قتلگاه سیمپسون ها (عمارت وحشت)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2017-10-24
 • 32 بازدید
 • قتلگاه سیمپسون ها (عمارت وحشت)

  وقوع یک جنایت و صحنه‌ی کشته شدن یک انسان قطعا منظره‌ی نه چندان دلچسبی است. اما وقتی اجساد از محل خارج شدند، رد خون پاک شد و همه چیز به پایان رسید، باید دید چه کسی حاضر است همچنان در چنین مکانی زندگی کند؟اما واقعیت این است که شماری از صحنه‌های جنایت همچنان مسکونی هستند و البته همچون هر جاذبه گردشگری وحشت، توجهات را به سوی خود جلب می‌کنند.در ادامه با مرور عمارتی معروف در حوزه‌ی قتل، ترس و جنایت همراه شما خواهیم بود.


   
  خانه‌ی چهار اتاق خوابه‌ی برنت وود کالیفرنیا، جایی است که نیکول براون سیمپسون همسر سابق او جی سیمپسون  و یکی از دوستانش به نام رونالد گلدمن به طرزی فجیع به قتل رسیدند. این عمارت هنوز هم سرپا و البته مسکونی است، اما فروش آن دست کم تا سال‌ها بعد از این پرونده‌ی قتلِ حل‌نشده، کاری سخت و دور از ذهن بود.

  سال بعد از وقوع این دو قتل، این عمارت به بازار خرید و فورش املاک ارائه شد، آن هم با قیمت 795 هزار دلار. اما دست کم تا دو سال بعد همچنان بدون مشتری و خالی از سکنه باقی ماند. سرانجام مالکان چاره‌ای نیافته و قیمت خانه را کاهش دادند و این عمارت را زیر ارزش واقعیش و با قیمت 595 هزار دلار به فروش رساندند. ساکنان فعلی همچنان با مشکلاتی چون حضور گردشگران جویای ترس و هیجان و البته رسانه‌های کنجکاو دست به گریبانند که هنوز و با گذشت دو دهه از وقوع این جنایت، گاه و بیگاه پیگیر این پرونده می‌شوند.


   
  اما صرف نظر از این ماجرای دلخراش و سرانجام پر ابهامش، این خانه‌ی زیبا ارزش یک نگاه را دارد، زیبایی که روزی با جاری شدن خون دو انسان، با دنیای ترس و وحشت در پیوند بود.

   

  Average rating / 5.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫506 s