قبر هیتلر کجاست؟

قبر هیتلر کجاست؟

قبر هیتلر کجاست؟

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-09-14
 • 414 بازدید
 • قبر هیتلر کجاست؟

  هیتلر را می توان در زمره بدترین انسان های تاریخ رده بندی کرد او با جنایت های بی رحمانه و شنیع خود باعث ایجاد درد و رنج بسیاری برای مردم جهان و مخصوصا یهودیان شد وی با جاه طلبی و آرزو قدرتمند ترین رهبر جهان شدن هم خود و هم نام آلمان را در جهان منفور ساخت این جنایتکار بزرگ در آخر پس از به آتش کشیدن اروپا در مخفیگاه خود به همراه همسرش خودکشی کرد اما تا بحال فکر کرده اید جنازه او کجا دفن شد؟

  به نظر می‌رسد تنها یک نفر بر روی کره زمین جواب این سوال را بدانند اما او هیچ‌گاه این پاسخ را فاش نکرده است. بعد از اینکه هیتلر خودکشی کرد ، برخی از نیروهای نازی به سمت دفتر او رفتند و متوجه شدند که هیتلر و زنش مرده‌اند هیتلر با تفنگ خودکشی کرده بود و همسرش نیز با قرص سیانور خودش را کشته بود.

  یاران وفادار او، جسدش را در میان پرچم نازی گذاشتند و او را درجایی دفن کردند. گفته می‌شود بعدها باقی‌مانده جسد او نیز دوباره دفن شد. نیروهای شوروی بعدها مدعی شدند که جسد هیتلر را به همراه دو سگش پیدا کرده‌اند.

  نیروهای شوروی پس‌ازآنکه مطمئن شدند این جسد برای هیتلر است وظیفه نابودسازی جسد را به یک مأمور اطلاعات شوروی به نام ولادیمیر گامنیوک سپردند. او نیز بدون هیچ پرسشی فقط جسد را درجایی نامعلوم نابود کرد این افسر اطلاعاتی، تنها فردی در جهان است که از محل دقیق جسد هیتلر اطلاع داشت.

  قبر هیتلر کجاست؟

  او سوگند خورده بود که هیچ‌گاه راز محل دفن جسد هیتلر را فاش نکند و این کار را هم کرد. به‌جز او هیچ‌کس دیگری از محل دفن هیتلر باخبر نیست. گفته می‌شود جسد هیتلر درون جنگلی در کشور آلمان دفن شده است اما این تنها یک نظریه است.

  در نظریه دوم و کتاب مناقشه برانگیز که جدیدا منتشر شده با نام “هیتلر در برزیل – زندگی و مرگ وی” ، آمده است وی از مخفیگاهش در برلین به آمریکای جنوبی فرار کرده و در سال 1984 در این منطقه به طور ناشناس مرده است به نوشته روزنامه دیلی میل، در این کتاب آمده است: آدولف هیتلر، رهبر آلمان نازی از مخفیگاه خود در شهر برلین در پایان جنگ جهانی دوم به آرژانتین و سپس پاراگوئه فرار کرده و در نهایت در برزیل سکونت گزید و در سال 1984 در شهر کوچکی در نزدیکی مرز برزیل با بولیوی مرد.

  این کتاب حاوی عکسی است که به ادعای آن می‌تواند این مساله را ثابت کند. سیمونی رنه گوئریرو دیاس، نویسنده این کتاب در تشریح تئوری خود مدعی شده است که هیلتر در یکی از ایالت‌های برزیل به نام ماتوگروسو به دنبال گنج می‌گشته و برخی دوستانش نقشه این گنج را در اختیارش گذاشته بودند در ادامه این کتاب آمده است: آدولف هیتلر برای آنکه شناسایی نشود با یک زن سیاهپوست به نام کاتینگا رابطه برقرار کرد تا نشان دهد وی دیکتاتوری نیست که به جز نژاد آریایی از بقیه نژادها نفرت دارد.

  نویسنده کتاب مدعی است که هیلتر تحت نام آدولف لایپرینگ در شهر کوچک نوسا سنهورا دو لیورا منتو، در فاصله 30 مایلی شهر کویابا اقامت داشته است. سیمونی نویسنده این کتاب که اهل شهر کویاباست مدعی است که هیلتر در محل اقامتش در برزیل به لقب آلمانی پیر شهرت یافته بود سیمونی قصد دارد جسد مدفون در قبری تحت نام آدولف لایپزیگ در شهر نوسا سنهورا دو لیورامنتو را نبش قبر کند و برای اثبات تئوری‌اش از آزمایش دی ان ای از طریق یکی از خویشاوندان هیتلر در اسرائیل استفاده کند.

  قبری که به هیتلر نسبت داده شده است

  سیمونی می‌گوید وقتی بر روی یکی از عکس‌های بسیار قدیمی آدولف لایپزیک با فوتوشاپ سبیل گذاشت و آن را با تصویر رهبر آلمان نازی مقایسه کرد،‌به وی مشکوک شد، به گفته سیمونی شهر لایپزیک محل تولد سباستین باخ، موزیسین مورد علاقه هیلتر بوده است اما شما چه فکری می کنید آیا هیتلر در برزیل زندگی می کرد.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) جنایت کاران (جنایت های جهان) هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫385 s