌کردند دامادشان عملا کاری برای پیدا کردن منیژه نمی‌کند به موضوع مشکوک شدند. اما داماد همچنان انگ‌های اخلاقی به همسرش می‌زد و همچنین می‌گفت: منیژه هر جا باشد بعد از گذشت سه ماه به خانه بر می‌گردد. به گفته خانواده منیژه علت اینکه می‌گفت بعد از سه ماه مقتول بر می‌گردد این بود که طی پرس و جو‌هایی که کرده بود می‌دانست که با گذشت سه ماه جسد کاملا پودر می‌شود و اثری از آن نمی‌ماند.

  اعلام مفقودی به پلیس بعد از ۵۰ روز

  اما طاقت خانواده بعد از ۵۰ روز طاق شد و موضوع غیبت منیژه را بالاخره به پلیس اطلاع دادند. ماموران پلیس لنگرود پس از تحقیقات گسترده صبح روز پنج شنبه اول مهر، تلفن همراه مقتول را رد یابی کرده و محدوده آن را در روستای «ارباستان» لاهیجان تخمین زدند. بررسی‌های بعدی پلیسی آن‌ها را به داخل مدرسه کشاند. به گزارش گیل نگاه براساس اطلاعات مورد تایید خانواده خوش سیما، پلیس پس از جستجوی بسیار در داخل و اطراف مدرسه دست خالی در حال خروج از مدرسه بود که یکی از ماموران به زباله‌های انباشته شده کنار حیاط مدرسه مشکوک ‌شد و وقتی از دلیل ریختن زباله‌ها از مدیر مدرسه پرس و جو کرد پاسخ شنید: که سرایدار پس از تمیز کردن حیاط مدرسه آشغال‌ها را در این نقطه (روی در چاه فاضلاب) جمع آوری می‌کند. اما ماموران برای آن که موضوع را به احتمالات گره نزده باشند زباله‌ها و خار و خاشاک‌های جمع شده در نقطه مورد نظر را کنار زدند و مشاهده کردند درِ چوبی قدیمی یک کلاس درس روی در چاه فاضلاب مدرسه قرار دارد. در این مرحله از قاتل درباره وضعیت بهم ریخته اطراف چاه فاضلاب سوال شد که او پاسخ داد ۷-۸ سال است این محدوده به همین صورت مانده است. این اظهارات در حالی بود که او تنها حدود سه سال گذشته مدیریت آن مدرسه را برعهده داشت. ماموران در ادامه بررسی‌های خود سیم بسته شده به در فاضلاب را بریدند و در چاه را باز کردند که ابتدا با یک لنگه کفش زنانه مواجه شدند. ماموران از برادر مقتول سوال کردند که این کفش متعلق به خواهر شماست که او اظهار بی‌اطلاعی کرد اما وقتی از مدیر مدرسه پرسیدند که این کفش همسرت است با تعجب گفت که کفش همسر من اینجا چه می‌کند؟ در ادامه کار ماموران با با یک جسد در آستانه متلاشی شدن روبه رو شدند. جسد کشف شده به پزشکی قانونی منتقل شد تا تاییدات نهایی هم اخذ شود. پزشکی قانونی بعد از بررسی‌ها تایید کرد که این جسد متعلق به یک زن است. مدیر مدرسه که شواهد مختلف را علیه خود می‌دید در ‌‌نهایت اعتراف کرد که همسرش را با ترتیبی که شرحش رفت به قتل رسانده است. اما او تا این لحظه درباره داشتن همسر دوم و محل هزینه کردن پول‌های گرفته شده از همسرش توضیحات روشنگرانه‌ای نداده است.

  درخواست قصاص برای قاتل

  مسوولان رسیدگی کننده پرونده به خانواده مقتول قول داده‌اند در آینده نزدیک اولین جلسه دادگاه این متهم در لاهیجان برگزار می‌شود. حالا خانواده داغدار منیژه بعد از تشییع جنازه‌اش که با حضور گسترده مردم چند روستا برگزار شد و برگزاری مجلس ترحیم او که با ازدحام جمعیت همراه بود منتظر تشکیل جلسه دادگاه هستند. آنها می‌گویند در جلسه دادگاه برای قاتل سنگدل دخترشان درخواست قصاص می‌کنند.

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  ارسال شد


  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  27

  Room 6

  ناشناس

  IP: 2183

  عجیب

  ScaryLand

  ScaryLand

  ScaryLand

  ناشناس

  IP: 8657

  منم حدیث هستم منو اشتباه نگیرید اقا سروش داستان های جدید ایجاد کنید خوشم میاد از داستاناتون

  ناشناس

  IP: 86104

  خداحافظ

  ناشناس

  IP: 86104

  تو جنگل اطراف قبیله زندگی می کنن

  ناشناس

  IP: 86104

  lam sary

  ناشناس

  IP: 86104

  یه جورای خودشو به من نشون میده . اینجا ساری

  ناشناس

  IP: 86104

  بی ازاره

  ناشناس

  IP: 86104

  توی خونه قدیمی ما ج ن هست. و یه بار توی خواب دیدمش

  ناشناس

  IP: 86104

  سلام به همه

  ناشناس

  IP: 8657

  اقای2181نظر لطفته اقایون یکی شمارش2121بوو گفت دخترا گوه هستن دیگه چی بگم

  Soorousha

  بپرس

  ناشناس

  IP: 8657

  سلام سما هستم اشتب نگیرید

  DarkComment

  سلام یه سوال داشتم

  ناشناس

  IP: 64225

  وا

  ناشناس

  IP: 2181

  بعضی ها داستانا رو می خونن و بیخود می گن ما اعتقادی نداریم به این چیزا

  ناشناس

  IP: 2181

  دهکده جن ها عجب داستانی بود کرمانشاه

  ناشناس

  IP: 2179

  چکار کنیم ولک

  ناشناس

  IP: 2179

  ما نمی فهمیم چه فایده. پاپیتا عربی داریم

  valak

  س

  ScaryLand

  اره خوندم ک گذاشتم

  ناشناس

  IP: 2181

  اما داستاناشون خوندنیه واقعا

  ناشناس

  IP: 2181

  ما عربی نمی فهمیم

  ناشناس

  IP: 2181

  ترجمه کنید

  ناشناس

  IP: 2181

  داستان عربی چیه

  ناشناس

  IP: 2181

  سلام والسلام

  ناشناس

  IP: 2181

  8657سلام کسی توهین نکرده خانمها فرشتن

  ناشناس

  IP: 2181

  برو میدون توپخونه اسلحه بگیر

  ناشناس

  IP: 19242

  ناشناس

  IP: 19242

  کسی اسلحه میفروشه

  ناشناس

  IP: 5119

  عزیزم اینجا همه خوبن وکسی به کسی توهیننمیکنه

  ناشناس

  IP: 5119

  اینجا داستان میخونیم نظراتمونه میدیم میدم

  ناشناس

  IP: 5119

  8657کی بهت توهین کرده دیونه ایی شما

  ناشناس

  IP: 8657

  اقا تو میگی چرا من دخترم خدا منو دختر افریده چکار کنم چکار کنم

  ناشناس

  IP: 8657

  ترو خدا انقدر به من توهین نکنید

  Soorousha

  فکر کردی الکیه؟! با این وضعیت دلار میدونی چقدر باید پول بدی؟ اگه پولشم داری، حساب بین‌المللی داری که از طریق بیت کوین پول رو واریز کنی؟ و...

  ناشناس

  IP: 574

  من چطور میتونم برم رد روم یکی راهنمایی میکنه؟

  ناشناس

  IP: 574

  هی سلام چرا هیچکدوم از گزینه ها کار نمیکنن؟صفحه اصلیش کجاس؟

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)   ژانر : ترسناک زمان : 58 دقیقه زبان : انگلیسی / اسپانیایی / ایتالیایی محصول : ایتالیا کارگردان : Ruggero Deodato ستارگ

  Today Show#

  #فیلمی از عروسک لولیتا
  #شعر نفرین شده جهنم تومینو
  #لیست فیلم های ممنوعه جهان
  #درگاه دارک وب
  #معرفی سایت های دارک وب

  Related Posts

  قتل جوان مهابادی (صادق برمکی)

  قتل جوان مهابادی (صادق برمکی) دراین سناریوی هولناک چند جوان دوست ۱۹ ساله خود را به بیابان های اطراف یکی از روستاهای مهاباد بردند و پس از زدن چند ضربه ساطور در حالی که از او فیلم م...

  قتل رومینا اشرفی

  رسانه محلی «گیل‌خبر» تالش در شرح ماجرا می‌نویسد که رومینا اشرفی، دختر ۱۴ ساله‌ای در روستای سفید سنگان لمیر از بخش حویق تالش بود که دلباخته یکی از پسرهای همشهری شده بود. به گف...

  قتل های اد گین

  قتل های اد گین گرچه فقط ارتکاب دو جنایت توسط او ثابت شد، او در تاریخ آمریکا به خاطر کارهای عجیب و غریب با مرده‌ها مایهٔ رسوایی شد (مانند کندن پوست قربانیانش، نبش قبر کردن، ساخت ...

  مرد یخی : ریچارد لئونارد کوکلینسکی (مخوف‌ترین قاتلان سریالی)

  (مخوف‌ترین قاتلان سریالی)  مرد یخی : ریچارد لئونارد کوکلینسکی    بدون شک کشتن یک انسان دیگر یکی از بدترین جرم‌هایی است که هرکسی هم نمی‌تواند آن را انجام دهد، ب...

  هو وانلین و قتل های بیشمار

  هو وانلین و قتل های بیشمار این لقبی است که مردم برای این قاتلان سریالی انتخاب کرده اند با آن که طبق تعاریف، قاتلان سریالی به افرادی که بیشتر از سه نفر را به قتل رسانده اند اطلاق ...

  اد گین (قتل های ترسناک)

  اد گین (قتل های ترسناک) اد گین (Ed Gein) یک قاتل زنجیره‌ای آمریکایی بود گرچه فقط ارتکاب دو جنایت توسط او ثابت شد، او در تاریخ آمریکا به خاطر کارهای عجیب و غریب با مرده‌ها مایهٔ رسو...

  قتل های آندری چیکاتیلو (قصاب روستوف)

  قتل های آندری چیکاتیلو (قصاب روستوف) Big fox: با آن که طبق تعاریف، قاتلان سریالی به افرادی که بیشتر از سه نفر را به قتل رسانده اند اطلاق می شود اما آن ها قاتلانی هستند که صدها برابر ?...

  قتل های جو بال (اجسادی که خوراک تمساح شدند)

  قتل های جو بال (اجسادی که خوراک تمساح شدند) معمولا قاتلین سریالی پس انجام قتل اجساد را در مکان های خالی از سکنه ، برخی در اطراف رودخانه و برخی دیگر برای به جا نذاشتن سرنخ آنها را ?...

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو